Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Marzec 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Druga przygoda pokemon.. (2)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Tchomer

Tchomer


Male

Liczba postów : 5950
Szacunek na dzielni : -1

Druga przygoda pokemon.. (2) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Druga przygoda pokemon.. (2)   Druga przygoda pokemon.. (2) - Page 3 I_icon_minitimeNie Cze 29, 2014 6:23 pm

Po 20 minutach dojechaliście na miejsce, zobaczyliście Gibla, który wszedł na dach i przebija się do wnętrza domu.. Aha.. Tam są meble, pewnie warte fortune!
Powrót do góry Go down
Fired

Fired


Male

Liczba postów : 133
Szacunek na dzielni : 0

Druga przygoda pokemon.. (2) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Druga przygoda pokemon.. (2)   Druga przygoda pokemon.. (2) - Page 3 I_icon_minitimeNie Cze 29, 2014 6:38 pm

Wyszedłem z samochodu, gdy zobaczyłem że Gibl już zaczyna jeść tą wile od środka mijałem nadzieję że przynajmniej jest ubezpieczona albo są tam pokemony które by zabroniły zjeść tom wile mojemu pokemonowi. Więc poszedłem do pana aby się oto spytać
-Czy pana willa jest ubezpieczona, albo ma pan jakieś pokemony które by zabroniły zjeść pańską willę.-Powiedziałem z ciekawościom.
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Male

Liczba postów : 5950
Szacunek na dzielni : -1

Druga przygoda pokemon.. (2) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Druga przygoda pokemon.. (2)   Druga przygoda pokemon.. (2) - Page 3 I_icon_minitimeNie Cze 29, 2014 7:24 pm

Ortografia.

Fired
Byłeś bardzo wystraszony, że Gible pożre calutki dom... Kiedy zapytałeś właściciela drewnianej chatki, a właściwie willi o ubezpieczenie, starszy pan odpowiedział:
Właśnie jechałem do mniejszej chatki po dokumenty, ale zajęliśmy się Giblem, i nie pojechałem zapłacić ubezpieczenia.
Powrót do góry Go down
Fired

Fired


Male

Liczba postów : 133
Szacunek na dzielni : 0

Druga przygoda pokemon.. (2) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Druga przygoda pokemon.. (2)   Druga przygoda pokemon.. (2) - Page 3 I_icon_minitimeNie Cze 29, 2014 8:00 pm

Zdziwiło mnie to, że akurat dokumenty miał w tej drewnianej chatce ,a nie w willi. Zacząłem się zastanawiać jak mógłbym powstrzymać mojego pokemona. Nic mi nie przyszło do głowy, oprócz jednego pytania.
-Czy ma pan jakieś pokemony?-Powiedziałem z zaciekawieniem.
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Male

Liczba postów : 5950
Szacunek na dzielni : -1

Druga przygoda pokemon.. (2) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Druga przygoda pokemon.. (2)   Druga przygoda pokemon.. (2) - Page 3 I_icon_minitimeNie Cze 29, 2014 8:11 pm

W trakcie twojej przemowy Twój smok zdążył zjeść drewnianą szafkę z drewnianymi trofeami, wartymi 400 $.. Były tam trofea mistrza drewnianych pokemonów itp... Kiedy w końcu zapytałeś o pokemony starszego pana odpowiedział :
- Mam, a co chcesz walczyć?
Powrót do góry Go down
Fired

Fired


Male

Liczba postów : 133
Szacunek na dzielni : 0

Druga przygoda pokemon.. (2) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Druga przygoda pokemon.. (2)   Druga przygoda pokemon.. (2) - Page 3 I_icon_minitimeNie Cze 29, 2014 8:22 pm

Logika tego pana mnie trochę dobijała, a w tym czasie mój pokemon zjadł szafkę. Byłem ciekawy ile on ma pokemonów i czy są dość silne aby zatrzymać Gibla. Bo jeśli nie to mój pokemon przysporzy mi dużych problemów.
-Nie, chodzi mi oto aby powstrzymały mojego pokemona-Powiedziałem patrząc na wille.
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Male

Liczba postów : 5950
Szacunek na dzielni : -1

Druga przygoda pokemon.. (2) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Druga przygoda pokemon.. (2)   Druga przygoda pokemon.. (2) - Page 3 I_icon_minitimeNie Cze 29, 2014 9:37 pm

Hmm.. Moje pokemony są chyba trochę za duże,  nie zmieszczą się w willi.. Chociaż.. Mam takiego jednego, ale myślę, że on nie da rady Giblowi.  Dzisiaj miałem go trenować do ewolucji.. Staruszek wyciągnął Caterpie.
Powrót do góry Go down
Fired

Fired


Male

Liczba postów : 133
Szacunek na dzielni : 0

Druga przygoda pokemon.. (2) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Druga przygoda pokemon.. (2)   Druga przygoda pokemon.. (2) - Page 3 I_icon_minitimeNie Cze 29, 2014 10:10 pm

Za czołem się zastanawiać jak wywabić stamtąd mojego pokemona, przy pomocy Caterpi. Spojrzałem na Caterpi byłem ciekawy jakie zna ataki i czy sobie poradzi z wywabieniem Gibla na zewnątrz. Również byłem ciekawy jakie ma pozostałe pokemony.
-Wie pan jakie Caterpi zna ataki?-Zapytałem patrząc się na Caterpi.
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Male

Liczba postów : 5950
Szacunek na dzielni : -1

Druga przygoda pokemon.. (2) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Druga przygoda pokemon.. (2)   Druga przygoda pokemon.. (2) - Page 3 I_icon_minitimePon Cze 30, 2014 3:01 pm

Caterpie był wystraszony, bał się wejść do willi w której znajdował się Gible, ale mimo to wszedł, bez żadnych rozkazów zaatakował siecią. Gible jest zaplątany.
Powrót do góry Go down
smok27

smok27


Male

Liczba postów : 610
Szacunek na dzielni : 0
Age : 24

Druga przygoda pokemon.. (2) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Druga przygoda pokemon.. (2)   Druga przygoda pokemon.. (2) - Page 3 I_icon_minitimePon Cze 30, 2014 8:44 pm

Sneasel nic ci nie jest? - pytam swojego mroczno-lodowego towarzysza i sprawdzam czy niekrwawi itd
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Male

Liczba postów : 5950
Szacunek na dzielni : -1

Druga przygoda pokemon.. (2) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Druga przygoda pokemon.. (2)   Druga przygoda pokemon.. (2) - Page 3 I_icon_minitimeWto Lip 01, 2014 4:19 pm

Smok :
Snanseal trzyma się za swoją nogę. Kiedy ją zobaczyłeś, aż się cofnąłeś.. Byłeś pewny, że twój towarzysz złamał nogę.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Druga przygoda pokemon.. (2) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Druga przygoda pokemon.. (2)   Druga przygoda pokemon.. (2) - Page 3 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Druga przygoda pokemon.. (2)
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Przygoda You
» Walki Pokemon.
» Turniej pokemon edycja 3
» Przygoda Magdy
» Przygoda Luxian'a

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Gry i Zabawy-
Skocz do:  
strzałka do góry