Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Miasto Orania

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
AutorWiadomość
Rafik

Rafik


Liczba postów : 2127
Szacunek na dzielni : 1

Orania - Miasto Orania - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania   Orania - Miasto Orania - Page 20 I_icon_minitimePon Mar 11, 2013 7:09 pm

Ja idę do lidera.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Orania - Miasto Orania - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania   Orania - Miasto Orania - Page 20 I_icon_minitimePon Mar 11, 2013 7:15 pm

Rafik
Pokemony lidera były padnięte..
Powrót do góry Go down
Rafik

Rafik


Liczba postów : 2127
Szacunek na dzielni : 1

Orania - Miasto Orania - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania   Orania - Miasto Orania - Page 20 I_icon_minitimePon Mar 11, 2013 7:22 pm

No to idę.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Orania - Miasto Orania - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania   Orania - Miasto Orania - Page 20 I_icon_minitimePon Mar 11, 2013 7:23 pm

Rafik
Idziesz..
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Orania - Miasto Orania - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania   Orania - Miasto Orania - Page 20 I_icon_minitimePon Mar 11, 2013 9:14 pm

Szukam pokemonów.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Orania - Miasto Orania - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania   Orania - Miasto Orania - Page 20 I_icon_minitimePon Mar 11, 2013 11:23 pm

Poszedłem do miasta, gdzieś gdzie było cicho i spokojnie. Puściłem Cyndaquila z rąk.
- Dobrze, Flame Wheel.. czyli to co ostatnio. Uaktywnij ogień i obracaj się.
Powrót do góry Go down
Nero4

Nero4


Male

Liczba postów : 5593
Szacunek na dzielni : 1

Orania - Miasto Orania - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania   Orania - Miasto Orania - Page 20 I_icon_minitimePon Mar 11, 2013 11:35 pm

Cyndaquil czuł się jak w karuzeli... Zaczęło mu się kręcić w głowie... Zwymiotował...
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Orania - Miasto Orania - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania   Orania - Miasto Orania - Page 20 I_icon_minitimePon Mar 11, 2013 11:36 pm

- Wszystko dobrze Cyndaquil ? Czy lepiej przerwać ?
Powrót do góry Go down
Nero4

Nero4


Male

Liczba postów : 5593
Szacunek na dzielni : 1

Orania - Miasto Orania - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania   Orania - Miasto Orania - Page 20 I_icon_minitimePon Mar 11, 2013 11:38 pm

Cyndaquil dalej się kręcił i wymiotował...
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Orania - Miasto Orania - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania   Orania - Miasto Orania - Page 20 I_icon_minitimePon Mar 11, 2013 11:40 pm

- Jak nauczysz się ruchu w pełni, nie będzie już ci się kręciło w głowie... naucz się tego proszę..
Powrót do góry Go down
Nero4

Nero4


Male

Liczba postów : 5593
Szacunek na dzielni : 1

Orania - Miasto Orania - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania   Orania - Miasto Orania - Page 20 I_icon_minitimePon Mar 11, 2013 11:41 pm

Cyndaquil myślał "I'm crazy! O kurde języki mi się pomyliły..." i dalej wymiotował...
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Orania - Miasto Orania - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania   Orania - Miasto Orania - Page 20 I_icon_minitimePon Mar 11, 2013 11:43 pm

- Dobra, wystarczy.. dobrze się spisałeś. - schowałem go i zacząłem łowić w oceanie.
Powrót do góry Go down
Nero4

Nero4


Male

Liczba postów : 5593
Szacunek na dzielni : 1

Orania - Miasto Orania - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania   Orania - Miasto Orania - Page 20 I_icon_minitimePon Mar 11, 2013 11:44 pm

Un
Cyndaquil wyskoczył z balla i dalej się kręcił i wymiotował... Zwymiotował na ciebie...
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Orania - Miasto Orania - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania   Orania - Miasto Orania - Page 20 I_icon_minitimeWto Mar 12, 2013 12:54 pm

Idę wyzwać lidera sali.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Orania - Miasto Orania - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania   Orania - Miasto Orania - Page 20 I_icon_minitimeWto Mar 12, 2013 1:09 pm

Wycofałem znowu Cyndaquila, i zmieniłem ubranie.
Powrót do góry Go down
Nero4

Nero4


Male

Liczba postów : 5593
Szacunek na dzielni : 1

Orania - Miasto Orania - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania   Orania - Miasto Orania - Page 20 I_icon_minitimeWto Mar 12, 2013 1:12 pm

Un
Cyndaquil chyba lubił ten atak... Wyskoczył i znowu się kręcił... Niestety nie nauczył się jeszcze tego ataku... Chociaż kręci się wystarczająco szybko...

