Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Bal noworoczny!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Bal noworoczny! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bal noworoczny!   Bal noworoczny! - Page 4 I_icon_minitimeSob Sty 04, 2014 11:24 pm

Lugia - Sleep Talk
Filip - Double Team
-EKM! Proszę o uwagę! Za chwilę pięć nagród specjalnych zostanie wręczone tym, którzy zdobyli najwięcej tytułów... - poczekałam, aż wszyscy się uciszą.
- Panie Filipie, ponieważ wygrał pan, aż cztery razy, może pan wyznaczyć kolejkę. Będzie ona dotyczyła pięciu osób. Oczywiście pana, Lugię, Unorta, Dosko, Emolgę oraz ja. To pan wybierze, w jakiej kolejności będą wybierane nagrody.
Powrót do góry Go down
Youyoumu

Youyoumu


Female

Liczba postów : 417
Szacunek na dzielni : 0
Age : 24

Bal noworoczny! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bal noworoczny!   Bal noworoczny! - Page 4 I_icon_minitimeSob Sty 04, 2014 11:25 pm

^ Shuz żądny gwałtu. xD

Dziewczyna zatrzepotała zaskoczona rzęsami.
- Czekaj... O to chodzi? - Podniosła ręce, a następnie zagięła w łokciach jednocześnie zaciskając lekko dłonie w pięści. - Nyaaaaan. - Miauknęła rumieniąc się.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Bal noworoczny! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bal noworoczny!   Bal noworoczny! - Page 4 I_icon_minitimeSob Sty 04, 2014 11:31 pm

-Damy przodem- zacząłem wypowiedź z nadzieję że na takim czymś się nie skończy.- Tak więc za piękną... mocno zmodyfikowałem definicję piękna w moim mózgu, ale mniejsza, za piękną ceremonię niech pierwsza nagroda będzie losowana dla pani panno Katerino, druga niechajże poleci do Lugiji, trzecia, jeśli i ja mam się znaleźć w tej kolejce niech będzie moja, czwarta dla szanownego doktora nauk zboczonych, Emolgi, a następna dla Unorthodoxa, mojego szanownego współ zwycięscy w kategorii no life, ostatnia dla Dosko... którego nie kojarzę. Czy o nikim nie zapomniałem?


Ostatnio zmieniony przez Filipos44 dnia Sob Sty 04, 2014 11:40 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Shuzo

Shuzo


Male

Liczba postów : 148
Szacunek na dzielni : 1

Bal noworoczny! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bal noworoczny!   Bal noworoczny! - Page 4 I_icon_minitimeSob Sty 04, 2014 11:37 pm

- Ok, to teraz możemy ruszac dalej. - Powiedzialem i gdy podszedlem dalej wlecialem na jakies drzwi i pod wplywem uderzenia drzwi otworzyly sie, a ja nagle spadlem z dwa metry w dol. Gdy otrzasnalem sie zauwazylem, ze wyladawelem w jakims skarbcu wypelnionym szmaragdami skierowalem slowa do dziewczyny.
- Jak myslisz, to dla nas? -
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Bal noworoczny! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bal noworoczny!   Bal noworoczny! - Page 4 I_icon_minitimeSob Sty 04, 2014 11:40 pm

- Och! Dziękuję! - pisnęłam i pocałowałam Filipa w policzek.
- Nagrody specjalne to pokemony, które są naprawdę trudno dostępne, a wręcz znikoma ilość trenerów je posiada. Są to: Espurr, Skiddo, Litleo, Froakie, Scatterbug . Osobiście wybieram... Scatterbug! A teraz niech podejdzie tutaj pani Lugia i wybierze pokemona z tych, które tutaj zostały.
Powrót do góry Go down
Youyoumu

Youyoumu


Female

Liczba postów : 417
Szacunek na dzielni : 0
Age : 24

Bal noworoczny! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bal noworoczny!   Bal noworoczny! - Page 4 I_icon_minitimeSob Sty 04, 2014 11:45 pm

Na widok sterty kosztowności jej oczy urosły niemal dwukrotnie.
- A jak? Znalezione nie kradzione nyan~. - Wpadła do środka i zaczęła szperać we skarbcu. Wygrzebała jakiś diadem i bez zawahania założyła go na głowę.
- Pasuje mi, nya? - Uśmiechnęła się, przykładając do głowy dłonie udając, że ma uszka.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Bal noworoczny! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bal noworoczny!   Bal noworoczny! - Page 4 I_icon_minitimeSob Sty 04, 2014 11:48 pm

-Skiddo jest mój!- Krzyknął wręcz rzucając się na balla z rzadkim pokemonem trawiastym.


