Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Kwiecień 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Bal noworoczny!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
dagi66

dagi66


Male

Liczba postów : 11094
Szacunek na dzielni : 5
Age : 22

Bal noworoczny! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bal noworoczny!   Bal noworoczny! - Page 3 I_icon_minitimeSob Sty 04, 2014 10:41 pm

I znowu zacząl chodzić wokół tych krzeseł jak wczesniej w szybkim tępie
Powrót do góry Go down
Shuzo

Shuzo


Male

Liczba postów : 148
Szacunek na dzielni : 1

Bal noworoczny! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bal noworoczny!   Bal noworoczny! - Page 3 I_icon_minitimeSob Sty 04, 2014 10:42 pm

Zobaczyłem, że wszyscy polecieli na scenę i pomyślałem, że mógłbym się tutaj rozejrzeć i może coś przygarnąć... w końcu jest tu tyle tego, że pewnie sami właściciele nie wiedzą, że mają pewne rzeczy to po co im one... Chwyciłem krzesło na którym wcześniej siedziałem by nikt mi go nie zajął i ruszyłem drogą oznaczoną jako "Nie dla złodziei"
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Bal noworoczny! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bal noworoczny!   Bal noworoczny! - Page 3 I_icon_minitimeSob Sty 04, 2014 10:42 pm

Jakaż to porywająca zabawa, kufa normalnie te nudy są tak nudne że aż ciekawe... a co tam, tańczymy! Tylko... tylko Filip tańczył, choć nie umiał tego robić.
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Bal noworoczny! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bal noworoczny!   Bal noworoczny! - Page 3 I_icon_minitimeSob Sty 04, 2014 10:43 pm

STOP
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Bal noworoczny! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bal noworoczny!   Bal noworoczny! - Page 3 I_icon_minitimeSob Sty 04, 2014 10:44 pm

Siadam
Powrót do góry Go down
dagi66

dagi66


Male

Liczba postów : 11094
Szacunek na dzielni : 5
Age : 22

Bal noworoczny! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bal noworoczny!   Bal noworoczny! - Page 3 I_icon_minitimeSob Sty 04, 2014 10:44 pm

siadam
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Bal noworoczny! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bal noworoczny!   Bal noworoczny! - Page 3 I_icon_minitimeSob Sty 04, 2014 10:44 pm

Siadam
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Bal noworoczny! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bal noworoczny!   Bal noworoczny! - Page 3 I_icon_minitimeSob Sty 04, 2014 10:46 pm

-I...odpada Filip! Zabierz krzesło i uciekaj. W międzyczasie powiem wam, że osobowością roku została Lugia! Prosimy o podanie pokemona i skąd ma zostać wybrany atak. A teraz, puszczaj kaczuszki!
-Finał czas zacząć! Start!
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Bal noworoczny! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bal noworoczny!   Bal noworoczny! - Page 3 I_icon_minitimeSob Sty 04, 2014 10:46 pm

Skacze koło krzesełka, które pozostało.. I oby się nie wywalić!!
Powrót do góry Go down
dagi66

dagi66


Male

Liczba postów : 11094
Szacunek na dzielni : 5
Age : 22

Bal noworoczny! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bal noworoczny!   Bal noworoczny! - Page 3 I_icon_minitimeSob Sty 04, 2014 10:46 pm

Zaczął chodzic wokól ostatniego krzesła patrząc się na oczy swojej rywalki.. Lugii patrzył prosto w jej kryształowe oczy
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Bal noworoczny! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bal noworoczny!   Bal noworoczny! - Page 3 I_icon_minitimeSob Sty 04, 2014 10:49 pm

STOP
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Bal noworoczny! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bal noworoczny!   Bal noworoczny! - Page 3 I_icon_minitimeSob Sty 04, 2014 10:49 pm

Siadam
Powrót do góry Go down
dagi66

dagi66


Male

Liczba postów : 11094
Szacunek na dzielni : 5
Age : 22

Bal noworoczny! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bal noworoczny!   Bal noworoczny! - Page 3 I_icon_minitimeSob Sty 04, 2014 10:50 pm

siadam
Powrót do góry Go down
Youyoumu

Youyoumu


Female

Liczba postów : 417
Szacunek na dzielni : 0
Age : 24

Bal noworoczny! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bal noworoczny!   Bal noworoczny! - Page 3 I_icon_minitimeSob Sty 04, 2014 10:51 pm

Obejrzała się za swoim partnerem.
- Hej poczekaj na mnie! - Po tuptała za nim, przynajmniej na to pozwoliły jej buty na obcasie.
Powrót do góry Go down
Shuzo

Shuzo


Male

Liczba postów : 148
Szacunek na dzielni : 1

Bal noworoczny! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bal noworoczny!   Bal noworoczny! - Page 3 I_icon_minitimeSob Sty 04, 2014 10:53 pm

Obejrzałem się za siebie i zobaczyłem swoją dziewczynę.
- O! Dobrze, że jesteś! Idę nieco się rozejrzeć po tym budynku, chodźmy razem. - Powiedziałem i szedłem dalej wyobrażając siebie na górze najróżniejszych kosztowności.
Powrót do góry Go down
Youyoumu

Youyoumu


Female

Liczba postów : 417
Szacunek na dzielni : 0
Age : 24

Bal noworoczny! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bal noworoczny!   Bal noworoczny! - Page 3 I_icon_minitimeSob Sty 04, 2014 10:56 pm

