Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Wyspa Lodu cz.2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Wyspa Lodu cz.2 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Lodu cz.2   Wyspa Lodu cz.2 - Page 4 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 3:24 pm

Mike
- Nigdy nikomu nie pomogłem.. - powiedział - Więc po co mam pomagać tobie? - spojrzał na ciebie swoim przebiegłym spojrzeniem.. Dookoła szalała zamieć..
Powrót do góry Go down
Rafik

Rafik


Liczba postów : 2127
Szacunek na dzielni : 1

Wyspa Lodu cz.2 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Lodu cz.2   Wyspa Lodu cz.2 - Page 4 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 3:27 pm

Magby przestań już w te sople strzelać. Idzie do przodu bardzo ostrążnie. Gdy sople zaczną spadać uciekam ile sił w nogach.
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Wyspa Lodu cz.2 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Lodu cz.2   Wyspa Lodu cz.2 - Page 4 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 3:27 pm

Nie chcesz poznać tajemnicy tej wyspy?
Jeżeli ją poznam to przyjdę do ciebie i powiem ci jaka ona jest (jeżeli głos z nieba pozwoli...), słyszałem o statku kapitana Lurio i chcę go odnaleźć i poznać tajemnicę...
Jeżeli mi nie pozwolisz to przynajmniej ulecz moje pokemony by one nie cierpiały
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Wyspa Lodu cz.2 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Lodu cz.2   Wyspa Lodu cz.2 - Page 4 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 3:34 pm

Mike
- Nie pomogłem nikomu.. Więc nie pomogę i tobie i twoim nędznym pokemonom.. - powiedział chłodno - Lurio.. Stary głupiec który myślał, że coś tu znajdzie.. Żałosne.. - powiedział.. - Obchodziły go tylko tutejsze bogactwa tak jak i innych ludzi! Krzywdził i zabijał całą masę nie znanych mu wtedy istot! Były to pierwsze pokemony! - Kyurem wyglądał na rozgniewanego.. - Wtedy właśnie trzy bestie go powstrzymały.. Lecz nie zważając na nic zajęły wyspy! A one dawniej należały do Zekroma, Reshirama i Mnie! - zamieś cały czas się wzmaga - Teraz tylko bestia pioruna jest po naszej stronie..

Rafik
Niestety.. Szczęście nie było po twojej stronie.. Sople zaczęły spadać.. Jedną z rąk masz całkowicie pokaleczoną.. Gdzie nie gdzie jest nawet lód..
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Wyspa Lodu cz.2 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Lodu cz.2   Wyspa Lodu cz.2 - Page 4 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 3:36 pm

A więc co ty na to ty pomożesz mnie a ja za to tobie...
Proszę cie bardzo co ty na to?
Powrót do góry Go down
Rafik

Rafik


Liczba postów : 2127
Szacunek na dzielni : 1

Wyspa Lodu cz.2 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Lodu cz.2   Wyspa Lodu cz.2 - Page 4 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 3:39 pm

Co za ból, niestety muszę iść dalej. Idę przed siebie i uważam na wszystko mam nadzieje że nie zginę.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Wyspa Lodu cz.2 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Lodu cz.2   Wyspa Lodu cz.2 - Page 4 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 3:42 pm

Mike
- Nie chcę pomocy od człowieka! - powiedział - Wasza nędzna rasa tylko zadaje ból! - po tych słowach Kyurem przeobraził sie w BlackKyurema.. - A teraz.. Odejdź.. Lub podzielisz los tego nędznego człowieka Lurio..

Rafik
Zobaczyłeś wyjście..
Powrót do góry Go down
Rafik

Rafik


Liczba postów : 2127
Szacunek na dzielni : 1

Wyspa Lodu cz.2 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Lodu cz.2   Wyspa Lodu cz.2 - Page 4 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 3:45 pm

Ostrożnie idę w jego stronę. Ciekawe co tam jest. Może coś ciekawego? Mam nadzieje że nie spadną na mnie sople.
Powrót do góry Go down
Applejacks

Applejacks


Female

Liczba postów : 10125
Szacunek na dzielni : 7
Age : 26

Wyspa Lodu cz.2 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Lodu cz.2   Wyspa Lodu cz.2 - Page 4 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 3:48 pm

Musimy się przygotować! Gdy tu przybędzie! Będziemy gotowe!
Glaceon i serperioe jesteś niezbędni więc zaczniemy od treningów aby pokonać raikou. co wy na to?
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Wyspa Lodu cz.2 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Lodu cz.2   Wyspa Lodu cz.2 - Page 4 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 3:51 pm

