Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Kwiecień 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Podróż między miastami

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
AutorWiadomość
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

miastami - Podróż między miastami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 2 I_icon_minitimeSro Lut 27, 2013 9:20 pm

Ok na mnie juz czas. Paa
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

miastami - Podróż między miastami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 2 I_icon_minitimeSro Lut 27, 2013 9:22 pm

Tak! Sneasel! Udało nam się.. A raczej to tobie się udało! - przytuliła Sneasela do siebie. - No to teraz zasłużyłeś na odpoczynek. Rób co chcesz. Tylko nie oddalaj się za bardzo. - Sneasel jednak wolał zostać ze swoją trenerką. - Hej! Lopunny zaczekaj! Idziemy z tobą!
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

miastami - Podróż między miastami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 2 I_icon_minitimeSro Lut 27, 2013 9:23 pm

W Porządku pospieszcie sie slyszalam ze nasz znajomy jest w Marmori.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

miastami - Podróż między miastami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 2 I_icon_minitimeSro Lut 27, 2013 9:25 pm

-Super. Ciekawa tylko jestem jak by sobie Sneasel tam poradził. Zna ruch na kamienne pokemony ale sam za nimi nie przepada. Jak uważasz? Da sobie rade? Czy może poczekać i jeszcze trochę z nim potrenować? - zapytała Lopunny.
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

miastami - Podróż między miastami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 2 I_icon_minitimeSro Lut 27, 2013 9:26 pm

Wlasciwie mam klopot bo jedynie Buneary jest w stanie walczyc a Feebas nie. Moze lider zgodzi sie na 2 walke?
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

miastami - Podróż między miastami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 2 I_icon_minitimeSro Lut 27, 2013 9:29 pm

-Fajnie by było. A na dodatek (to mówiła szeptem) Sneasel chyba podoba się Buneary. (teraz już zwyczajnie) No ale nigdy nie wiadomo. Pokemony są zmienne ja pogoda. Raz są posłuszne i cie wręcz kochają, a gdy wyewoluują wręcz nienawidzą swojego trenera.
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

miastami - Podróż między miastami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 2 I_icon_minitimeSro Lut 27, 2013 9:30 pm

Moja Buneary i Feebas wlasnie musza mnie bardzo kochac aby ewoluowaly. Sneasel potrzebuje po czesci tego samego oraz specjalnego szponu ktorego naprawde trudno zdobyc.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

miastami - Podróż między miastami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 2 I_icon_minitimeSro Lut 27, 2013 9:32 pm

-Takk.. Jednak ty masz łatwiej. Ten przedmiot nazywa sie Ostrym Szponem. Sneasel zmieni się dopiero gdy będzie go miał i to w nocy... - przerwała nagle - Czy to nie mury Marmorii?
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

miastami - Podróż między miastami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 2 I_icon_minitimeSro Lut 27, 2013 9:34 pm

WYglada na to ze juz prawie jestesmy. Buneary co prawda ma prosciej ale strasznie sie martwie feebasem. Prawie nigdy nie moge go miec przy sobie. Ma z emna slaby kontakt ze wzgledu na to ze nie moze zyc na ladzie. Kontakty z tym pokemonem nan naprawde oganiczone.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

miastami - Podróż między miastami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 2 I_icon_minitimeSro Lut 27, 2013 9:39 pm

-Zawsze jak spotkamy jakieś jezioro to możemy zrobić przystanek i odpocząć. A ty się z Feebasem pobawisz. Jestem pewna że będzie z niej piękna Milotic.
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

miastami - Podróż między miastami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 2 I_icon_minitimeSro Lut 27, 2013 9:42 pm

Wlasciwie widze rzeke ktora ciagnie sie az do Marmori. Mozemy isc spacerkiem a ja wypuszcze feebasa ktory bbedzie plynal przez wzdloz rzeki. Będe mogła troche nawiązać kontakt i wgl.. Ten Pokemon naprawde szybko nauczyl sie nowego ataku i jestem pewna ze rozumie jaki jest dla mnie cenny. Feebas Idz!
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

miastami - Podróż między miastami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 2 I_icon_minitimeSro Lut 27, 2013 9:47 pm

-Ładna ta twoja Feebas. A jeszcze piękniejsza będzie gdy zmieni się w Milotic.
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

miastami - Podróż między miastami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 2 I_icon_minitimeSro Lut 27, 2013 9:48 pm

Istnieja legenndy ze jesli feebas poczuje sie pieknym pokemonem fizycznie oraz na duszy to nastapi ewolucja.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

miastami - Podróż między miastami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 2 I_icon_minitimeSro Lut 27, 2013 9:53 pm