Mike
- Przepraszam, moje pokemony są zmęczone wróć później.
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Orania - Miasto Orania - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania   Orania - Miasto Orania - Page 20 I_icon_minitimeWto Mar 12, 2013 1:13 pm

(chyba 3 raz a wiec -.-)
Idę szukać pokemonów.
Powrót do góry Go down
Nero4

Nero4


Male

Liczba postów : 5593
Szacunek na dzielni : 1

Orania - Miasto Orania - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania   Orania - Miasto Orania - Page 20 I_icon_minitimeWto Mar 12, 2013 1:15 pm

Gdy tylko zacząłeś szukać twoje pokemony wyszły z balli i poszły sobie odpocząć do CP... Chyba wiedziały że i tak nic nie spotkasz... Gdy poszedłeś do CP po nie ich tam nie było... Siostra Joy powiedziała że ktoś je wziął i poszedł w kierunku jaskini Digletów.
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Orania - Miasto Orania - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania   Orania - Miasto Orania - Page 20 I_icon_minitimeWto Mar 12, 2013 1:17 pm

(-.-)
Biegnę do jaskini Digletów i rozglądam sie za podewjrzanymi typkami.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Orania - Miasto Orania - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania   Orania - Miasto Orania - Page 20 I_icon_minitimeWto Mar 12, 2013 1:18 pm

Odsunąłem się, by mnie nie obżygał i kazałem pokemonowi dalej trenować Flame Wheel..
Powrót do góry Go down
Nero4

Nero4


Male

Liczba postów : 5593
Szacunek na dzielni : 1

Orania - Miasto Orania - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania   Orania - Miasto Orania - Page 20 I_icon_minitimeWto Mar 12, 2013 1:20 pm

Mike
Zobaczyłeś tylko jakiś tunel... Dobiegały stamtąd głosy twoich pokemonów, Digletów, Dugtrio i jakichś ludzi... Twoje pokemony próbowały walczyć z tymi ludźmi... Diglety i Dugtrio nawet nic nie próbowały zrobić bo wiedziały że twoje pokemony sobie poradzą... Ci ludzie też mieli jakieś pokemony...

Un
Cyndaquil dalej się kręcił i rzygał... Przyszło jeszcze parę Cyndaquil'i które poszły za jego przykładem... Wymyśliły on Śmiercionośny Wymiotny Atak xD
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Orania - Miasto Orania - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania   Orania - Miasto Orania - Page 20 I_icon_minitimeWto Mar 12, 2013 1:21 pm

Wchodzę tam wszystko dla pokemonów i widzę tam...
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Orania - Miasto Orania - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania   Orania - Miasto Orania - Page 20 I_icon_minitimeWto Mar 12, 2013 1:21 pm

- Nie przestawaj póki się nie nauczysz.. - powiedziałem.
Powrót do góry Go down
Nero4

Nero4


Male

Liczba postów : 5593
Szacunek na dzielni : 1

Orania - Miasto Orania - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania   Orania - Miasto Orania - Page 20 I_icon_minitimeWto Mar 12, 2013 1:24 pm

Un
Twój Cyndaquil nagle zasłabł... Chyba nie ma już sił trenować... Reszta Cyndaquil'i dalej się kręciła i rzygała na ciebie... Twój Cyndaquil się cicho z tego śmiał...

Mike
Zobaczyłeś Zespół R znęcający się nad tymi Digletami i Dugtrio... Twoje pokemony chciały pomóc pokemonom lecz Zespół R był dla nich zbyt silny... Twoje pokemony potrzebowały trenera do walki... Same się trochę bały walczyć lecz chciały tego...
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Orania - Miasto Orania - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania   Orania - Miasto Orania - Page 20 I_icon_minitimeWto Mar 12, 2013 1:26 pm

- Powrót. - odszedłem byle dalej od Cyndaquilów, poszedłem łowić nad oceanem..
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Orania - Miasto Orania - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Orania   Orania - Miasto Orania - Page 20 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Miasto Orania
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 20 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Miasto Orania
» Miasto Orania
» Miasto Orania.
» Miasto Orania
» Miasto Alabastia

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przygody-
Skocz do:  
strzałka do góry