Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Miejsce - Kawiarnia

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
AutorWiadomość
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Miejsce - Kawiarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Miejsce - Kawiarnia - Page 2 I_icon_minitimeNie Cze 02, 2013 11:09 pm

Jak to jest mieć maleństwo? Jakie to jest uczucie ?
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miejsce - Kawiarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Miejsce - Kawiarnia - Page 2 I_icon_minitimeNie Cze 02, 2013 11:12 pm

- Bardzo.. A to bardzo miłe.. - powiedziała.. - Powiem tylko, że trudno to opisać.. A szczególnie jak jeszcze tam siedział..
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Miejsce - Kawiarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Miejsce - Kawiarnia - Page 2 I_icon_minitimeNie Cze 02, 2013 11:13 pm

Pytam bo osobiscie chyna nigdy nie zostane mamą.... I nie będę miała okazji tego doświadczyć.....
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miejsce - Kawiarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Miejsce - Kawiarnia - Page 2 I_icon_minitimeNie Cze 02, 2013 11:14 pm

- Nigdy nic nie wiadomo.. - powiedziała.. - Osobiście też jak na razie nie planowałam zostania mamą.. No.. Ale sama widzisz..
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Miejsce - Kawiarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Miejsce - Kawiarnia - Page 2 I_icon_minitimeNie Cze 02, 2013 11:17 pm

Nie powiem ze nie planuje ani ze nie chce..... Poprostu uwazam ze mi sie to nigdy nie uda... Sama widzisz jak zle mi idzie nawet posiadanie chlopaka.... Wgl... Skoro macie dziecko zamiwrzacie brac slub? Dziecko wspomaga ten proces i mziejsza koszty.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miejsce - Kawiarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Miejsce - Kawiarnia - Page 2 I_icon_minitimeNie Cze 02, 2013 11:18 pm

- Jak na razie jeszcze o tym nie myśleliśmy.. - powiedziała..
Powrót do góry Go down
Applejacks

Applejacks


Female

Liczba postów : 10125
Szacunek na dzielni : 7
Age : 26

Miejsce - Kawiarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Miejsce - Kawiarnia - Page 2 I_icon_minitimeNie Cze 02, 2013 11:19 pm

Patrze sobie tu i ówdzie
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Miejsce - Kawiarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Miejsce - Kawiarnia - Page 2 I_icon_minitimeNie Cze 02, 2013 11:20 pm

Jestem przykryta kocem by nie marznąć..... Chcesz troche kocyku? Podziele sie.... Mowi do siedzącej obok Lugii....
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miejsce - Kawiarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Miejsce - Kawiarnia - Page 2 I_icon_minitimeNie Cze 02, 2013 11:23 pm

- Nie dzięki.. - powiedziała.. - Mi praktycznie nigdy nie jest zimno..
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Miejsce - Kawiarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Miejsce - Kawiarnia - Page 2 I_icon_minitimeNie Cze 02, 2013 11:24 pm

A mi jest wiecznie zimno.... DLatego tak pragne przytulania misia.... Ale leje..... Niebo naprawde cierpi i płacze.... Oddaje pioruny gniewu....
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miejsce - Kawiarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Miejsce - Kawiarnia - Page 2 I_icon_minitimeNie Cze 02, 2013 11:25 pm

- Tylko nie gadaj mi tu o piorunach.. - schowała się pod stół.. - Ja nie cierpię burzy..
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Miejsce - Kawiarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Miejsce - Kawiarnia - Page 2 I_icon_minitimeNie Cze 02, 2013 11:26 pm

To jak? Moze jednak chcesz do mnie pod koc? Schować sie można teeż.... Nie gryze kotów... Gryzie misie ale tak delikatnie ^^
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miejsce - Kawiarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Miejsce - Kawiarnia - Page 2 I_icon_minitimeNie Cze 02, 2013 11:27 pm

- To może ja jednak skorzystam z wersji kocyka..
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Miejsce - Kawiarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Miejsce - Kawiarnia - Page 2 I_icon_minitimeNie Cze 02, 2013 11:28 pm

Dzeli się z lugią kocykiem. WIdzisz jak fajnie Very Happy ? Wiesz że nie spimy tylko ty i ja? Czuje, że ktoś u się kręci. A nawet słysze swoimi długimi uszami.... Kto tam za naszymi plecami może łazić....
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miejsce - Kawiarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Miejsce - Kawiarnia - Page 2 I_icon_minitimeNie Cze 02, 2013 11:29 pm

