Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Trzy Wyspy cz.I

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Trzy Wyspy cz.I - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Trzy Wyspy cz.I   Trzy Wyspy cz.I - Page 2 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 12:55 pm

Na początek. Pokaz mi swoje pokemony. Twoja dark ponyta nie starczy. A ja juz Feebasa czy Buneary nie mam. A ty maczka jakie masz pokemony?
Powrót do góry Go down
Płciozmienny

Płciozmienny


Male

Liczba postów : 2390
Szacunek na dzielni : -7
Age : 24

Trzy Wyspy cz.I - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Trzy Wyspy cz.I   Trzy Wyspy cz.I - Page 2 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 12:58 pm

Miło mi Uśmiecham się ciepło To jak Zaczniemy razem podróżować Patrze na Nera (myślę) nie wiem czy on jest zdrowy psychicznie ani czy nie jest głuchy ale co tam będzie lepiej w grupie. Wypuszczam swoje pokemony Corphisha Slugme 2 Silcoony i lillepa
Powrót do góry Go down
Nero4

Nero4


Male

Liczba postów : 5593
Szacunek na dzielni : 1

Trzy Wyspy cz.I - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Trzy Wyspy cz.I   Trzy Wyspy cz.I - Page 2 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 12:58 pm

- Teddiurusa, Zorua, Lairon, Dark Rapidash, Gallade i Vulpix. - Dalej się rozgląda. Nie zwraca uwagi na to co się do niego mówi. Sprawdza każde miejsce. Włazi na wszystkie drzewa, wchodzi do każdej jaskini, wchodzi w każde krzaki itd.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Trzy Wyspy cz.I - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Trzy Wyspy cz.I   Trzy Wyspy cz.I - Page 2 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 12:59 pm

Nero, Caro, Maczka i Shuzo
Ryki były coraz bliżej was, jednak nie dało się opisać z jakiej strony nadchodzą. Zobaczyliście biegająca kule elektryczności. Po chwili zniknęła. Dookoła was zaczęły siekać pioruny.

Filip, Tumosz i Dosko
Na wyspie nie znajdujecie nic ciekawego oprócz trzęsienia które was zaskoczyło. O mało nie wpadliście pod ziemie. Ryki się nasilają. Dookoła was wybuchają gejzery.

Magda
Zobaczyłaś błyski znajdujące się przed tajemniczym wejściem w górach. Jednak po chwili coś cie za atakowało. Dodatkowo z gór spadała lawina. Wycie wilka nie ustępuje.

Rafik, Adilew i Mike
Ziemia zatrzęsła się. Zobaczyliście lawinę pędzącą prosto na Magdę. Wycie wilka nie ustępuje. Zebstrika zaczyna się bać.
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Trzy Wyspy cz.I - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Trzy Wyspy cz.I   Trzy Wyspy cz.I - Page 2 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 1:01 pm

Moich pokemonów nie ma czasu przedstawiać. Lopani wzywam cię. Odbijaj kazdy piorun który będzie za blisko mirror Coatem!
Powrót do góry Go down
Applejacks

Applejacks


Female

Liczba postów : 10125
Szacunek na dzielni : 7
Age : 26

Trzy Wyspy cz.I - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Trzy Wyspy cz.I   Trzy Wyspy cz.I - Page 2 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 1:02 pm

Osz kurde.. Teraz haxoruss się przyda!! Haxorus rozbij kamienie gilotyną! jasteś bardzo duży i slny wierze w ciebie a mu się schowajmy!
Powrót do góry Go down
dosko4

dosko4


Male

Liczba postów : 2090
Szacunek na dzielni : -1
Age : 27

Trzy Wyspy cz.I - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Trzy Wyspy cz.I   Trzy Wyspy cz.I - Page 2 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 1:02 pm

Dobrze damy sobie rade ale geodude ostrzeż na następnym razem szybciej i ochraniaj przed gejzerami jakoś się nam uda
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Trzy Wyspy cz.I - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Trzy Wyspy cz.I   Trzy Wyspy cz.I - Page 2 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 1:02 pm

Zebstrika spokojnie wybieram cie Sismear flamethrower żeby stopić lawinę, Floatzely podwójne water gun! Pomóżcie zniszczyć tą lawinę Zebstrika pędź z flame charge i weź tą osobę, ogień stopi śnieg i zwiększy twoją prędkość! Teraz!
Powrót do góry Go down
Nero4

