Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Kwiecień 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 [Walka dwóch na dwóch, 3 poki vs. 3 poki] Tate i Liza vs Filip i Lugia

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

[Walka dwóch na dwóch, 3 poki vs. 3 poki] Tate i Liza vs Filip i Lugia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: [Walka dwóch na dwóch, 3 poki vs. 3 poki] Tate i Liza vs Filip i Lugia   [Walka dwóch na dwóch, 3 poki vs. 3 poki] Tate i Liza vs Filip i Lugia - Page 3 I_icon_minitimeNie Mar 23, 2014 3:52 pm

Że też ten mój kruk nie zna mrocznego pulsu... eh, no trudno.
- Hanchkrow, ukrywaj się za klonami Absola! Od czasu do czasu uderzaj któregoś z naszych przeciwników swoim mylącym atakiem, ale masz tylko zaatakować i zniknąć też przy pomocy mylącego ataku, tak żeby nawet nie wiedzieli co ich trafiło! Pamiętaj o unikach, nie daj im się łatwo pokonać!
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

[Walka dwóch na dwóch, 3 poki vs. 3 poki] Tate i Liza vs Filip i Lugia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: [Walka dwóch na dwóch, 3 poki vs. 3 poki] Tate i Liza vs Filip i Lugia   [Walka dwóch na dwóch, 3 poki vs. 3 poki] Tate i Liza vs Filip i Lugia - Page 3 I_icon_minitimeNie Mar 23, 2014 4:14 pm

Solrock i Slowking tylko na to czekali. Solrock zaczął ładować SolarBeama, a Slowking niszczył klony swym Power Gemem. Tak naprawdę tylko trzy Psycho Slashe i jednym mylącym atakiem, bo Honchkrow nie zdążył użyć drugiego mylącego ataku, co skończyło się oberwaniem dwoma Power Gemami. To już był koniec walki dla Filiposa.
HONCHKROW NIEZDOLNY DO WALKI!!!!
Mega Absol i jego klony by pomścić Honchkrowa zaatakowali Psycho Slashami. Prawdziwy Mega Absol nie miał jednak łatwo. Gdy unikał jednego ataku, to obrywał drugim. Jakim cudem go wykryli? Proste: Wystarczyło że raz użył wykrycia i zaczęli go nawalać. No cóż, nareszcie padli. Jednak już nie było klonów Mega Absola, on sam, nie tyle że zmęczony, to jeszcze był poraniony. Jednak zwyciężył.
SLOWKING I SOLROCK NIEZDOLNI DO WALKI!!!!
Tate wypuścił ostatniego pokemona: Claydola. Walka z 2 vs 2 zmieniła się na 1 vs 1. Z czego Lugia ma 3 pokemony, w tym 2 ranne. 

Drużyna 1: Filip i Lugia
Filip:
Odpadł
Lugia:
Mega Absol - 20% + zwiększony atak o 4
Bisharp - 20% + zwiększony atak/obrona o 4
???
Drużyna 2: Tate i Liza
Tate: 
Hypno - powalony
Slowking - powalony
Claydol - 100%
Liza:
Odpadła
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

[Walka dwóch na dwóch, 3 poki vs. 3 poki] Tate i Liza vs Filip i Lugia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: [Walka dwóch na dwóch, 3 poki vs. 3 poki] Tate i Liza vs Filip i Lugia   [Walka dwóch na dwóch, 3 poki vs. 3 poki] Tate i Liza vs Filip i Lugia - Page 3 I_icon_minitimeNie Mar 23, 2014 4:22 pm

- No dobra Absol. Walka jeden na jednego to nasz żywioł! Teraz użyj Podwójnego Zespołu i klony niech atakują Claydola Psycho Slashami. Pamiętaj o uzupełnianiu ich braków. Sam za to broń się Wykryciami i ciągle zmieniaj miejsce Szybkim Atakiem. - dobre jest to, że Absol ma teraz umiejętność Lewitacji. Jeśli Claydol będzie chciał rozwalić wszystkie klony Trzęsieniem Ziemi nie uda mu się. A jest na tyle wolny, że nie uda mu się bronić przed wszystkimi na raz.
- Ataki mają być wyprowadzane z różnych stron! Raz z lewej, raz z prawej, od góry, dołu. Tak by Claydol nie nadążał się bronić!
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

