Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Marzec 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Podróż między miastami

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
AutorWiadomość
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

między - Podróż między miastami - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   między - Podróż między miastami - Page 38 I_icon_minitimeSro Lis 20, 2013 8:05 pm

- Teraz szybko nacieraj go ciągłymi Tackle póki jest blisko. - wydaje komendę Geodudowi. Patrzył na walkę z lekkim strachem.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 23

między - Podróż między miastami - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   między - Podróż między miastami - Page 38 I_icon_minitimeSro Lis 20, 2013 8:09 pm

Twój pokemon wykonał pierwszy atak, pidove go uniknął wzlatując w powietrze i znalazł się poza zasięgiem Geodude, który już po chwili otrzymał kolejny cios - air cutter.
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

między - Podróż między miastami - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   między - Podróż między miastami - Page 38 I_icon_minitimeSro Lis 20, 2013 8:12 pm

- Geodude, weź się w garść. - mówię mu by go zmotywować. - Teraz wzmacniaj się Defense Curl, a gdy zaatakuje to tackle i gdy będzie próbował oddać, to unik lub jeszcze raz Tackle. - dodaje komendy.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 23

między - Podróż między miastami - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   między - Podróż między miastami - Page 38 I_icon_minitimeSro Lis 20, 2013 8:18 pm

Twój pokemon już cię nie słuchał. Użył walca i spudłował trafił za to w drzewo, świetnie to wykorzystał łapiąc się jednej z gałęzi i z jej pomocą wyskoczył w Pidova. Trafił przeciwnika i oboje spadli na ziemię, skalny pokemon wylondował na przeciwniku, który nie może się wydostać, a twój pokemon użył wstrząsu (5).
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

między - Podróż między miastami - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   między - Podróż między miastami - Page 38 I_icon_minitimeSro Lis 20, 2013 8:19 pm

- No, chociaż wziął się w garść. - pomyślałem i w razie gdyby Geodude nie mógł dać rady, mówię:
- Geodude, używaj Defense Curl by wzmocnić swoją obronę i atakuj.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 23

między - Podróż między miastami - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   między - Podróż między miastami - Page 38 I_icon_minitimeCzw Lis 21, 2013 4:43 pm

Twój pokemon wcale, a wcale cię niesłuchał. Atakował ciągle wstrząsami Pidova kóry wciąż tkwił pod nim i ni jak nie mógł się wydostać, po kilku minutach takich ataków wyczerpany obrażeniami, oraz nieudanymi próbami ucieczki Pidove padł.
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

między - Podróż między miastami - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   między - Podróż między miastami - Page 38 I_icon_minitimeCzw Lis 21, 2013 4:57 pm

- Dobrze, Geodude, możesz zejść z niego. - mówię mojemu skalnemu pokemonowi. Takiego pokonania pokemona chyba nigdy nie widział. W każdym razie wyjął pokeball i... zatrzymał się. Myślał czy złapać tego poke-ptaka. Usiadł i zaczął myśleć czy powinien tak postąpić.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 23

między - Podróż między miastami - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   między - Podróż między miastami - Page 38 I_icon_minitimeCzw Lis 21, 2013 5:13 pm

Geodue w końcu posłuchał twojej komendy i zeskoczył z pokonanego przeciwnika. Widać było po nim że jest z siebie dumny. Ty zaś rozmyślałeś czy rzucić pokeballa tak długo że Pidov się ocknął i spojrzał na ciebie ze szczerym zdziwieniem.
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

między - Podróż między miastami - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   między - Podróż między miastami - Page 38 I_icon_minitimeCzw Lis 21, 2013 5:54 pm

Spojrzałem na Pidove, tak po prostu. Myślałem dalej aż w końcu stwierdziłem: - Chcesz dołączyć? - te słowa były skierowane do Pidove.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 23

między - Podróż między miastami - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   między - Podróż między miastami - Page 38 I_icon_minitimeCzw Lis 21, 2013 6:00 pm

