Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 [Walka o trzecie miejsce turnieju 1 vs. 1] Katerina vs. Kuba

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

[Walka o trzecie miejsce turnieju 1 vs. 1] Katerina vs. Kuba Empty
PisanieTemat: [Walka o trzecie miejsce turnieju 1 vs. 1] Katerina vs. Kuba   [Walka o trzecie miejsce turnieju 1 vs. 1] Katerina vs. Kuba I_icon_minitimePon Mar 03, 2014 5:50 pm

- Oto ostatnia walka naszego turnieju, zmierzą się ze sobą Katerina, oraz Kuba! Oboje już stoją na arenie, a owa arena jest wysoko i to bardzo! 3000 m.n.p.m! Skalna równina o wymiarach podręcznikowego pola walki, trenerka, koordynator i powietrze wokół, nic więcej i nic mniej. Sędzia własnie dał sygnał do rozpoczęcia walki, zaczyna Kuba!


~Kącik techniczny!
Kuba:
??? 100%
Katerina:
??? 100%
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

[Walka o trzecie miejsce turnieju 1 vs. 1] Katerina vs. Kuba Empty
PisanieTemat: Re: [Walka o trzecie miejsce turnieju 1 vs. 1] Katerina vs. Kuba   [Walka o trzecie miejsce turnieju 1 vs. 1] Katerina vs. Kuba I_icon_minitimePon Mar 03, 2014 6:01 pm

- Arena całkowicie związana z lataniem? Masakra. No, trudno. - powiedziałem szeptem do siebie. Tylko jeden pokemon z mego składu mógł tu walczyć - Pidove. Wypuściłem go z balla:
- Pidove, pamiętaj o wszelkich unikach. Nie będziemy szli na chamów i zaczekamy na przeciwnika. Po pojawieniu się pokemona, chwilę poczekaj, po czym zaatakuj Air Cutter. W razie ataku przeciwnika unik. Gdyby to był atak kontaktowy, to po uniku zaatakuj Air Cutterem i natychmiast się oddal. - wydałem komendy. Wątpiłem w wygraną, jednak przynajmniej widzowie będą mieli walkę do oglądania.
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

[Walka o trzecie miejsce turnieju 1 vs. 1] Katerina vs. Kuba Empty
PisanieTemat: Re: [Walka o trzecie miejsce turnieju 1 vs. 1] Katerina vs. Kuba   [Walka o trzecie miejsce turnieju 1 vs. 1] Katerina vs. Kuba I_icon_minitimePon Mar 03, 2014 10:34 pm

- Witam mój przeciwniku. Miejmy nadzieję, że nasza walka nie będzie jedną, wielką klapą! - krzyknęłam, jednocześnie zaciskając dłoń na pokeballu z...tak, tak! Z Piplup'em! Nacisnęłam ten mały, biały guziczek i wpatrzona w arenę wypuściłam pokemona.
- Piplup, twoim pierwszym zadaniem jest to, abyś wytworzył największy wir wodny w swojej całej karierze. Miejmy nadzieję, że to choć trochę zatrzyma nadlatujący atak. Jeśli się to nie uda, nie rezygnuje. Twórz dalej Whirlpool, aby w końcu z pełną koncentracją rzucić go w przeciwnika. Jednak nie zależy nam na tym, aby go po prostu uderzyć. Złap tego ptaszka do wody. Niech jego skrzydełka się zmoczą. Na koniec użyj Growl
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

[Walka o trzecie miejsce turnieju 1 vs. 1] Katerina vs. Kuba Empty
PisanieTemat: Re: [Walka o trzecie miejsce turnieju 1 vs. 1] Katerina vs. Kuba   [Walka o trzecie miejsce turnieju 1 vs. 1] Katerina vs. Kuba I_icon_minitimeSro Mar 05, 2014 6:16 pm

- Pidove, kontra Piplup, lot, kontra woda! To oznacza, że żaden uczestnik tej walki nie ma prewagi typu, liczymy więc na wyrównane starcie! Pingwinek wytworzył naprawdę imponujący wir, lecz Pidove uniknął o go włos! Wzniósł się wysoko i jego przeciwnik nie mógł go sięgnąć, lecz kolejnym wirem zablokował air cutter. Nikt nie został nawet draśnięty!

