Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Ośrodek Youyoumu

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Ośrodek Youyoumu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Youyoumu   Ośrodek Youyoumu - Page 2 I_icon_minitimeSob Lis 30, 2013 1:42 pm

Okazało się że tuż za zasłonką ukrywała się Flable, była szczerze zdiwiona że ją znalazłaś. Mimo to po chwli roześmiała się wesoło. No teraz pozostaje jeszze poszukać Skitty, właśnie... gdzie ona siedzi?
Powrót do góry Go down
Youyoumu

Youyoumu


Female

Liczba postów : 417
Szacunek na dzielni : 0
Age : 24

Ośrodek Youyoumu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Youyoumu   Ośrodek Youyoumu - Page 2 I_icon_minitimeSob Lis 30, 2013 3:03 pm

- Hpf... Gdzie ta nasza kochana Skitty może być... - Westchnęłam i ruszyłam dalej bacznie obserwując każdy kącik.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Ośrodek Youyoumu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Youyoumu   Ośrodek Youyoumu - Page 2 I_icon_minitimeSob Lis 30, 2013 3:06 pm

Przeszukałaś cały ośrodek wszerz i wzdłuż, ale Skitty nie ma.
Powrót do góry Go down
Youyoumu

Youyoumu


Female

Liczba postów : 417
Szacunek na dzielni : 0
Age : 24

Ośrodek Youyoumu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Youyoumu   Ośrodek Youyoumu - Page 2 I_icon_minitimeSob Lis 30, 2013 3:15 pm

- Skitty? - Zawołałam nie mogąc odnaleźć kotkę. Mam nadzieję, że znalazła tylko dobrą kryjówkę i nic się jej nie stało...
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Ośrodek Youyoumu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Youyoumu   Ośrodek Youyoumu - Page 2 I_icon_minitimeSob Lis 30, 2013 3:20 pm

-Skitttttttyyy- rozległo się z góry. Podniosłaś głowę i ujrzałeś swą podopieczną na lampie, po chwili zeskoczyła ona na ziemię i stanęła przed tobą.
Powrót do góry Go down
Youyoumu

Youyoumu


Female

Liczba postów : 417
Szacunek na dzielni : 0
Age : 24

Ośrodek Youyoumu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Youyoumu   Ośrodek Youyoumu - Page 2 I_icon_minitimeSob Lis 30, 2013 6:02 pm

Uśmiechnęłam się lekko na widom mojej sprytniej towarzyszki.
- Brawo, wygrałaś, gdybyś nie wyszła z kryjówki nie znalazłam bym cię...
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Ośrodek Youyoumu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Youyoumu   Ośrodek Youyoumu - Page 2 I_icon_minitimeSob Lis 30, 2013 6:21 pm

Widać było że Skitty była z siebie dumna, pokemony zaczeły wędrować w około ciebie, nie wiedzą co teraz robić.
Powrót do góry Go down
Youyoumu

Youyoumu


Female

Liczba postów : 417
Szacunek na dzielni : 0
Age : 24

Ośrodek Youyoumu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Youyoumu   Ośrodek Youyoumu - Page 2 I_icon_minitimeSob Lis 30, 2013 7:46 pm

- Hm... ciekawe jak tam jajo... - Szepnęłam do siebie i ruszyłam je obejrzeć.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Ośrodek Youyoumu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Youyoumu   Ośrodek Youyoumu - Page 2 I_icon_minitimeNie Gru 01, 2013 12:51 pm

Twoje towarzyszki grzecznie podążyły za tobą. Gdy dotarłyście do pomieszczenia z inkubatorem to okazało się że w inkubatorze są jedynie skorupki.
Powrót do góry Go down
Youyoumu

Youyoumu


Female

Liczba postów : 417
Szacunek na dzielni : 0
Age : 24

Ośrodek Youyoumu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Youyoumu   Ośrodek Youyoumu - Page 2 I_icon_minitimePon Gru 02, 2013 6:59 pm

- Huh? - Mruknęłam oglądając z każdej strony inkubator. Mały urwis, zamiast grzecznie poczekać to poszedł zwiedzać pewnie. Trzeba go szybko znaleźć, bo może coś sobie zrobić.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Ośrodek Youyoumu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Youyoumu   Ośrodek Youyoumu - Page 2 I_icon_minitimeWto Gru 03, 2013 6:27 pm

Inkubator był otawrty, jednak nie nosił śladów zniszczeń, a pomieszczenie też było otwarte i nie nosiło śladów bytności roślinnego pokemona...
Powrót do góry Go down
Youyoumu

Youyoumu


Female

Liczba postów : 417
Szacunek na dzielni : 0
Age : 24

Ośrodek Youyoumu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Youyoumu   Ośrodek Youyoumu - Page 2 I_icon_minitimeSro Gru 04, 2013 12:30 am

- Nosz... kurczę blade. - Warknęłam niegłośno tłumiąc rosnący we mnie gniew. Następnie spokojniej odwróciłam się w kierunku moich pokemonów.
- Falebe, Skitty pomożecie mi szukać takiego małego urwiska? Chodzi mi o młodzika, który niedawno wylazł z tego jajka i gdzieś tu się powinien panoszyć...
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Ośrodek Youyoumu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Youyoumu   Ośrodek Youyoumu - Page 2 I_icon_minitimeSro Gru 04, 2013 6:15 pm

Pokemony przytaknęły ochoczno i szybko wybiegły z pokoju poszukać.
Powrót do góry Go down
Youyoumu

