Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Miasto Parmania

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Next
AutorWiadomość
Applejacks

Applejacks


Female

Liczba postów : 10125
Szacunek na dzielni : 7
Age : 26

Miasto Parmania - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania   Miasto Parmania - Page 16 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 11:23 am

szukamy dalej
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Miasto Parmania - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania   Miasto Parmania - Page 16 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 11:28 am

madzik
Widzisz Eevee i fire stone...
Powrót do góry Go down
Applejacks

Applejacks


Female

Liczba postów : 10125
Szacunek na dzielni : 7
Age : 26

Miasto Parmania - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania   Miasto Parmania - Page 16 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 11:35 am

NIE! EEVEE ZOSTAW TO!!
Chandelure powstrzymaj go!
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Miasto Parmania - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania   Miasto Parmania - Page 16 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 11:37 am

madzik
Pokemon lekko dotknął ale Chanderule zareagował.
Powrót do góry Go down
Applejacks

Applejacks


Female

Liczba postów : 10125
Szacunek na dzielni : 7
Age : 26

Miasto Parmania - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania   Miasto Parmania - Page 16 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 11:46 am

Biore fire stone i go połykam.
Eevee proszę cie nie odchodź sam, martwiłam się o ciebie
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Miasto Parmania - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania   Miasto Parmania - Page 16 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 11:49 am

madzik
Wlatuje ci z gardła ich więcej Eevee próbuje 1 dotknąć
Powrót do góry Go down
Applejacks

Applejacks


Female

Liczba postów : 10125
Szacunek na dzielni : 7
Age : 26

Miasto Parmania - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania   Miasto Parmania - Page 16 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 11:55 am

Chandelure nie pozwól mu!!
Eevee nie chcesz innego kamienia?
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Miasto Parmania - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania   Miasto Parmania - Page 16 I_icon_minitimeNie Kwi 21, 2013 11:57 am

madzik
Pokemon chce go dotknąć ale Chanderule mu nie pozwala
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Miasto Parmania - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania   Miasto Parmania - Page 16 I_icon_minitimeSro Kwi 24, 2013 7:45 pm

Szukam pokemonów.
Powrót do góry Go down
Bankai
Administrator Naczelny
Bankai


Male

Liczba postów : 3343
Szacunek na dzielni : -2

Miasto Parmania - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania   Miasto Parmania - Page 16 I_icon_minitimeSro Kwi 24, 2013 10:23 pm

Za kamienia wyszedł malutki i drobniutki Piplup. Nieco ci się przyjrzał i nagle położył się na trawie i zaczął kręcić swoją łapką po brzuszka dając ci znać że jest głodny.
Powrót do góry Go down
https://przygodypokemon.forumpl.net
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Miasto Parmania - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania   Miasto Parmania - Page 16 I_icon_minitimeSro Kwi 24, 2013 10:28 pm

Trochę zaskoczona zdjęłam plecak z ramion i zaczęłam szukać jakiegoś pożywienia.
- Hej, jestem Candice. Za chwilę powinnam coś znaleźć do jedzenia... - przedstawiłam się. Tak na wszelki, aby pokemon się czasem nie przestraszył. Jeśli udało mi się poszukać jakiegokolwiek pożywienia daję go Piplupowi. W razie nie powodzenia rozglądam się za jakimiś jagodami.
Powrót do góry Go down
Bankai
Administrator Naczelny
Bankai


Male

Liczba postów : 3343
Szacunek na dzielni : -2

Miasto Parmania - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania   Miasto Parmania - Page 16 I_icon_minitimeSro Kwi 24, 2013 10:32 pm

Piplup ani trochę się ciebie nie bał, celowo się do ciebie zwrócił aby w końcu mógł coś zjeść, prawdopodobnie już długo nic nie jadł. Gdy się rozglądałaś za pożywieniem zobaczyłaś za kamieniem za którego wyszedł Piplup malutki kapelusik pasujący na jego główkę i bat, a gdy się obróciłaś w stronę lasu przy Parmanii ujrzałaś tam krzaczek jagód z dorodnymi okazami fioletowych jagódek, jednakże krzak był już tak jakby zajęty... owoce z niego zjadał Meowath.
Powrót do góry Go down
https://przygodypokemon.forumpl.net
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Miasto Parmania - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania   Miasto Parmania - Page 16 I_icon_minitimeSro Kwi 24, 2013 10:41 pm

