Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Miasto Wertania (Viridian City)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
AutorWiadomość
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 40 I_icon_minitimePon Lis 11, 2013 2:14 pm

(ale jak wszedłem rano swoje pokemony Ona tam była i transakcja jest od 5 września a ty ją 2 dni później znieackeptowałeś oddaj Krookodille złodzieju! zaakceptowałeś! >.<)
Charizard jeżeli zacznie padać to do balla.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 40 I_icon_minitimePon Lis 11, 2013 2:17 pm

(Pozwól że ci wyjaśnie. Zaakceptowałem, ale nikt się tym nie zajął, ale nikt też jej nigdy z BOX-u nie przeniusł twojego, a jednocześnie była w moim. Jak odeszłeś to odwołałem akceptację.)
Padało, lecz Charlizardowi to nie przeszkadzało i dalej szukał nagle ujrzałeś jakiegoś pokemona medytującego na ściętym pniu, była to Meditate.
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 40 I_icon_minitimePon Lis 11, 2013 2:20 pm

(ale jak ja go tobie oddałem to też się nikt tym nie zajął i był u mnie a potem ta transakcja też się nikt nie zajął i był u mnie czyli po transakcji był u mnie a ty dzisiaj sam sobie go przeniosłeś)
Cicho podszedłem do pokemona i spytałem się czy nie szuka trenera lub pomocy.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 40 I_icon_minitimePon Lis 11, 2013 2:24 pm

(On się rozdwoił, siedzi u mnie w BOX- ie, a jednocześnie nie wiem ile siedział w twoim..)
Pokemon cię zignorował, wciąż medytuje.
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 40 I_icon_minitimePon Lis 11, 2013 2:32 pm

(nie moja wina że nikt nie dokonał transakcji, ty dzisiaj odjąłeś mi go po 2 miesiącach bycia u mnie. ja ją trenowałem od Sandile, potem odszedłem ktoś ją rozdwoił ale nadal była u mnie potem mi ją oddałeś była u mnie w boxie i u ciebie a teraz była u mnie a ty mi ją odjąłeś bez wyższych praw skoro transakcja była odwołana dwa dni po akceptacji a Krookodille była u mnie, jeżeli ktoś ci nie przeniósł diveballi to nie moja wina, możesz sobie wziąć nawet 9 tylko oddaj mi moją Krookodille, dostawiłem ją dlatego że sam ją długo trenowałem, to byłby mój szósty dobrze jak na mnie wyszkolony pokemon i to kombinacja ziemia/mrok i dobrze by sobie poradziła w walkach. Możesz mi oddać moją Krookodille za 9 diveballi?)
Dostawiłem pokemona w spokoju ponieważ nie chciałem przeszkadzać pokemonowi i poszedłem dalej zwiedzać miasto i szukać pokemonów.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 40 I_icon_minitimePon Lis 11, 2013 2:37 pm

(Oddałbym ci go za free, gdyby nie to że odrazu oskarżasz mnie o kradzież której nie popełniłem. Ona była rozdwojona, rozumiesz? Była jednocześnie w dwóch Boxach, a ja dziś tylko zniszczyłem ten paradoks...)
Ruszyłeś dalej, ale nim zrobiłeś piąty krok usłyszałeś głos Medtate która do ciebie podeszła, była to ta sama co przed chwilą, najwyraźniej skończyła medytować.
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 40 I_icon_minitimePon Lis 11, 2013 2:44 pm

(nie oskarżam cie o kradzież tylko pod wpływem emocji wywołanym przez utracenie pokemona którego szkoliłem odkąd go miałem wiem że go mam czyli kilka miesięcy użyłem najbliższego określenia jakie mi przyszło a więc przepraszam i oferuję że dam ci za niego obiecane 4 diveballe i water stone, ok? bardzo mi zależy na tym pokemonie)
Cześć, pomóc ci w czymś a może szukasz trenera a może chcesz poprawić swoje umiejętności poprzez walkę ze mną?
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 40 I_icon_minitimePon Lis 11, 2013 2:48 pm

(Water stone wezmę dla mojej Panpour, napisz w sklepie moim, a sam przeprowadzę tranzakcję ;p)
Pokemon chce walczyć, na tej podstawie oceni czy jesteś dość silny by ją trenować, powiedziała ci to... po polsku!
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 40 I_icon_minitimePon Lis 11, 2013 2:51 pm

(ok)
Dobrze, zaczynamy? Zdolny z ciebie pokemon a więc Togekiss wybieram cie! Togekiss utrzymuj gracje i leż w górę i użyj aura sphere z góry a potem zrób połączenie extreme speed i air slash!
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 40 I_icon_minitimePon Lis 11, 2013 2:54 pm

Meditate uniknęła kuli aury, a gdy twój pokemon ruszył na nią z atakiem oberwał hi jump kick. Widać że trafił się mocny przeciwnik...
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 40 I_icon_minitimePon Lis 11, 2013 2:56 pm

Hmmm.... Togekiss użyj extreme speed i krąż woków przeciwnika by się dostosować do losowego ataku z metronomu który teraz masz użyć! (napisz jaki atak wypadł z metronomu)
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 40 I_icon_minitimePon Lis 11, 2013 3:06 pm

Extremspeed stał się już naprawdę silny, a Meditate spokojnie medytowała nagle udeżyła siłą dłoni i... trafiła!
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 40 I_icon_minitimePon Lis 11, 2013 3:09 pm

Teraz metronom póki jesteś blisko!
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 40 I_icon_minitimePon Lis 11, 2013 3:10 pm

Metronom wylosował dzielnego ptaka, ten atak zabolał Meditate, ale też i Togetic..
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 40 I_icon_minitimePon Lis 11, 2013 3:12 pm

A teraz seria air slash!
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 40 I_icon_minitimePon Lis 11, 2013 3:15 pm

Meditate obrywała, jednak w końcu obroniła się używając confusion i zaczeła unikać ataków, była zmęczona i poraniona, ale nie chciała się poddać.

-------

https://przygodypokemon.forumpl.net/viewtopic.forum?t=812
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Miasto Wertania (Viridian City) - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 40 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Miasto Wertania (Viridian City)
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 40 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
 Similar topics
-
» Miasto Wertania
» Miasto Wertania
» Miasto Parmania (Fuchsia City)
» Miasto Safrania (Saffron City)
» Miasto Azuria

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przygody-
Skocz do:  
strzałka do góry