-No no.. Znasz może jakieś legendy o Sneaselu lub innych pokemonach? Z chęcią posłucham. Ja znam tylko jedną... O pokemonie, o którym zawsze myślałam że wiem wszytko choć jednak coś zostawało tajemnicą. Znam też pewne słowa tejże legendy. Choć nie wiem czy to cie zaciekawi. - mówiła wpatrzona w wodę.
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

miastami - Podróż między miastami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 2 I_icon_minitimeSro Lut 27, 2013 9:57 pm

Nigdy nie mialam do czynienia ze sneaselami. Jeszcze nigdy nawet z zadnym nie walczylam. Twoj jest pierwszym jakiego widze na oczy. Nic mi nigdy o nich nie mowiono. Ale twoj jest bardzo wyjatkowy bo wiekszosc tych pokemonow miwa paskudny charakter a twoj wydaje sie byc milszy. Wlasciwie wiem czmeu nikt nigdy nie widzial dzikiej Lopunny. Nie liczni to wiedza. Interesuje cie to?
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

miastami - Podróż między miastami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 2 I_icon_minitimeSro Lut 27, 2013 10:00 pm

-Mów dalej z chęcią posłucham. - popatrzyła na Lopunny. Potem jej wzrok znów utkwił w wodzie.
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

miastami - Podróż między miastami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 2 I_icon_minitimeSro Lut 27, 2013 10:03 pm

Lopunny maja niesamowicie wyczulony sluch. Kiedy ludzie sie zblizaja jest tak wyczulona ze wie 10 sec przed co sie wydarzy. Lecz jedynie wtedy gdy okolica jest cicha i spokojna. DLatego te pokemony nie wychodza z lasu. Przed ewolucja nie jest tak wyczulona i przechwyt jest mozliwy. Lopunny maja taki sluch dlownie dlatego aby bronic potomstwo przed takimi pokemonami jak Arboki czy Sevipery. Zwykle ukrywa je w futerku na uszach.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

miastami - Podróż między miastami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 2 I_icon_minitimeSro Lut 27, 2013 10:07 pm

Przechodząc obok zauważył że blisko drogi jest jezioro, więc poszedł coś połowić swoją wędką.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

miastami - Podróż między miastami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 2 I_icon_minitimeSro Lut 27, 2013 10:09 pm

-Ciekawe.. Nie chcę nic mówić ale Feebasa nie ma.. Chwila, chwila... Gdzie twoja Feebas?! Sneasel właź na drzewo i rozejrzyj się! - Sneasel rozgląda się na wszystkie strony. Nagle wskazuje w stronę zatoki którą utworzyła rzeka. - Uff.. Ale mnie wystraszyła. Nie było by dobrze gdyby gdzieś zaginęła. Choć trzeba po nią iść. No chyba że się o nią tak nie martwisz jak ja. - powiedziała - W sumie dlaczego ja się tak przestraszyłam? - pomyślała - A z resztą... - pomyślała znowu i powiedziała - Tam jest jakiś chłopak! Choć bo ci jeszcze Feebasa złapie.
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

miastami - Podróż między miastami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 2 I_icon_minitimeSro Lut 27, 2013 10:16 pm

Untorhodox Uwaga! Zaraz zlowisz moja Feebas!!!
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

miastami - Podróż między miastami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 2 I_icon_minitimeSro Lut 27, 2013 10:25 pm

Feebas powrot! (dyszy) idziemy juz tak dlugo. Mimo to jestesmy juz blisko. Jeszcze troche
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

miastami - Podróż między miastami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 2 I_icon_minitimeSro Lut 27, 2013 10:27 pm

-Nooo.. - powiedziała. Cały czas jednak myślała o tej legendzie o której przypomniała sobie przy rozmowie z Lopunny. - Widziałaś gdzieś Sneasela?
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

miastami - Podróż między miastami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 2 I_icon_minitimeSro Lut 27, 2013 10:29 pm

Sneasel skacze po drzewach ciagle. Popatrz tam. (wskazuje drzewa z prawej strony). Tak wgl co ci chodzi po glowie? O czym tyle myslisz?
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

miastami - Podróż między miastami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 2 I_icon_minitimeSro Lut 27, 2013 10:29 pm

- Feebas ? Byłoby nieźle.. - mruknął sam do siebie widząc i słysząc głosy ludzi, których widział przy jeziorze.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

miastami - Podróż między miastami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 2 I_icon_minitimeSro Lut 27, 2013 10:31 pm

-A nic.. Ta legenda o której ci wspomniałam.. I te słowa które zapamiętałam.. - mówiła od niechcenia. - Sneasel! Nie odchodź za daleko!
Powrót do góry Go down
Sponsored content




miastami - Podróż między miastami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   miastami - Podróż między miastami - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podróż między miastami
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 40Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przygody-
Skocz do:  
strzałka do góry