Ostatnio zmieniony przez Filipos44 dnia Nie Sty 05, 2014 12:54 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Youyoumu

Youyoumu


Female

Liczba postów : 417
Szacunek na dzielni : 0
Age : 24

Bal noworoczny! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bal noworoczny!   Bal noworoczny! - Page 4 I_icon_minitimeNie Sty 05, 2014 12:09 am

Zagwizdała, a wokół niej zleciała się cała gromadka kotów wielkich i małych, a nawet kociąt.
- Wybacz, muszę coś jeszcze zrobić! - Rzuciła mu diadem, a na głowę włożyła opaskę z kocimi uszkami. Następnie usiadła na swojego trzymetrowego persa, z miną godną samego grumpy cata i ruszyła w kierunku sceny wraz z kocim legionem.
Powrót do góry Go down
Shuzo

Shuzo


Male

Liczba postów : 148
Szacunek na dzielni : 1

Bal noworoczny! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bal noworoczny!   Bal noworoczny! - Page 4 I_icon_minitimeNie Sty 05, 2014 12:20 am

Widzac, ze moja partnerka ucieka pomyslalem:
- Wiecej dla mnie. -
Powrót do góry Go down
Dr. Emolga

Dr. Emolga


Male

Liczba postów : 7
Szacunek na dzielni : 0
Age : 79

Bal noworoczny! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bal noworoczny!   Bal noworoczny! - Page 4 I_icon_minitimeNie Sty 05, 2014 1:09 am

Wpadł ze świadomością swego dosyć długiego spóźnienia. Zdenerwowany podbiegł do swojej partnerki. Miał rozczochrane włosy i wory pod oczami. Nie wyglądał za dobrze, jego strój był zwyczajny jak na takie okazje, prosty, elegancki. Był ubrany w czarny garnitur, pod spodem miał białą koszulę, która jednak po bliższym przyjrzeniu się mogła okazać się szarawa. Pod szyją wisiała zręcznie zawiązana, czerwona mucha. Ucałował Katerinę w rękę, oczekiwał na reakcję, wiedział, że nie będzie zadowolona.
- Yhm, przepraszam, za yym małe spóźnienie. Może przynieść Ci drinka? Widzę, że podają coś z cytryną. - krople potu osiadały na jego czole, a on ocierał je raz to mankietem, a raz dłonią. Uśmiech na jego twarzy pojawił się gdy dotarła do niego informacja o wygranych tytułach, lecz ponownie spojrzał na Katerinę, jego usta zamieniły się w odwróconą podkowę. Nie wiedział co zrobić, stał jak kołek i się nie odzywał
Powrót do góry Go down
http://azyl.y0.pl
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Bal noworoczny! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bal noworoczny!   Bal noworoczny! - Page 4 I_icon_minitimeNie Sty 05, 2014 1:37 am

Widząc Emolgę znieruchomiałam. Wzdrygnęłam się nieprzyjemnie, gdy złapał mnie za rękę. Oczywiście ubrał się tak, jakby pijany wyszedł z baru i przypomniał sobie, że miał się stawić dzisiaj przy mnie w roli partnera.
- A wsadź sobie te cytrynki tam, gdzie światło nie dociera! - wrzasnęłam i wzięłam zamach. Nawet nie zamrugałam oczami, gdy sprzedawałam "liścia" mężczyźnie. Gdy zorientowałam się, ze stoi jak słup soli wzięłam drugi zamach, tak, że ból poczułam nawet w swojej ręce. Próbując zgrywać twardzielkę podwinęłam sukienkę do góry i ceremonialnie odwróciłam się na pięcie, idąc za scenę.
Powrót do góry Go down
Dr. Emolga

