Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Podróż między miastami

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next
AutorWiadomość
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Podróż między miastami - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 23 I_icon_minitimeSob Sie 31, 2013 12:24 pm

-Tak.. to niestety prawda, wielu ludzi jest złych na świecie... ale są również ludzie dobrzy, takich też jest sporo, jednak trzeba uważać, bo można się nieźle zdziwić..- zasmuciłem się słysząc te smutną prawdę.- Eh.. ciekawe czy meowth już się wyspał..- mówiąc to wypuściłem meowtha.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż między miastami - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 23 I_icon_minitimeSob Sie 31, 2013 12:25 pm

Miał obudził się gdy tylko go wypuściłeś.. Gdy zobaczył tego kurczaka na jednej nodze od razu mu ślinka poleciała.. Chyba miał ochotę na kurczaka...
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Podróż między miastami - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 23 I_icon_minitimeSob Sie 31, 2013 12:33 pm

-Meowth, co ty sobie myślisz? Jak chcesz jeść to ci dam jeść ale nie myśl nawet o atakowaniu hothot. A więc chcesz jeść?
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż między miastami - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 23 I_icon_minitimeSob Sie 31, 2013 12:35 pm

Już samo to jak Miał patrzył na tę biedną sówkę mówił, że ten kot jest głodny.. I bez dwóch zdań chce kurczaka! Niczego innego tylko kurczaka! Najlepiej pieczonego Hoothoota! Tylko to mogło przyjść na myśl temu głodnemu kocurowi..
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Podróż między miastami - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 23 I_icon_minitimeSob Sie 31, 2013 12:42 pm

-Wybij to sobię ze łba. Masz tu karmę o smaku kurczaka i nic więcej przy sobie nie mam. A jak spróbujesz zaatakować hothot..- powiedziałem to takim tonem że sprzeciw nie wchodził w grę.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż między miastami - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 23 I_icon_minitimeSob Sie 31, 2013 12:44 pm

Miał prychnął na ciebie i zaczął jeść karmę.. A biedna mała Hoothoot schowała się gdzieś na jakimś drzewie.. Gdy zobaczyła, że ten sowo zjadacz ma coś innego do jedzenia, zleciała i usiadła ci na głowie..
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Podróż między miastami - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 23 I_icon_minitimeSob Sie 31, 2013 12:53 pm

-Co tak prychasz? Nie wolno jeść innych- gdy hothot usiadła mi na głowie pogłaskałem ją delikatnie.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż między miastami - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 23 I_icon_minitimeSob Sie 31, 2013 12:55 pm

Hoothoot wyglądała na zadowoloną chodź tego nie widziałeś... Po chwili zasnęła na jednej nodze stojąc ci na głowie cały czas.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Podróż między miastami - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 23 I_icon_minitimeSob Sie 31, 2013 12:59 pm

Czekam aż meowth skończy jeść.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż między miastami - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 23 I_icon_minitimeSob Sie 31, 2013 1:00 pm

Miał mimo tego, że jadł nie spuszczał Hoothoot z oczu.. Chyba na prawdę miał ochotę ją zjeść.. I to nawet dużą ochotę by ją zjeść!
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Podróż między miastami - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 23 I_icon_minitimeSob Sie 31, 2013 1:00 pm

-Kocie, wybij to sobie z głowy.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż między miastami - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 23 I_icon_minitimeSob Sie 31, 2013 1:40 pm

Dalej szukam pokemonów....
Powrót do góry Go down
OzziRex

OzziRex


Male

Liczba postów : 298
Szacunek na dzielni : 0
Age : 23

Podróż między miastami - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 23 I_icon_minitimeNie Wrz 01, 2013 1:58 pm

Zrywam dwa jablka z najblizszego drzewa i chowam sie w krzakach.

(sry za bledy alt nie dziala)
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż między miastami - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 23 I_icon_minitimeNie Wrz 01, 2013 2:57 pm

Filip
Miał po tym jak zjadł przyglądał się Hoothoot.. Na razie nie myślał o zjedzeniu jej bo był najedzony..

Uno
Na razie nic..

Ozzi
Jabłka zerwane.. Ale coś tu nie gra! Skąd wzięły się te szyszki?
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Podróż między miastami - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 23 I_icon_minitimeNie Wrz 01, 2013 3:01 pm

-Meowth, dokończymy naukę "dnia wypłaty"?
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż między miastami - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 23 I_icon_minitimeNie Wrz 01, 2013 3:03 pm

Filip
Miał nie ma nic na przeciw.. Nie czekając zabrał ci portfel i zaczął rozrzucać kasę..
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Podróż między miastami - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 23 I_icon_minitimeNie Wrz 01, 2013 3:13 pm

nieźle ci to wychodzi, ale ja widziałem jak go zabierasz a ty masz go zabrać niepostrzeżenie- odebrałem mu portfel i pozbierałem skrzętnie pieniądze- spróbuj jeszcze raz i daj z siebie wszystko.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż między miastami - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 23 I_icon_minitimeNie Wrz 01, 2013 3:14 pm

Jeszcze chwila rozrzucania kasy i.... Miał opanował Pay Day!
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Podróż między miastami - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 23 I_icon_minitimeNie Wrz 01, 2013 3:19 pm

-Brawo- pozbierałem pieniądze- przy najbliższej walce to się przyda, chcesz dalej trenować, czy na razie nie?
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż między miastami - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 23 I_icon_minitimeNie Wrz 01, 2013 3:22 pm

Filip
On chce jeszcze się czegoś nauczyć.
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Male

Liczba postów : 5950
Szacunek na dzielni : -1

Podróż między miastami - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 23 I_icon_minitimeNie Wrz 01, 2013 3:25 pm

Zatrzymuję się pod drzewem i wypuszcza Eevee. Widać po minie, że jest zdenerwowany na swojego małego towarzysza.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż między miastami - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 23 I_icon_minitimeNie Wrz 01, 2013 3:27 pm

Dalej przeczesuje las w poszukiwaniu pokemonów.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż między miastami - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 23 I_icon_minitimeNie Wrz 01, 2013 3:30 pm

Tchomer
Eevee nie za bardzo wie czemu jesteś zły.. Ale z tego powodu, że ty jesteś przez coś zły on jest smutny..

Uno
Usłyszałeś jakiś szelest w krzakach..
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Male

Liczba postów : 5950
Szacunek na dzielni : -1

Podróż między miastami - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 23 I_icon_minitimeNie Wrz 01, 2013 3:32 pm

Chodzi mi o ten żart z ubraniami. - Powiedział zdenerwowany. - Będziesz miał karę mój drogi, a jeżeli jeszcze raz tak zrobisz, wymienię cię, lub sprzedam... - Odparł.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż między miastami - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 23 I_icon_minitimeNie Wrz 01, 2013 3:35 pm

Poszedłem sprawdzić co jest w krzaku.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Podróż między miastami - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 23 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podróż między miastami
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 23 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przygody-
Skocz do:  
strzałka do góry