Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Miasto Safrania (Saffron City)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
AutorWiadomość
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Miasto Safrania (Saffron City) - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Miasto Safrania (Saffron City) - Page 20 I_icon_minitimeSro Sie 28, 2013 10:52 pm

Poczułaś jak jego serce przekręca się wokół własnej osi, a ty poczułaś satysfakcję. Błękitne oczy ostatni raz spojrzały w twoje, a potem zamknęły się na wieki...Jednak gdy już byłaś pewna, że wszystko poszło po twojej myśli i już miałaś wstawać, wtedy Stefan kurczowo złapał cię za rękę.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miasto Safrania (Saffron City) - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Miasto Safrania (Saffron City) - Page 20 I_icon_minitimeSro Sie 28, 2013 10:54 pm

- Co do diaska?!
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Miasto Safrania (Saffron City) - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Miasto Safrania (Saffron City) - Page 20 I_icon_minitimeSro Sie 28, 2013 10:57 pm

Po chwili niebieskie oczy...otworzyły się. Spojrzały na ciebie z troską i głębokim żalem.
- Dlaczego Lugio....dlaczego mnie zabiłaś?! - mówiąc to wstał i złapał się za głowę.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miasto Safrania (Saffron City) - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Miasto Safrania (Saffron City) - Page 20 I_icon_minitimeSro Sie 28, 2013 10:59 pm

Była w niezłym szoku.. Po chwili otrząsnęła się..
- Przepraszam.. Widok krwi tak na mnie działa...
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Miasto Safrania (Saffron City) - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Miasto Safrania (Saffron City) - Page 20 I_icon_minitimeSro Sie 28, 2013 11:03 pm

- To nie tłumaczy twojego czynu...a ja cię chroniłem i...ja cię nadal kocha,/ - powiedziałam łapiąc cię za głowę i przyciskając cię do ściany.
- Kocham cię, ponieważ i ja jestem inny. Kocham cię, choć to zakazana miłość. Kocham cię, choć ty masz Matta. Ale...ja cię kocham!. - powiedział pełnym uczucia głosem i pozostawił ciebie zaszokowaną, a on sam podniósł krzesło i na nim usiadł.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miasto Safrania (Saffron City) - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Miasto Safrania (Saffron City) - Page 20 I_icon_minitimeSro Sie 28, 2013 11:17 pm

- Na prawde cie przepraszam... - tylko tyle byla w stanie powiedziec...
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Miasto Safrania (Saffron City) - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Miasto Safrania (Saffron City) - Page 20 I_icon_minitimeSro Sie 28, 2013 11:19 pm

- Teraz musisz coś wiedzieć. I weź to na poważnie. Jestem twoim aniołem stróżem. - powiedział to śmiertelnie poważnym tonem, chociaż ty w pierwszej chwili miałaś ochotę parsknąć śmiechem. Jednak gdy spojrzałaś w te jego oczy...
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miasto Safrania (Saffron City) - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Miasto Safrania (Saffron City) - Page 20 I_icon_minitimeSro Sie 28, 2013 11:23 pm

- Aniolem strozem?! - Lugia nie za bardzo wiedziala co o tym sadzic... - Ja zawet w bog nie wierze... Predzej pasowal by demon stroz...
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Miasto Safrania (Saffron City) - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Miasto Safrania (Saffron City) - Page 20 I_icon_minitimeSro Sie 28, 2013 11:26 pm

- A widzisz. Czasem i niespodzianki się zdarzają. - powiedział trochę sarkastycznym tonem
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miasto Safrania (Saffron City) - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Miasto Safrania (Saffron City) - Page 20 I_icon_minitimeSro Sie 28, 2013 11:28 pm

- Po tym co zrobilam to ja nawet na kulawego kota aniola nie zasluguje....
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Miasto Safrania (Saffron City) - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Miasto Safrania (Saffron City) - Page 20 I_icon_minitimeSro Sie 28, 2013 11:31 pm

- Dlatego też pozwolili mi się tobą zaopiekować w świecie...widocznym. Rozumiesz o co mi chodzi?
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miasto Safrania (Saffron City) - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Miasto Safrania (Saffron City) - Page 20 I_icon_minitimeSro Sie 28, 2013 11:33 pm

- Nie za bardzo..
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Miasto Safrania (Saffron City) - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Miasto Safrania (Saffron City) - Page 20 I_icon_minitimeSro Sie 28, 2013 11:36 pm

