Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Miasto Orania.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość



Orania - Miasto Orania. - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Orania - Miasto Orania. - Page 37 I_icon_minitimeNie Lis 10, 2013 12:24 am

-Buizel jesteśmy już blisko wygranej! Nie myśl o zmęczeniu! Trzymaj dystans i atakuj wodną bronią i bąbą dźwięku!
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

Orania - Miasto Orania. - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Orania - Miasto Orania. - Page 37 I_icon_minitimeNie Lis 10, 2013 12:26 am

Buizel oddał po dwa strzały wodną bronią i bąbą dźwięku. Właśnie wtedy Buizel przestał. Nagle upadł na kolana i jego ciało upadło. BUIZEL NIEZDOLNY DO WALKI. Carvanha już miał odpłynąć i zatrzymał się jakby zamyślony.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość



Orania - Miasto Orania. - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Orania - Miasto Orania. - Page 37 I_icon_minitimeNie Lis 10, 2013 12:29 am

Podbiegłem do Buizela niezwracając zbytnio uwagi na Carvanhę, umowa jest umowa, przegrałem z nim i może odpłynąć. Uklęknąłem przy Buizelu nie zwracając uwagi na mokry piasek i wziołem go na ręce.
-Buizel żyjesz? Wspaniale walczyłeś, zaraz pójdziemy do CP i tam cię wyleczą.
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

Orania - Miasto Orania. - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Orania - Miasto Orania. - Page 37 I_icon_minitimeNie Lis 10, 2013 12:30 am

Carvanha odwrócił się w waszą stronę. Podpłynął bliżej. Był chyba lekko zamyślony.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość



Orania - Miasto Orania. - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Orania - Miasto Orania. - Page 37 I_icon_minitimeNie Lis 10, 2013 12:32 am

Już miałem odejść w kierunku CP gdy zobaczyłem że Carvanha wrócił, odwróciłem się spowrotem w stronę morza, wciąż trzymając Buizela na rękach.
-Tak? Coś się stało?- Zapytałem pokemona, gdzieś w głębi duszy miałem cień nadzieji że jednak zechce do mnie dołączyć.
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

Orania - Miasto Orania. - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Orania - Miasto Orania. - Page 37 I_icon_minitimeNie Lis 10, 2013 12:34 am

Chwilę myślał aż oznajmił iż mimo że przegrałeś dołączy do ciebie. Uznaje iż jesteś dla niego odpowiednim trenerem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość



Orania - Miasto Orania. - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Orania - Miasto Orania. - Page 37 I_icon_minitimeNie Lis 10, 2013 12:36 am

Bardzo się ucieszyłem słysząc to, od razu też wyjąłem balla.
-Tak więc naprzód pokeball!- Powiedziałem dotykając pokemonową piranię ballem, a w drugiej ręce trzymając Buizela.
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

Orania - Miasto Orania. - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Orania - Miasto Orania. - Page 37 I_icon_minitimeNie Lis 10, 2013 12:38 am

Ball zapikał trzy razy. CARVANHA ZŁAPANY!!!!
(już go dodaję)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość



Orania - Miasto Orania. - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Orania - Miasto Orania. - Page 37 I_icon_minitimeNie Lis 10, 2013 12:40 am

Mało nie podskoczyłem z radości, powstrzymałem się tylko przez wzgląd na Buizela,wziąłem balla i ruszyłem do CP w wręcz wyśmienitym nastroju, z Buizelem na ramieniu i nowym pokemonem- Carvanhą w pokeballu.
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

Orania - Miasto Orania. - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Orania - Miasto Orania. - Page 37 I_icon_minitimeNie Lis 10, 2013 12:44 am

Doszedłeś do CP. Wszedłeś w odpowiednim momencie bo na zewnątrz zaczął padać deszcz. Nie było nikogo oprócz siostry Joy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość



Orania - Miasto Orania. - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Orania - Miasto Orania. - Page 37 I_icon_minitimeNie Lis 10, 2013 12:46 am

-Dzień dobry- przywitałem się z lekarką i podałem jej balle, oraz Buizela.
-Mogła by się nimi siostra zająć?
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

Orania - Miasto Orania. - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Orania - Miasto Orania. - Page 37 I_icon_minitimeNie Lis 10, 2013 12:47 am

- Dobrze. - mówi. Carvanhe już uleczyła i oddała ale Buizelem musiała się zająć dłużej i mówi że musisz poczekać.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość



Orania - Miasto Orania. - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Orania - Miasto Orania. - Page 37 I_icon_minitimeNie Lis 10, 2013 12:50 am

-Nie ma problemu, i tak mi się nigdzie nie śpieszy.- Usiadłem przy jednym ze stolików i wypuściłem Seedota.
-Seedot, przemylałeś może sprawę ewolucji? (Jakiś czas temu z nim o tym rozmawiałem i chciał sobie przemyśleć)
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

