Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Kwiecień 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Podróż między miastami

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
AutorWiadomość
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Podróż między miastami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 2 I_icon_minitimePon Wrz 16, 2013 9:16 pm

(no i mnie sprowokowałas..)
Wymieniam Poochyene na Hoothoot i odrazu po wymianie wypuszczam Hoothoot z balla.
-Przepraszam że tak długo, musiałem dojsc do centrum pokemon..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Podróż między miastami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 2 I_icon_minitimePon Wrz 16, 2013 9:21 pm

Filip

Pokemon był szczęśliwy, że w końcu go wypuściłeś. Tę noc powinieneś spędzić tutaj. [dalszy odpis jutro, albo od kogoś innego]

Uno

Twój Eevee niewiarygodnie szybko dotarł do wroga i zaatakował go. Ciosy dały mu się we znaki. Tłum wiwatował i dodawał wam otuchy. Espeon w formie kontrataku spróbował użyć na Eevee hipnozy, ale nie trafił.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż między miastami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 2 I_icon_minitimePon Wrz 16, 2013 9:25 pm

- Bardzo dobrze, mały tak dalej.. Jeszcze raz kombinacja szybka Return i Tackle.. biegaj wokół przeciwnika..
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Podróż między miastami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 2 I_icon_minitimePon Wrz 16, 2013 9:27 pm

Niestety twój pokemon nie zdążył użyć Returna, bo przeciwnik zaatakował i trafił Hipnozą. Przeważają się szale waszej walki, jeżeli twój pokemon się nie obudzi to przegra.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż między miastami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 2 I_icon_minitimePon Wrz 16, 2013 9:30 pm

- Szybko, obudź się. Możesz z nim wygrać.. - krzyczałem i klaskałem żeby jakoś obudzić Eevee.. - Ewolucja cię może czekać jak wygrasz! - krzyknąłem jeszcze.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Podróż między miastami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 2 I_icon_minitimePon Wrz 16, 2013 9:32 pm

-Chodzmy Hoothoot twoje oczy przystosowane do ciemnosci wspomogą moją nawigacje, a twoj spiew umili drogę. Kierunek- Parmania, cel pokonanie tamtejszej liderki!
W optymistycznym nastroju wyszłem z cp i ruszyłem dalej w koerunku nadmorskiego miasta, Parmani.
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Podróż między miastami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 2 I_icon_minitimePon Wrz 16, 2013 9:33 pm

Uno

Espeon powoli, majestatycznie podszedł do Eeveego. Zaczął przygotowywać się do użycia pożeracza snów, ale ty użyłeś słowa ewolucja. Gdy dotarło to do twojego pokemon od razu obudził się i z pełną parą zaatakował nieświadomego pokemona. Espeon padł. Tłumy ludzi zaczęły krzyczeć. Eevee szybko do ciebie podbiegł. Wygraliście. Leon stał jak wryty.
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

Podróż między miastami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 2 I_icon_minitimePon Wrz 16, 2013 9:34 pm

Filipos (Mudkip nie bij)
Idziesz. Po drodze nic nie było ciekawego oprócz odgłosów Hoothootów. Nagle liść na drzewie zaczął się poruszać tajemniczo.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż między miastami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 2 I_icon_minitimePon Wrz 16, 2013 9:38 pm

- Brawo, świetnie sobie poradziłeś. Jestem bardzo dumny z ciebie, zwłaszcza że Espeon był silniejszy, a ciebie mam tylko jeden dzień i nie nauczyłem cię niczego jeszcze. - głaskałem go dumnie. Popatrzyłem na Leona.
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Podróż między miastami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 2 I_icon_minitimePon Wrz 16, 2013 9:41 pm

Leon nie poruszył się. Jego pomocnik przywołał Espeona do Balla. Podszedłeś do niego razem z Eevee. Gdy pojawiliście się w zasięgu jego ręki, trener pogłaskał twojego pokemona i na cały tłum krzyknął: "Eevee wygrał!" Po tym czynie zwrócił się do ciebie.
-Pora na transakcję przyjacielu.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż między miastami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 2 I_icon_minitimePon Wrz 16, 2013 9:43 pm

- Tak. - powiedziałem. - Eevee posłuchaj, teraz ty zdecydujesz którym chcesz być.. - powiedziałem do pokemona.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Podróż między miastami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 2 I_icon_minitimePon Wrz 16, 2013 9:44 pm

