Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Wyspa Malutkich Maluchów

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
Applejacks

Applejacks


Female

Liczba postów : 10125
Szacunek na dzielni : 7
Age : 26

Wyspa Malutkich Maluchów - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Malutkich Maluchów   Wyspa Malutkich Maluchów - Page 5 I_icon_minitimeSob Kwi 06, 2013 10:43 pm

Podczas eksperymentów wyleciałeś gdzieś..BYła to jakaś tajemnicza dolina.
Było tam pełno pokemonów najprzeróżniejszych typów, Był to tak zwany rezerwat dzikich pokemonów.
Jest tu pełno jaskiń pokemonów smoków. Rzek gdzie można znaleźć wodne pokemon. Jest tu Jedno gigantyczne drzewo w którym mieszkają pokemony psychiczne i latające. Nie wiadomo jak na nie wejść.
Obok są bagna na których można znaleźć trujące pokemony, mają tam swoje kryjówki również pokemony mroczne jak i robaki. Z drugiej strone są wielkie góry na których jest uśpiony wulkan, który może w każdej chwili wybuchnąć. Mieszkają tam pokemony kamienne, walczące i ogniste.
Reszta typó pokemonów ukrywa się w tajemniczym lesie który znajduje się przed polaną. Można się w nim bardzo łatwo zgubić.
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Wyspa Malutkich Maluchów - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Malutkich Maluchów   Wyspa Malutkich Maluchów - Page 5 I_icon_minitimeSob Kwi 06, 2013 10:44 pm

Idę poszukać pokemonów smoków jestem ostrożny (mini smoki!)
Powrót do góry Go down
Applejacks

Applejacks


Female

Liczba postów : 10125
Szacunek na dzielni : 7
Age : 26

Wyspa Malutkich Maluchów - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Malutkich Maluchów   Wyspa Malutkich Maluchów - Page 5 I_icon_minitimeSob Kwi 06, 2013 10:52 pm

Idąć w strone jaskiń w których ukrywają się pokemony smoki, wpadasz do jakiegoś dołu. Było tam mnóstwo pokemonów kamiennych, ziemnych jak i stalowych. Pokemony te nigdy nie były na górze więc uznały cie za zbawce ponieważ spadłeś z nieba. Zabrały cie do pewnej jaskini i pokazały ci która excadriralla. Pokemon powiedział ci że mają tu pewien problem, Pokemony wodny osiedliły się nad ich królestwem i woda zaczyna wylewać się do królestwa. Pokemon poprosił cie o pomoc.
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Wyspa Malutkich Maluchów - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Malutkich Maluchów   Wyspa Malutkich Maluchów - Page 5 I_icon_minitimeSob Kwi 06, 2013 10:53 pm

Dobrze pomogę zaprowadźcie mnie do tego wodnego pokemona.
Powrót do góry Go down
Applejacks

Applejacks


Female

Liczba postów : 10125
Szacunek na dzielni : 7
Age : 26

Wyspa Malutkich Maluchów - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Malutkich Maluchów   Wyspa Malutkich Maluchów - Page 5 I_icon_minitimeSob Kwi 06, 2013 10:59 pm

Excadrill nie wie jak ma cie tam zabrać. Oni nigdy nie byli na powierzchni ziemi więc nie wiedzą co i jak.
Pokemon zaczął myśleć jak by tu zapobiec tym wodnym atakom, Pokemony używały najprzeróżniejszych ataków ale to nic nie dawało. Woda cały czas leciała do królestwo. Pokemony straciły nadziej gdy nagle podszedł do ciebie mały gible i oznajmił że często wychodzi na zewnątrz. Pokemony z królestwa były zdiwione. Excadrill pozwolił giblowi pójść z tobą ale nie gwarantował że ten mały gible może ci pomóć. Pokemon zaczął cie gdzieś prowadzić. Znalazł wyjście.. Ale to nie było wyjście na polanke tylko na bagna,
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Wyspa Malutkich Maluchów - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Malutkich Maluchów   Wyspa Malutkich Maluchów - Page 5 I_icon_minitimeSob Kwi 06, 2013 11:03 pm

Idę za tym Gible'm, i zastanawiam się jaki pokemon to robi i czemu to robi.
Pytam się Gible czy daleko jeszcze do miejsca wylewów tego pokemona.
Powrót do góry Go down
Applejacks

Applejacks


Female

Liczba postów : 10125
Szacunek na dzielni : 7
Age : 26

Wyspa Malutkich Maluchów - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Malutkich Maluchów   Wyspa Malutkich Maluchów - Page 5 I_icon_minitimeSob Kwi 06, 2013 11:08 pm

