Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Kwiecień 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Podróż między miastami

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
AutorWiadomość
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Podróż - Podróż między miastami - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 39 I_icon_minitimeSro Lis 27, 2013 5:35 pm

Przez chwilkę byłem w szoku, przez dosłownie kilka sekund. Pierwszy raz widziałem Poochyenę z tunelem... mniejsza.
-Dzięki!- Krzyknąłem w kierunku shiny przywódczyni.
-Monferno bardzo ładnie się spisałeś, zresztą wszyscy się świetnie spisaliście.- Spojrzałem po pobojowisku. Ostatnie wilki uciekały, my też powinniśmy się zbierać...
Powrót do góry Go down
Youyoumu

Youyoumu


Female

Liczba postów : 417
Szacunek na dzielni : 0
Age : 24

Podróż - Podróż między miastami - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 39 I_icon_minitimeSro Lis 27, 2013 7:49 pm

Ada widząc rozbrojone wrogie stadko westchnęła z ulgą i wtuliła się w twoje ramię.
- Co ja bym bez ciebie zrobiła...
Nie czekając wznowiliście podróż, a twoje pokemony wesoło biegały wokół was. Jednak ktoś podążał za wami, ktoś spoza waszego grona. Tajemniczy ktoś okazał się być sprzymierzoną samica alfa Poohyen. Spojrzała na was jakby mówiła "zaczekajcie proszę!".
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Podróż - Podróż między miastami - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 39 I_icon_minitimeCzw Lis 28, 2013 4:06 pm

Kiedy już mieliśmy iść dalej, zauważyłem samicę alfa, zaciekawiony czemu nie odchodzi ze swoim stadem zatrzymałem się. Spojrzałem na pokemona pytająco i przez chwilę też w stronę Alabasti, obawiając się że nagle ujrze tam pościg, sfore poke-psów, albo co innego co te gliny wymyśliły.
Powrót do góry Go down
dosko4

dosko4


Male

Liczba postów : 2090
Szacunek na dzielni : -1
Age : 27

Podróż - Podróż między miastami - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 39 I_icon_minitimeCzw Lis 28, 2013 8:10 pm

Ah odetchnołem świeżym powietrzem i od razu zrobiło mi się lepiej wypuściłem pichu i zapytałem czy chciał by się nauczyć nowego fajnego ataku który pomoże mu w jego rozwoju
Powrót do góry Go down
Youyoumu

Youyoumu


Female

Liczba postów : 417
Szacunek na dzielni : 0
Age : 24

Podróż - Podróż między miastami - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 39 I_icon_minitimeCzw Lis 28, 2013 8:35 pm

Filip

Poohyena wepchnęła ci w dłoń pyszczek, jakby chciała żebyś ją pogłaskał, a następnie podniosła łebek i spojrzała tobie w oczy. Jej wzrok mówił błagalnie "Mogę iść z wami?". Była znacznie bardziej oswojona niżby inne dzikie pokemony. Trochę przeżyła, a może kiedyś sama była podopiecznym jakiegoś trenera...


Dosko

Pichu z zaciekawieniem rozejrzał się wokół, a gdy tylko usłyszał twoją propozycję treningu podskoczył wesoło. Nie mógł się doczekać tego, czego dziś się nauczy. Z entuzjazmem spoglądał ci w oczy oczekując pierwszego polecenia.
Powrót do góry Go down
dosko4

dosko4


Male

Liczba postów : 2090
Szacunek na dzielni : -1
Age : 27

Podróż - Podróż między miastami - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 39 I_icon_minitimeCzw Lis 28, 2013 8:47 pm

Dobrze pichu słuchaj uważnie za atakuj mnie falą elektryczną która mnie sparaliżuje
Powrót do góry Go down
Youyoumu

Youyoumu


Female

Liczba postów : 417
Szacunek na dzielni : 0
Age : 24

Podróż - Podróż między miastami - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 39 I_icon_minitimePią Lis 29, 2013 1:31 am

Dosko

- Pi...? - Twój pokemon spojrzał z dziwieniem na ciebie. Nie przyszłoby mu to do głowy, atak na trenera w ramach treningu...
Powrót do góry Go down
dosko4

dosko4


Male

Liczba postów : 2090
Szacunek na dzielni : -1
Age : 27

Podróż - Podróż między miastami - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 39 I_icon_minitimePią Lis 29, 2013 10:38 am