On przytaknął i skoczył w twoim kierunku, a raczej w kierunku dłoni i pokeballa w niej. Okrągły przedmiot zapikał trzy razy w twojej ręce co znaczyło że złapłeś nowego pokemona!
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

między - Podróż między miastami - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   między - Podróż między miastami - Page 38 I_icon_minitimeCzw Lis 21, 2013 6:03 pm

- To znaczyło raczej tak. - pomyślałem i chowając Geodude, ruszyłem w dalszą drogę do Wertanii. Nauczyłem Geodude Magnitude i złapałem nowego pokemona więc byłem szczęśliwy. Po chwili nawet zacząłem śpiewać jakąś piosenkę cichutko.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 23

między - Podróż między miastami - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   między - Podróż między miastami - Page 38 I_icon_minitimeCzw Lis 21, 2013 6:11 pm

Wędrowałeś dość szybko i już żadne zdarzenie nie przerwało twej podróży, szybko też dotarłeś do celu. (pisz w Wertanii)
Powrót do góry Go down
Youyoumu

Youyoumu


Female

Liczba postów : 417
Szacunek na dzielni : 0
Age : 24

między - Podróż między miastami - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   między - Podróż między miastami - Page 38 I_icon_minitimeNie Lis 24, 2013 2:50 pm

Zdyszana Ada podążała za tobą na przemian truchtając, oraz biegnąć. Niemniej również się cieszyła, że udało wam się zgubić tą przeklętą psią sforę. Zyskaliście przez to co najmniej dzień bez pościgu. Poza tym świeże powietrze dobrze działało na wasze samopoczucie. Mogliście rzec zwalniając powoli, że to idealny moment na spacer. Jednak coś wam stanęło na przeszkodzie. Spostrzegliście na środku drogi dwie bijące się poohyeny i świeżego trupa jakiegoś leśnego stworzenia. Z gęstwin również było słychać szczekanie. Jak widać te dwie watahy musiały się pokłócić o zdobycz. Narastające napięcie między grupami stwarzało niebezpieczeństwo również dla was. Stwory były głodne, więc mogły was uznać za zwierzynę, albo zaatakować za naruszanie terytorium.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 23

między - Podróż między miastami - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   między - Podróż między miastami - Page 38 I_icon_minitimeNie Lis 24, 2013 2:58 pm

-Poochyeny to niezbyt silne stworzenia pojedyńczo, ale kiedy walczą w grupach bywa ciężko... spróbujemy tego co już raz się sprawdziło, ale może wystawianie owcy wilkom to zły pomysł więc...
-Hoothoot uśpij ich wszystkich hipnozą- dokończyłem myśl na głos i już wyjąłem z plecaka pokeball Monferno, oraz stanąłem przed Adą by w razie ataku zasłonić ją. Wiedziałem że to mało prawdopodobne by Hoothoot uśpiła idealnie wszystkich i że te nieuśpione się wkurzą. Na całe szczęście posiadałem w drużynie walczącego pokemona idealnego na takie wypadki.
Powrót do góry Go down
Youyoumu

Youyoumu


Female

Liczba postów : 417
Szacunek na dzielni : 0
Age : 24

między - Podróż między miastami - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   między - Podróż między miastami - Page 38 I_icon_minitimeNie Lis 24, 2013 3:09 pm

Jak przewidziałeś Hoothoot była za słaba na uśpienie aż tak wielkiej grupy dzikich pokemonów. Po części dlatego, że część z nich skrywała się w krzakach znajdując się poza waszym zasięgiem wzroku. Po chwili spod osłony cieni niczym torpeda ruszyła ku wam wyjątkowo spora jak na swój rodzaj Poohyena. Prawdopodobne, że to osobnik alfa. W dodatku posiadała nietypowy kolor futra. Czyżby to był osobnik shiny? Stwór zatrzymał się tuż przed wami, a w jej oczach nie było widać przesadnego gniewu. Chciała raczej negocjować. Otoczyło was jej stado, jak się okazało mniej liczne od drugiego, znacznie mniejsze. Potem spostrzegłeś, że z zarośli wyłaniało się coraz więcej wrogo nastawionych pokemonów. Jeden pokemon, niezależnie od typu nie mógłby stawić im czoła. Samicy alfa chodziło więc o tymczasowy sojusz.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 23

między - Podróż między miastami - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   między - Podróż między miastami - Page 38 I_icon_minitimeNie Lis 24, 2013 3:15 pm