Youyoumu


Female

Liczba postów : 417
Szacunek na dzielni : 0
Age : 24

Ośrodek Youyoumu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Youyoumu   Ośrodek Youyoumu - Page 2 I_icon_minitimeCzw Gru 05, 2013 6:29 pm

Sama wyszłam z pokoju szukając malca. Co ja powiem temu chłopczykowi, jak się zgubi?
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Ośrodek Youyoumu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Youyoumu   Ośrodek Youyoumu - Page 2 I_icon_minitimeCzw Gru 05, 2013 6:37 pm

Zaglądając po pokojach nie znalazłaś Scroomischa, w końcu doszłaś do wyjścia na ogród i wtedy wszystkie zmartwienia związane z małym, trawiastym pokemonem znikły. Ujrzałaś go w ogródku ja siedział sobie na słońcu, a w każdym raziena resztakch słońca, które zdołały się przebić przez chmury zwiastujące śnieg.
Powrót do góry Go down
Youyoumu

Youyoumu


Female

Liczba postów : 417
Szacunek na dzielni : 0
Age : 24

Ośrodek Youyoumu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Youyoumu   Ośrodek Youyoumu - Page 2 I_icon_minitimeCzw Gru 05, 2013 7:22 pm

- Tu jesteś urwisie! - Zawołałam wesoło i pomału podeszłam bliżej do malca. - Miło mi cię poznać. - Wyciągnęłam dłoń w jego kierunku, oraz z zaciekawieniem oczekując jego reakcji.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Ośrodek Youyoumu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Youyoumu   Ośrodek Youyoumu - Page 2 I_icon_minitimePią Gru 06, 2013 11:59 am

Pokemon spojrzał na ciebie zdziwiony i przestraszony, nie poruszył się, ani nic nie powiedział. Stał po prostu i gapił się na ciebie wielkimi ze strachu oczyma.
Powrót do góry Go down
Youyoumu

Youyoumu


Female

Liczba postów : 417
Szacunek na dzielni : 0
Age : 24

Ośrodek Youyoumu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Youyoumu   Ośrodek Youyoumu - Page 2 I_icon_minitimePią Gru 06, 2013 2:27 pm

- Ajć chyba źle zaczęłam... - Jęknęłam cicho i wygrzebałam z kieszeni nieco smakołyków dla tego typu pokemonów. - Masz, nie mam zamiaru cię krzywdzić.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Ośrodek Youyoumu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Youyoumu   Ośrodek Youyoumu - Page 2 I_icon_minitimePią Gru 06, 2013 2:38 pm

Pokemon spojrzał na ciebie już z niec mniejszym strachem, nadal jednak ani drgnął.
Powrót do góry Go down
Youyoumu

Youyoumu


Female

Liczba postów : 417
Szacunek na dzielni : 0
Age : 24

Ośrodek Youyoumu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Youyoumu   Ośrodek Youyoumu - Page 2 I_icon_minitimePią Gru 06, 2013 3:27 pm

Podsunęłam mu smakołyki pod nóżki i czekałam na reakcje.
- Spokojnie malutki, spokojnie...
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Ośrodek Youyoumu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Youyoumu   Ośrodek Youyoumu - Page 2 I_icon_minitimePią Gru 06, 2013 3:36 pm

Pokemon nie spuszczając z ciebie wzroku naprawdę wolno podniusł jeden z smakołyków i powąłchał nieufnie. Po chwili wachania ugryzł mały kawałek i ostrożnie pogryzł po chym przełknął i dalej stał nieruchomo.
Powrót do góry Go down
Youyoumu

Youyoumu


Female

Liczba postów : 417
Szacunek na dzielni : 0
Age : 24

Ośrodek Youyoumu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Youyoumu   Ośrodek Youyoumu - Page 2 I_icon_minitimePon Gru 09, 2013 8:24 pm

- Jejujeju... Co mam zrobić, żebyś przestał się wreszcie bać? - Westchnęłam rozglądając się wokół za jakimiś pomysłami.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Ośrodek Youyoumu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Youyoumu   Ośrodek Youyoumu - Page 2 I_icon_minitimeWto Gru 10, 2013 5:35 pm

Nic nie przychodziło ci do głowy.
-Scrooo- pisnął pokemon i spojrzał na ciebie, w jego oczach było zdecydowane mniej lęku niż na początku waszego spotkania, a jednak wciąż było go jak dla ciebie za dużo.
Powrót do góry Go down
Youyoumu

Youyoumu


Female

Liczba postów : 417
Szacunek na dzielni : 0
Age : 24

Ośrodek Youyoumu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Youyoumu   Ośrodek Youyoumu - Page 2 I_icon_minitimeWto Gru 10, 2013 7:13 pm

- Więc... co byś chciał teraz robić? - Zapytałam spokojnie malca.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Ośrodek Youyoumu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Youyoumu   Ośrodek Youyoumu - Page 2 I_icon_minitimeWto Gru 10, 2013 7:21 pm

-Scroo- pisnął znów stworek i zajął się jedzeniem smakołyka który mu dałaś wcześniej, nie spuszczał z ciebie wzroku.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Ośrodek Youyoumu - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ośrodek Youyoumu   Ośrodek Youyoumu - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Ośrodek Youyoumu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Ośrodek Mike'a
» Ośrodek Dosko4
» Ośrodek pod Lilią

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Zakątek dla Hodowców-
Skocz do:  
strzałka do góry