Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Podróż między miastami

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
AutorWiadomość
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Podróż - Podróż między miastami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 3 I_icon_minitimeWto Wrz 17, 2013 3:21 pm

Filip

Po drodze do celu spotkałeś kilka pokemonów z którymi walczyłeś, ale nie były godne złapania. Po kilku godzinach, a może i dniach dotarłeś do miasta. Od razu ruszyłeś do CP.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż - Podróż między miastami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 3 I_icon_minitimeWto Wrz 17, 2013 4:18 pm

- Espeon mam nadzieje że jesteś zadowolony ze swojego wyglądu ? - spytałem pokemona..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Podróż - Podróż między miastami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 3 I_icon_minitimeWto Wrz 17, 2013 5:36 pm

Uno

Pokemon wyglądał na szczęśliwego, ale zmęczonego. Powinieneś udać się do CP. Leon zajął się dalej tłumem.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż - Podróż między miastami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 3 I_icon_minitimeWto Wrz 17, 2013 5:39 pm

- Chodźmy Espeon, zapomniałem że jesteś zmęczony.. - zabrałem go na ręce i zaniosłem do CP. Zawołałem też Glaceona i poszedł razem ze mną..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Podróż - Podróż między miastami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 3 I_icon_minitimeWto Wrz 17, 2013 5:45 pm

[Glaceon był w pokeballu ale ok]
[Filip przeniesiony do Paranii]

W CP siostra uleczyła twoje pokemony.
-Słyszałeś o dziwnych zdarzeniach w Paranii i okolicznych lasach? Podobno pojawili się tam ludzie jakiegoś gangu- poinformowała cię siostra Joy oddając ci pokeballe. Może powinieneś to sprawdzić? To mogłaby być okazja do nauczenia Espeona ciekawego ataku.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż - Podróż między miastami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 3 I_icon_minitimeWto Wrz 17, 2013 5:46 pm

- Siostro Joy dzięki za info chętnie to sprawdzę.. - odpowiedziałem i czekałem na to że wyleczy mojego Espeona..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Podróż - Podróż między miastami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 3 I_icon_minitimeWto Wrz 17, 2013 5:55 pm

-Twoje pokemony są już zdrowe i wypoczęte. Wiesz, zanim udasz się do Paramii powinieneś udać się do pobliskiego człowieka. Mieszka w lesie w małej chatce. Ma na imię Hunt... Kunt... KURT! O właśnie, Kurt.
Znałeś to imię- jedyny twórca pokeballi. Mistrz. Ciekawe czemu siostra ci poleciła udać się do niego. Wiesz, że sama ci tego nie powie, bo znikła już na zapleczu sanitarnym.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż - Podróż między miastami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 3 I_icon_minitimeWto Wrz 17, 2013 6:00 pm

Wyszedłem z PC i wypuściłem Kirlię, żeby sprawdziła teren w poszukiwaniu owego domku, o którym wspomniała przed chwilą Joy..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Podróż - Podróż między miastami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 3 I_icon_minitimeWto Wrz 17, 2013 6:01 pm

Po momencie pokemon powrócił do ciebie. Ewidentnie znalazł najlepszą drogę. Teraz pozostawało tam dotrzeć. Kto wie co cię tam czeka?
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż - Podróż między miastami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 3 I_icon_minitimeWto Wrz 17, 2013 6:04 pm

- Kirlia poprowadź nas w takim razie.. - powiedziałem do pokemona i szedłem razem z nim..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Podróż - Podróż między miastami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 3 I_icon_minitimeSro Wrz 18, 2013 3:24 pm

Po trzech godzinach marszu zacząłeś tracić nadzieję na dojście do celu. Zrobiło się coraz zimniej i ciemniej. Las osłaniał przed wiatrem, który jednakże był wyczuwalny. Nagle zauważyłeś chatkę Kurta. Ruszyłeś pędem uprzednio przywołując Kirlię.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż - Podróż między miastami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 3 I_icon_minitimeSro Wrz 18, 2013 3:27 pm

Ruszyłem więc do domku, stanąłem przed nim i zapukałem do niego, z myślą że ktoś mi otworzy..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Podróż - Podróż między miastami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 3 I_icon_minitimeSro Wrz 18, 2013 3:29 pm

Nikt się nie odezwał. Postanowiłeś wejść bez pozwolenia. Otworzyłeś drzwi i wszedłeś do środka. Nikogo nie było. W pomieszczeniu był mały kominek, łóżko i stolik. Na tym ostatnim leżała kartka: "Prześpij się, a rano się zobaczmy"
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż - Podróż między miastami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 3 I_icon_minitimeSro Wrz 18, 2013 3:30 pm