Wypuściłem z balla Monferno, nie tyle by walczyć, a by poczuć się pewniej.
-Nie chcemy z wami walczyć, chcemy tylko spokojnie przejść dalej. Wiem że próbowaliśmy uśpić was, ale to tylko dlatego że nigdy nie wiadomo czego spodziewać się po stadzie dzikich pokemonów, które i tak już wyglądają na złe, a nam nie zależy na pojedynkowaniu się z wami- zacząłem dyplomatycznie. O dziwo nie bałem się prawie wcale, prawdopodobnie cały mój strach pochłaniała Ada która bała się za nas oboje, nie mogłem tego jednak sprawdzić gdyż dziewczyna stała za mną, a obracanie się plecami do przeciwnika, czy też przywódcy, to najgorsze co można zrobić.
Powrót do góry Go down
Youyoumu

Youyoumu


Female

Liczba postów : 417
Szacunek na dzielni : 0
Age : 24

między - Podróż między miastami - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   między - Podróż między miastami - Page 38 I_icon_minitimeNie Lis 24, 2013 3:24 pm

Samica alfa warknęła cicho jakby mówiła "Nie czas na pie*dzielenie, jak tak dalej pójdzie to my wszyscy zostaniemy rozszarpani przez tą dziką hołotę." Nie miała wrogich zamiarów, to była raczej desperacka próba uzyskania wsparcia. Jej stado było mniejsze, a liczba przeciwników ciągle rosła.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 23

między - Podróż między miastami - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   między - Podróż między miastami - Page 38 I_icon_minitimeNie Lis 24, 2013 3:31 pm

-Hmm... każdy dobry uczynek wraca do ciebie bolesnym bumerangiem, aż nie wierzę że to mówię...
-Pomożemy wam, ale cudów nie obiecuje.- Rzuciłem w stronę samicy alfa.
-Hoothoot dawaj hipnozą na tamtych!- Krzyknąłem wskazując wrogą watahę.- Monferno ty odetnij im drogę do nas podpalając ziemię przed nimi miotaczem płomieni i tworząc jakby ognisty mur! Hoothoot pamiętaj lataj wysoko by cię nie dosięgnęli, Poochyeny nie znają ataków dystansowych!
-To znaczy chyba ich nie mają...- uzupełniłem w myślach moją wypowiedź.
Powrót do góry Go down
Youyoumu

Youyoumu


Female

Liczba postów : 417
Szacunek na dzielni : 0
Age : 24

między - Podróż między miastami - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   między - Podróż między miastami - Page 38 I_icon_minitimeNie Lis 24, 2013 5:25 pm

Hoothoot spróbowała użyć hipnozy jak na największej liczbie wrogich pokemonów, a następnie wkroczył do akcji Monferno tworząc ścianę ognia oddzielającą was od tamtych o tam. Największa Poohyena zawarczała, dając sygnał do gotowości i ewentualnego ataku. Być może lepiej by było ominąć walczące stwory... E, nieważne. Nie czas na takie bzdury. Ada tylko mocno przytuliła się do twojego ramienia drżąc ze przerażenia.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 23

między - Podróż między miastami - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   między - Podróż między miastami - Page 38 I_icon_minitimeNie Lis 24, 2013 5:30 pm

Teraz już nie myślałem o konsekwencjach i o tym co by było gdyby... byłem w moim żywiole, w walce.
-Monferno stań blisko muru i jak ktoś się przebije to machciosem go znów wepchnij na tamtą stronę!- Adrenalina buzowała w moich żyłach, prawie zapomniałem o pościgu, o Adzie pamiętałem właściwie dlatego tylko, że była wczepiona w moje ramie.
Powrót do góry Go down
Youyoumu

Youyoumu


Female

Liczba postów : 417
Szacunek na dzielni : 0
Age : 24

między - Podróż między miastami - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   między - Podróż między miastami - Page 38 I_icon_minitimeNie Lis 24, 2013 6:42 pm