Nero4


Male

Liczba postów : 5593
Szacunek na dzielni : 1

Trzy Wyspy cz.I - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Trzy Wyspy cz.I   Trzy Wyspy cz.I - Page 2 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 1:03 pm

Dalej się rozgląda. Nie bał się tych ryków, kuli i piorunów. Szuka przede wszystkim schronienia i pokemonów. Wszedł na jakieś wysokie drzewo i się rozgląda. Ma nadzieję że zobaczy jakiegoś pokemona lub jakieś miejsce gdzie będą mogli przenocować. Przyzywa Teddiuruse żeby mu pomógł się rozglądać. Trzyma Tedda żeby nie spadł.
Powrót do góry Go down
Bankai
Administrator Naczelny
Bankai


Male

Liczba postów : 3343
Szacunek na dzielni : -2

Trzy Wyspy cz.I - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Trzy Wyspy cz.I   Trzy Wyspy cz.I - Page 2 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 1:03 pm

O kurka jurka, w co ja się wpakowałem. Pojawiające się znikąd kule i od tak sobie znikające?! Chyba wylądowałem w jakimś dragon ballu, ale lepiej nie będę tutaj stał jak głupi i się wpatrywał w siekające pioruny tylko się schowam! Pobiegłem dalej szukać schronu na tej ogromnej wyspie.
Powrót do góry Go down
https://przygodypokemon.forumpl.net
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Trzy Wyspy cz.I - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Trzy Wyspy cz.I   Trzy Wyspy cz.I - Page 2 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 1:03 pm

rany i co tu robić macie jakieś pomysły bo mój z pójściem na wulkan przy tej aktywności sejsmicznej chyba odpada bo to samobójstwo mówi do reszty a może obejdziemy wyspę do okoła przy brzegu mniejsze ryzyko trzęsinia ziemi i bronić się łatwiej przed typem ognistym
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Male

Liczba postów : 5950
Szacunek na dzielni : -1

Trzy Wyspy cz.I - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Trzy Wyspy cz.I   Trzy Wyspy cz.I - Page 2 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 1:03 pm

Uwaga !Uciekajcie ! -ucieka gdzie tylko się da... gejzery dalej wybuchają... ucieka ... SZuka jakiegoś schronienia..
Powrót do góry Go down
adilew

adilew


Male

Liczba postów : 731
Szacunek na dzielni : 0
Age : 26

Trzy Wyspy cz.I - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Trzy Wyspy cz.I   Trzy Wyspy cz.I - Page 2 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 1:04 pm

Espeon biegnij i psybam w lawine.
Powrót do góry Go down
Rafik

Rafik


Liczba postów : 2127
Szacunek na dzielni : 1

Trzy Wyspy cz.I - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Trzy Wyspy cz.I   Trzy Wyspy cz.I - Page 2 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 1:07 pm

Obserwował całą sytuację. Magby użyj ember na lawinie z biezpiecznej odległości.
- To będzie tragedia jeśli jej nie uratujemy!
Powrót do góry Go down
Płciozmienny

Płciozmienny


Male

Liczba postów : 2390
Szacunek na dzielni : -7
Age : 24

Trzy Wyspy cz.I - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Trzy Wyspy cz.I   Trzy Wyspy cz.I - Page 2 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 1:11 pm

Jezus pokemony do balli chowam je kryjmy sie ! Sprawdzam Pokedexem co to jest za pokemon chymm wiem ! Nero tu przydasz się ty skacz po drzewach jak małpka i unikaj pioronow
Powrót do góry Go down
K o t

K o t


Female

Liczba postów : 50
Szacunek na dzielni : 0
Age : 24

Trzy Wyspy cz.I - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Trzy Wyspy cz.I   Trzy Wyspy cz.I - Page 2 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 1:15 pm

Napiszę, bo napiszę ;_;
_____

Obudziłam się. Nie wiedziałam gdzie, po prostu... Nie znałam tego miejsca. Koło mnie był Sparky.
- Co się dzieje? - spytałam się, a następnie zaczęłam się rozglądać dookoła siebie. Wszędzie był śnieg i strasznie wiało...
- Zimno... - mruknęłam niezadowolona i zaczęłam iść przed siebie..
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Trzy Wyspy cz.I - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Trzy Wyspy cz.I   Trzy Wyspy cz.I - Page 2 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 1:25 pm

Caro, Nero, Shuzo, Maczka
Ryki ustały, tak samo jak i pioruny. Jednak deszcz cały czas leje. W oddali ujrzeliście wielką górę spowitą burzowymi chmurami. Z tam tond pochodziły ryki. Może warto tam iść?

