Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Kwiecień 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Podróż między miastami

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
AutorWiadomość
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż - Podróż między miastami Empty
PisanieTemat: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami I_icon_minitimeNie Mar 10, 2013 11:16 pm

-Hej! - powiedziała z lekkim chichotem w głosie. - Jesteś na prawdę uroczy.. - podeszła do Poochyeny. - Może powyjemy razem? - zapytała. Poohyena zgodził się. Wyją razem do księżyca. (od razu mówię xD ja potrafię wyć jak wilk xD)

-----------------------------

Nero
Szukasz dalej pokemonów..
Powrót do góry Go down
Nero4

Nero4


Male

Liczba postów : 5593
Szacunek na dzielni : 1

Podróż - Podróż między miastami Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami I_icon_minitimeNie Mar 10, 2013 11:21 pm

Lugia
Poochyena odeszła od ciebie... Uważała że jesteś dziwna...

----
Szukałem dalej pokemonów...
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż - Podróż między miastami Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami I_icon_minitimeNie Mar 10, 2013 11:24 pm

-Tak... Wiem że jestem dziwna.. - powiedziała - I taką siebie lubię.. - dodała - Poochyena? Nie myślałeś jaki będziesz po ewolucji? Jakim będziesz Mightyeną? Nie żebym ci kazała ewoluować.. Po prostu chce wiedzieć co o nim sądzisz.. Bo i ty kiedyś nim będziesz.. - mówiła wpatrzona w księżyc..

------------------

Dalej szukasz..
Powrót do góry Go down
Nero4

Nero4


Male

Liczba postów : 5593
Szacunek na dzielni : 1

Podróż - Podróż między miastami Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami I_icon_minitimeNie Mar 10, 2013 11:27 pm

Lugia
Nad Poochyeną pojawił się dymek a w nim Podróż - Podróż między miastami Images?q=tbn:ANd9GcTot1y5D_GCKF-CFpBwoNF74lER4KfFz4BL8gu4zkDGjwYlmPDU

------------------
Szukam rozsypując kawałki Muffinów...
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż - Podróż między miastami Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami I_icon_minitimeNie Mar 10, 2013 11:29 pm

-Heheh... Widzę że odpłynęłaś.. - powiedziała - Idę się przejść.. Idziesz ze mną? - zapytała.

-----------------

Coś poruszyło się w krzakach..
Powrót do góry Go down
Nero4

Nero4


Male

Liczba postów : 5593
Szacunek na dzielni : 1

Podróż - Podróż między miastami Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami I_icon_minitimeNie Mar 10, 2013 11:31 pm

Poochyena dalej siedziała i myślała o tym Podróż - Podróż między miastami Images?q=tbn:ANd9GcTot1y5D_GCKF-CFpBwoNF74lER4KfFz4BL8gu4zkDGjwYlmPDU

---------------
Sprawdziłem co to...
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż - Podróż między miastami Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami I_icon_minitimeNie Mar 10, 2013 11:33 pm

-Dobra.. W takim razie ide sama.. - powiedziała - Oby mnie nic nie zeżarło - myślała.

----------------------

W krzaku spała Podróż - Podróż między miastami 405f z młodym Podróż - Podróż między miastami 403 o dziwo kiedyś były tu dwa maluchy...
Powrót do góry Go down
Nero4

Nero4


Male

Liczba postów : 5593
Szacunek na dzielni : 1

Podróż - Podróż między miastami Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami I_icon_minitimeNie Mar 10, 2013 11:37 pm

Poochyena wreszcie za tobą poszła.

----------
Delikatnie wziąłem Shinxa na ręce i wsadziłem za jego miejsce kilka Muffinów aby Luxray się nie skapnęła że jej dziecko zniknęło...
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż - Podróż między miastami Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami I_icon_minitimeNie Mar 10, 2013 11:38 pm

-Fajnie że idziesz.. - powiedziała - Musimy uważać.. Mightyeny o tej porze polują..

---------------------------

Luxrey obudziła się i zaczęła cie atakować.
Powrót do góry Go down
Nero4

Nero4


Male

Liczba postów : 5593
Szacunek na dzielni : 1

Podróż - Podróż między miastami Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami I_icon_minitimeNie Mar 10, 2013 11:39 pm

Nic was nie zaatakowało...

--------------------
Rzuciłem jej kilka patyków pod nogi i uciekałem z Shinxem na rękach...
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż - Podróż między miastami Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami I_icon_minitimeNie Mar 10, 2013 11:41 pm

-Piękna pogoda.. - idzie dalej z Poochyeną u boku.. Od czasu do czasu sprawdza czy gdzieś nie ma Myghtyeny...

-------------------

Luxray dalej cie goni i razi cie prądem.. Shinx wypadł ci z rąk... Luxrey złapała go i na pożegnanie poraziła cie porządnie prądem..
Powrót do góry Go down
Nero4

Nero4


Male

Liczba postów : 5593
Szacunek na dzielni : 1

Podróż - Podróż między miastami Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami I_icon_minitimeNie Mar 10, 2013 11:42 pm


Nie było żadnej...

