Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Wyspa Lodu cz.3

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Applejacks

Applejacks


Female

Liczba postów : 10125
Szacunek na dzielni : 7
Age : 26

Wyspa Lodu cz.3 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Lodu cz.3   Wyspa Lodu cz.3 - Page 3 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 6:19 pm

Ciekawe co to znaczy!- Bez namysłu łapie kule
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Wyspa Lodu cz.3 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Lodu cz.3   Wyspa Lodu cz.3 - Page 3 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 6:21 pm

Magda
Lód przestał pokrywać jezioro.. A miejsca w których stanęłaś stawały się wodą.. Lub miejscami zielonymi od trawy..
Powrót do góry Go down
Applejacks

Applejacks


Female

Liczba postów : 10125
Szacunek na dzielni : 7
Age : 26

Wyspa Lodu cz.3 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Lodu cz.3   Wyspa Lodu cz.3 - Page 3 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 6:22 pm

Zaraz.. co się tu stało?
Biegne do suicune
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Wyspa Lodu cz.3 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Lodu cz.3   Wyspa Lodu cz.3 - Page 3 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 6:23 pm

Magda
Za tobą zostawał ślad zieleni.. Zobaczyłaś Kyurema rzucającego Suicune o lodowce..
Powrót do góry Go down
Applejacks

Applejacks


Female

Liczba postów : 10125
Szacunek na dzielni : 7
Age : 26

Wyspa Lodu cz.3 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Lodu cz.3   Wyspa Lodu cz.3 - Page 3 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 6:23 pm

Nie!! został ją kuyrem!!
Co ona ci zrobiła!!
Powrót do góry Go down
Bankai
Administrator Naczelny
Bankai


Male

Liczba postów : 3343
Szacunek na dzielni : -2

Wyspa Lodu cz.3 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Lodu cz.3   Wyspa Lodu cz.3 - Page 3 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 6:23 pm

<że Kyurem :O?>
Idę w stronę wycia..
Powrót do góry Go down
https://przygodypokemon.forumpl.net
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Wyspa Lodu cz.3 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Lodu cz.3   Wyspa Lodu cz.3 - Page 3 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 6:28 pm

Magda
- Ta wyspa jest moja! - powiedział ostro Kyurem.. - A ta Suicune to jedyna przeszkoda bym przejął nad nią władzę! - Kyurem spojrzał na ciebie i zobaczył tą straszną dla niego zieleń dookoła.. Suicune ledwo podniosła się na łapy.. - Kryształ.. Odzyskał dawny blask..

Shuzo
Zobaczyłeś Kyurema rzucającego Suicune o lodowce, oraz jakąś dziewczynę z niebieskim kryształem w ręce.. Dookoła niej była masa zieleni..
Powrót do góry Go down
Applejacks

Applejacks


Female

Liczba postów : 10125
Szacunek na dzielni : 7
Age : 26

Wyspa Lodu cz.3 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Lodu cz.3   Wyspa Lodu cz.3 - Page 3 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 6:29 pm

To nie twoja wyspa kuyrem!!
a ja jestem tu by ją ocalić! - zaczynam zbliżać się do niego z kulą w celu przepłoszenia
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Wyspa Lodu cz.3 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Lodu cz.3   Wyspa Lodu cz.3 - Page 3 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 6:35 pm

Magda
- Ta wyspa może być tylko moja! - powiedziała.. Jest wściekły.. - A ty nie powinnaś się bawić tym kryształem! - ryknął na ciebie i wyrwał kryształ ogonem z twej ręki.. - Zostaw ją i ten kryształ! - warknęła Suicune i rzuciła się na jego łapę w której trzymał kryształ.. - Puszczaj ty! - uderzył łapą o lodowiec... Usłyszałaś pisk.. Gdy Kyurem zabrał łapę zobaczyłaś Suicune nadzianą na ostro zakończony kolec.. - Tak o wiele lepiej... - Kyurem zaśmiał sie..
Powrót do góry Go down
Bankai
Administrator Naczelny
Bankai


Male

Liczba postów : 3343
Szacunek na dzielni : -2

Wyspa Lodu cz.3 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Lodu cz.3   Wyspa Lodu cz.3 - Page 3 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 6:36 pm

Zakradam się szybko za tą dziewczyną i wraz z pokemonami obezwładniam


Ostatnio zmieniony przez Shuzo dnia Pon Kwi 22, 2013 6:38 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
https://przygodypokemon.forumpl.net
Applejacks

Applejacks


Female

Liczba postów : 10125
Szacunek na dzielni : 7
Age : 26

Wyspa Lodu cz.3 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Lodu cz.3   Wyspa Lodu cz.3 - Page 3 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 6:36 pm

Nieeeeee!
Zapłacisz mi za to! - Próbuje odebrać mu kryształ
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Wyspa Lodu cz.3 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Lodu cz.3   Wyspa Lodu cz.3 - Page 3 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 6:38 pm

Shuzo
Dziewczyna nie ma już kryształu..