Westchnęłam, nic w życiu nigdy nie może być proste. Spokojnie podeszłam ku krzaku jagód. Ze standardowym uśmiechem skierowałam swoje słowa do Meowath.
- Witam Meowath, czy mógłbyś podzielić się jagodami z Piplup'em? Jest bardzo głodny, a ty wyglądasz na pokemona, który chętnie pomaga innym. Mogę więc zerwać dla niego kilka tych owoców? - miałam nadzieję, na udaną konwersacje. W końcu komplementy muszą na każdego podziałać. Jeżeli mi się udało biorę parę fioletowych kulek z krzaczka i podaje wodnemu pokemonowi. Z zaciekawieniem kieruję także mój wzrok na kapelusik.
- Piplup, występujesz może w cyrku?
Powrót do góry Go down
Bankai
Administrator Naczelny
Bankai


Male

Liczba postów : 3343
Szacunek na dzielni : -2

Miasto Parmania - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania   Miasto Parmania - Page 16 I_icon_minitimeSro Kwi 24, 2013 10:46 pm

Pokemon powoli się do ciebie obrócił i, gdy słuchał co masz mu do powiedzenia co raz to przegryzł sobie jagodę zostawiając na krzaku ich coraz mniej. Nie był zbyt pozytywnie nastawiony do tego pomysłu i nie miał zamiaru się z nikim dzielić, ale za te komplementy, które mu prawiłaś postanowił jednak pokazać, że jest coś w, nim dobrego i podał ci kilka jagód, które może nie były największe i najlepsze, ale raczej były jadalne... Piplup szybko wciągną jagódki jak odkrzacz i nałożył swój kostium i wziął w łapkę bat, wyglądał jak Indiana Piplup...
Powrót do góry Go down
https://przygodypokemon.forumpl.net
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Miasto Parmania - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania   Miasto Parmania - Page 16 I_icon_minitimeSro Kwi 24, 2013 10:58 pm

- Dziękuję ci bardzo Meowath. - ledwo co zdążyłam powiedzieć, krzyknęłam do Piplupa " smacznego". Z szeroko otwartymi oczami patrzyłam, jak ten mały pokemon przebiera się w swój strój. Bardzo ostrożnie zaczęłam dobierać słowa, ten bacik mógł na pewno dać mi trochę bólu.
- Piplup...wyglądasz niesamowicie! Kiedyś oglądałam film, w którym główny bohater był do ciebie bardzo podobny. Może chciałbyś w przyszłości go ze mną obejrzeć? - spytałam powoli pokazując mu pokeball.
Powrót do góry Go down
Bankai
Administrator Naczelny
Bankai


Male

Liczba postów : 3343
Szacunek na dzielni : -2

Miasto Parmania - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania   Miasto Parmania - Page 16 I_icon_minitimeSro Kwi 24, 2013 11:17 pm

Piplup się na nim wzoruje, a to oznacza że już go musiał gdzieś widzieć, a do oglądania go jeszcze raz nie był zbyt pozytywnie nastawiony. Teraz on uważa się za lepszego od tego całego Indiana Jonsa i to o o nim powinno się kręcić filmy... Pokemon spojrzał na ciebie jakby obrał ciebie za cel i na na twardej ziemi narysował patyczkiem scenerię filmu...
Powrót do góry Go down
https://przygodypokemon.forumpl.net
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Miasto Parmania - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania   Miasto Parmania - Page 16 I_icon_minitimeSro Kwi 24, 2013 11:24 pm

Moja twarz zmieniła się na chwilę na scenę grozy. " Czy ja nigdy nie mogę mieć spokoju?" Wzięłam wdech i bardzo łagodnym głosem próbowałam uspokoić pokemona.
- Hej, Piplup. Nie rób żadnych gwałtownych ruchów...przecież zdobyłam dla ciebie jedzonko, pamiętasz? - moja ręka tymczasem kierowała się do paska z moimi pokemonami. Złapałam pokeball z Hoppipem i nacisnęłam " magiczny" guziczek, który go uwolni z kulki.
- Może chcecie się razem pobawić? - powiedziałam do obu stworków.
Powrót do góry Go down
Bankai
Administrator Naczelny
Bankai