- Ekm...zawsze byłem przy tobie w formie ducha, którego nigdy nie mogłaś dostrzec. Gdy Ci z góry podjęli decyzję, że muszą użyć wobec ciebie bardziej radykalne środki zesłali mnie na świat widzialny dla ciebie. I wszystko poszłoby dobrze, gdybym coś do ciebie nie poczuł...- powiedział i wstał z krzesła.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miasto Safrania (Saffron City) - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Miasto Safrania (Saffron City) - Page 20 I_icon_minitimeSro Sie 28, 2013 11:40 pm

- Teraz rozumiem... - powiedziala - Troche. To dziwne... Zeby. To aniol zakochal sie w zlyklej smiertelniczce... Ci gory na pewno nie beda zadowoleni...
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Miasto Safrania (Saffron City) - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Miasto Safrania (Saffron City) - Page 20 I_icon_minitimeSro Sie 28, 2013 11:42 pm

- Ekm...Oni już to wiedzą. Oni wiedzą wszystko. - zrobił krótką przerwę.
- Jednak my musimy uciekać, zaraz bedą kolejni agenci FBI
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miasto Safrania (Saffron City) - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Miasto Safrania (Saffron City) - Page 20 I_icon_minitimeSro Sie 28, 2013 11:48 pm

- Szczerze mam ich w nosie... - powiedziala... - Ale nie chce mi sie teraz z nikim urzerac.. Wiec lepiej uciekac... To fakt...
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Miasto Safrania (Saffron City) - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Miasto Safrania (Saffron City) - Page 20 I_icon_minitimeSro Sie 28, 2013 11:54 pm

- To gdzie teraz chcesz iść? Tutaj mieliśmy być bezpieczni, a i tak nas znaleźli...
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miasto Safrania (Saffron City) - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Miasto Safrania (Saffron City) - Page 20 I_icon_minitimeSro Sie 28, 2013 11:57 pm

- Gdzie kolwiek nie pojdziemy znajda nas... - powiedziala.. - To na pewno nie sa normalni agenci FBI.. Jedyny ratunek to wiara w to ze w mrocznym miescie nas nie znajda...
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Miasto Safrania (Saffron City) - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Miasto Safrania (Saffron City) - Page 20 I_icon_minitimeCzw Sie 29, 2013 12:33 am

- Nie, tam nie możemy iść. Anioły..anioły nie mają tam wstępu, więc nie będę mógł cię chronić. Nie ma takiej możliwości abym tam cię puścił.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miasto Safrania (Saffron City) - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Miasto Safrania (Saffron City) - Page 20 I_icon_minitimeCzw Sie 29, 2013 2:15 pm

- A do Lavandii anioły mogą wchodzić?... - spytała..
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Miasto Safrania (Saffron City) - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Miasto Safrania (Saffron City) - Page 20 I_icon_minitimeCzw Sie 29, 2013 7:59 pm

- Pewnie. - odpowiedział. I udał się po swój plecak. Po chwili oboje byliście gotowi do podróży.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miasto Safrania (Saffron City) - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Miasto Safrania (Saffron City) - Page 20 I_icon_minitimeCzw Sie 29, 2013 8:01 pm

- Czekaj.. Gdzieś tu był komputer do wymiany pokemonów.. - powiedziała - Chciała bym wymienić kilka.. Mimo tego uciekania jednak chciała bym móc jakoś pokemony wytrenować..
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Miasto Safrania (Saffron City) - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Miasto Safrania (Saffron City) - Page 20 I_icon_minitimeCzw Sie 29, 2013 8:06 pm

- Ekm...dobra. Biegnij. Poczekam tutaj.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miasto Safrania (Saffron City) - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Miasto Safrania (Saffron City) - Page 20 I_icon_minitimeCzw Sie 29, 2013 8:11 pm

- Dzięki.. - powiedziała i pobiegła poszukać komputera do wymiany pokemonów.. Gdy już udało jej się go znaleźć wymieniła wszystkie swoje pokemony prócz Weavile na Goletta, Gastlyego, Charmandera, Riolu i Treecko.. (wymienię)
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Miasto Safrania (Saffron City) - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Miasto Safrania (Saffron City) - Page 20 I_icon_minitimeCzw Sie 29, 2013 8:18 pm

- Lugia! - krzyknął szukając ciebie, a gdy do ciebie dobiegł złapał cię za rękę i zaczął biec przed siebie.
- Musimy uciekać...nadchodzą.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Miasto Safrania (Saffron City) - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Safrania (Saffron City)   Miasto Safrania (Saffron City) - Page 20 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Miasto Safrania (Saffron City)
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 20 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Miasto Safrania
» Miasto Safrania
» Miasto Safrania
» Miasto Safrania
» Miasto Safrania

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przygody-
Skocz do:  
strzałka do góry