No dobrze poszukajmy słabego pokemona na którym spróbujesz się nauczyć thunder wave jakiegoś caterpie przy okazji nabierzesz doświadczenia podczas walki.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Podróż - Podróż między miastami - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 39 I_icon_minitimePią Lis 29, 2013 5:09 pm

Spojrzałem na pokemona, niewątpliwie będzie świetnym kompanem, a skoro chce dołączyć to wyjąłem pokeballa i dotknąłem nim głowy pokemona. Rozpoczeło się te nerwowe oczekiwqanie, które zawsze trwało trzy sekundy, które wydawało się trzema stuleciami. Nawet jeśli byłem pewien że pokemon chce się dołączyć do mojego zespołu byłem zdenerwowany, dziś nie byłem pewien czy Poochyenie o to chodziło i tym bardziej byłem zdenerwowany. Trzy długie sekundy, trzy długie sekundy zmieniły życie niejednego pokemona...
Powrót do góry Go down
Youyoumu

Youyoumu


Female

Liczba postów : 417
Szacunek na dzielni : 0
Age : 24

Podróż - Podróż między miastami - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 39 I_icon_minitimePią Lis 29, 2013 9:51 pm

Po trwających wręcz wieki dla ciebie trzech sekundach pokeball zastygł w miejscu. Mogłeś z triumfem podnieść kuleczkę i uczcić tą krótką chwilę, o ile nie żal było tobie marnować czasu. Pogoń lada chwila, może znów ruszyć waszym tropem.

Spoiler:

Dosko:

Twój pokemon wesoło podskakując poszukiwał razem z tobą odpowiedniego przeciwnika. W gąszczu dość wysokiej trawy mignął wam przed oczami obraz niewielkiego, fioletowego stworka.
Powrót do góry Go down
dosko4

dosko4


Male

Liczba postów : 2090
Szacunek na dzielni : -1
Age : 27

Podróż - Podróż między miastami - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 39 I_icon_minitimePią Lis 29, 2013 9:58 pm

Szukamy go .pichu bądź czujny i gdy go zobaczysz od razu mi powiedz i stoczymy z nim pojedynek
Powrót do góry Go down
Youyoumu

Youyoumu


Female

Liczba postów : 417
Szacunek na dzielni : 0
Age : 24

Podróż - Podróż między miastami - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 39 I_icon_minitimePią Lis 29, 2013 10:03 pm

Trop doprowadził was do niewielkiej skały, na której wylegiwała się zaspała Rattata. Stworek powoli odchodził w objęcia Morfeusza* więc stanowił łatwy cel.

* - Jakby nie było wiadomo Morfeusz to grecki bóg snu czy jakoś tak. Czyli dosłownie odchodził w objęcia Morfeusza oznacza zasypiał.
Powrót do góry Go down
dosko4

dosko4


Male

Liczba postów : 2090
Szacunek na dzielni : -1
Age : 27

Podróż - Podróż między miastami - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 39 I_icon_minitimePią Lis 29, 2013 10:06 pm

Dobrze pichu podejdźmy do niego blisko po cichu i za atakuj go thunder wawe on tego nie poczuje bo ten atak nie zadaje obrażeń
Powrót do góry Go down
Youyoumu

Youyoumu


Female

Liczba postów : 417
Szacunek na dzielni : 0
Age : 24

Podróż - Podróż między miastami - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 39 I_icon_minitimePią Lis 29, 2013 10:29 pm

Wedle twojego polecenia, Pichu zakradł się ostrożnie pod skałę i przybrał odpowiednią pozycję. Thunder Wave... albo to co miało ten ruch imitować nic nie zrobiło. Jedynie połaskotał delikatnie śpiącą już Rattatę.
Powrót do góry Go down
dosko4

dosko4


Male

Liczba postów : 2090
Szacunek na dzielni : -1
Age : 27

Podróż - Podróż między miastami - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 39 I_icon_minitimePią Lis 29, 2013 10:31 pm

tak ja używasz thundershock to zrób tak samo ale ale letko beż obrażeń przez jakiś czas do puki nie będzie sparalizowany
Powrót do góry Go down
Youyoumu

Youyoumu


Female

Liczba postów : 417
Szacunek na dzielni : 0
Age : 24

Podróż - Podróż między miastami - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 39 I_icon_minitimePią Lis 29, 2013 10:36 pm

Pichu spróbował ponownie. Pojawiło się parę iskier wokół Rattaty, lecz nie oznaczało to sparaliżowania. Szczurek poczuł delikatne smyranie, czyli efekty za pierwszym i drugim razem prawie niczym się nie różniły.
Powrót do góry Go down
dosko4

dosko4


Male

Liczba postów : 2090
Szacunek na dzielni : -1
Age : 27

Podróż - Podróż między miastami - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 39 I_icon_minitimePią Lis 29, 2013 11:04 pm