Male

Liczba postów : 3343
Szacunek na dzielni : -2

Miasto Parmania - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania   Miasto Parmania - Page 16 I_icon_minitimeSro Kwi 24, 2013 11:39 pm

Piplup zgodził się i gdy Hoppip wyszedł z balla od razu chciał odegrać scenkę z "Hoppip zaczyna wszystko wesoło podpalać", ale zobaczył Piplupa, a Piplup go. Hoppip w łapce trzymał zapalniczkę a pingwin bat. Przez chwilę można było poczuć się jak na dzikim zachodzie przez tą ciszę, ale nie długo było trzeba czekać że pokemony zaczęły wariować i tłuc się nawzajem aż Piplup leżał na ziemi i Hoppip już chciał rzucać zapałkę Piplup zgasił ją za pomocą bubble. Podpalacz był tak zdenerwowany że poszedł za krzaki po większe działa i gdy z nich wyszedł był cały w najróżniejszych narzędziach które pomogą mu w podpalenia Piplupa.
Powrót do góry Go down
https://przygodypokemon.forumpl.net
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Miasto Parmania - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania   Miasto Parmania - Page 16 I_icon_minitimeSro Kwi 24, 2013 11:51 pm

- Hoppip! Uspokój się! - zaczęłam na niego krzyczeć i gdy tylko zniknął w krzaczkach wydusiłam jednym tchem.
- Widzisz Piplup...z nami nigdy się nie będziesz nudził. Po prostu pełno przygód! A te... - przerwałam. To co miał na sobie mój pokemon po prostu zwaliło mnie z nóg. Nic nie myśląc wypuściłam Chimchara i stanęłam pomiędzy podpalaczem, a Indianą Piplup.
- Chimchar! Za chwilę ci wszystko wyjaśnię. W tej chwili popilnuj Piplup'a. - sama nerwowo zaczęłam szukać pokeballa Hoppip'a, aby schować pokemona. Jeśli wszystko poszło po mojej myśli kucam przy małym "bohaterze".
- Piplup, przepraszam. Nie powinnam do tego dopuścić. To tak, jakbym potrzebowała cię, do ochrony innych przed Hoppip'em...Dołączysz do mnie?
Powrót do góry Go down
Applejacks

Applejacks


Female

Liczba postów : 10125
Szacunek na dzielni : 7
Age : 26

Miasto Parmania - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania   Miasto Parmania - Page 16 I_icon_minitimeSob Kwi 27, 2013 5:28 pm

Z zawrotną prędkością przeszukuje cał miasto w poszukiwanie gdzie schowały się przed deszczem Volcanolora i eevee
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miasto Parmania - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania   Miasto Parmania - Page 16 I_icon_minitimeSob Kwi 27, 2013 5:34 pm

Magda
Ich już tu nie ma.. Uznały, że je olałaś..
Powrót do góry Go down
Applejacks

Applejacks


Female

Liczba postów : 10125
Szacunek na dzielni : 7
Age : 26

Miasto Parmania - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania   Miasto Parmania - Page 16 I_icon_minitimeSob Kwi 27, 2013 5:34 pm

Co?!?!
Ja?! przecież widziały jak mnie porwały wodne pokemony!
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Miasto Parmania - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania   Miasto Parmania - Page 16 I_icon_minitimeSob Kwi 27, 2013 5:42 pm

madzik
Widzisz jakiś liścik narysowany jest tam Eevee
Powrót do góry Go down
Applejacks

Applejacks


Female

Liczba postów : 10125
Szacunek na dzielni : 7
Age : 26

Miasto Parmania - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania   Miasto Parmania - Page 16 I_icon_minitimeSob Kwi 27, 2013 5:43 pm

hmm.. nie wiem co to znaczy..
Czytam liścik (o ile jakiś tam jest)
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Miasto Parmania - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania   Miasto Parmania - Page 16 I_icon_minitimeSob Kwi 27, 2013 5:46 pm

Madzik
Widzisz że jest tam coś napisane w wszystkich językach jakie istnieją (Eevee nie wiedziała jakiego ty używasz xD)
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Miasto Parmania - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania   Miasto Parmania - Page 16 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Miasto Parmania
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 16 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Miasto Parmania
» Miasto Parmania
» Miasto Parmania
» Miasto Parmania
» Miasto Parmania (Fuchsia City)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przygody-
Skocz do:  
strzałka do góry