- Dobrze, dobrze... - Tuptała za chłopakiem dalej. - Co będziemy robić? - Spojrzała na niego z zaciekawieniem w oczach.
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Bal noworoczny! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bal noworoczny!   Bal noworoczny! - Page 3 I_icon_minitimeSob Sty 04, 2014 10:56 pm

- Brawo! Brawo! Jaki perfekcyjny siad! W nagrodę otrzymujesz 5$! - rzekłam i dałam zwyciężczyni ową kwotę.
- W międzyczasie dowiedziałam się, że wygrałam w trzech kategoriach! Pisarz, wymyślacz fabuł oraz najlepszy gracz fabularny! Serdecznie wam za to dziękuję! Dziękuję za głosy! Kooocham was! - uroniłam trochę scenicznych łez i wróciłam na scenę.
- Wnerwiacza i Dekla roku w tej chwili nie ma, więc także i te kategorie ominiemy. On także zwyciężył w kategorii tego, któy potrzebuje słownika...dekiel. - mruknęłam i ponownie zaniosłam się uśmiechem
- Teraz pora na "Śmieszka roku", który wygrywa...Filipos! Gratulacje! Jaką wybierasz nagrodę?
Powrót do góry Go down
Shuzo

Shuzo


Male

Liczba postów : 148
Szacunek na dzielni : 1

Bal noworoczny! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bal noworoczny!   Bal noworoczny! - Page 3 I_icon_minitimeSob Sty 04, 2014 11:02 pm

Po usłyszeniu pytania dziewczyny wytrzeszczyłem oczy zastanawiając się co odpowiedzieć.
- Idziemy po dotację dla niedocenionych trenerów! - Uśmiechnąłem się szeroko i kontynuowałem zmierzanie ku byciu cholernie bogatym!
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Bal noworoczny! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bal noworoczny!   Bal noworoczny! - Page 3 I_icon_minitimeSob Sty 04, 2014 11:03 pm

-Oh, niezwykle mi miło- powiedziałem, naprawdę nie spodziewałem się zwycięstw w aż dwóch kategoriach, po krótkiej chwili namysłu powiedziałem;
-Więc niech z tej okazji zostanie przyznany atak z TM mojemu najnowszemu pokemonowi, Totodile! A właśnie, dlaczego organizujemy bal nowo roczny spóźniony o dwa dni? Tylko niech pani nie mówi że DJ jechał pociągiem, przecież mamy pendolino!
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Bal noworoczny! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bal noworoczny!   Bal noworoczny! - Page 3 I_icon_minitimeSob Sty 04, 2014 11:09 pm

- Pana pokemon otrzymał Protect..., bal nie jest spóźniony. Był jeszcze inny pod nazwą "Bal sylwestrowy", ale was nie zaproszono. Proste. I...jakby mógł pan jeszcze podać jednego pokemona, bo mi się już nie chce mówić. Wygrałeś tytuł "Najlepszego MG". To już ostatnie, bo ludzie się upili i nie przyszli.
Powrót do góry Go down
Youyoumu

Youyoumu


Female

Liczba postów : 417
Szacunek na dzielni : 0
Age : 24

Bal noworoczny! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bal noworoczny!   Bal noworoczny! - Page 3 I_icon_minitimeSob Sty 04, 2014 11:13 pm

- Rozumiem... Nyan. - Miauknęła dalej posłusznie podążając za chłopakiem. - Ktoś tu ma lepkie paluszki nya, nya! - Zarechotała po chwili nie zatrzymując się.
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Bal noworoczny! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bal noworoczny!   Bal noworoczny! - Page 3 I_icon_minitimeSob Sty 04, 2014 11:16 pm

- Serdecznie przepraszam! Poproszę jeszcze Lugię, aby odebrała nagrodę za "Najlepszą trenerkę"!
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Bal noworoczny! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bal noworoczny!   Bal noworoczny! - Page 3 I_icon_minitimeSob Sty 04, 2014 11:19 pm

-Co za wredoty, nie zaprosić mnie... chociaż w sumie to im się nie dziwie, sam bym siebie nie zaprosił. Dzięki więc za zaproszenie, a co do ataku... to może coś z TM dla Krabby' ego poproszę i... przestań mówić do mnie "pan" bo nie lubie tej formy.- Powiedziałem zdziwiony już trzecią wygraną.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Bal noworoczny! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bal noworoczny!   Bal noworoczny! - Page 3 I_icon_minitimeSob Sty 04, 2014 11:19 pm

- Poproszę o ruch z tutora dla Mienfoo.
Powrót do góry Go down
Shuzo

Shuzo


Male

Liczba postów : 148
Szacunek na dzielni : 1

Bal noworoczny! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bal noworoczny!   Bal noworoczny! - Page 3 I_icon_minitimeSob Sty 04, 2014 11:21 pm

- A co to za słodkie piśnięcie? - Pomyślałem i odwróciłem się w stronę You.
- To ty tak zrobiłaś? Możesz to powtórzyć? - Powiedzialem spoglądając na dziewczynę swoimi błyszczącymi ślepiami


Ostatnio zmieniony przez Shuzo dnia Sob Sty 04, 2014 11:26 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Bal noworoczny! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Bal noworoczny!   Bal noworoczny! - Page 3 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Bal noworoczny!
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Mini Eventy-
Skocz do:  
strzałka do góry