Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Bal noworoczny!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Bal noworoczny! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bal noworoczny!   Bal noworoczny! - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 04, 2014 10:09 pm

DAGI - WATER PLEDGE
FILIPOS - DRACO METEOR

- Nagrody zostaną przyznane po konkursie, a teraz...ponieważ pewnego pana nie ma, po prostu jest bardzo spóźnialski - pufnęłam ze złością. - ominiemy kategorię "Najdziwniejszy..." i przechodzimy do..."Ulubionej Osoby"! Wam już dziękujemy. - rzekłam i grzecznie wyprosiłam innych ze sceny.
- Kandydaci! Na scenę!
Powrót do góry Go down
dagi66

dagi66


Male

Liczba postów : 11094
Szacunek na dzielni : 5
Age : 22

Bal noworoczny! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bal noworoczny!   Bal noworoczny! - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 04, 2014 10:11 pm

-"No to sobie postoję..." -Pomysłał mniej optymistycznie ustawiajac sie ponownie w miejscu dla kandydatów na najbardizje lubianą osobe roku tak jak wcześniej. Nie za bardzo liczył tym razem że dostanie tę nagrodę... zdziwiło go nawet ze został nominowany...
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Bal noworoczny! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bal noworoczny!   Bal noworoczny! - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 04, 2014 10:14 pm

-Laska nie wyganiaj ty mnie za szybko ze sceny, na ulubioną osobę też mam nominację- powiedziałem do prowadzącej, miałem wrażenie że ma ochotę wybuchnąć złością niczym wulkan... taki stres źle robi, a taki wybuch to świetna przysługa... ale nie na scenie. Tak czy inaczej nie ruszyłem się z miejsca. Wątpiłem czy wygram po raz drugi, ale to fajne uczucie patrzeć na wszystkich z góry.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Bal noworoczny! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bal noworoczny!   Bal noworoczny! - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 04, 2014 10:15 pm

Czyli jednym slowem sterczy na scenie dalej w swojej kiecce, ktora przypomina wyglad Darkraia. I to nie sterczy tak nic nie robiac.. Bo ciagle sie chwieje starajac zachowac rownowage na tych obcasach.. Jak ona ich nie znosi! Niech to wszystko szybciej siw skonczy..
Powrót do góry Go down
Shuzo

Shuzo


Male

Liczba postów : 148
Szacunek na dzielni : 1

Bal noworoczny! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bal noworoczny!   Bal noworoczny! - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 04, 2014 10:16 pm

- Przyzwyczajaj się, przyzwyczajaj. - Skierowałem słowa w stronę dziewczyny znów lekko się śmiejąc. Gdy partnerka zaproponowała mi napój gwałtownie wstałem oburzony i zaproponowałem, że ja go przyniosę.
- Nie tak szybko, ja się tym zajmę, a ty tutaj na mnie poczekaj, dobrze? -
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Bal noworoczny! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bal noworoczny!   Bal noworoczny! - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 04, 2014 10:18 pm

- Uspokój się. Najwyżej wejdziesz drugi raz. - syknęłam do Filipa i z gracją otworzyłam kolejną kopertę.
- Och! Wreszcie dziewczyna! Nagrodę zdobywa Luuuuuugiiiiiiiaaaaaaaaaa. Proszę o podanie pokemona oraz skąd ma poznać atak. Teraz czas na zabawę! Wszystkich chętnych proszę, aby zabrali swoje krzesła i ustawili je w kółku na środku sceny.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Bal noworoczny! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bal noworoczny!   Bal noworoczny! - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 04, 2014 10:21 pm

Pogratulował Dagmarcjuszowi i Lugijii wygranych, a następnie dystyngowanym krokiem zgarnął jedno z niewielu wolnych krzeseł i ustawił obok innych by nie oddstawać od tłumu, pozatym to impreza więc trza się bawić! Tylko czy się ściany przez ten czas nie zawalą? No nic, kto nie ryzykuje ten żyje... czy jakoś takoś.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Bal noworoczny! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bal noworoczny!   Bal noworoczny! - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 04, 2014 10:23 pm