[Walka dwóch na dwóch, 3 poki vs. 3 poki] Tate i Liza vs Filip i Lugia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: [Walka dwóch na dwóch, 3 poki vs. 3 poki] Tate i Liza vs Filip i Lugia   [Walka dwóch na dwóch, 3 poki vs. 3 poki] Tate i Liza vs Filip i Lugia - Page 3 I_icon_minitimeNie Mar 23, 2014 4:40 pm

Claydol był nawet sprytny, jednak nie dało to mu dużych korzyści. Mimo wszystko napsuł trochę krwi Mega Absolowi. Miał szczęście i trafił Mega Absola już za pierwszym razem swoim Hyper Beamem. To był w ogóle cud że Mega Absol nie padł. Potem z zmęczenia nie mógł się bronić i padł dosłownie po minucie. 
WALKĘ ZWYCIĘŻA FILIPOS I LUGIA!!! 
Panel sytuacji pokemonów zniknął i wasza platforma zbliżała się do platformy Tate i Lizy, którzy już odeszli, zostawiając kartkę i paczkę nr.2.
Paczka zawierała 50$ czyli dostajecie po 25$ + po 15 punktów areny oraz po jednym TM. Są to:
TM23 Smack Down,
TM85 Dream Eater
Na liście za to pisało:
,,Jesteście naprawdę silni. Walka kosztowała nas dużo myślenia (was pewnie zresztą też), dlatego mamy nadzieję że przyjmiecie te nagrodę, która jest w paczce. GRATULUJEMY ZWYCIĘSTWA!!!
Tate i Liza PS. Sami zdecydujcie który z was bierze który TM''
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

[Walka dwóch na dwóch, 3 poki vs. 3 poki] Tate i Liza vs Filip i Lugia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: [Walka dwóch na dwóch, 3 poki vs. 3 poki] Tate i Liza vs Filip i Lugia   [Walka dwóch na dwóch, 3 poki vs. 3 poki] Tate i Liza vs Filip i Lugia - Page 3 I_icon_minitimeNie Mar 23, 2014 6:24 pm

Ja wziąłem co mi należne, czyli kaskę, pkt, oraz TM Smack Down, pożegnałem się z Lugią i polazłem sobie na trening~
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

[Walka dwóch na dwóch, 3 poki vs. 3 poki] Tate i Liza vs Filip i Lugia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: [Walka dwóch na dwóch, 3 poki vs. 3 poki] Tate i Liza vs Filip i Lugia   [Walka dwóch na dwóch, 3 poki vs. 3 poki] Tate i Liza vs Filip i Lugia - Page 3 I_icon_minitimeNie Mar 23, 2014 6:26 pm

Capnęłam moją nagrodę, w tym Tm Dream Eater i zmyłam się stąd, zanim gliny dowiedzą się, że tu byłam..
Powrót do góry Go down
Sponsored content




[Walka dwóch na dwóch, 3 poki vs. 3 poki] Tate i Liza vs Filip i Lugia - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: [Walka dwóch na dwóch, 3 poki vs. 3 poki] Tate i Liza vs Filip i Lugia   [Walka dwóch na dwóch, 3 poki vs. 3 poki] Tate i Liza vs Filip i Lugia - Page 3 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
[Walka dwóch na dwóch, 3 poki vs. 3 poki] Tate i Liza vs Filip i Lugia
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» [Walka 3 vs 3] Filip vs Malva
» [Walka 3 vs 3] Filip vs Clay
» [Walka 3vs3] Filip vs Giovanni
» [Walka 3 vs. 3] Lugia vs. Malve
» [Walka 1 vs 1] Lugia vs Filipos

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Walki-
Skocz do:  
strzałka do góry