Orania - Miasto Orania. - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Orania - Miasto Orania. - Page 37 I_icon_minitimeNie Lis 10, 2013 12:51 am

Przemyślał. I zdecydował że chce ewoluować.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość



Orania - Miasto Orania. - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Orania - Miasto Orania. - Page 37 I_icon_minitimeNie Lis 10, 2013 12:54 am

-Świetnie, mam nadzieję że szybko nadarzy się ku temu okazja, ale przed ewolucją chciałbym wytrenować z tobą jeszcze jeden atak, możemy się tym zająć zaraz po wyleczeniu Buizela, jeśli chcesz.
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

Orania - Miasto Orania. - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Orania - Miasto Orania. - Page 37 I_icon_minitimeNie Lis 10, 2013 12:56 am

Mu się trochę nie chce. Siostra Joy poszła sprawdzić czy Buizel już wyzdrowiał. Wyszła z Buizelem którego dała na ,,blat'' i Buizel zauważając cię poszedł do ciebie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość



Orania - Miasto Orania. - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Orania - Miasto Orania. - Page 37 I_icon_minitimeNie Lis 10, 2013 1:00 am

-Dobrze, odłożymy to na jutro. O, Buizel jak się czujesz?
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

Orania - Miasto Orania. - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Orania - Miasto Orania. - Page 37 I_icon_minitimeNie Lis 10, 2013 1:02 am

Mówi że dobrze. Po chwili pyta co będziemy robić. Deszcz okazuje się krótki i już przestał padać ale pochmurno jest nadal.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość



Orania - Miasto Orania. - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Orania - Miasto Orania. - Page 37 I_icon_minitimeNie Lis 10, 2013 1:06 am

-Chciałem potrenować, ale pogoda nie sporzyja trningom w morzu, więc Magikarp i Carvanha nie potrenują, ty nie chcesz, Buizel pewnie też, a na trening z Deerlingiem zbyt wietrznie, jego nasionko pewnie wiatr zwieje zanim ziemi dotknie.. więc poszukamy jakichś pokemonów chętnych się przyłączyć, przydałby się jakiś ognisty...
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

Orania - Miasto Orania. - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Orania - Miasto Orania. - Page 37 I_icon_minitimeNie Lis 10, 2013 1:08 am

Buizel mówi że chce trenować mimo pogody. Chce się zrewanżować i pokonać Carvanhę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość



Orania - Miasto Orania. - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Orania - Miasto Orania. - Page 37 I_icon_minitimeNie Lis 10, 2013 1:10 am

-Dobrze, więc chodźmy spowrotem na plażę.- Wziołem Seedota na ręce, podziękowałem i porzegnałem się z Siostrą Joy, a potem z Buizelem u boku i Seedotem na rękach ruszyłem na plażę.
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

Orania - Miasto Orania. - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Orania - Miasto Orania. - Page 37 I_icon_minitimeNie Lis 10, 2013 1:12 am

Jesteś na plaży. Fale są bardziej spokojne niż wcześniej ale i tak silne. Buizel od razu wskoczył na plażę i zaczął czekać na to czego będziesz chciał go uczyć.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość



Orania - Miasto Orania. - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Orania - Miasto Orania. - Page 37 I_icon_minitimeNie Lis 10, 2013 1:18 am

-Więc chcę abyś poznał pogoń (ang. Pursuit). To atak typu mrok, bardzo przydatny gdyż jest najszybszy ze wszystkich, szybszy nawet niż szybki atak. Spróbuj wykonać to jak najszybciej, wbiegnij w przeciwnika, którym będę ja, ale nie uderzaj głową, tylko go wręcz stratuj, znaczy mnie.
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

Orania - Miasto Orania. - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Orania - Miasto Orania. - Page 37 I_icon_minitimeNie Lis 10, 2013 1:20 am

Buizel biegnie jak najszybciej jednak ciągle atakuje szybkim atakiem. Próbuje ćwiczyć dalej jednak ciężko mu to wykonać.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość



Orania - Miasto Orania. - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Orania - Miasto Orania. - Page 37 I_icon_minitimeNie Lis 10, 2013 1:22 am

-To mroczny atak, nie bój się grać nieczysto i brutalnie, masz mnie stratować bez żadnej litości, teraz przez chwilę nie jestem trenerem, a tylko przeciwnikiem, wyobraź obie że... jestem Carvanhą!
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Orania - Miasto Orania. - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania.   Orania - Miasto Orania. - Page 37 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Miasto Orania.
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 37 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Miasto Orania
» Miasto Orania
» Miasto Orania
» Miasto Orania
» Miasto Parmania

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przygody-
Skocz do:  
strzałka do góry