Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Trzy Wyspy cz.I

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Nero4

Nero4


Male

Liczba postów : 5593
Szacunek na dzielni : 1

Trzy Wyspy cz.I - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Trzy Wyspy cz.I   Trzy Wyspy cz.I - Page 4 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 2:09 pm

- Nie jesteś gruba... To był tylko żart. - Szedł dalej. Cały czas się rozglądał.
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Male

Liczba postów : 5950
Szacunek na dzielni : -1

Trzy Wyspy cz.I - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Trzy Wyspy cz.I   Trzy Wyspy cz.I - Page 4 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 2:10 pm

Ale świeci! Lepiej go nie będę dotykał co jak nagle zacznie parzyć?
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Trzy Wyspy cz.I - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Trzy Wyspy cz.I   Trzy Wyspy cz.I - Page 4 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 2:10 pm

Powrót Simisear, Zebstrika biegnij do ryku Beartica Wsiadłem na Zebstrikę i pojechałem w stronę ryku.
Powrót do góry Go down
Rafik

Rafik


Liczba postów : 2127
Szacunek na dzielni : 1

Trzy Wyspy cz.I - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Trzy Wyspy cz.I   Trzy Wyspy cz.I - Page 4 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 2:15 pm

Ja zawsze mam takiego pecha. Przyrzpiesza tempo i nadal uważa. Mam nadzieja że ten misiek mnie nie dopadnie.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Trzy Wyspy cz.I - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Trzy Wyspy cz.I   Trzy Wyspy cz.I - Page 4 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 2:19 pm

Adilew
Beartic skorzystał z twojej nie uwagi i zamroził cie Zamiecią... Zamarzłeś na kość.. Beartic rozwalił lód a z ciebie zostały tylko kawałeczki lodu..

Magda
Była to jakaś komnata pokryta lodem i kryształem.. Była tam Suicune.. Przemówiła do ciebie - Skoro masz czyste serce i pokemony są dla ciebie najważniejsze uratuj trzy Jaja.. - powiedziała - W nagrodę ja ci pomogę w rozwiązaniu twego problemu..

Filip
Usłyszałeś ryk.. Za tobą stał jakiś pokemon.. Całkowicie czerwony.. Ziemia topiła się pod jego łapami..

Shuzo
Lądujecie.. Usłyszałeś ryk Tygrysa..

Dosko
Usłyszałeś ryk.. Nie wiesz kogo.. Ale nagle zrobiło się bardzo, a to bardzo gorąco..

Nero i Caro
Usłyszeliście ryk Tygrysa..

Tumosz
Kryształ znikł w ziemi.. Usłyszałeś ryk..

Mike
Zobaczyłeś jak Beartic zabił Adilewa.. Uciekasz? Czy zostajesz by walczyć?

Rafik
Ryk ucichł.. Jesteś w jakiejś jaskini całkowicie pokrytej lodem..
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Trzy Wyspy cz.I - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Trzy Wyspy cz.I   Trzy Wyspy cz.I - Page 4 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 2:21 pm

Tygrysy są bardzo agresywne i ganiają za ofiarą gry ta zaczyna uciekać. Na cale szczescie znam sie na tym co robic....
Powrót do góry Go down
dosko4

dosko4


Male

Liczba postów : 2090
Szacunek na dzielni : -1
Age : 27

Trzy Wyspy cz.I - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Trzy Wyspy cz.I   Trzy Wyspy cz.I - Page 4 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 2:21 pm

Próbuje się troche ochłodzić
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Male

Liczba postów : 5950
Szacunek na dzielni : -1

Trzy Wyspy cz.I - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Trzy Wyspy cz.I   Trzy Wyspy cz.I - Page 4 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 2:22 pm

Co to za ryk ? Chodźcie! Idzie w stornę ryku..
Powrót do góry Go down
Applejacks

Applejacks


Female

Liczba postów : 10125
Szacunek na dzielni : 7
Age : 26

Trzy Wyspy cz.I - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Trzy Wyspy cz.I   Trzy Wyspy cz.I - Page 4 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 2:22 pm