Magda
- Ty chcesz mi coś zrobić? Marne twe szanse.. - powiedział.. Uderzył w ciebie ogonem i uderzyłaś o lodowiec..
Powrót do góry Go down
Bankai
Administrator Naczelny
Bankai


Male

Liczba postów : 3343
Szacunek na dzielni : -2

Wyspa Lodu cz.3 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Lodu cz.3   Wyspa Lodu cz.3 - Page 3 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 6:39 pm

obezwładniam ją wraz z pokemonami
Powrót do góry Go down
https://przygodypokemon.forumpl.net
Applejacks

Applejacks


Female

Liczba postów : 10125
Szacunek na dzielni : 7
Age : 26

Wyspa Lodu cz.3 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Lodu cz.3   Wyspa Lodu cz.3 - Page 3 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 6:39 pm

Mam też poekomny.
Glaceon odbijaj jego ataki mirror coat a ty chandelure zabierz mu kamień psychicznym cisoem i daj mi go
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Wyspa Lodu cz.3 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Lodu cz.3   Wyspa Lodu cz.3 - Page 3 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 8:19 pm

Shuzo
Twoje pokeptaki zabrały cie jak najdalej od Kyurema.. Nie chcą by coś ci się stało..

Magda
- Nic mi nie zrobicie! - Kyurem powalił twoje pokemony jednym atakiem.. - Nie pokonasz starożytnego pokemona smoka władającego lodem! - powiedział ostro - Możesz próbować.. Lecz nie uda ci się..
Powrót do góry Go down
Applejacks

Applejacks


Female

Liczba postów : 10125
Szacunek na dzielni : 7
Age : 26

Wyspa Lodu cz.3 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Lodu cz.3   Wyspa Lodu cz.3 - Page 3 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 8:27 pm

Chandelure zabierz mu kule psychicznym ciosem! Musimy to zrobić dla suicune!
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Wyspa Lodu cz.3 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Lodu cz.3   Wyspa Lodu cz.3 - Page 3 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 8:29 pm

Magda
Twój pokemon nie ma siły.. - A teraz! Na dowód, że ta wyspa jest tylko i wyłącznie moja.. - zniszczył kulę.. - Niech ta kula zostanie zniszczona.. A Suicune nigdy nie ożyje.. Nigdy nie przejmie ponownie władzy nad wyspą..
Powrót do góry Go down
Applejacks

Applejacks


Female

Liczba postów : 10125
Szacunek na dzielni : 7
Age : 26

Wyspa Lodu cz.3 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Lodu cz.3   Wyspa Lodu cz.3 - Page 3 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 8:30 pm

Nie!!!!
Rzucam się na niego i próbuje zabrać mu kule
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Wyspa Lodu cz.3 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Lodu cz.3   Wyspa Lodu cz.3 - Page 3 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 8:32 pm

Magda
Kyurem rzucił tobą o ziemie.. Jesteś pod jego noga.. - Nic i nikt nie uratuje już tej wyspy! - powiedział ostro - Jeśli te wyspy zostaną zniszczone.. Nikt nie powstrzyma trzy starożytne smoki przed zniszczeniem świata!
Powrót do góry Go down
Applejacks

Applejacks


Female

Liczba postów : 10125
Szacunek na dzielni : 7
Age : 26

Wyspa Lodu cz.3 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Lodu cz.3   Wyspa Lodu cz.3 - Page 3 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 8:33 pm

Puszczaj mnie! archen! zabierz mu kule!
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Wyspa Lodu cz.3 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Lodu cz.3   Wyspa Lodu cz.3 - Page 3 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 8:37 pm

Magda
Z kuli nic nie zostało.. Archen nie mógł się ruszyć.. Był bryłką lodu.. - A teraz.. Podzielisz los Suicune.. Zgniotę cie jak robaka! - zaczął przygniatać cie do ziemi..
Powrót do góry Go down
Applejacks

Applejacks


Female

Liczba postów : 10125
Szacunek na dzielni : 7
Age : 26

Wyspa Lodu cz.3 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Lodu cz.3   Wyspa Lodu cz.3 - Page 3 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 8:37 pm

Nie! Próbuje się wyturlać
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Wyspa Lodu cz.3 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Lodu cz.3   Wyspa Lodu cz.3 - Page 3 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 8:42 pm

Magda
Kyurem nagle odskoczył.. - Moja noga! Coś ty zrobiła! - odłamki kuli zabłysnęły.. Wszystko dookoła ciebie stawało się zielone.. Dawne życie wracało na wyspę.. Lecz jakim cudem? Skoro Kula została zniszczona?
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Wyspa Lodu cz.3 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Lodu cz.3   Wyspa Lodu cz.3 - Page 3 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Wyspa Lodu cz.3
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Wyspa Lodu cz.2
» Wyspa Lodu cz.4
» Wyspa Życia(Lodu) cz.5
» Wyspa Cynoberu
» Wyspa Gromu cz.2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przygody-
Skocz do:  
strzałka do góry