Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Podróż między miastami

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
AutorWiadomość
Tchomer

Tchomer


Male

Liczba postów : 5950
Szacunek na dzielni : -1

Podróż między miastami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 3 I_icon_minitimeWto Sie 13, 2013 10:44 pm

Przewróciłaś się.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż między miastami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 3 I_icon_minitimeWto Sie 13, 2013 10:47 pm

Wywijając fikołka w locie ląduje na czterech literach - Żyje! - powiedziała..

---

Filip
Nikt nie chciał ci powiedzieć co się tutaj do diaska dzieje..
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Male

Liczba postów : 5950
Szacunek na dzielni : -1

Podróż między miastami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 3 I_icon_minitimeWto Sie 13, 2013 10:49 pm

Weavile chce już iść do tego miasta nie może się doczekać i na ciebie nie czeka. Leci jak z torpedy, ma już 80% przebytej drogi! GOŃ GO!
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Podróż między miastami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 3 I_icon_minitimeWto Sie 13, 2013 10:51 pm

jednak się upewniam czy mam balle
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż między miastami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 3 I_icon_minitimeWto Sie 13, 2013 10:53 pm

- Ej!! Zaczekaj no!! - powiedziała i wypuściła Honchkrowa - Rozprostujemy twoje skrzydła! - powiedziała i na niego wsiadła - Za Weavilem!

--

Masz Balle.. Ale puste :<
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Podróż między miastami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 3 I_icon_minitimeWto Sie 13, 2013 10:56 pm

EJ!!! ŻĄDAM ŻEBY KTOŚ TU PRZYLAZŁ I POWIEDZIAŁ MI CO TU SIĘ DZIEJE!
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Male

Liczba postów : 5950
Szacunek na dzielni : -1

Podróż między miastami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 3 I_icon_minitimeWto Sie 13, 2013 10:56 pm

Jesteście na miejscu!
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż między miastami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 3 I_icon_minitimeWto Sie 13, 2013 10:57 pm

Filip
Nikt nie odpowiedział.. Usłyszałeś tylko echo swoich słów..
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Podróż między miastami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 3 I_icon_minitimeWto Sie 13, 2013 11:02 pm

oglądam dokładnie swoją cele i szukam miejsca w którym.. jakoś mógłbym wykorzystać do uwolnienia się
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż między miastami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 3 I_icon_minitimeWto Sie 13, 2013 11:04 pm

Było dziwnie cicho.. Za cicho.. Nagle Łup!! Twój bizon zrobił giga dziurę w ścianie! Tylko skąd on się wziął?
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Podróż między miastami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 3 I_icon_minitimeWto Sie 13, 2013 11:13 pm

Nie ważne skąd! Ważne że jesteś! wskoczyłem mu na grzbiet zwiewamy stąd!
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż między miastami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 3 I_icon_minitimeWto Sie 13, 2013 11:14 pm

Na jego grzbiecie nie było miejsca.. Reszta twoich pokemonów tam siedziała..
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Podróż między miastami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 3 I_icon_minitimeWto Sie 13, 2013 11:20 pm

(em.. grotle też? jakoś sobie nie wyobrażam..)
pogadamy potem, tu nie czuje się bezpiecznie schowałem wszystkich prócz bouffa wskoczyłem mu na grzbiet stary wiejmy stąd błagam
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż między miastami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 3 I_icon_minitimeSro Sie 14, 2013 3:52 pm

Bouffland zaczął biec przed siebie jak opętany.. W każdym razie.. Po 15 min. już byliście daleko..
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Podróż między miastami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 3 I_icon_minitimeSro Sie 14, 2013 4:00 pm

Bouff, zwolnij, ale nie tak gwałtownie jak poprzednio, jesteś zmęczony czy dasz radę mnie dowieść do Prizmani?
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż między miastami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 3 I_icon_minitimeSro Sie 14, 2013 4:02 pm

- Prizmania raz! Proszę zapiąć pasy i nie wychylać się na boki! - usłyszałeś głos z nieba.. A Bouffland założył czarne okulary i pognał do Prizmani!
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Podróż między miastami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 3 I_icon_minitimeSro Sie 14, 2013 4:04 pm

skąd on wzią czarne okulary i jak je założył? czekam aż dojedziemy, nie wychylam się
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż między miastami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 3 I_icon_minitimeSro Sie 14, 2013 4:07 pm

Jak błyskawica! Jesteście na miejscu!
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż między miastami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 3 I_icon_minitimeSro Sie 14, 2013 4:38 pm

Emolga
Idziesz do Wertani.. A Emolga próbuje ci uciec z pokeballa
Powrót do góry Go down
Gość
Gość



Podróż między miastami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 3 I_icon_minitimeSro Sie 14, 2013 4:50 pm

Kate
Z kieszeni Marka usłyszałaś ewidentne dzwonienie. Chłopak wyjął telefon i bez wahania go odebrał
- Halo? Tak tak. Dobrze. Teraz? Ehh... - schował prymitywne urządzenie tam skąd je wyciągnął i ze skwaszoną miną szedł dalej. Spuścił lekko głowę.

----------
Podenerwowany ustał na chwilę. Znów postanowił się zatrzymać i poszukać czegoś czym można by było związać pokeball. Rozglądał się za sznurkiem bądź jakimś mocnym zielskiem.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż między miastami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 3 I_icon_minitimeSro Sie 14, 2013 4:55 pm

Szukasz.. Szukasz.. I szukasz.. (Ten Dr. House wgapia się w moją duszę xD) Udało ci się znaleźć jakąś lianę.. Była dość stara..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość



Podróż między miastami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 3 I_icon_minitimeSro Sie 14, 2013 4:56 pm

Biorę do ręki lianę i ostrożnie obwiązuję pokeball. Ponownie chowam go do plecaka. Wracam na trasę. Przyspieszam kroku i ciągle idę w kierunku Wertanii.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż między miastami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 3 I_icon_minitimeSro Sie 14, 2013 5:03 pm

Droga nie była taka długa.. Jesteś na miejscu. A Emolga jeszcze ani razu nie dała rady wyjść z bala..
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Podróż między miastami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 3 I_icon_minitimeSro Sie 14, 2013 6:04 pm

-Coś się stało? - zapytałam nerwowo. Dalej trochę pocierając nogą o ziemię szłam dalej.
- Mark. Wiem, że coś się stało. Możesz mi powiedzieć. - nie wierzyłam w to co mówię. Dotychczas rzadko rozmawiałam z ludzmi, zazwyczaj z policją, w szpitalu, lub gdy potrzebowałam pracy...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość



Podróż między miastami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 3 I_icon_minitimeSro Sie 14, 2013 6:40 pm

- Nie twoja sprawa! - widać było smutek w jego oczach - Idźmy do tej Wertanii...
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Podróż między miastami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 3 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podróż między miastami
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 40Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przygody-
Skocz do:  
strzałka do góry