~Kącik techniczny!
Kuba:
Pidove 100%
Katerina:
Piplup 100%
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

[Walka o trzecie miejsce turnieju 1 vs. 1] Katerina vs. Kuba Empty
PisanieTemat: Re: [Walka o trzecie miejsce turnieju 1 vs. 1] Katerina vs. Kuba   [Walka o trzecie miejsce turnieju 1 vs. 1] Katerina vs. Kuba I_icon_minitimeSob Mar 08, 2014 4:40 pm

- No dobra. Pidove, zróbmy to inaczej. Gdy zobaczysz atak dystansowy to unik i wystrzel Air Cutter, jeśli kontaktowy to wznieś się, robiąc zarazem unik i zrań przeciwnika Air Slashem i oddal się. Przy okazji jednak bądź poza zasięgiem kontaktowym przeciwnika. Wolę żebyś nie ryzykował. Gdybyś jednak był trochę pewniejszy to zaatakuj Gust. Nigdy nie zniżaj się. - stwierdziłem i czekałem na zdarzenia. Taktyka byle jaka. Ale lepsze to niż nic.
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

[Walka o trzecie miejsce turnieju 1 vs. 1] Katerina vs. Kuba Empty
PisanieTemat: Re: [Walka o trzecie miejsce turnieju 1 vs. 1] Katerina vs. Kuba   [Walka o trzecie miejsce turnieju 1 vs. 1] Katerina vs. Kuba I_icon_minitimeSob Mar 08, 2014 5:05 pm

- A mogło być pokojowo...- mruknęłam z dezaprobatą i trochę ze złością.
- Piplup! Water Pledge, a następnie Growl! Zmień pozycję i uniknij ataku. - krzyknęłam, szybka i krótka komenda.
- Gdy użyje Gust, to ty w tym samym momencie użyj Whirlpool, woda powinna się rozprysnąć i w jakimś stopniu oblać ptaka.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

[Walka o trzecie miejsce turnieju 1 vs. 1] Katerina vs. Kuba Empty
PisanieTemat: Re: [Walka o trzecie miejsce turnieju 1 vs. 1] Katerina vs. Kuba   [Walka o trzecie miejsce turnieju 1 vs. 1] Katerina vs. Kuba I_icon_minitimeSob Mar 08, 2014 5:40 pm

- I na reszcie, zaczyna się coś dziać! Pidove unika pierwszej kolumny wody, strzela powietrznym cięciem, ale już po sekundzie wlatuje w drugą kolumnę i dostaje porządne, obrażenia, tym większe, że spadł na ziemię z nie małej wysokości! Do tego jego atak nie trafił Piplupa, który ma idealną wręcz okazję na atak, lecz zamiast tego tylko wykonuje growl! Pidove na szczęście Kuby dość szybko się otrząsną, otrzepał skrzydła i znów wzniósł się do góry, odpuścił sobie jednak gust.

~Kącik techniczny!
Kuba:
Pidove 90%
Katerina:
Piplup 100% + podwyższony atak (1)
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

[Walka o trzecie miejsce turnieju 1 vs. 1] Katerina vs. Kuba Empty
PisanieTemat: Re: [Walka o trzecie miejsce turnieju 1 vs. 1] Katerina vs. Kuba   [Walka o trzecie miejsce turnieju 1 vs. 1] Katerina vs. Kuba I_icon_minitimeSob Mar 08, 2014 5:45 pm

- Pidove, załatwmy to inaczej. Wznieś się tak, by ograniczyć zasięg Piplupa, po czym rozglądaj się, by nie wpaść w następne pułapki. - miałem plan, ale wyjaśniony będzie za chwilę. 
- Gdy Piplup cię zaatakuje pamiętaj o uniku i wystrzel po tym Air Slash. Próbuj być celny. - plan właściwie to nie był. To była bardziej... improwizacja.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

[Walka o trzecie miejsce turnieju 1 vs. 1] Katerina vs. Kuba Empty
PisanieTemat: Re: [Walka o trzecie miejsce turnieju 1 vs. 1] Katerina vs. Kuba   [Walka o trzecie miejsce turnieju 1 vs. 1] Katerina vs. Kuba I_icon_minitimePią Mar 21, 2014 3:56 pm

- Z powodu niedotlenienia mózgu Katerina zemdlała i walka nie może być kontynuowana, co oznacza że zaszczytne trzecie miejsce zajmuje Kuba!
Powrót do góry Go down
Sponsored content




[Walka o trzecie miejsce turnieju 1 vs. 1] Katerina vs. Kuba Empty
PisanieTemat: Re: [Walka o trzecie miejsce turnieju 1 vs. 1] Katerina vs. Kuba   [Walka o trzecie miejsce turnieju 1 vs. 1] Katerina vs. Kuba I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
[Walka o trzecie miejsce turnieju 1 vs. 1] Katerina vs. Kuba
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [Walka turniejowa 1 vs. 1] Lugia vs. Kuba
» Walka Turniejowa nr.4 - Smok vs Kuba
» [Walka truniejowa 1 vs. 1] Kuba vs. Lilith!
» [Walka 2 vs. 2] Katerina vs. Gardenia
» [Walka turniejowa 1 vs. 1] Shuzo vs. Katerina

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Walki-
Skocz do:  
strzałka do góry