Gible nie wiele o nich wiedział. Ale powiedział że to może być jakiś duży pokemon. Mówiąc o tym myślał o swojej rodzinie i królestwie. Przezprzyppadek gible zaprowadził was do Tajemniczego i wielkiego lasu. Była tam mgła i było słychać jakieś złowieszcze śmiech. Zobaczyłeś że coś się do was zbliża. Był to Mismagius. Był zły że weszliści na jego teren i pędził prosto na ciebie.
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Wyspa Malutkich Maluchów - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Malutkich Maluchów   Wyspa Malutkich Maluchów - Page 5 I_icon_minitimeSob Kwi 06, 2013 11:10 pm

Gible zwiewaj! Wziąłem Gible na ręce i szukałem wyjścia by uciec przed złym Mismagiusem, prze mgłę nic nie widziałem wyczułem bagno, biegnę z Giblem na rękach w stronę bagna.
Powrót do góry Go down
Applejacks

Applejacks


Female

Liczba postów : 10125
Szacunek na dzielni : 7
Age : 26

Wyspa Malutkich Maluchów - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Malutkich Maluchów   Wyspa Malutkich Maluchów - Page 5 I_icon_minitimeSob Kwi 06, 2013 11:15 pm

Podczas ucieczki gible nagle zeskoczył ci z rąk. Chciał walczyć z mismagiusem. Zaatakował Dragon rush, mismagius nieźle oberwał ale zaatakował kulą cienia. Gible ją połknął. Mismagius nie wie co się stało więć atakuje dalej a gible każdą kule połyka. Mismagius się zdenerwował i zaatakował Magicznym liściem. Gible prawie padł ale ostatkiem sił powalić mismagiusa Tunelem. Gible użył Burzy piaskowej i każe ci do niej wskoczyć.
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Wyspa Malutkich Maluchów - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Malutkich Maluchów   Wyspa Malutkich Maluchów - Page 5 I_icon_minitimeSob Kwi 06, 2013 11:18 pm

Gible nie jestem pewien czy do niej wejść... W pewniej chwili zaufałem Giblowi i skoczyłem do burzy piaskowej z nadzieją że nic się nam nie stanie.
Powrót do góry Go down
Applejacks

Applejacks


Female

Liczba postów : 10125
Szacunek na dzielni : 7
Age : 26

Wyspa Malutkich Maluchów - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Malutkich Maluchów   Wyspa Malutkich Maluchów - Page 5 I_icon_minitimeSob Kwi 06, 2013 11:21 pm

Wskoczyłeś do burzy piaskowej którą wytworzył Gible. Zrobiło się z tego mini tornado, gible poprosił cie żeby złapał go za łapki. Po chwili nie wiadomo jakim cudem znalazłeś się na bagnach. Nie była to zbyt dobra sytuacja ponieważ wpadłeś na teren dzikiego drapiona. Drapion chce cie zaataować za wtargnięcie na jego teren.. Z tyłu było widać jajka skorupi.
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Wyspa Malutkich Maluchów - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Malutkich Maluchów   Wyspa Malutkich Maluchów - Page 5 I_icon_minitimeSob Kwi 06, 2013 11:23 pm

Gible dzięki.... o... o... o... większe kłopoty! Wiem Gible wytwórz jeszcze 1 burzę pisakową to będzie nasza dywersja uciekniemy za drzewo zabierzemy 1 jajko i szukamy tego wodnego pokemona.
Powrót do góry Go down
Applejacks

Applejacks


Female

Liczba postów : 10125
Szacunek na dzielni : 7
Age : 26

Wyspa Malutkich Maluchów - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Malutkich Maluchów   Wyspa Malutkich Maluchów - Page 5 I_icon_minitimeSob Kwi 06, 2013 11:27 pm

Gible zrobił burze piaskową ale została ona przerwana przez tak drapiona, drapior był zły że chce mu zabra jajko i zaatakował się szpilo pociskiem. Gible osłonił cie włsnym ciałem i został powalony. Musisz sobie teraz poradzić sam ponieważ gible został powalony..
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Wyspa Malutkich Maluchów - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Malutkich Maluchów   Wyspa Malutkich Maluchów - Page 5 I_icon_minitimeSob Kwi 06, 2013 11:29 pm

Gible nie martw się...
Zacząłem biegać obok drzew i slalonem biegłem do jajka Skorupiego.
Powrót do góry Go down
Applejacks

Applejacks


Female

Liczba postów : 10125
Szacunek na dzielni : 7
Age : 26

Wyspa Malutkich Maluchów - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Malutkich Maluchów   Wyspa Malutkich Maluchów - Page 5 I_icon_minitimeSob Kwi 06, 2013 11:33 pm