- Prześpij się... no w sumie jestem trochę zmęczony.. - położyłem się na łóżku..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Podróż - Podróż między miastami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 3 I_icon_minitimeSro Wrz 18, 2013 4:10 pm

Następnego dnia rankiem...
Obudziłeś się i zobaczyłeś, że twoje pokeballe znikły. Na stoliku leżała kolejna kartka: "Zobaczmy czy poradzisz sobie sam, bez swoich pokemonów. Idź dalej na północ, a dojdziesz do mojej prawdziwej chatki".
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż - Podróż między miastami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 3 I_icon_minitimeSro Wrz 18, 2013 4:12 pm

- Bardzo ku*** zabawne, jak cię tylko dorwę.. i dowiem się że skrzywdziłeś któregoś.. TO... - walnąłem pięścią w stół i wyszedłem tam gdzie było napisane na kartce..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Podróż - Podróż między miastami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 3 I_icon_minitimeSro Wrz 18, 2013 4:15 pm

Droga nie była prosta. Najpierw byłeś zmuszony przejść przez górską, stromą ścieżkę pełną Geodudów. Potem musiałeś dostać się po urwisku z powrotem do lasu. Następnie, po przejściu kawałka drogi lasem, stanąłeś na brzegu, bardzo rwącej rzeki... Jak ją przejdziesz?
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż - Podróż między miastami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 3 I_icon_minitimeSro Wrz 18, 2013 4:21 pm

- Rwąca rzeka, eh.. trza znaleźć jakiś most czy coś.. - poszedłem wzdłuż rzeki, lub coś w tym stylu żeby dostać się na drugą stronę, szybko chciałem odzyskać swoje pokemony..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Podróż - Podróż między miastami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 3 I_icon_minitimeSro Wrz 18, 2013 4:22 pm

W pewnym miejscu zauważyłeś wystające z wody "skalne pieńki'. Mógłbyś spróbować po nich przeskoczyć, albo iść dalej.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż - Podróż między miastami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 3 I_icon_minitimeSro Wrz 18, 2013 4:24 pm

Bez chwili zastanowienia zacząłem skakać po pieńkach, powoli i ostrożnie chciałem przejść tą "przeszkodę" i iść dalej..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Podróż - Podróż między miastami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 3 I_icon_minitimeSro Wrz 18, 2013 4:37 pm

Udało ci się. Po drugiej stronie zauważyłeś Wingulla, który ewidentnie chciał cię gdzieś zaprowadzić. Poszedłeś za nim. Po kilku minutach dotarłeś do następnej chatki. Tym razem ktoś w niej był, a mianowicie znany w świecie Kurt.
-Witaj przyjacielu. Jak się spało?
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż - Podróż między miastami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 3 I_icon_minitimeSro Wrz 18, 2013 4:41 pm

- Gdzie są MOJE POKEBALL I POKEMONY ? - wszedłem i od razu spytałem nieźle wkurzony, rozejrzałem się wokoło w poszukiwaniu ich..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Podróż - Podróż między miastami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 3 I_icon_minitimeSro Wrz 18, 2013 4:43 pm

-Spokojnie, są tutaj- powiedział starzec podając ci twoją własność- Nie wiem, czy cię to interesuje, ale mam dla ciebie propozycję. Jak wiadomo w świecie tworzę pokeballe. Mogę ci jeden dać- jeden specjalny i całkowicie za darmo. Oczywiście musisz mi najpierw pokazać, że jesteś na to gotowy.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż - Podróż między miastami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 3 I_icon_minitimeSro Wrz 18, 2013 4:51 pm

- Dobrze.. - odebrałem pokeballe.
- To co takiego musiałbym zrobić żeby takiego dostać ? - spytałem go. - I jaki byłby to ball ? - dodałem po chwili.
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Podróż - Podróż między miastami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 3 I_icon_minitimeSro Wrz 18, 2013 4:55 pm

Kurt włożył rękę do kieszeni i wyciągnął z niej. Położył na stoliku pokeball jakiego nigdy nie widziałeś.
Podróż - Podróż między miastami - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcTELiF43JgRpqg1vfAcdG9clYCFYqGhsjj_DTLeGzt1_a5Ykiintg
-To pokeball mistycyzmu. Działa na wszystkie pokemony. Jeżeli jednak pokemon ma jakąś szczególną cechę lub zdolność to ją rozszerza i wzmacnia. Jest jednak haczyk, pokemon nie może ewoluować.
Żeby go zdobyć musisz pokonać grasującego w okolicy pokemona. Jeżeli wyjdziesz z mojej chaty i skierujesz się na zachód łatwo na niego trafisz.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Podróż - Podróż między miastami - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż - Podróż między miastami - Page 3 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podróż między miastami
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 40Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przygody-
Skocz do:  
strzałka do góry