-Hotthoot ty lepiej widzisz po ciemku, wiesz może co tam sie porusza?
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

Podróż między miastami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 2 I_icon_minitimePon Wrz 16, 2013 9:47 pm

Filipos
Hoothoot stwierdza iż nie widzi z racji liści. Nagle to coś spadło z innym pokemonem gdyż zaczęły się bić. Nagle Hoothoot mówi że to Nuzleaf i Pansage.
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Podróż między miastami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 2 I_icon_minitimePon Wrz 16, 2013 9:47 pm

Gdy byliście już w limuzynie Leon otworzył przed Eeveem skrzynkę. Pokemon chwilę zastanawiał się po czym łapką... zamknął skrzynkę. Byłeś w szoku. Eevee postanowił nie ewoluować sztucznie. On chciał ewoluować z tobą, a nie skrótami.
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż między miastami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 2 I_icon_minitimePon Wrz 16, 2013 9:49 pm

- Eevee na pewno nie chcesz ewoluować już teraz ? - spytałem. - Lepsza okazja na takie coś się nie powtórzy.. - dopowiedziałem chwile potem.
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Podróż między miastami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 2 I_icon_minitimePon Wrz 16, 2013 9:54 pm

Uno
Pokemon zdecydowanym ruchem odepchnął walizkę. Byłeś zaskoczony, ale wiedziałeś, że nic na siłę.
Wyszliście z limuzyny Leona i stało się coś niezwykłego... Eevee ewoluował. Ewoluował sam z siebie. Ewoluował w Espeona. Teraz już byłeś pewny, że Eevee był bardziej szczęśliwy z naturalnej ewolucji, niż ze skrótowania.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Podróż między miastami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 2 I_icon_minitimePon Wrz 16, 2013 9:57 pm

-Hoothoot szybko uspij obydwu hipnozą!
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

Podróż między miastami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 2 I_icon_minitimePon Wrz 16, 2013 10:00 pm

Filipos
te dwa pokemony usnęły.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Podróż między miastami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 2 I_icon_minitimePon Wrz 16, 2013 10:04 pm

Dotykam obydwu gretbalami (po walce powinny byc choc trochę osłabione, do tego sen no i.. gretablle)
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Podróż między miastami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 2 I_icon_minitimePon Wrz 16, 2013 10:05 pm

- Eevee... ty ewoluowałeś.. w dodatku w tego w którego ja chciałem. Dziękuje ci.. - pogłaskałem go. Byłem też zaskoczony że już ewoluował..
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

Podróż między miastami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 2 I_icon_minitimePon Wrz 16, 2013 10:06 pm

(filipos jak już to Greatballe)
Złapały się.
ŁAPIESZ PANSAGE I NUZLEAFA!
Zauważasz CP.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Podróż między miastami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 2 I_icon_minitimePon Wrz 16, 2013 10:17 pm

Wchodze do cp i odrazu kieruje się do maszyny wymiany pokemonow po czym, wkładam do Boxu Bouffalanta oraz Meowtha, a do kp zabieram Glaceon oraz Raichu.
Powrót do góry Go down
MudkipPl

MudkipPl


Female

Liczba postów : 668
Szacunek na dzielni : 0
Age : 27

Podróż między miastami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 2 I_icon_minitimePon Wrz 16, 2013 10:19 pm

Uno

Twój Shiny Espeon zaraz po zakończeniu metamorfozy zaczął dokładnie oglądać swoje ciało. Właśnie zdałeś sobie sprawę, że jest przed wami bardzo długa droga- On nie zna prawie żadnego ataku.
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

Podróż między miastami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 2 I_icon_minitimePon Wrz 16, 2013 10:20 pm

Filipos
Pokemony się wymieniają. (Już wymieniam)
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Podróż między miastami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 2 I_icon_minitimePon Wrz 16, 2013 10:25 pm

Gdy już się wymienią wypuszczam Glaceon z balla witam się z nią i polecam jej isc koło mnie, gdyż wiem że nie lubi balla po czym z Hoothoot na głowie i sh Glaceon u boku ruszam w dalszą droge do Parmani.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Podróż między miastami - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podróż między miastami   Podróż między miastami - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podróż między miastami
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 40Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami
» Podróż między miastami

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przygody-
Skocz do:  
strzałka do góry