Mam Uratować trzy jajka.. wiesz może gdzie ich szukać czy mam to odkryć sama?
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Trzy Wyspy cz.I - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Trzy Wyspy cz.I   Trzy Wyspy cz.I - Page 4 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 2:22 pm

Beartic chcę z tobą walczyć! Wybieram cie Simisear! Czas na trening zacznij od związania go grass knot a potem seria flamethrower! Ta kombinacja ci pomoże wygrać z Beartickiem!
Powrót do góry Go down
Rafik

Rafik


Liczba postów : 2127
Szacunek na dzielni : 1

Trzy Wyspy cz.I - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Trzy Wyspy cz.I   Trzy Wyspy cz.I - Page 4 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 2:23 pm

No dlaczego mam zawsze takiego pecha? Magby rozświetlaj jaskinię, ale nie tąp sopli itp. Ja patrzę pod nogi i staram uważać na wszystko co jest niepokojące.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Trzy Wyspy cz.I - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Trzy Wyspy cz.I   Trzy Wyspy cz.I - Page 4 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 2:24 pm

odwracam się powoli podnoszę ręce w geście uspokojenia patrzę na tego pokemona (daj obrazek)
witaj nie szukam kłopotów wylądowałem na tej wyspie przez przypadek i nie chcę wchodzić z tobą w konflikt mówię powoli do pokemona zaczynam się bać
Powrót do góry Go down
Nero4

Nero4


Male

Liczba postów : 5593
Szacunek na dzielni : 1

Trzy Wyspy cz.I - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Trzy Wyspy cz.I   Trzy Wyspy cz.I - Page 4 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 2:25 pm

- Kotek! - Pobiegł w stronę z której dobiegał ryk. - Chcę go zobaczyć! - Nie zatrzymuje się. Wyjmuje pokeballa i wybiera Rapidasha. Jedzie w stronę ryku na Rapidashu. - Rapidash! Biegnij najszybciej jak potrafisz! Agility!
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Trzy Wyspy cz.I - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Trzy Wyspy cz.I   Trzy Wyspy cz.I - Page 4 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 2:27 pm

No to zostałam sama. Hmm.. Potraktuje to jak wakacje. Lopunny jestes brudna na twarzy po tym pączku. (Wyciera chusteczka twarz pokemona) Froslass uzyj thunder na skale. Chce sprawdzić jak wygląda.
Powrót do góry Go down
Bankai
Administrator Naczelny
Bankai


Male

Liczba postów : 3343
Szacunek na dzielni : -2

Trzy Wyspy cz.I - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Trzy Wyspy cz.I   Trzy Wyspy cz.I - Page 4 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 2:27 pm

Oj w pytunię... wszystkie pokemony wybieram was! Musicie być ostrożni i każdy z was być czujny gdyz ponieważ wyczuwam tutaj elektryczną moc, a to oznacza że jesteśmy blisko celu więc nie zatrzymujmy się i dalej w droge do przodu!
Powrót do góry Go down
https://przygodypokemon.forumpl.net
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Trzy Wyspy cz.I - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Trzy Wyspy cz.I   Trzy Wyspy cz.I - Page 4 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 2:32 pm

Caro, Nero i Shuzo
Ujrzeliście kule elektryczności.. Po chwili przybrała postać Raikou..

Dosko
Cały czas jest ci gorąco.. Ryk jest coraz głośniejszy..

Tumosz
Ryk jest coraz głośniejszy.. Ujrzałeś postać czerwonego pokemona..

Magda
- Jeśli twe serce serce jest nieskazitelne sama je znajdziesz.. - powiedziała...

Mike
Beartic go powalił.. Teraz chce zrobić to samo z tobą..

Rafik
Wpadłeś w jakąś dziurę.. Był tam jakiś kryształ..

