Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Miasto Parmania (Fuchsia City)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
AutorWiadomość
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 38 I_icon_minitimePią Lis 15, 2013 6:10 pm

- Miałem zadanie od Profesor Oaka dostać się tam i zrobić pewną rzecz. Więcej nie powiem, pozatym ta afera z Rhyhornem i obrożą to była intryga Tobiasa i zespołu R..
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 38 I_icon_minitimePią Lis 15, 2013 6:14 pm

-Tak, oczywiście profesor Oak ci to zlecił, a przedtem pewnie siedziałeś w pubie i grałeś z Shyminem w pokera...
-Nie, grał z Arceusem- zażartował Oak wchodząc do sali przesłuchań.- On mówi prawdę, to ja kazałem mu wejść do strafy safari, a to po to by ochronić legendarne pokemony. Na was nie było co liczyć bo Tobias wami sterował.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 38 I_icon_minitimePią Lis 15, 2013 6:17 pm

Przytaknął tylko głową i byłem zadowolony że wszedł w tym momencie Profesor Oak, gdyż jak było widać nie uwierzył mi policjant i miałbym wielki problem z tego wykaraskać się..
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 38 I_icon_minitimePią Lis 15, 2013 6:22 pm

Policjant tymczasem był wyraźnie zmieszany i nie bardzo wiedzial co teraz zrobić.
-W takim razie.. możesz już iść- mruknął w końcu, było to rzecz jasna skierowane do ciebie. Wraz z profesorem wyszliście na zewnąrz, wiatr wiał mocno i małe kropelki wody co chwila uderzaływ twoją twarz.
-Wykonałeś doskonałą robotę, jakiej nagrody oczekujesz?
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 38 I_icon_minitimePią Lis 15, 2013 6:25 pm

Wyszedłem z Oakiem z komisariatu i odetchnąłem.. Gdy spytał mnie jakiej nagrody oczekuje, odpowiedziałem: - Sam nie wiem co takiego mógłby mi pan dać za tą misje.. jajo pokemona.. albo coś innego ? - powiedziałem do niego.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 38 I_icon_minitimePią Lis 15, 2013 6:31 pm

-Jajo pokemona powiadasz... możemy to szybko załatwić, ale wpierw musimy udać się do CP- powiedział profesor i ruszył do wspomnianego budynku.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 38 I_icon_minitimePią Lis 15, 2013 6:33 pm

Ruszyłem więc za nim do Centrum Pokemon, ciekawy byłem co takiego dostanę.. czy jajo czy też jaką inną rzecz, może cenniejszą od pokemona..
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 38 I_icon_minitimePią Lis 15, 2013 6:39 pm

Szybko dotarliście na miejsce.
-Co powiesz na dwa jajka pokemonów? Wybierz sobie dowolne, jeden z nich może być psełdo legendarny.. a oprócz tego masz jeszcze trochę pieniędzy, szczęścia nie dają, ale nie ma wątpliwości że się przydają.- Powiedział profesor i wręczył ci 100$
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 38 I_icon_minitimePią Lis 15, 2013 6:45 pm

- Dwa jajka.. - zaskoczony zrobiłem wielkie oczy, gdy powiedział o dwóch jajach pokemonów, które mogę wybrać.. chwile się zastanowiłem. Zabrałem w międzyczasie te 100 $, które dał mi Oak.. i spytałem jeszcze nie pewnie przed powiedzeniem jakie pokemony chce.. - Larvesta podchodzi pod pseudo-legendę racja ? - ujawniłem można powiedzieć jednego i czekałem na odpowiedź..
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 38 I_icon_minitimePią Lis 15, 2013 6:48 pm

-Tak, Larvesty to pokemony psełdo legendarne, nie śpiesz się z decyzją. Mamy czas.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 38 I_icon_minitimePią Lis 15, 2013 6:56 pm

- Wybieram więc jajo Gibla i Zoruy.. o ile też nie podchodzi pod pseudo-legendę Zorua.. a jak nie mogę go to Swinuba.. - rzekłem do Oaka i czekałem..
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 38 I_icon_minitimePią Lis 15, 2013 6:57 pm