- Nie wiem.. - powiedziała.. - Na prawdę nie wiem.. I nie chcę wiedzieć..
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Miejsce - Kawiarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Miejsce - Kawiarnia - Page 2 I_icon_minitimeNie Cze 02, 2013 11:30 pm

Magda pewnie chce mi zabrać pumpernikiel.... Ale ja nie dam jej tego pumpernikla!
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miejsce - Kawiarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Miejsce - Kawiarnia - Page 2 I_icon_minitimeNie Cze 02, 2013 11:30 pm

- Eee.. Dobra ja nie wnikam.. - zaśmiała się..
Powrót do góry Go down
Applejacks

Applejacks


Female

Liczba postów : 10125
Szacunek na dzielni : 7
Age : 26

Miejsce - Kawiarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Miejsce - Kawiarnia - Page 2 I_icon_minitimeNie Cze 02, 2013 11:31 pm

Chodzem sobie dalej..
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Miejsce - Kawiarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Miejsce - Kawiarnia - Page 2 I_icon_minitimeNie Cze 02, 2013 11:31 pm

No co... Magda jeszcze tylko zabije swinie i bedzie polędwica xD
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miejsce - Kawiarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Miejsce - Kawiarnia - Page 2 I_icon_minitimeNie Cze 02, 2013 11:34 pm

- Hehe.. Wy i te wasze pomysły.. - zaśmiała się.. - Zawsze coś się znajdzie.. Co powoduje, że można się pośmiać.. A ty to już doskonale potrafisz wykorzystać..
Powrót do góry Go down
Applejacks

Applejacks


Female

Liczba postów : 10125
Szacunek na dzielni : 7
Age : 26

Miejsce - Kawiarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Miejsce - Kawiarnia - Page 2 I_icon_minitimeNie Cze 02, 2013 11:35 pm

Wyciągam pumpernikiel i zjadam go w ukryciu..
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Miejsce - Kawiarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Miejsce - Kawiarnia - Page 2 I_icon_minitimeNie Cze 02, 2013 11:38 pm

[b]Nawet miałam taki jeden sen gdy jeszcze spałam przytulona do shuza..... W tym snie było tak:[/b

Wstaje sobie biore platki zalewam mlekiem.. SIadam przy stole... A tu do kawiarni wbiega swinia i za nią Magda która ją goni. W momencie gdy juz mialam wsadzic lyzke platkow do buzi zatrzymalam sie i w szoku na to patrzylam. Swinia na mnie skoczyla i rozlala platki. Magda wziela swinie pod pache i zabrala na strych. Swinia machala histerycznie nogami. Potem gdy zrobilam nowe platki i juz mialam wsadzic lyche do buzi ze strychu byly dzwieki. "Łiiiii!!!!!!!! Kłiiiiiiii!!!!!! Ułiiiiłiłiii!!!!" I odlozylam lyzke i wylalam platki do zlewu. Odechcialo mi sie jesc i nie zjadlam ich xD.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miejsce - Kawiarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Miejsce - Kawiarnia - Page 2 I_icon_minitimeNie Cze 02, 2013 11:40 pm

Zaśmiała się.. - Nie no.. Musiałaś się śmiać zaraz po tym jak się obudziłaś.. Nie ma co.. Tylko szkoda tej Świnki..
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Miejsce - Kawiarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Miejsce - Kawiarnia - Page 2 I_icon_minitimeNie Cze 02, 2013 11:41 pm

Gdy sie obudzilam to bylam przytulana i miziana ;3. Szkoda ze znowu to juz koniec :< Ta swinka w snie co na mnie skoczyla to chyba odczucie shuza gdy spalam... A gdy swinka odeszla to oznaczaloo chyba ze go strace....
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miejsce - Kawiarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Miejsce - Kawiarnia - Page 2 I_icon_minitimeNie Cze 02, 2013 11:43 pm

- Nie wiadomo.. - powiedziała.. Ulotniła się z pod kocyka i usiadła obok.. Wpatrywała się w dłoń w której był mały biały płomyk...
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Miejsce - Kawiarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Miejsce - Kawiarnia - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Miejsce - Kawiarnia
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 40Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Miejsce - Kawiarnia
» Miejsce - Kawiarnia
» Miejsce - Kawiarnia
» Miejsce - Kawiarnia
» Miejsce - Kawiarnia

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przygody-
Skocz do:  
strzałka do góry