--------
Dalej szukałem pokemonów...
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż - Podróż między miastami Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami I_icon_minitimeNie Mar 10, 2013 11:44 pm

Po woli wraca do pokemonów.. Krzaki dziwnie się ruszały.. Było w nich widać żółte oczy..

----------------

Nic nie spotkałeś..
Powrót do góry Go down
Nero4

Nero4


Male

Liczba postów : 5593
Szacunek na dzielni : 1

Podróż - Podróż między miastami Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami I_icon_minitimeNie Mar 10, 2013 11:46 pm

Po chwili one zniknęły...

--------------
Dalej szukałem...
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż - Podróż między miastami Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami I_icon_minitimeNie Mar 10, 2013 11:49 pm

-Musze odpocząć.. - powiedziała. Krzaki dalej się ruszały. Poochyena był nie spokojny..

-----------------------

Spotkałeś tylko stado Podróż - Podróż między miastami 262 które czaiły się za krzakami gdzie siedziała jakaś trenerka z Poochyeną.. Wolałeś sie nie zbliżać..
Powrót do góry Go down
Nero4

Nero4


Male

Liczba postów : 5593
Szacunek na dzielni : 1

Podróż - Podróż między miastami Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami I_icon_minitimeNie Mar 10, 2013 11:54 pm

Poochyena zaczął uciekać...

-----
Przeszedłem koło stada i szukałem dalej...
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż - Podróż między miastami Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami I_icon_minitimeNie Mar 10, 2013 11:56 pm

-Poochyena! Stój! - złapała go - Czemu uciekasz... - Poochyena był wystraszony i patrzył się wielkimi oczami na to co stało za mną... To coś warczało.. - Poochyena? Niech ci się ten dymek pokaże..

-------------------------

Nic nie znalazłeś..
Powrót do góry Go down
Nero4

Nero4


Male

Liczba postów : 5593
Szacunek na dzielni : 1

Podróż - Podróż między miastami Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami I_icon_minitimeNie Mar 10, 2013 11:57 pm

Mitghyeny wyskoczyły z krzaków i zaczęły was gonić...

--------
Szukam dalej...
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż - Podróż między miastami Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami I_icon_minitimeNie Mar 10, 2013 11:59 pm

-O nie.. nie.. nie... nie.... nieeee... - powiedziała - Poochyena! Może i jesteś mały, ale jesteś tak samo silny! - powiedziała - Poochyena! Straszna Twarz! - krzyknęła - Wieże że dasz sobie rade!

--------------------------

Dalej nic..
Powrót do góry Go down
Nero4

Nero4


Male

Liczba postów : 5593
Szacunek na dzielni : 1

Podróż - Podróż między miastami Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami I_icon_minitimePon Mar 11, 2013 12:01 am

Pokemony trochę zwolniły... Uciekłyście gdy Poochyene zaczęły boleć łapki...

---------------------
Szukam dalej...
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż - Podróż między miastami Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami I_icon_minitimePon Mar 11, 2013 12:02 am

-Poochyena! - powiedziała - W takim razie musimy walczyć... Poochyena! Zwiększaj swój atak Howl zanim tu dobiegną!

------------------

Dalej nic..
Powrót do góry Go down
Nero4

Nero4


Male

Liczba postów : 5593
Szacunek na dzielni : 1

Podróż - Podróż między miastami Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami I_icon_minitimePon Mar 11, 2013 12:04 am

Twój pokemon nie miał sił walczyć...

--------
Szukam dalej...
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż - Podróż między miastami Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami I_icon_minitimePon Mar 11, 2013 12:09 am

-Poochyena! Wiem że dasz rade! - powiedziała - Jak czegoś nie zrobimy to będzie po nas.. - po jej poliku spłynęła łza. - Reszty moich pokemonów... z nami... z nami nie ma.. - mówiła smutno. - Jesteś naszą ostatnią deską ratunku...

------------------

Dalej nic..
Powrót do góry Go down
Nero4

Nero4


Male

Liczba postów : 5593
Szacunek na dzielni : 1

Podróż - Podróż między miastami Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami I_icon_minitimePon Mar 11, 2013 12:14 am

Poochyena udawała że zdechła... Ty poszłaś za jej przykładem... Pokemony odeszły...

----------
Dalej szukałem.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż - Podróż między miastami Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami I_icon_minitimePon Mar 11, 2013 12:19 am

-Eh... Tak to ty nigdy nie będziesz silniejszy... - powiedziała smutno - Ale dobrze że sobie poszły.. Wracajmy... - mówiła dalej smutno. Księżyc oświetlał im drogę.. - Kiedyś stado Mightyen nie będzie dla nas przeszkodą.. - mówiła pod nosem.. - Kiedyś...

------------------

Spotkałeś - Podróż - Podróż między miastami 510
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Podróż - Podróż między miastami Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podróż między miastami
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 40Idź do strony : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przygody-
Skocz do:  
strzałka do góry