-Proszę oto one- odrzekł profesor podając ci jajka.
-Do widzenia i powodzenia w dalszych przygodach.- Powiedział i wyszedł.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 38 I_icon_minitimePią Lis 15, 2013 7:36 pm

Również wyszedłem z PC i udałem się do pobliskiego parku i wyjąłem LaptoPC by wymienić Espeona i Krokoroka na Sawka i Snivy..
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 38 I_icon_minitimePią Lis 15, 2013 7:40 pm

Pokemony wymienione.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 38 I_icon_minitimePią Lis 15, 2013 7:47 pm

Po wymianie pokemonów, wypuściłem Snivy i Sawka.. - Witajcie.. co powiecie na trening ? - spytałem obojga pokemonów czy w ogóle będą chętni do treningu..
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 38 I_icon_minitimePią Lis 15, 2013 7:51 pm

Sawk się zgodził, a Snyvi... zignorowała cię. Zachowywała się jakby cię tu nie było i tylko oglądała trawę bo... ona była zielona!
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 38 I_icon_minitimePią Lis 15, 2013 7:58 pm

Wypuściłem jeszcze Gallade, powiedziałem żeby przykonał Snivy do nauki i krzyknąłem do Snivy żeby popatrzyła na niego i słuchała go. Do Sawka zaś powiedziałem: - Nauczymy cię Double Kick.. musisz tylko zastosować dwa szybkie kopnięcia.. potrenuj na jakimś drzewie..
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 38 I_icon_minitimePią Lis 15, 2013 7:59 pm

Psychiczny pokemon zaczął rozmawiać z Snyvi, a tymczasem twój Sawk spróbował wykonać atak, pierwsze kopnięcie było naprawdę silne, tylko że zaraz stracił równowagę i nim wykonał drugie- przewrócił się.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 38 I_icon_minitimePią Lis 15, 2013 8:15 pm

- Bardzo dobrze jak na pierwszy raz Sawk. Teraz spróbuj jeszcze raz, tym razem spróbuj utrzymać równowagę i wykonać również drugi kop.. - powiedziałem do niego i spoglądnąłem w stronę Snivy i Gallade, czy aby słucha go..
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 38 I_icon_minitimePią Lis 15, 2013 8:20 pm

Oni bardzo zacięcie dyskutowali o czymś. Tymczasem walczący pokemon znów spróbował, ale sytuacja się powtórzyła, dodatkowo teraz on upadł na kamień i trochę bolą go plecy..
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 38 I_icon_minitimePią Lis 15, 2013 8:25 pm

- Dobrze Sawk odpocznij trochę.. - rzekłem do pokemona i zbliżyłem się do dyskutującej dwójki. - Co się dzieje Gallade.. ? - spytałem go.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 38 I_icon_minitimePią Lis 15, 2013 8:33 pm

Na chwilę przed tym jak podeszłeś to glade zaprezentował swoje dwa trawiaste ataki, snyvi się zachwyciła! Ona chcę też tak umieć i trenować! Teraz!
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 38 I_icon_minitimePią Lis 15, 2013 8:40 pm

- Magical Leaf niestety nie możesz się nauczyć.. ale Leaf Blade.. no niewiem czy nie jesteś za młoda na to, ale spróbować można.. Gallade wytłumacz jej co musi zrobić żeby go wykonać.. - powiedziałem do pokemona i czekałem na efekty..
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 38 I_icon_minitimePią Lis 15, 2013 8:42 pm

Pokemon próbował z całych sił, ale wogóle mu nie szło... to chyba jednak za trudne.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 38 I_icon_minitimePią Lis 15, 2013 8:54 pm

- Może na początek naucz się Vine Whip.. to dość prosty atak, musisz swoimi pnączami zaatakować przeciwnika.. Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 38 Ash_Snivy_Vine_Whip
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 38 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Miasto Parmania (Fuchsia City)
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 38 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Miasto Parmania
» Miasto Parmania
» Miasto Parmania
» Miasto Parmania
» Miasto Parmania

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przygody-
Skocz do:  
strzałka do góry