Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Miasto Wertania (Viridian City)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
AutorWiadomość
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 39 I_icon_minitimePon Lis 11, 2013 1:18 pm

-13.. ciekawe - pomyślałem i czekałem aż winda zjedzie na dół..
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 39 I_icon_minitimePon Lis 11, 2013 1:23 pm

Poczułeś że winda ruszyła, nie trwało to długo, a już byliście w podziemiach. Ujrzałeś niezwykle nowoczesne laboratorium, tamten facet bez słowa podszedł do jakiegoś psorka w fartuchu, zameldował mu kilka słów i odszedł, ten profesor podszedł do ciebie i rozpoznałeś w nim... Oaka!
-Witaj, Unorthodox, pewnie masz do mnie masę pytań, ale nie mamy na to czasu. Wezwaliśmy tu ciebię, jak i kilku innych trenerów gdyż mamy dla was zadanie, od którego zależą losy naszego regionu, niestety, tylko ty się stawiłeś...
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 39 I_icon_minitimePon Lis 11, 2013 1:27 pm

- Jakież to zadanie mnie czeka ? - spytałem profesora podekscytowany, ale niepewny czy podołam temu co mnie czeka.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 39 I_icon_minitimePon Lis 11, 2013 1:33 pm

-Zapewne pamiętasz Tobiasa w Parmani... oficjalnie pracuje w policji, ale naprawdę to jest członkiem zespołu R. Nie możemy mu jednak tego udowodnić... ale to nie jest to po co cię wezwaliśmy, otóż team Rocket poluje na legendarne pokemony, wszystkie legendy z Hooen, Sinnoh oraz Kanto mają się zjawić na safari w najbliższym czasie, i właśnie dlatego wrobiono cię w kłusownictwo, wiedzieli że będziemy chcieli twojej pomocy, więc utrudnili ci to za wczasu, chodzi o to że musisz iść na safari i znaleźć legendarne pokemony przed Rocketami, a w razie potrzeby bronić ich. Pewnie myślisz że mogą się obronić same, ale to nie takie łatwe, bo zespół R połączył siły z zaspołem Plazma, a ci posiadają maszynę dzięki której ponoć mogą kontrolować każdego pokemona, twoim zadaniem jest ostrzec i ochronić te legendy. Oczywiście nie możemy cię zmusić, więc pytam. Zgadzasz się?
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 39 I_icon_minitimePon Lis 11, 2013 1:39 pm

- Zgodzić bym się zgodził, tyle że na safari nie można używać pokemonów, więc nie wiem jak je mam obronić..
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 39 I_icon_minitimePon Lis 11, 2013 1:40 pm

(jak ktoś może odpisać to ja zmienię sobie fabułę bo trenowałem 2 poki walką ale tamte oddałem do adopcji)
Idę do centrum pokemon i biorę wszystkie swoje pokemony z boxu do kp (i kiedy mi ktoś doda Pidova z loteri) (był mój i oddałem do adopcji i powrócił do mnie xD)
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 39 I_icon_minitimePon Lis 11, 2013 1:43 pm

Mike:
Poki się wymieniają
Unort:
Niestety ty i tak masz już zakaz wchodzenia na safari i gorzej nie może być, możesz ich tam urzywać, jak wszystko pójdzie dobrze to wszystko w co cie wrobił Tobias straci ważność, a to pójdzie w niepamięć.
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 39 I_icon_minitimePon Lis 11, 2013 1:45 pm

(dzięki za odpisy)
Floatzele bardzo długo (chyba od początku września) przygotowujecie się na breeding (wyjaśniłem im to a więc nie każ mi się ośmieszać wyjaśnianiem) to jak jesteście gotowi przed ligą na Buizelki? xD
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 39 I_icon_minitimePon Lis 11, 2013 1:47 pm

- To po co mnie wezwaliście skoro o tym wiecie że mam zakaz, jak mam tam wejść.. ?
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 39 I_icon_minitimePon Lis 11, 2013 1:50 pm

