Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Miasto Wertania (Viridian City)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next
AutorWiadomość
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 30 I_icon_minitimeSob Cze 15, 2013 7:41 pm

Co?! Heracross atakuj ich horn attack, Floatzel ty focus blast Floatzel (samica) attract, Lairon hedbaut a ty Deino draco meteor!
Szukamy ich
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 30 I_icon_minitimeSob Cze 15, 2013 7:43 pm

Oni są w jakiejś grocie.
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 30 I_icon_minitimeSob Cze 15, 2013 7:48 pm

Idę tam i powtarzam pokemonom jakich ataków mają używać
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 30 I_icon_minitimeSob Cze 15, 2013 7:49 pm

Oni trafiają w lustra i zostają ogłuszeni. - Jak myślisz, ile nam dadzą kasy za tego Riolu? - spytały cię Kecleony.
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 30 I_icon_minitimeSob Cze 15, 2013 7:51 pm

(Jak ogluszyć bliskim atakiem horn attack albo ogluszyć attract?)
Nie jestem od wyceniania ale rzadki, podajcie mi go to wycenie

Zawracam poki do balli
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 30 I_icon_minitimeSob Cze 15, 2013 7:53 pm

(Bo się ogłuszyli? xD)
Riolu jest blokowany ich językami.
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 30 I_icon_minitimeSob Cze 15, 2013 7:54 pm

(Ale jak horn attack mógl być ogluszony lustrem?)
Rzucam w Kelceony ballami i próbuję zawrócić Riolu
Powrót do góry Go down
Płciozmienny

Płciozmienny


Male

Liczba postów : 2390
Szacunek na dzielni : -7
Age : 24

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 30 I_icon_minitimeSob Cze 15, 2013 8:43 pm

riolu zawrócony kalceony uciekły
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 30 I_icon_minitimeSob Cze 15, 2013 8:44 pm

Zawracam wszystkich do balli i idę do cp
Powrót do góry Go down
Płciozmienny

Płciozmienny


Male

Liczba postów : 2390
Szacunek na dzielni : -7
Age : 24

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 30 I_icon_minitimeSob Cze 15, 2013 8:49 pm

(uciekły z pokami sorry mało dokładnie)
Riolu sie dziwi że zostawiasz kolegów
Powrót do góry Go down
Alois

Alois


Female

Liczba postów : 6
Szacunek na dzielni : 0

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 30 I_icon_minitimeSob Cze 15, 2013 9:15 pm

Po paru godzinach bezkresnej tułaczki, dotarłam wreszcie do celu. Miasto Wertania- to stąd właśnie miałam rozpocząć swoją podróż po Kanto. Stojąc przed ścieżką prowadzącą do centrum, westchnęłam głęboko, nabierając nowych sił na dalszą podróż, a trzymaną wcześniej na rękach Nyoro, postawiłam na dróżce, aby i ona mogła rozprostować kości. Powolnym krokiem skierowałam się ku pierwszym domkom, spoglądając co i raz na mą przyjaciółkę. Z pewnością obie byłyśmy ciekawe, co też zgotuje dla nas los...
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 30 I_icon_minitimeSob Cze 15, 2013 10:58 pm

(Nie jestem od wyceniania ale rzadki, podajcie mi go to wycenie Zawracam poki do balli miałem literówkę w poki do balla miało być)
Przecież one są w ballach
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 30 I_icon_minitimeNie Cze 16, 2013 1:01 pm

(Chwila to poprawiam błąd Justy)
Jesteś w CP z innymi pokemonami.
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 30 I_icon_minitimeNie Cze 16, 2013 1:02 pm

Leczę pokemony
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 30 I_icon_minitimeNie Cze 16, 2013 1:04 pm

Mike
Pokemony wyleczone
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 30 I_icon_minitimeNie Cze 16, 2013 1:05 pm

Wybieram pokemony i pytam się Lairon i Deino o ewolucję i Riolu czy mnie już lubi, wiem że to trudna decyzja ale mieliście trochę czasu
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 30 I_icon_minitimeNie Cze 16, 2013 1:08 pm