Musisz na niego użyć słaby wstrząs energii elektrycznej, która paraliżuje przeciwnika.
Powrót do góry Go down
Youyoumu

Youyoumu


Female

Liczba postów : 417
Szacunek na dzielni : 0
Age : 24

Podróż - Podróż między miastami - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 39 I_icon_minitimeSob Lis 30, 2013 2:35 am

Twój Pichu spojrzał się desperacko na ciebie, a następnie wzrokiem powędrował ku Rattacie. Stara się, nawet bardzo, ale nie ma pojęcia co robi źle.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Podróż - Podróż między miastami - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 39 I_icon_minitimeSob Lis 30, 2013 12:43 pm

-Lepiej się pośpieszmy- powiedziałem do Ady. Z całej siły starałem się ukryć radość spowodowaną zdobyciem nowego pokemona i to jeszcze shiny! Nie wypadało się jednak cieszć w takiej chwili. Ruszyliśmy szybkim krokiem dalej w kierunku Wertani.
-A właśnie.- Przypomniałem sobie o czymś nagle i wyjąłem TM Taunt, po czym wręczyłem go Monferno.
-Proszę Monferno, przyda ci się.
Powrót do góry Go down
dosko4

dosko4


Male

Liczba postów : 2090
Szacunek na dzielni : -1
Age : 27

Podróż - Podróż między miastami - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 39 I_icon_minitimeSob Lis 30, 2013 12:49 pm

Pichu nie wiem jak ciebie nauczyć tego ataku poszukajmy jakiegoś elektrycznego pokemona który zna thunder wawe i cie nauczy
Powrót do góry Go down
Youyoumu

Youyoumu


Female

Liczba postów : 417
Szacunek na dzielni : 0
Age : 24

Podróż - Podróż między miastami - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 39 I_icon_minitimeSob Lis 30, 2013 3:08 pm

Monferno nauczył się Taunt!

- Dobrze rozumiem. - Wyszeptała i pocałowała cię lekko w policzek, a następnie z uśmiechem dodała. - Mój odważny mężczyzna~.
Bez dłuższego zwlekania ruszyliście w dalszą drogę. Już po paru minutach w oddali mogliście dostrzec zamglony widok jakieś osady. Byliście już blisko celu.
Powrót do góry Go down
dosko4

dosko4


Male

Liczba postów : 2090
Szacunek na dzielni : -1
Age : 27

Podróż - Podróż między miastami - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 39 I_icon_minitimeSob Lis 30, 2013 3:15 pm

(Youyoumu Zapomniałaś o mnie ?)
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Podróż - Podróż między miastami - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 39 I_icon_minitimeSob Lis 30, 2013 3:16 pm

-Tak się zastanawiam, masz rolki, albo rower?- Zapytałem dziewczyny. Widząc Wertanię jeszcze bardziej przyśpieszyliśmy. Zastanawiałem się gdzie iść dalej i właściwie już wiedziałem, a to co wybiorę było uzależnione jedynie od odpowiedzi dziewczyny.
Powrót do góry Go down
Youyoumu

Youyoumu


Female

Liczba postów : 417
Szacunek na dzielni : 0
Age : 24

Podróż - Podróż między miastami - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 39 I_icon_minitimeSob Lis 30, 2013 3:19 pm

Masz i się ciesz ._.'

Dosko:

Pichu skinął głową i zaczął ci pomagać w poszukiwaniu elektrycznego pokemona. Po chwili zauważyliście jakiegoś trenera, dziewczynę oraz stojącego obok nich Monferno. Zaraz potem dość szybko zaczęli się od was oddalać.

Filip:

- Niestety nie przy sobie. - Dziewczyna pokręciła głową, również przyspieszając krok. Jeszcze zaledwie kilkadziesiąt minut i jesteście na miejscu.
Powrót do góry Go down
dosko4

dosko4


Male

Liczba postów : 2090
Szacunek na dzielni : -1
Age : 27

Podróż - Podróż między miastami - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 39 I_icon_minitimeSob Lis 30, 2013 3:20 pm

u nie dogonimy ich szukamy dalej ,pichu jak gdzieś w okolicy wyczujesz elektrycznego pokemona to mnie o tym powiadom
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Podróż - Podróż między miastami - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 39 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podróż między miastami
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 39 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przygody-
Skocz do:  
strzałka do góry