Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Kwiecień 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Podróż między miastami

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
AutorWiadomość
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

między - Podróż między miastami - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   między - Podróż między miastami - Page 37 I_icon_minitimeWto Lis 19, 2013 6:42 pm

- Chwilę odpocznij. - mówię po czym siadam na ziemi i wyjmuje pokedex, po czym szukam jakiegoś zdjęcia w którym użyty jest wstrząs. (czyt.Magnitude)
Powrót do góry Go down
Youyoumu

Youyoumu


Female

Liczba postów : 417
Szacunek na dzielni : 0
Age : 24

między - Podróż między miastami - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   między - Podróż między miastami - Page 37 I_icon_minitimeWto Lis 19, 2013 6:45 pm

Przebyliście już ponad połowę drogi, lecz deszcz nie ustępował. Powoli ziemia pod waszymi stopami zmieniała się w błoto, co raczej nie cieszyło twojego Magby'ego. Nagle poczułeś ruch we własnych ramionach. Malutki Lotad zaczął się budzić. Lecz zamiast uciekać, wtulił się w ciebie jeszcze bardziej. Nie chciał, żebyś go postawił powrotem na ziemie.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

między - Podróż między miastami - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   między - Podróż między miastami - Page 37 I_icon_minitimeWto Lis 19, 2013 6:48 pm

Twój pokemon zaczął sobie chodzić od drzewa do drzewa, gdy na chwilę uniosłeś wzrok znad pokedexu zauważyłeś że twój pokemon przygląda się czemuś. Zainteresowany podeszłeś tam i spojrzałeś w tym samym kierunku co Geodude. Na pobliskiej polanie zauważyłeś między - Podróż między miastami - Page 37 519, był to o tyle nietypowy widok że pokemon taplał się w błocie.
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

między - Podróż między miastami - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   między - Podróż między miastami - Page 37 I_icon_minitimeWto Lis 19, 2013 6:52 pm

- Yyy... - pomyślał, nie umiał tego skomentować po czym wzruszając ramionami podszedł powolutku do Pidove i gdy był blisko:
- Przepraszam, czy chciałbyś dołączyć do mojej drużyny? - to było oczywiście pytanie.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

między - Podróż między miastami - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   między - Podróż między miastami - Page 37 I_icon_minitimeWto Lis 19, 2013 6:54 pm

Pokemon popatrzył na ciebie zdziwiony, zupełnie tak jakby nie zrozumiał co mówisz. Po chwili zignorował twoją obecność i wrócił do zabawy. Aż się zdziwiłeś że nie uciekł, zazwyczaj przecież pokemony ptaki są dość płochliwe, a tu proszę.
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

między - Podróż między miastami - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   między - Podróż między miastami - Page 37 I_icon_minitimeWto Lis 19, 2013 7:00 pm

- A dobra, niech się bawi. - pomyślałem i odszedłem w inną część polanki po czym wpadłem na pomysł : - Geodude, spróbuj może skumulować energię i użyć ją do wstrząsów. - powiedział pokemonowi choć miał wątpliwości czy to zadziała, ale warto spróbować. Szczególnie że nie wiedział jak wyuczyć Geodude Magnitude.
(poważnie, ja nie wiem jak Geodudy używają Magnitude xD)
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

między - Podróż między miastami - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   między - Podróż między miastami - Page 37 I_icon_minitimeWto Lis 19, 2013 7:08 pm

(Etyka zabrania mi podpowiadać xD)
Pokemon spróbował lecz mu nie wyszło, a Pidove ciągle się bawi i chwilami przygląda się wam z zaciekawieniem.
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

między - Podróż między miastami - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   między - Podróż między miastami - Page 37 I_icon_minitimeWto Lis 19, 2013 7:11 pm

