Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Podróż między miastami

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
AutorWiadomość
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż - Podróż między miastami - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 21 I_icon_minitimeNie Paź 06, 2013 10:55 am

Dotarłeś do miasta..
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż - Podróż między miastami - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 21 I_icon_minitimeNie Paź 06, 2013 2:40 pm

Uno
Weavile był zbyt zwinny... I powalił Typhlosiona.. Znikł w krzakach i zostawił coś po sobie.. Jajo Senasela!
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż - Podróż między miastami - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 21 I_icon_minitimeNie Paź 06, 2013 3:04 pm

- Dobra robota Typhlo.. - wycofałem go do pokeballa, podszedłem do jaja i zabrałem je..
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż - Podróż między miastami - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 21 I_icon_minitimeNie Paź 06, 2013 9:08 pm

(dodaj sobie bo jest bez daty)
Typhlosion uśmiechnął się zanim go schowałeś.. Jajo wyglądało na dość wcześnie "zniesione".. Długo trzeba będzie czekać na jego wyklucie..
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż - Podróż między miastami - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 21 I_icon_minitimeNie Paź 06, 2013 9:13 pm

(Czemu się uśmiechnął ? Coś tu śmierdzi..)
Poszedłem dalej..
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż - Podróż między miastami - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 21 I_icon_minitimeNie Paź 06, 2013 9:18 pm

(po prostu się uśmiechnął za ten komplement xD)
90% Drogi..
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż - Podróż między miastami - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 21 I_icon_minitimeNie Paź 06, 2013 9:20 pm

Idę dalej do Parmanii..
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż - Podróż między miastami - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 21 I_icon_minitimeNie Paź 06, 2013 9:21 pm

Jesteś na miejscu..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Podróż - Podróż między miastami - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 21 I_icon_minitimePon Paź 14, 2013 8:12 pm

Lopunny

Nic się nie dzieje, ale jesteś podejrzliwa. Cisza to najpiękniejsza muzyka, jednak zdradziecka.
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Podróż - Podróż między miastami - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 21 I_icon_minitimePon Paź 14, 2013 8:16 pm

Z ciekawością, ale zachowując wysoki standard bezpieczeństwa bardzo powoli zaglądam w zarośla co się tam wyprawia. Dźwięk był dość niepokojący, a raczej jego brak, dlatego czułam lekki lęk. Prawą ręką odgradzałam zarośla, a w lewej trzymałam w przygotowaniu Ball Lopunny. Jest tu kto? Jakaś obca forma życia???
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Podróż - Podróż między miastami - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 21 I_icon_minitimePon Paź 14, 2013 8:20 pm

Nagle usłyszałaś za sobą szelest, ale gdy gwałtownie wstałaś i chciałaś się obrócić- wywaliłaś się. Miałaś związane sznurówki... Zauważyłaś za kolejnym krzakiem ruch.
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Podróż - Podróż między miastami - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 21 I_icon_minitimePon Paź 14, 2013 8:25 pm

Ah... Od tego upadku zadudniło mi w głowie nic nie wykryje... Nie mogę polegać na moim króliczym słuchu w tej chwili. Ale nie jestem sama! Lopunny Gwiazdko wybieram cię!!! Użyj swojego instynktu, a za razem swojego świetnego słuchu. Trenerka ustaje bez ruchu by pozwolić swojej Lopunny na skuteczną penetrację terenu licząc na wykrycie położenia oraz tożsamości pobliskiego osobnika.
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Podróż - Podróż między miastami - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 21 I_icon_minitimePon Paź 14, 2013 8:28 pm

Pokemon zniknął... Musiał być nadzwyczaj szybki. Musisz skupić się na pokonaniu nadzwyczaj nietresowanych sznurówek w celu wydostania się w więzienia swojej butowej słabości.
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Podróż - Podróż między miastami - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 21 I_icon_minitimePon Paź 14, 2013 8:36 pm

Co mi strzeliło do głowy by latać po lesie w tak zawodnym obuwiu ;_;. Lopunny dziękuje powrót. Milotic pokaż się! Powinnaś trochę się rozruszać, a nie gnieść mi się w ballu złotko. Nasz gość nam uciekł niestety... Siada na grzebiecie Milotic i zmienia buty. Wkłada białe kozaki, które tak lubi. W tym to ja biegać nie będę. Muszę trochę odpocząć... Rozkłada się wygodnie na grzbiecie Milotic. Pospaceruj sobie trochę, a jeśli zobaczysz jakąś rzekę to możesz sobie popływać. Tylko nie nurkuj ,pamiętaj o mojej obecności na twoim grzbiecie.
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Podróż - Podróż między miastami - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 21 I_icon_minitimePon Paź 14, 2013 8:37 pm