Drapion jest zaszokowany że jesteś aż tak głupi by zbliżać się do jego jajka. Za każdym razem gdy zbliżyłeś się drapią odpychał cię daleko. Zobaczyłeś że gible gdzieś zniknął. NIe widziałeś go. Po chwili zobaczyłeś że jest za drapionem ale on o tym nie wie. Gible chce pomóć ci w ucieczce.
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Wyspa Malutkich Maluchów - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Malutkich Maluchów   Wyspa Malutkich Maluchów - Page 5 I_icon_minitimeNie Kwi 07, 2013 10:57 am

Gdy zauważyłem Gible wiedziałem że chce mi pomóc, tylko nie wiedziałem czy pomoże mi też zdobyć jajko. Zacząłem odwracać jego uwagę skakaniem i czekałem aż Gible zaainwerteniuje.
Powrót do góry Go down
Applejacks

Applejacks


Female

Liczba postów : 10125
Szacunek na dzielni : 7
Age : 26

Wyspa Malutkich Maluchów - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Malutkich Maluchów   Wyspa Malutkich Maluchów - Page 5 I_icon_minitimeNie Kwi 07, 2013 11:00 am

(odpisuj w parmani)
Gible pokazywał ci żebyś uciekał a nie kradł jajo drapiora. Zaatakował go dragon Rush. Drapion odwrócił się do gibla zapominając o tobie. Gible chciał żebyś uciekł i uratował jego królestwo gdy on będzie walczyć z drapionem. Gible użył burzy piaskowej i przeniósł cie na polane nad królestwem.
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Wyspa Malutkich Maluchów - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Malutkich Maluchów   Wyspa Malutkich Maluchów - Page 5 I_icon_minitimeNie Kwi 07, 2013 11:08 am

Dzięki Gible!
Tylko jak teraz znajdę tego wodnego pokemona?
Poszedł na bagna szukać tego wodnego pokemona.
Powrót do góry Go down
Applejacks

Applejacks


Female

Liczba postów : 10125
Szacunek na dzielni : 7
Age : 26

Wyspa Malutkich Maluchów - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Malutkich Maluchów   Wyspa Malutkich Maluchów - Page 5 I_icon_minitimeNie Kwi 07, 2013 11:21 am

Trafiasz do wodnego królestwa..
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Wyspa Malutkich Maluchów - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Malutkich Maluchów   Wyspa Malutkich Maluchów - Page 5 I_icon_minitimeNie Kwi 07, 2013 11:22 am

Wow....
Szukam miejsca które może być połączone z królestwem ziemny, kamiennym i stalowym.
Powrót do góry Go down
Applejacks

Applejacks


Female

Liczba postów : 10125
Szacunek na dzielni : 7
Age : 26

Wyspa Malutkich Maluchów - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Malutkich Maluchów   Wyspa Malutkich Maluchów - Page 5 I_icon_minitimeNie Kwi 07, 2013 11:25 am

Tego miejsca bronią strażnicy wodnego krótestwa
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Wyspa Malutkich Maluchów - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Malutkich Maluchów   Wyspa Malutkich Maluchów - Page 5 I_icon_minitimeNie Kwi 07, 2013 11:28 am

Przyglądam się tym strażnikom.
Powrót do góry Go down
Applejacks

Applejacks


Female

Liczba postów : 10125
Szacunek na dzielni : 7
Age : 26

Wyspa Malutkich Maluchów - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Malutkich Maluchów   Wyspa Malutkich Maluchów - Page 5 I_icon_minitimeNie Kwi 07, 2013 11:30 am

Pokemony zaatakowały cie hydro pompą
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Wyspa Malutkich Maluchów - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Malutkich Maluchów   Wyspa Malutkich Maluchów - Page 5 I_icon_minitimeNie Kwi 07, 2013 11:33 am

Oddaliłem się za drzewo i chciałem zobaczyć jakie pokemony są strażnikami.
Powrót do góry Go down
Applejacks

Applejacks


Female

Liczba postów : 10125
Szacunek na dzielni : 7
Age : 26

Wyspa Malutkich Maluchów - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Malutkich Maluchów   Wyspa Malutkich Maluchów - Page 5 I_icon_minitimeNie Kwi 07, 2013 11:35 am

BYły to empoleony..
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Wyspa Malutkich Maluchów - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Wyspa Malutkich Maluchów   Wyspa Malutkich Maluchów - Page 5 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Wyspa Malutkich Maluchów
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 5 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Wyspa Lodu cz.4
» Wyspa zakochanych !
» Wyspa Cynoberu
» Wyspa Gromu cz.2
» Wyspa Lodu cz.2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przygody-
Skocz do:  
strzałka do góry