- Poproszę ruch z Movie Tutora, dla Deino. - oznajmiła, z gracją. Zaraz zaraz.. Zabrać krzesełka? No nie! Lugia się w to nie bawi! Bieganie na obcasach dokoła krzeseł! I teraz weź się wywal z gracją, żeby nie wyjść na ostatnią pokrakę.. Jednak nie zrezygnuje z tej zabawy! Więc i ona dołączyła do grona krzesłowiczów.
Powrót do góry Go down
Youyoumu

Youyoumu


Female

Liczba postów : 417
Szacunek na dzielni : 0
Age : 24

Bal noworoczny! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bal noworoczny!   Bal noworoczny! - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 04, 2014 10:25 pm

- Um, dobrze. - Rzekłam spoglądając ze smakiem na cudowny "wodopój" i ruszającego tam lwa... to znaczy chłopaka. Nie wiem skąd to skojarzenie, ale mniejsza... Za dużo grzybków... To znaczy nic nie mówiłam! Erm, Myślałam! W tym czasie przygotowałam dwa miejsca dla siebie i mojego towarzysza.
Powrót do góry Go down
dagi66

dagi66


Male

Liczba postów : 11094
Szacunek na dzielni : 5
Age : 22

Bal noworoczny! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bal noworoczny!   Bal noworoczny! - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 04, 2014 10:26 pm

-"Gra w krzesła? poważnie?"-Pomyślał z niedowierzeniem słysząc słowa prowadzącej... No ale co mu pozostało prócz chwycenia za krzesło i czekaniem na rozpoczęcie gry? Oczywiście nie nie oczekiwał za nagrodę za zwycięstwo ani że wygra ale przynajmniej zrobi sobie przerwę od stania
Powrót do góry Go down
Yozora

Yozora


Female

Liczba postów : 61
Szacunek na dzielni : 0

Bal noworoczny! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bal noworoczny!   Bal noworoczny! - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 04, 2014 10:29 pm

Krzesła? Nie - brązowowłosa pokręciła głową jakby przekonując samą siebie, że bieganie w butach na obcasach nie skończy się dla niej dobrze. Za to usunęła się bardziej pod ścianę, aby nie przeszkadzać w zabawie tym, którzy się na nią zdecydują. I tak stała obserwując, o ścianę się nie opierała, bo biała delikatna sukienka mogła to źle znieść. Ostatecznie wyglądała jednak n zaciekawioną tym co miało sie wydarzyć. Zawsze taka gra to jakaś rozrywka, nawet dla gapiów.
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Bal noworoczny! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bal noworoczny!   Bal noworoczny! - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 04, 2014 10:29 pm

-Ekm..- wyjęłam mikrofon i teraz swobodnie trzymałam go w ręce. Zabrałam jedno krzesło z kręgu.
- Zasady każdy zna, ale wyjaśnić trzeba. Po prostu, ten kto nie zdąży usiąść przegrywa. Przez parę minut macie sobie tutaj chodzić, dopóki muzyka nie przestanie grać [dopóki nie napiszę STOP], tek kto ostatni usiądzie [ kto ostatni napisze SIADAM] odpada z gry.
- Gotowi? A tańczymy do...DJ! Dawaj czadu! - rzekłam i podwinęłam kieckę, wracając na scenę.
https://www.youtube.com/watch?v=ndcMJWz4r24
- START!
Powrót do góry Go down
Youyoumu

Youyoumu


Female

Liczba postów : 417
Szacunek na dzielni : 0
Age : 24

Bal noworoczny! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bal noworoczny!   Bal noworoczny! - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 04, 2014 10:31 pm

