Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Podróż między miastami

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
AutorWiadomość
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż - Podróż między miastami - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 20 I_icon_minitimeSro Mar 13, 2013 8:20 pm

Lugia

Wrócił znów: Podróż - Podróż między miastami - Page 20 587

Beapas

Spotkałeś: Podróż - Podróż między miastami - Page 20 374

Mike

Pokemon spał...
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Podróż - Podróż między miastami - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 20 I_icon_minitimeSro Mar 13, 2013 8:22 pm

Śpi? A więc naprzód greatball jest zmeczony i odpoczywa a więc może go bede miał.
Powrót do góry Go down
beapas3

beapas3


Male

Liczba postów : 606
Szacunek na dzielni : 0

Podróż - Podróż między miastami - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 20 I_icon_minitimeSro Mar 13, 2013 8:22 pm

ale się ucieszyłem ze cie spotkałem chciał bym zebys został moim pokemonem jezeli się zgodzisz
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż - Podróż między miastami - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 20 I_icon_minitimeSro Mar 13, 2013 8:24 pm

Chowa wszystkie rzeczy - Mam nadzieje że nie chcesz mi niczego ukraść! - powiedziała - Houndoom.. Użyj Smogu.. - szepnęła

------------

Caro
Pokemon nie znikną...
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Podróż - Podróż między miastami - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 20 I_icon_minitimeSro Mar 13, 2013 8:25 pm

Dobrze robalu skoro nie chcesz się odczepić zostaniesz ze mną. Milotic ściskanie! Froslass lodowy wiatr. A teraz Pokeball idz!
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż - Podróż między miastami - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 20 I_icon_minitimeSro Mar 13, 2013 8:27 pm

Mike

Pokemon wydostał się i obudził się.. nie był zadowolony z pobudki, w dodatku był głodny i chciał sobie ciebie zjeść...

beapas

Beldum zaczął dziwnie piszczeć, po chwili przyszła jego mamusia: Podróż - Podróż między miastami - Page 20 376

Lugia

Pokemon widząc że chowasz wszystko sobie znów odleciał, unikając ataku Houndooma.
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Podróż - Podróż między miastami - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 20 I_icon_minitimeSro Mar 13, 2013 8:30 pm

-Cześć
Zerwał jagody i dawał mu i zapytał się czy chcesz dołączyć do mojej drużyny? Będziesz mógł badać tereny z nowymi owocami i jagodami smakować przygody i wygrywać walki tylko powiedz mi czy chcesz?
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż - Podróż między miastami - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 20 I_icon_minitimeSro Mar 13, 2013 8:30 pm

-Nie wiem o co mu chodzi ale chyba chce mnie okraść.. Houndoom jak tylko zobaczysz jego albo innego pokemona to użyj Smogu. - powiedziała - A teraz szukajmy dalej..

-----------

Caro
Pokemon unikną tych ataków i atakował Poison Job..
Powrót do góry Go down
beapas3

beapas3


Male

Liczba postów : 606
Szacunek na dzielni : 0

Podróż - Podróż między miastami - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 20 I_icon_minitimeSro Mar 13, 2013 8:31 pm

spytałem jego mamy czy beldum mógł by ze mną podruzowac i moimi przyjaciułmi poznac pełnie przygody i zeby stał się najsilniejszym pokemonem jak pani chce to też możę się do nas dołączyć ale to pani decyzja jak pani się nie zgodzi to zrozumiem
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż - Podróż między miastami - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 20 I_icon_minitimeSro Mar 13, 2013 8:33 pm

Mike

Pokemon dalej chciał sobie ciebie zjeść i zaczął cię gonić...

Beapas

Metagross zaatakował cię Psychic..

Lugia

Nic nie spotkałaś.
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Podróż - Podróż między miastami - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 20 I_icon_minitimeSro Mar 13, 2013 8:33 pm

ozalujesz dnia w ktorym ze mną zadarłeś Lopani biegnij na niego i uzyj szybkiego ataku! Mitic zawin się wokół niego tak aby mial unieruchomione ręce. Froslass kiedy Milotic się uda uzyj na nim Lodego wiatru.
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Podróż - Podróż między miastami - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 20 I_icon_minitimeSro Mar 13, 2013 8:34 pm

Tak chcesz grać?
Biegnę i prubuje go zmęczyć.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż - Podróż między miastami - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 20 I_icon_minitimeSro Mar 13, 2013 8:35 pm

Szuka dalej.. Zagląda w każdy kont..