(wiem, dlatego wymyślam próby xD)
- Hm, co jeszcze by tu spróbować? - pomyślałem. - Wymyśl coś Kuba, wymyśl. - myśli aż w końcu:
- Geodude, może spróbuj skumulować siłę w tych twoich rękach i uderzyć je o ziemię? - pytam go. Nie zwracał uwagi na Pidove który się czasem przyglądał.
Powrót do góry Go down
Marcin

Marcin


Male

Liczba postów : 22
Szacunek na dzielni : 0

między - Podróż między miastami - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   między - Podróż między miastami - Page 37 I_icon_minitimeWto Lis 19, 2013 9:13 pm

Oj Lotad, spokojnie, śpi sobie śpi dalej, magby, powrót! Powiedziałem do niego, wiem, że magby tego nie chce, ale jeszcze coś się stanie i będzie problem, szedłem dalej uparcie z lotadem na rękach, żeby się trzymał bardzo, tuliłem Lotada, żeby miał zapewnione ciepło, i tak o to idę do miasta.
Powrót do góry Go down
Youyoumu

Youyoumu


Female

Liczba postów : 417
Szacunek na dzielni : 0
Age : 24

między - Podróż między miastami - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   między - Podróż między miastami - Page 37 I_icon_minitimeWto Lis 19, 2013 9:46 pm

W końcu, po jakimś kwadransie w oddali przyuważyłeś zamglony obraz miasteczka. Lada moment znajdziesz się tuż u stóp osady, co cię bardzo cieszyło, bowiem twoje ubranie i buty pewnie podadzą się wilgoci. Lotad cichutko siedział na twych rękach, a na jego twarzy wymalował się błogi spokój. Stworek był szczęśliwy i jak widać wreszcie tobie zaufał.
Powrót do góry Go down
Marcin

Marcin


Male

Liczba postów : 22
Szacunek na dzielni : 0

między - Podróż między miastami - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   między - Podróż między miastami - Page 37 I_icon_minitimeWto Lis 19, 2013 11:45 pm

No, nareszcie mi zaufałeś, no to co, wchodzimy, nie? Pytam Lotada.
Powrót do góry Go down
Youyoumu

Youyoumu


Female

Liczba postów : 417
Szacunek na dzielni : 0
Age : 24

między - Podróż między miastami - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   między - Podróż między miastami - Page 37 I_icon_minitimeSro Lis 20, 2013 1:40 am

Na wpół śpiący Lotad nie usłyszał dokładnie co mówiłeś, jednak jedno było pewne - maluch chce zostać z tobą. Zmieniając temat... Dobra wiadomość dla twych przemoczonych butów, ledwie się obejrzałeś i już stoisz przed miastem. Teraz rozsądnie byłoby znaleźć jakieś schronienie.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

między - Podróż między miastami - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   między - Podróż między miastami - Page 37 I_icon_minitimeSro Lis 20, 2013 6:27 pm

Twój pokemon posłuchał i o dziwo... poczułeś lekki wstrząs. Było to naprawdę ledwo wyczówalne, ale jednak coś wyszło, niestety nie można było nazwać tego wstrząsmi, ale to zdaje się być dobra droga. Teraz Pidove zbliżył się do was o niecały metr i już otwarcie wlepia w was swe czarne ślepka.
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

między - Podróż między miastami - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   między - Podróż między miastami - Page 37 I_icon_minitimeSro Lis 20, 2013 7:03 pm

Nie zwraca uwagi na Pidove.
- To chyba jest to. - pomyślałem. - No dobrze, spróbuj to mocniej zrobić a za którymś razem ci wyjdzie. - dodaję starając się mówić głosem motywacyjnym. Nie krył radości przy tym mówiąc.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

między - Podróż między miastami - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   między - Podróż między miastami - Page 37 I_icon_minitimeSro Lis 20, 2013 7:11 pm

Na szczęście gleba była rozmiękła i uderzenia w nią nie sprawiały bólu twojemu Geodue. Z każdym uderzeniem było coraz lepiej.
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

między - Podróż między miastami - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   między - Podróż między miastami - Page 37 I_icon_minitimeSro Lis 20, 2013 7:12 pm