Samica alfa szybkim susem dołączyła do twojego Monferno, tak jak reszta sprzymierzonych Poohyen. Parę najśmielszych dzikich pokemonów próbowało przeskoczyć przez ognistą ścianę, lecz wszystko szło zgodnie z twoim planem. Każdy śmiałek wracał tam skąd przybył i to poparzony. Następne stwory nie były na tyle pozbawione rozsądku by kontynuować próby, lecz mimo to nie odpuszczały. Co zrobisz teraz? Możecie stanąć do otwartej, epickiej walki rodem z Władcy Pierścieni lub Narnii, albo jakoś ich wykurzyć. Być może drugi sposób jest o wiele mniej ryzykowny, ponieważ przeciwnicy posiadali przewagę liczebną, ale warto wspomnieć, że część z nich jeszcze się nie wybudziła po ataku Hoothoot lub została poparzona przez ognistą ścianę.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 23

między - Podróż między miastami - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   między - Podróż między miastami - Page 38 I_icon_minitimeWto Lis 26, 2013 5:46 pm

Po krótkiej chwili namysłu wypuściłem Mareepa.
-Mareep, stań koło Monferno i strzelaj prosto przez ogień Thunderwave!- Miałem zamiar unieszkodliwić jak najwięcej przeciwników, a potem... właśnie, ciekawe ile to się będzie ciągnąć. Gdybym nie miał na karku policji to nie robiło by mi to różnicy, ale tak... jak za długo tu zabawimy to jest spora szansa że nas dogonią... trzeba coś wymyślić.
Powrót do góry Go down
Youyoumu

Youyoumu


Female

Liczba postów : 417
Szacunek na dzielni : 0
Age : 24

między - Podróż między miastami - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   między - Podróż między miastami - Page 38 I_icon_minitimeWto Lis 26, 2013 6:43 pm

Mareep wedle twojego polecenia zaczęła miotać thunder wave przez ognistą ściane. Już po chwili usłyszeliście żałosny skowyt, co mogło oznaczać, że wrogie stadko nie spodziewało się tego obrotu wydarzeń. Ogień przygasł, a przed wami została tylko garstka najbardziej upartych Poohyen z całej gigantycznej sfory. Teraz mogliście przeprowadzić wyrównaną potyczkę.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 23

między - Podróż między miastami - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   między - Podróż między miastami - Page 38 I_icon_minitimeWto Lis 26, 2013 6:47 pm

-Świetnie, a teraz gwóźdź programu!- Krzyknąłem wypuszczając pozostałe pokemony.
-Mareep thundershock! Dewott hydro pompa! Monferno miotacz płomieni! Turtwig mega drain! Grotle burza liści!- Liczyłem że te statko nie przetrwa takiej nawałnicy ataków, ale na wszelki wypadek wydałem jeszcze komęde zabezpieczjącą.
-Hoothoot, jak któraś z tych wrogich poochyen się tu przedostanie to odrazu ją usypiaj hipnozą.
Powrót do góry Go down
Youyoumu

Youyoumu


Female

Liczba postów : 417
Szacunek na dzielni : 0
Age : 24

między - Podróż między miastami - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   między - Podróż między miastami - Page 38 I_icon_minitimeWto Lis 26, 2013 7:03 pm

Jak się spodziewałeś wymęczone walką stworzonka nie były w stanie się oprzeć tak wielkiej liczbie ataków. Nagle coś się zaczęło poruszać pod stopami twego Monferno, równie szybko odepchnęła go shiny Poohyena, przyjmując ten atak na siebie. Jak się okazywało, jedna z wrogich Poohyen znała Dig, tylko nie wiadomo skąd... Mniejsza, ważniejsze jest to, że wasza sojuszniczka zdołała ją chwycić mocno zębami, unieruchamiając przez to stanowiła łatwy cel twa twojego Monferno. Twój stworek instynktownie zaatakował zamachowca Mach Punch, oraz tym jednym ciosem jednym ciosem wykańczając.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




między - Podróż między miastami - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   między - Podróż między miastami - Page 38 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podróż między miastami
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 38 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przygody-
Skocz do:  
strzałka do góry