Uno
-Włamiesz się, nikt nie obiecywał że będzie łatwo, ale i nagroda będzie duża. Na początek w ramach zaliczki możesz sobie wziąść trzy wybrane TM i ulepszymy ci pokedex do wersji v.5s
Mike
Floatzele spojrzały na siebie i zgodnie przytaknęły.
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 39 I_icon_minitimePon Lis 11, 2013 1:51 pm

A więc do balli zawróciłem pokemony do balli i poszedłem do najbliższego i najlepszego hodowcy który zajmuje się breedingiem pokemonów
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 39 I_icon_minitimePon Lis 11, 2013 1:53 pm

Mike
Szybko trafiłeś, miły staruszek przywitał cię i zapytał o co chodzi.
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 39 I_icon_minitimePon Lis 11, 2013 1:54 pm

Pokazałem mu kupon na darmowy breeding i spytałem się czy mi by nie zbreedingował pokemonów (xD)
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 39 I_icon_minitimePon Lis 11, 2013 1:55 pm

(xD)
Mike:
-Oczywiście..- wziął od ciebie kupon i obejrzał go dokładnie.- Z pewnością prawdziwy, dobrze, więc gdzie jest ta parka?
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 39 I_icon_minitimePon Lis 11, 2013 1:56 pm

(Ja mam już v.5s)
- Dobrze.. - zacząłem rozmyślać jakie wybrać pokemony do tej misji.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 39 I_icon_minitimePon Lis 11, 2013 1:56 pm

(Masz v5)
Profesor czeka cierpliwie aż się namyślisz.
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 39 I_icon_minitimePon Lis 11, 2013 1:57 pm

Tutaj są ich pokeballle, za ile je mogę odebrać?
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 39 I_icon_minitimePon Lis 11, 2013 1:58 pm

-Sądze że pojutrze będzie już po wszystkim- rzekł odbierając balle.
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 39 I_icon_minitimePon Lis 11, 2013 2:01 pm

Dobrze, poszedłem na jakieś miejsce gdzie mogę potrenować pokemony, spytałem się Krookodile, Charizarda, Togekiss i Shuppeta kto chce potrenować?
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 39 I_icon_minitimePon Lis 11, 2013 2:02 pm

Nie chcą wcale, wolą pozwiedzać okolicę, po zastanowieniu, to niezła okazja do poszukania pokemonów..
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 39 I_icon_minitimePon Lis 11, 2013 2:03 pm

( v.5s dostałem od Płciozmiennego jak pokeballe itd. ... :P)
Wyjąłem laptoPC i wymieniłem Arona na Krokoroka.
- Na początek chce Eartquake, X-Scissor i Dream Eater..
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 39 I_icon_minitimePon Lis 11, 2013 2:04 pm

(Ale w KP ni ma :p)
Od razu je dostałeś.
-Dobrze, nasz agent zabierze cię wprost do miasta, powodzenia.
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 39 I_icon_minitimePon Lis 11, 2013 2:05 pm

(ej gdzie moja Krookodille?)
Dobrze, przy okazji poszukam pokemonów.
Zaczął się rozglądać za pokemonami i zwiedzać, a wy też poszukajcie pokemonów i pozwiedzajcie.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 39 I_icon_minitimePon Lis 11, 2013 2:08 pm

Poszedłem za agentem profesora Oaka..
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 39 I_icon_minitimePon Lis 11, 2013 2:10 pm

Mike
(Ona jest od dawna u mnie, to że ci miałem oddać unieważniłem jak odeszłeś...)
Szukacie, ale wszystkie pokemony się gdzieś pochowały bo pogoda jest fatalna..
Uno
Weszliście do jakiegoś tunelu oznaczonego "Parmania". (PMM)
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Miasto Wertania (Viridian City) - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 39 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Miasto Wertania (Viridian City)
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 39 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Miasto Wertania
» Miasto Wertania
» Miasto Parmania (Fuchsia City)
» Miasto Safrania (Saffron City)
» Miasto Azuria

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przygody-
Skocz do:  
strzałka do góry