Poczułaś rozpoczęcie kursu po kamieniach, bo Milotic strasznie drżała i rzucała tobą w górę i w dół... Zauważyłaś nadchodzącą burzę.
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Podróż - Podróż między miastami - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 21 I_icon_minitimePon Paź 14, 2013 8:43 pm

Nie ma mojej zmianie.... Bellosom kwiatku wzywam cię! Jak miło cię widzieć maleńka ^^. WIdzisz miałam zamiar się trochę opalić, ale pogoda mi nie chce na to pozwolić. Użyj słonecznego dnia i przyłącz się do mojej kąpieli słonecznej. Możesz się ułożyć przy mnie lub na głowie milotic i trochę sobie z nią pogadać.
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Podróż - Podróż między miastami - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 21 I_icon_minitimePon Paź 14, 2013 8:45 pm

Pokemon wykonał dwa lub trzy piruety i zaświeciło słońce. Ułożyliście się spokojnie na trawie. Nagle poczułaś, że coś blokuje ci słońce. Otworzyłaś oczy i zobaczyłaś wielkiego Nidokinga...
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Podróż - Podróż między miastami - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 21 I_icon_minitimePon Paź 14, 2013 9:00 pm

Mając zamknięte oczy otwiera jedno oko. Chyba mam dziś pecha.... Nidoking zazwyczaj gdy atakuje łamie kości ofiary by ją unieruchomić. Porusza się dosyć powoli i bez słów wypuszcza Roselię z Balla. Szepcze: (Roselia Liściasta Pieśń[GrassWhistle]). Trenerka leży jak leżała i obserwuje jak Nidoking reaguje na usypiającą pieśń.
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Podróż - Podróż między miastami - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 21 I_icon_minitimePon Paź 14, 2013 9:01 pm

NIdoking ma w ręce róże, ale pieśń usypia go i... upada na nią... Szkoda, bo coś chciał. Ciekawe o co mogło chodzić, bo nie wygląda to na atak lub wrogość- no chyba, że podstęp.
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Podróż - Podróż między miastami - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 21 I_icon_minitimePon Paź 14, 2013 9:06 pm

Hmm... Dosyć dziwne.... I to bardzo dziwne... Nidokingi bardzo pilnują swojego terytorium podobnie do Aggronów. Przygląda się czy pokemon nie jest gdzieś ranny i głaszczę go po głowie. Po chwili szepcze mu do ucha. Hej... Obudź się.. Nic ci nie grozi.. Możesz spokojnie wstać.
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Podróż - Podróż między miastami - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 21 I_icon_minitimePon Paź 14, 2013 9:11 pm

Pokemon chrapną przeciągle po czym obrócił łeb na drugi bok. Niestety tak łatwo go nie obudzisz. Wyjęłaś resztki kwiata spod jego łapy. Róża była... inna. Miała kilkanaście płatków, ale każdy był innego koloru, a do tego na zielonych liściach rozciągały się czerwone żyłki.
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Podróż - Podróż między miastami - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 21 I_icon_minitimePon Paź 14, 2013 9:15 pm

Mmm... Bellosom, Roselia Chodźcie tu. Możecie mi powiedzieć co to jest? Bellosom rozrysuj mi to na piasku tak, jak zwykle. I jeszcze jedna sprawa. Można jakoś ten kwiat naprawić? Roselia w sprawach kolorowych kwiatów jesteś niezastąpiona. Jak myślisz, możesz jakoś da się coś dla tej rośliny jeszcze zrobić?
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Podróż - Podróż między miastami - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 21 I_icon_minitimePon Paź 14, 2013 9:17 pm

Roselia rozłożyła bukiety. Niestety kwiat był stracony. Bellosom przez chwilę wąchała i żuła płatki kwiatu, ale po chwili narysowała tylko znak zapytania.
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Podróż - Podróż między miastami - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 21 I_icon_minitimePon Paź 14, 2013 9:20 pm

Wygląda na to, że szykuje się przygoda by odzyskać roślinę dla Nidokinga. Mam pomysł.. Może poczekajmy, aż się obudzi i on nam powie co to jest za kwiatuszek. Kładzie martwą roślinę przy Nidokingu i czeka, ąż ten się zbudzi.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Podróż - Podróż między miastami - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 21 I_icon_minitimePon Paź 14, 2013 9:37 pm

Nidoking w końcu się obudził.. A gdy zobaczył zniszczoną roślinkę nie wyglądał na szczęśliwego.. Róża widocznie była dla kogoś kogo kochał.. I od razu zaczął posądzać ciebie o zniszczenie kwiatu.. A nie swoje grube cielsko.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Podróż - Podróż między miastami - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 21 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podróż między miastami
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 21 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przygody-
Skocz do:  
strzałka do góry