Na sygnał prowadzącej zaczęłam wesoło skakać wokół krzeseł.
Powrót do góry Go down
dagi66

dagi66


Male

Liczba postów : 11094
Szacunek na dzielni : 5
Age : 22

Bal noworoczny! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bal noworoczny!   Bal noworoczny! - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 04, 2014 10:32 pm

skoro już wziął w tym udział to jak powiedziała prowadząca zaczął chodzić na rozkaz
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Bal noworoczny! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bal noworoczny!   Bal noworoczny! - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 04, 2014 10:33 pm

Tańczę sobie w rytm muzy której nawet nie słucham i obserwuję te brunetkę, która się chyba przefarbowała z bląd... czy to może ja mam cos nie tak ze słuchem?
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Bal noworoczny! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bal noworoczny!   Bal noworoczny! - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 04, 2014 10:33 pm

No to żeby się teraz nie wywalić.. Bo będzie kaplica.. I zaczynamy wesoło "tańcować" przy krzesłach.
Powrót do góry Go down
Shuzo

Shuzo


Male

Liczba postów : 148
Szacunek na dzielni : 1

Bal noworoczny! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bal noworoczny!   Bal noworoczny! - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 04, 2014 10:33 pm

Po zezwoleniu na odbiór napoju z punktu a, poszedłem po napój z numerem seryjnym 1-A i wróciłem do punktu B gdzie swojej towarzyszce przyniosłem przedmiot który był mi potrzebny do wykonania questu. Zauważyłem też, że inni bawią się przy muzyce "Kaczuszki".
- Też bym chciał... - Pomyślałem.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Bal noworoczny! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bal noworoczny!   Bal noworoczny! - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 04, 2014 10:33 pm

Tańczę sobie w rytm muzy której nawet nie słucham i obserwuję te brunetkę, która się chyba przefarbowała z bląd... czy to może ja mam cos nie tak ze słuchem?
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Bal noworoczny! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bal noworoczny!   Bal noworoczny! - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 04, 2014 10:35 pm

Muzyka przycichła i...
-STOP@
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Bal noworoczny! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bal noworoczny!   Bal noworoczny! - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 04, 2014 10:35 pm

Siadam
Powrót do góry Go down
dagi66

dagi66


Male

Liczba postów : 11094
Szacunek na dzielni : 5
Age : 22

Bal noworoczny! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bal noworoczny!   Bal noworoczny! - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 04, 2014 10:36 pm

siadam


Ostatnio zmieniony przez dagi66 dnia Sob Sty 04, 2014 10:38 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Bal noworoczny! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bal noworoczny!   Bal noworoczny! - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 04, 2014 10:37 pm

Siadam
Powrót do góry Go down
Youyoumu

Youyoumu


Female

Liczba postów : 417
Szacunek na dzielni : 0
Age : 24

Bal noworoczny! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bal noworoczny!   Bal noworoczny! - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 04, 2014 10:38 pm

- Co byś chciał? - Zapytała przyjmując napój. Płyn niemal na tych miast wypiła, mało brakowało, żeby szklanka również znalazła się w jej brzuchu, ale na tak się nie stało. Po czym prędko wróciła do zabawy. siadam
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Bal noworoczny! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bal noworoczny!   Bal noworoczny! - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 04, 2014 10:40 pm

- Oh...niestety. Youyoumu musisz zabrać jedno krzesło i wrócić na swoje miejsce. - rzekła, ruszałam sukienką oraz rączkami w rytm piosenki.
- I....START
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Bal noworoczny! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bal noworoczny!   Bal noworoczny! - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 04, 2014 10:41 pm

Wstała i ponownie zaczęła skakać koło krzeseł.
"- Tylko się nie wywal! Tylko się nie wywal!" - mówiła sobie bez przeryw.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Bal noworoczny! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bal noworoczny!   Bal noworoczny! - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Bal noworoczny!
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Mini Eventy-
Skocz do:  
strzałka do góry