- Brawo, widać że będzie w przyszłości z ciebie niezły pokemon. - chwalę go, widząc że robi postępy. W końcu po ignorowaniu Pidove, spojrzałem na poke-ptaka.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

między - Podróż między miastami - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   między - Podróż między miastami - Page 37 I_icon_minitimeSro Lis 20, 2013 7:22 pm

Odwróciłeś się i mało nie upadłeś z zaskoczenia, on stał tuż za tobą i przyglądał się z zainteresowaniem treningowi, po chwili mimo wszystko upadłeś gdyż przewrócił cię wstrząs.
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

między - Podróż między miastami - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   między - Podróż między miastami - Page 37 I_icon_minitimeSro Lis 20, 2013 7:23 pm

- Widać że idzie ci nawet świetnie. - mówię Geodude i pokazuje kciuk w górę po czym spoglądam na Pidove i mówię mu:
- Żeś mnie wystraszył.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

między - Podróż między miastami - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   między - Podróż między miastami - Page 37 I_icon_minitimeSro Lis 20, 2013 7:28 pm

On wykonał coś co chyba miało być wzruszeniem ramionami i dalej patrzył na Geodude który uderzył w ziemię z taką siłą że ty się wywaliłeś i upaprałeś błotem, natomiast Pidove na ten moment wzleciał w powietrze, a po chwili znów wylądował. Geogude nauczył się Magnitude
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

między - Podróż między miastami - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   między - Podróż między miastami - Page 37 I_icon_minitimeSro Lis 20, 2013 7:30 pm

- Brawo Geodude, widać w tobie potencjał. - mówię i podchodzę do niego i pokazuje mu kciuk w górę. Spoglądam na Pidove. Po czym zacząłem wycierać z siebie błoto.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

między - Podróż między miastami - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   między - Podróż między miastami - Page 37 I_icon_minitimeSro Lis 20, 2013 7:38 pm

Pidove podszedł do ciebie - o ile jego sposób poruszania się można nazwać chodem - i zamachał energicznie skrzydłami, po czym wyćwierkał coś w swoim języku do ciebie i Geodude, skalny pokemon bardzo się ucieszył słysząc to, ale ty nie wiesz o co chodzi.
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

między - Podróż między miastami - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   między - Podróż między miastami - Page 37 I_icon_minitimeSro Lis 20, 2013 7:43 pm

- Geodude, jeśli możesz to powiedz o co chodzi Pidove. - stwierdziłem do Geodude spokojnym głosem. Był trochę ciekawy o co tu chodzi. Nie rozumiał Pidove, ale może Geodude powie i spojrzałem na mojego skalnego pokemona.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

między - Podróż między miastami - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   między - Podróż między miastami - Page 37 I_icon_minitimeSro Lis 20, 2013 7:46 pm

On pokazał kilka szybkich gestów, zupełnie jakby uderzał w niewidzialnego przeciwnika. Przez kilkanaście sekund myślałeś nad sensem tego co ujrzałeś, aż w końcu cię olśniło. Chodzi o walkę!
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

między - Podróż między miastami - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   między - Podróż między miastami - Page 37 I_icon_minitimeSro Lis 20, 2013 7:49 pm

- No dobra. - zgodziłem się. Po tym jak Geodude był szczęśliwy, więc wiedziałem że chce walczyć.
- No dobrze, Geodude, zacznij Rolloutem i szybko użyj tackle. W razie ataków Pidove, uniki. - wydaje komendy.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

między - Podróż między miastami - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   między - Podróż między miastami - Page 37 I_icon_minitimeSro Lis 20, 2013 7:54 pm

Pidove okazał się szybszy i bez trudu uniknął walca, a potem użył dziobania, Geodude nie miał szans na unik, jednak atak nie był zbyt efektywny.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




między - Podróż między miastami - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   między - Podróż między miastami - Page 37 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podróż między miastami
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 37 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przygody-
Skocz do:  
strzałka do góry