Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Podróż między miastami

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next
AutorWiadomość
Nero4

Nero4


Male

Liczba postów : 5593
Szacunek na dzielni : 1

miastami - Podróż między miastami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 4 I_icon_minitimePią Mar 01, 2013 4:55 pm

Podążałem w stronę Oranii. Przywołałem Ponytę i poprosiłem ją o pomoc w podróży. Chciałem aby nauczyła się Agility podczas podróży bo będzie łatwiej. To była moja komenda:
- Ponyta biegnij. Co jakiś czas trochę przyśpieszaj... Jestem pewien że uda ci się opanować ten ruch.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

miastami - Podróż między miastami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 4 I_icon_minitimePią Mar 01, 2013 4:58 pm

- Dobrze, jak na pierwszy raz wystarczy.. - pochwalił pokemona i pogłaskał go, przerwał wędkowanie i poszedł na chwile zebrać parę jagód dla Butterfree. Po zerwaniu wrócił i dał je Butterfree.
- Masz, jedz. - trzymał wyciągniętą rękę by nakarmić go.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

miastami - Podróż między miastami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 4 I_icon_minitimePią Mar 01, 2013 5:01 pm

Litwick próbuje. Jednak nie udaje mu się. Widocznie nie tylko nie działało na Eevee'go to jeszcze nie można było wejść w jego podświadomość.

Biegniesz do Oranii. Ponyta co jakiś czas przyśpiesza, coraz to rzadziej i rzadziej.. Wreście się zmęczyła.

Buterfree zjada je z przyjemnością.
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

miastami - Podróż między miastami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 4 I_icon_minitimePią Mar 01, 2013 5:01 pm

Tak ucz sie uzdrów się Buizel trzymaj mój telefojn jest 999.
Powrót do góry Go down
Applejacks

Applejacks


Female

Liczba postów : 10125
Szacunek na dzielni : 7
Age : 26

miastami - Podróż między miastami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 4 I_icon_minitimePią Mar 01, 2013 5:02 pm

dobrze litwick odłużmy trening na później
idź tympole, zaraz tam jest jakiś pokemon sprawdźmy pokedexem
Powrót do góry Go down
Nero4

Nero4


Male

Liczba postów : 5593
Szacunek na dzielni : 1

miastami - Podróż między miastami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 4 I_icon_minitimePią Mar 01, 2013 5:02 pm

- Bardzo dobrze Ponyta dziękuję ci masz tu Muffina. - Po tym jak dałem jej Muffina schowałem ją do Pokeballa. Podążałem do Oranii pieszo.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

miastami - Podróż między miastami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 4 I_icon_minitimePią Mar 01, 2013 5:02 pm

Gdy pokemon zjadł wszystkie, wróciłem do wędkowania.
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

miastami - Podróż między miastami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 4 I_icon_minitimePią Mar 01, 2013 5:03 pm

(Od paru dni dalej poszukuje Budewa)
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

miastami - Podróż między miastami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 4 I_icon_minitimePią Mar 01, 2013 5:05 pm

Tym pokemonem był dziki Deerlind.. Jednak zaraz po sprawdzeniu wskoczył w krzaki i znikł.

Idziesz do Oranii. Nie spotkało cię narzazie nic nadzwyczajnego.

Wędkujesz... Masz już.. Starego buta, Starego buta.. i jeszcze jednego Starego buta.

Po Budew'ie ani śladu.
Powrót do góry Go down
Applejacks

Applejacks


Female

Liczba postów : 10125
Szacunek na dzielni : 7
Age : 26

miastami - Podróż między miastami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 4 I_icon_minitimePią Mar 01, 2013 5:06 pm

No trudno tympole potrenujemy aqua ring
Wytwórz wokół siebie wodne pierścienie, musi ci się udać tyle razy już trenowaliśmy
Powrót do góry Go down
Nero4

Nero4


Male

Liczba postów : 5593
Szacunek na dzielni : 1

miastami - Podróż między miastami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 4 I_icon_minitimePią Mar 01, 2013 5:07 pm

Po drodze rozglądałem się za lodowymi pokemonami głównie za Snoruntem.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

miastami - Podróż między miastami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 4 I_icon_minitimePią Mar 01, 2013 5:08 pm

Wyrzucił wszystkie buty gdzieś w krzaki i łowił dalej. xD
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

miastami - Podróż między miastami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 4 I_icon_minitimePią Mar 01, 2013 5:12 pm

Tympole otacza się wodą. Jednak nie regenerowała mu ani trochę HP. Trenujesz dalej.

Rozglądasz się i nic nie widzisz.