Dr. Emolga


Male

Liczba postów : 7
Szacunek na dzielni : 0
Age : 79

Bal noworoczny! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bal noworoczny!   Bal noworoczny! - Page 4 I_icon_minitimeNie Sty 05, 2014 1:44 am

Przyjął ciosy niby jakiegoś karateki z poważną miną. Ból wydusił z niego przedziwny jęk. W końcu jednak pogłaskał się po czerwonym policzku, strzelił sam siebie z podobną siłą w drugi by było symetrycznie i ruszył do stołu. Spojrzał na niego w zastanowieniu, widział przeróżne potrawy, drinki, owoce, kwiaty... a no właśnie KWIATY! Tego było trzeba. Wyjął je z wazonu otrzepał nieco by nie ociekły tak wodą. Ruszył pędem w stronę gdzie uciekła Kate. Gdy już ją dogonił, uklęknął i wręczył jej kwiaty.
- Przepraszam, zasnąłem... Zapomniałem, nie chciałem, błagam wybacz mi. Naprawdę, chciałem świeżo wyglądać przed balem, wyspać się by nie paść na zawał podczas tańczenia, miałem wziąć prysznic, ale obudziłem się godzinkę czy dwie za późno i szlak by to trafił. Wrzuciłem na siebie garniak i przybiegłem. Proszę, błagam, nie gniewaj się na mnie. Spędźmy chociaż resztę tego wieczoru jakoś miło. - opuścił głowę, był gotowy na kolejną serię uderzeń.
Powrót do góry Go down
http://azyl.y0.pl
Youyoumu

Youyoumu


Female

Liczba postów : 417
Szacunek na dzielni : 0
Age : 24

Bal noworoczny! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bal noworoczny!   Bal noworoczny! - Page 4 I_icon_minitimeNie Sty 05, 2014 3:09 am

Dziewczyna wróciła jakby nigdy nic do skarbca.
- Nyan~! - Zabrała diadem i znów zaczęła udawać kota.
Powrót do góry Go down
Shuzo

Shuzo


Male

Liczba postów : 148
Szacunek na dzielni : 1

Bal noworoczny! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bal noworoczny!   Bal noworoczny! - Page 4 I_icon_minitimeNie Sty 05, 2014 3:27 am

Niczym zwykły mem pokerface'a nie zareagowalem gdy wbiegla tu dziewczyna i znow wybiegla.
Powrót do góry Go down
adilew

adilew


Male

Liczba postów : 731
Szacunek na dzielni : 0
Age : 26

Bal noworoczny! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bal noworoczny!   Bal noworoczny! - Page 4 I_icon_minitimeNie Sty 05, 2014 4:16 am

Lekkim popchnięciem drzwi otworzył je.Był to młodo wyglądający chłopak z zielonymi oczami i ciemnymi włosami.Miał na sobie biały garnitur.Jego mina mogła zdradzić,że nie przyszedł tu z byle jakiego powodu lecz z interesów.Nie zwracając zbytniej uwagi wędrował przez główna salę drogą "Nie dla złodziei"jakby szedł po jakąś nagrodę.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Bal noworoczny! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bal noworoczny!   Bal noworoczny! - Page 4 I_icon_minitimeNie Sty 05, 2014 3:16 pm

- To ja poproszę Froakiego. - oznajmiła.
Powrót do góry Go down
Dr. Emolga

Dr. Emolga


Male

Liczba postów : 7
Szacunek na dzielni : 0
Age : 79

Bal noworoczny! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bal noworoczny!   Bal noworoczny! - Page 4 I_icon_minitimeSro Sty 08, 2014 7:08 pm

- Poproszę Espurr'a, mam nadzieję, że to dziewczynka - zachichotał jak psychopata i zwinął pokeballa
Powrót do góry Go down
http://azyl.y0.pl
Sponsored content




Bal noworoczny! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Bal noworoczny!   Bal noworoczny! - Page 4 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Bal noworoczny!
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Mini Eventy-
Skocz do:  
strzałka do góry