Filip
Był to Entei, który nie pozwolił ci uciec... Rzucił się na ciebie i rozszarpał na strzępy..
Powrót do góry Go down
Applejacks

Applejacks


Female

Liczba postów : 10125
Szacunek na dzielni : 7
Age : 26

Trzy Wyspy cz.I - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Trzy Wyspy cz.I   Trzy Wyspy cz.I - Page 4 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 2:34 pm

Dobrze.. Odnajde te jajka i ci je tu przyniosę. - Po tych słowach wyruszyłam na poszukiwania jajek
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Trzy Wyspy cz.I - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Trzy Wyspy cz.I   Trzy Wyspy cz.I - Page 4 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 2:34 pm

Pokemony nie ruszajcie się. Lopani kiedy Raikou zaatakuje odbij Mirror Coatem.
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Trzy Wyspy cz.I - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Trzy Wyspy cz.I   Trzy Wyspy cz.I - Page 4 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 2:34 pm

Zebstrika 1 z daleka fala szoku a potem flame charge pełna moc! Pamiętam jak powaliłaś Keldeo a więc pokonasz Beartica! (Może się przestraszy i pójdzie xD)
Powrót do góry Go down
dosko4

dosko4


Male

Liczba postów : 2090
Szacunek na dzielni : -1
Age : 27

Trzy Wyspy cz.I - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Trzy Wyspy cz.I   Trzy Wyspy cz.I - Page 4 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 2:35 pm

Szukam jakiegoś schronienia przed tym gorącem
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Male

Liczba postów : 5950
Szacunek na dzielni : -1

Trzy Wyspy cz.I - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Trzy Wyspy cz.I   Trzy Wyspy cz.I - Page 4 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 2:35 pm

Co to za pokemon? - patrzy na pokemona..
Powrót do góry Go down
Rafik

Rafik


Liczba postów : 2127
Szacunek na dzielni : 1

Trzy Wyspy cz.I - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Trzy Wyspy cz.I   Trzy Wyspy cz.I - Page 4 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 2:35 pm

Dotknąć czy go nie tykać? Oto jest pytanie. Jednak postanowiłem ten kryształ najpierw poobserwować z bezpiecznej odległości.
Powrót do góry Go down
Bankai
Administrator Naczelny
Bankai


Male

Liczba postów : 3343
Szacunek na dzielni : -2

Trzy Wyspy cz.I - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Trzy Wyspy cz.I   Trzy Wyspy cz.I - Page 4 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 2:36 pm

- Raikou brachu! - Powiedziałem i nieco się odsunąłem po czym czekałem na reakcję legendarnego pokemona, a gdy spojrzalem na moje pokemony ich miny wyglądały tak o_O, a to nie oznaczało nic dobrego...
Powrót do góry Go down
https://przygodypokemon.forumpl.net
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Trzy Wyspy cz.I - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Trzy Wyspy cz.I   Trzy Wyspy cz.I - Page 4 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 2:44 pm

Magda
Ujrzałaś błysk, którego nikt inny nie widział..

Caro
Raikou nie zwrócił na ciebie uwagi..

Shuzo
Przykułeś uwagę Raikou.. A gdy ten chciał cie porazić nic ci się nie stało.. Raikou zabrał cie na grzbiet.. Biegnie gdzieś..

Mike
Zebstrika padła.. Beartic idzie po ciebie..

Dosko
Zobaczyłeś Enteia rozszarpującego Filipa..

Tumosz
Był to Entei.. Gdy już skończył spojrzał na ciebie.. Jednak nie atakował..

Rafik
Kryształ zalśnił jasnym światłem..
Powrót do góry Go down
dosko4

dosko4


Male

Liczba postów : 2090
Szacunek na dzielni : -1
Age : 27

Trzy Wyspy cz.I - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Trzy Wyspy cz.I   Trzy Wyspy cz.I - Page 4 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 2:45 pm

Chowam się .oby tylko mnie nie dojrzał
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Trzy Wyspy cz.I - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Trzy Wyspy cz.I   Trzy Wyspy cz.I - Page 4 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Trzy Wyspy cz.I
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Trzy Wyspy - Koniec

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przygody-
Skocz do:  
strzałka do góry