Łowisz dalej. Znowu buty.
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

miastami - Podróż między miastami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 4 I_icon_minitimePią Mar 01, 2013 5:13 pm

Musi tu byc... Wilgotna ziemia jest wlasnie tu.... Zaraz Buneary nasluchujesz zawsze szept innych ludzi.. Postaraj sie nasluchac piski budewa!
Powrót do góry Go down
Nero4

Nero4


Male

Liczba postów : 5593
Szacunek na dzielni : 1

miastami - Podróż między miastami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 4 I_icon_minitimePią Mar 01, 2013 5:13 pm

Szedłem dalej w stronę Oranii.
Powrót do góry Go down
Applejacks

Applejacks


Female

Liczba postów : 10125
Szacunek na dzielni : 7
Age : 26

miastami - Podróż między miastami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 4 I_icon_minitimePią Mar 01, 2013 5:14 pm

Dobrze tympole udało ci się wytworzyć pierścienie, teraz sprób zrobić tak jak na animacji miastami - Podróż między miastami - Page 4 Tumblr_m3mua3kd4U1qckwxco2_500
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

miastami - Podróż między miastami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 4 I_icon_minitimePią Mar 01, 2013 5:16 pm

-Sneasel! Widzisz jakiegoś pokemona? - Sneasel jednak kiwał głową na znak że nic nie widzi.
-Ehh... Ja tak samo.. Nic a nic.. Dobra szukamy dalej! - idzie głębiej w las
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

miastami - Podróż między miastami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 4 I_icon_minitimePią Mar 01, 2013 5:20 pm

Dalej wyrzucał złowione buty gdzieś za siebie.
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

miastami - Podróż między miastami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 4 I_icon_minitimePią Mar 01, 2013 5:23 pm

Buneary sluchaj uwaznie... Wysluchaj ten dzwiek.... Budew wydaje 2 głośne i 1 cichsze pisknięcie na zakonczenie..
Powrót do góry Go down
Nero4

Nero4


Male

Liczba postów : 5593
Szacunek na dzielni : 1

miastami - Podróż między miastami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 4 I_icon_minitimePią Mar 01, 2013 5:29 pm

Magda
Tympole się starała lecz nie wyszedł jej ten atak...

Lugia
Jak na razie nie spotkałaś żadnego pokemona. Zobaczyłaś krzak z jagodami.

Unorthodox
Złowiłeś kolejnego buta lecz cięższego od pozostałych

Lopunny
Twoja Buneary nie usłyszała żadnego Budewa.
Powrót do góry Go down
Applejacks

Applejacks


Female

Liczba postów : 10125
Szacunek na dzielni : 7
Age : 26

miastami - Podróż między miastami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 4 I_icon_minitimePią Mar 01, 2013 5:30 pm


Tympole spróbuj użyć pierścieni tak jak na animacji lecząc hp, dostaniesz mufinke jak opanujesz atak


Ostatnio zmieniony przez magdak459 dnia Pią Mar 01, 2013 5:32 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

miastami - Podróż między miastami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 4 I_icon_minitimePią Mar 01, 2013 5:31 pm

Choć na tamto drzewo ( Wspinaja się i mysli) . Jesli sie ubrudze nie wiem co zrobie.... Pora aby tym razem na serio sie wsluchac wyprostoj skulone ucho i sluchaj z calych sil.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

miastami - Podróż między miastami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 4 I_icon_minitimePią Mar 01, 2013 5:31 pm

-Eh.. Dobry i krzak z jagodami.. To chyba Sitrus Jagody. Fajnie. - Sneasel zlazł z drzewa. Jednak był czujny i nasłuchiwał dalej czy gdzieś w pobliżu nie ma pokemona.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

miastami - Podróż między miastami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 4 I_icon_minitimePią Mar 01, 2013 5:31 pm

- Ciężki był, może coś jest w środku.. - sprawdził buta.
Powrót do góry Go down
Nero4

Nero4


Male

Liczba postów : 5593
Szacunek na dzielni : 1

miastami - Podróż między miastami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 4 I_icon_minitimePią Mar 01, 2013 5:36 pm

Magda
Tympole niestety nie wie jak się w ten sposób używa tych pierścieni (wytłumacz mu to).

Lopunny
Gdy wchodziłaś na drzewo zobaczyłaś pokemona robaka wyglądał on tak miastami - Podróż między miastami - Page 4 010

Lugia
Gdy podeszłaś do krzaku wyskoczył z niego miastami - Podróż między miastami - Page 4 052 i po chwili uciekł.

Unorthodox
Okazało się że w bucie były tylko kamienie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




miastami - Podróż między miastami - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 4 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podróż między miastami
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 40Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przygody-
Skocz do:  
strzałka do góry