Filip, Tumosz i Dosko
Gejzery uspokoiły się. Rzeki lawy się powiększyły. Z wulkanu wydobywały się kłęby czarnego jak smoła dymu.

Magda
Miałaś bardzo dużo szczęścia. Pojawił się pokemon, który wybawił cie z tej opresji. Był całkowicie niebieski.

Adilew i Mike
Lawina uderzyła z hukiem w ziemie. Po Magdzie prawdopodobnie nic nie zostało. Fala uderzeniowa była tak mocna, że lód w nie których miejscach pękł.

K o t
Lud pod twoimi stopami zaczął pękać. Sparky zaczął uciekać przed siebie. Może lepiej pójść jego śladami?


Ostatnio zmieniony przez LugiaFly dnia Nie Kwi 21, 2013 1:30 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Applejacks

Applejacks


Female

Liczba postów : 10125
Szacunek na dzielni : 7
Age : 26

Trzy Wyspy cz.I - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Trzy Wyspy cz.I   Trzy Wyspy cz.I - Page 2 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 1:26 pm

Nic ci nie jest haxorusS? Czy nas uratował suicune? O.o
Podchodze do tajemniczego pokemona..
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Male

Liczba postów : 5950
Szacunek na dzielni : -1

Trzy Wyspy cz.I - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Trzy Wyspy cz.I   Trzy Wyspy cz.I - Page 2 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 1:27 pm

Poszukajmy jakiegoś schronienia! - powiedział do treneów..- Tam opracujemy strategie i ochronimy się przed wszystkimi niebezpieczeństwami... -poszedł szukać schronienia..
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Trzy Wyspy cz.I - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Trzy Wyspy cz.I   Trzy Wyspy cz.I - Page 2 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 1:27 pm

Juz spokojnie... Hej ludzie. Strzelic w gore Hiper promieniem :P?
Powrót do góry Go down
Nero4

Nero4


Male

Liczba postów : 5593
Szacunek na dzielni : 1

Trzy Wyspy cz.I - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Trzy Wyspy cz.I   Trzy Wyspy cz.I - Page 2 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 1:27 pm

- Chodźmy tam! - Skierował się w stronę tej góry.
Powrót do góry Go down
K o t

K o t


Female

Liczba postów : 50
Szacunek na dzielni : 0
Age : 24

Trzy Wyspy cz.I - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Trzy Wyspy cz.I   Trzy Wyspy cz.I - Page 2 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 1:28 pm

- Sparky, poczekaj! - krzyknęłam i pobiegłam za nim. Miałam nadzieję, że nie trafię na jakiegoś strasznego potwora, albo coś..
Powrót do góry Go down
Bankai
Administrator Naczelny
Bankai


Male

Liczba postów : 3343
Szacunek na dzielni : -2

Trzy Wyspy cz.I - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Trzy Wyspy cz.I   Trzy Wyspy cz.I - Page 2 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 1:28 pm

- Tssa, no dobra nie będę tchórzem i pójdę tam mimo wszystko! Chociaż pewnie źle to się skończy... Spiritomb, jeśli możesz to wzleć lekko w górę i, jeśli zobaczysz coś dziwnego to od razu mnie o tym informuj dobrze? - Poszedłem w kierunku góry..
Powrót do góry Go down
https://przygodypokemon.forumpl.net
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Trzy Wyspy cz.I - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Trzy Wyspy cz.I   Trzy Wyspy cz.I - Page 2 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 1:29 pm

Powrót wszyscy oprócz Zebstriki Zebstrika co powiesz na pojechanie i sprawdzenie co się stało z tą osobą Zebstrika się zgodziła... Moja Zebstrika nas wszystkich nie powiezie pojadę na niej a potem tu wrócę Pojechał szukać tej osoby na Zebstrice...
Powrót do góry Go down
dosko4

dosko4


Male

Liczba postów : 2090
Szacunek na dzielni : -1
Age : 27

Trzy Wyspy cz.I - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Trzy Wyspy cz.I   Trzy Wyspy cz.I - Page 2 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 1:29 pm

Masz racje poszukajmy schronienia i trzymajmy się razem.szukamy schronienia
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Trzy Wyspy cz.I - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Trzy Wyspy cz.I   Trzy Wyspy cz.I - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Trzy Wyspy cz.I
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Trzy Wyspy - Koniec

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przygody-
Skocz do:  
strzałka do góry