Oni byli przejęci kradzieżą Riolu.
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 30 I_icon_minitimeNie Cze 16, 2013 1:11 pm

Właśnie mi oto chodzi, Riolu jak niektóre pokemony są rzadkie i wiele osób je chce a jeżeli Riolu będzie się sam bronił co będzie mógł po treningach lub ewolucji to nawet się nic nie stanie, a jeżeli wy ewoluujecie to będziecie mogli go chronić jako też innych
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 30 I_icon_minitimeNie Cze 16, 2013 1:16 pm

Oni myślą dalej.
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 30 I_icon_minitimeNie Cze 16, 2013 1:18 pm

Pomyślcie, ta ewolucja przyda się także w lidze pokemon
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 30 I_icon_minitimeNie Cze 16, 2013 1:21 pm

Oni potrzebują czasu
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 30 I_icon_minitimeNie Cze 16, 2013 1:22 pm

Spoko, Floaztely i Heracross potrenujecie?
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 30 I_icon_minitimeNie Cze 16, 2013 3:34 pm

Alois
Byłyście bardzo wyczerpane waszą podróżą, a dookoła było sporo ławek. Widoczne były 3 ławki. Na 1 siedziała staruszka karmiąca pidove, a na 2 ubrany na czarno mężczyzna w ciemnych okularach, zaś na 3 był chłopczyk grający w łapki z małą cleffą. Byłaś tak wyczerpana, że musiałaś się zdeycodwać przysiąść do kogoś.

Mike
Floatzely mają dziś zamiar troche sie ze sobą pobawić. Chcą pobyć same, ale twój Heracorss za nimi łazi. Floatzele usiluja go sklonic do treningu, a same sie bawic by mialy go z glowy, zaś ten ciągle sie ich uczepia.
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 30 I_icon_minitimeNie Cze 16, 2013 3:36 pm

Floatzely pamiętajcie że macie ten prezent ode mnie i tam wam nie będzie przeszkadzać (xD), ale na razie ja się nim zajmę... Heracross wczoraj prawie udało ci się użyć aerial ace i dziś dałbyś radę opanować ten atak i byłbyś potężniejszy a jeżeli wytrenujesz to to dostaniesz sweet honey co ty na to?
Powrót do góry Go down
Alois

Alois


Female

Liczba postów : 6
Szacunek na dzielni : 0

Miasto Wertania (Viridian City) - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 30 I_icon_minitimeNie Cze 16, 2013 3:49 pm

Mimo iż bardzo chciałam iść dalej, moje nogi odmawiały posłuszeństwa. Zresztą nie zdziwiło mnie to, w końcu od dawna nie zatrzymywałyśmy się na dłuższy odpoczynek. Bez chwili zawahania zdecydowałam się usiąść na jednej z pobliskich ławek. Tylko na której? Gdy dostrzegłam faceta ubranego na czarno, natychmiast skreśliłam go z listy "miłych towarzyszy"- o ile taka lista w ogóle istniała. Przez chwilkę zastanawiałam się nad starszą panią i chłopcem, lecz w końcu zdecydowałam przysiąść się do chłopaka. Nie chciałam wystraszyć niewielkich Pidovów i zasmucić staruszkę, więc ominęłam stadko ptaszków i mężczyznę w czerni szerokim łukiem. Następnie podeszłam do trzeciej ławki.
- Siemka, jestem Emily, a to moja Poliwag!- przywitałam się z chłopczykiem i wskazałam na towarzyszkę. Pomimo okropnego zmęczenia starałam się wytworzyć coś, na kształt uśmiechu.- Mogłabym się do Ciebie przysiąść?
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Miasto Wertania (Viridian City) - Page 30 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Wertania (Viridian City)   Miasto Wertania (Viridian City) - Page 30 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Miasto Wertania (Viridian City)
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 30 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Miasto Wertania
» Miasto Wertania
» Miasto Parmania (Fuchsia City)
» Miasto Safrania (Saffron City)
» Miasto Alabastia

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przygody-
Skocz do:  
strzałka do góry