------------

Caro
Drapion sie nie dał i złapał Milotic wraz z Lopunny... Użył Toxic Spikes... (źle napisałam xD chyba)
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Podróż - Podróż między miastami - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 20 I_icon_minitimeSro Mar 13, 2013 8:37 pm

Nie damy mu rady. Milotic Lopani powrot. Froslass musisz uzyc zlowieszczego wiatru wtedy nie da rady nas zobaczyc. Byc moze uratujesz nam zycie prosze spruboj!
Powrót do góry Go down
beapas3

beapas3


Male

Liczba postów : 606
Szacunek na dzielni : 0

Podróż - Podróż między miastami - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 20 I_icon_minitimeSro Mar 13, 2013 8:38 pm

Spróbowałem uspokoić metagrossa i nie chce nic złego zrobić ale jak się nie uspokoisz to uzyje siły i się nie poddam
Powrót do góry Go down
bartek1209

bartek1209


Liczba postów : 677
Szacunek na dzielni : 0

Podróż - Podróż między miastami - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 20 I_icon_minitimeSro Mar 13, 2013 8:40 pm

łowilem dalej
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż - Podróż między miastami - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 20 I_icon_minitimeSro Mar 13, 2013 8:42 pm

Mike

Pokemon cały czas biegł za tobą, widać miał dobrą kondyche..

Lugia

Cały czas nic nie znalazłaś..

beapas

Metagross nie chciał cię słuchać i dalej atakował Psychic..

bartek

Złowiłeś buta..
Powrót do góry Go down
bartek1209

bartek1209


Liczba postów : 677
Szacunek na dzielni : 0

Podróż - Podróż między miastami - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 20 I_icon_minitimeSro Mar 13, 2013 8:43 pm

oo to juz mam pare calkiem ladne psyduck wskocz do wody i poszukaj pokemonow a ty treecko na ladzie a ja sam polowie
Powrót do góry Go down
beapas3

beapas3


Male

Liczba postów : 606
Szacunek na dzielni : 0

Podróż - Podróż między miastami - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 20 I_icon_minitimeSro Mar 13, 2013 8:43 pm

dobrze metagross sam tego chciałes igglybuff uzyj na nich sing
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż - Podróż między miastami - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 20 I_icon_minitimeSro Mar 13, 2013 8:44 pm

Dalej szuka...

---------------

Caro
Froslass używa Ominous Wind.. Bezpiecznie uciekłaś przed Drapionem..
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Podróż - Podróż między miastami - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 20 I_icon_minitimeSro Mar 13, 2013 8:46 pm

Drę się do niego Snorlax'ie przydasz się w mojej drużynie proszę tam jest drzewo z jabłkami wszedł za nie i rzucał mu żeby zjadł pięknie łapiesz. Odpoczywam i prubóję go przekonać aby do mnie dołączył. Proszę cie Snorlax dołącz do mnie. Chcesz do mnie dołączyć?
Jeżeli nie to może Buizel (jestem jego autorytetem) ci to wytłumaczy Buizel wybieram cię przemów mu do rozsadku pamiętaj znasz proctect. Rzucał Snorlax'owi jabłka.
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Podróż - Podróż między miastami - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 20 I_icon_minitimeSro Mar 13, 2013 8:50 pm

Udalo się! Sukces ponad sukcesem! (Trzyma froslass za ręce i się kręcą w kołko coraz szybciej a Budew i Oddish rzucają platki rozy dookola. Jednak kręcą się tak szybko ze Caro puszcza Froslass i ta odlatuje wydając dzwięk) Froooooslaaaaassssssssss.......... I blyska w niebie. (Pojawia się obok trenerki troche z grymasem na twarzy). Wybacz mi ponioslo mnie.... Idziemy dalej szukać trenera do walki. Budew dalej się strasznie smiejesz po zabawie w Berka. (Wyciąga Butelke karmi Budewa i szuka trenera)
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż - Podróż między miastami - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 20 I_icon_minitimeSro Mar 13, 2013 8:52 pm

bartek

Psyduck chciał najpierw muffina...

beapas

Pokemony sobie poszły, olewając cię...

Lugia

Dalej nic niema..

Mike

Snorlax objadał się jabłkami, miał gdzieś co mówiłeś.. i co mówił Buizel też..
Powrót do góry Go down
bartek1209

bartek1209


Liczba postów : 677
Szacunek na dzielni : 0

Podróż - Podróż między miastami - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 20 I_icon_minitimeSro Mar 13, 2013 8:53 pm

masz psyduck masz a teraz szukaj Smile
Powrót do góry Go down
beapas3

beapas3


Male

Liczba postów : 606
Szacunek na dzielni : 0

Podróż - Podróż między miastami - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 20 I_icon_minitimeSro Mar 13, 2013 8:55 pm

Poszedłem dalej szukać pokow tylko te ktore chcą poznac smak przygody i zostac moim pokemonem i sprzyjacielem
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Podróż - Podróż między miastami - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 20 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podróż między miastami
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 20 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przygody-
Skocz do:  
strzałka do góry