Wiem że jesteś potężnym legendarnym pokemonem, pewnie jesteś dobry dla pokemonów i ludzi dlatego proszę cie pomóż mi a ja ci pomogę odbić wyspę. To będzie korzyść dla ciebie i dla mnie ty odzyskasz to co ci należne a ja zdobędę przygodę i doświadczenie w swojej podróży pokemon i drodze do celu mistrza pokemon, proszę cie pomogę jak tylko umiem i mam nadzieje że dam radę tobie to nie szkodzi a możesz odzyskać wyspy także Zekrom i Reshiram, błagam cie Kyuremie pomóż mi a ja pomogę tobie nie wiem czy jestem na to godzien ale postaram się pomóc...
Jeżeli mam już wyrok to zdradź mi tajemnicę wysp...
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Wyspa Lodu cz.2 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Lodu cz.2   Wyspa Lodu cz.2 - Page 4 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 3:59 pm

Mike
- Możesz mówić.. Błagać.. Prosić na kolanach.. Lecz ja nie chcę od ciebie pomocy i także tobie nie pomogę.. - powiedział.. - Bestie w końcu utracą swą siłę.. A my przejmiemy ponownie władzę nad wyspami! A teraz odejdź puki jestem dla ciebie łaskawy.. Bo za niedługo twe marne życie zostanie skrócone o głowę! - powiedział groźnie.. Tak samo i na ciebie spojrzał..

Magda
- Możesz trenować ile chcesz... Lecz nie wygrasz z nim tak łatwo.. - powiedziała.. - Jest zbyt potężny by z nim tak łatwo wygrać.. - mówiła to nad podziw spokojnie..

Rafik
Pech chciał, że i to wyjście się zawaliło.. Sople patrzą na ciebie i ostrzą swoje kolce na ciebie..
Powrót do góry Go down
Applejacks

Applejacks


Female

Liczba postów : 10125
Szacunek na dzielni : 7
Age : 26

Wyspa Lodu cz.2 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Lodu cz.2   Wyspa Lodu cz.2 - Page 4 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 4:00 pm

Dlaczego jesteś taka spokojna? Powinnaś się chyba martwić o wyspe
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Wyspa Lodu cz.2 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Lodu cz.2   Wyspa Lodu cz.2 - Page 4 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 4:06 pm

jeżeli nie chcesz mej pomocy to nie... - wyszedłem z jaskini...
Idę dalej szukać znaków życia.
Powrót do góry Go down
Rafik

Rafik


Liczba postów : 2127
Szacunek na dzielni : 1

Wyspa Lodu cz.2 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Lodu cz.2   Wyspa Lodu cz.2 - Page 4 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 4:09 pm

No ja nie mogę! Uciekam przed soplami i szukam innego wyjścia. Mordercze miejsca chyba mna mnie czekają!
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Wyspa Lodu cz.2 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Lodu cz.2   Wyspa Lodu cz.2 - Page 4 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 4:11 pm

Magda
- Jestem uosobieniem spokoju.. - powiedziała.. - Nie potrafię pokazywać takich emocji jak smutek, złość czy też radość..

Mike
Wejście do jaskini zawaliło się.. A ty nie widzisz, żadnego znaku życia..

Rafik
Nie ma już żadnego wyjścia.. Usłyszałeś głos - Każdy człowiek powinien zginąć.. - po chwili sople na ciebie spadły przebijając twoje ciało.. Nie żyjesz...
Powrót do góry Go down
Applejacks

Applejacks


Female

Liczba postów : 10125
Szacunek na dzielni : 7
Age : 26

Wyspa Lodu cz.2 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Lodu cz.2   Wyspa Lodu cz.2 - Page 4 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 4:12 pm

Znasz tu jakieś ciekawe miejsca gdzie można coś robić?
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Wyspa Lodu cz.2 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Lodu cz.2   Wyspa Lodu cz.2 - Page 4 I_icon_minitimePon Kwi 22, 2013 4:12 pm

Próbuję wywołać Krokorok i wołam pomocy...
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Wyspa Lodu cz.2 - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Lodu cz.2   Wyspa Lodu cz.2 - Page 4 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Wyspa Lodu cz.2
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Wyspa Lodu cz.3
» Wyspa Lodu cz.4
» Wyspa Życia(Lodu) cz.5
» Wyspa zakochanych !
» Wyspa Cynoberu

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przygody-
Skocz do:  
strzałka do góry