Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Morze Feebasa

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość



Morze Feebasa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Morze Feebasa   Morze Feebasa - Page 2 I_icon_minitimePią Sie 16, 2013 8:30 pm

Trener chwilę pomyślał i faktycznie jego pokemon zbyt długo pod wodą nie wytrzyma. Postawił na swoje umiejętności obronne, w końcu kiedyś uczył się Capoeiry.
- Emolga powrót! - schował na życzenie głosu z krótkofalówki swego pupila - Ale następnym razem proszę grzeczniej!
Zanurkował na dno i postanowił rozejrzeć się po nim, może tam coś znajdzie. Jest również czujny i płynie bardzo wolno dokładnie się rozglądając. Wie, że jeden nieodpowiedni ruch i po nim. Świeci latarką przed siebie, jego cel jest jasny i musi go osiągnąć. Nie ważne czy znajdzie Łuskę czy też nie ma wrócić na brzeg z odmienioną Emolgą.
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Morze Feebasa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Morze Feebasa   Morze Feebasa - Page 2 I_icon_minitimePią Sie 16, 2013 8:35 pm

Filipos:

Zemdlałeś, obudziły cię krzyki z krótkofalóki.
- WSTAWAJ! MAMY DOBRĄ OGLĄDALNOŚĆ! WSTAWAJ! - znajdujesz się w jakiejś morskiej dolinie.

Tchomer:
Po kilku minutach płynięcia w jaskinii poziom wody obnizył się i teraz swobodnie można iść po ziemi. Dochodzisz do skrzyżowania. Idziesz w lewo czy w prawo?

Emolga:
Schowałeś swojego pupila do pokeballa, a sam głębiej zanurkowałeś, coś zwróciło twoją uwagę. Niebieski przebłysk z twojej lewej strony.
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Male

Liczba postów : 5950
Szacunek na dzielni : -1

Morze Feebasa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Morze Feebasa   Morze Feebasa - Page 2 I_icon_minitimePią Sie 16, 2013 8:40 pm

Znowu wypuścił Weartortle... - Weartortle, idziemy w lewo? Czy w prawo? - Zapytał pokemona i oczekiwał odpowiedzi, Weartortle nie wiedział... - Ta... Czyli znowu ja muszę myśleć.. - Pomyślał. -Ok, prawa, czy lewa? Prawa prawie zawsze jest pechowa, ale czy tym razem też? Ehh.. Raz kozi śmierć.. - Pomyślał.. - Zaraz, zaraz.. Przecież... Mamy mapę komputerową... - Pomyślał. Ucieszył się. Uaktywnia komputer i sprawdza, czy iść w prawo, czy w lewo...
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Morze Feebasa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Morze Feebasa   Morze Feebasa - Page 2 I_icon_minitimePią Sie 16, 2013 8:48 pm

co gdzie jak!? A tak.. poszukiania, zaraz.. gdzie vapo?!- szhbko sprawadziłem ile czasu już spędziłem pod wodą i obejrzałem sciany doliny włączyłem latarkę i przyjżałem się dokładniej szukając jaskin i mojego pokemona- co teraz robic, szukac łuski czy vapo.. - w koncu zdecydowałem że jedno i drugie, zobavzymy co znajdę pierwsze..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość



Morze Feebasa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Morze Feebasa   Morze Feebasa - Page 2 I_icon_minitimePią Sie 16, 2013 8:48 pm

Trener był czujny i zatrzymał się, obrócił głowę w stronę przebłysku.
- Wątpię, że to Smocza Łuska. Lepiej poszukam jaskini. Tu nie jestem bezpieczny.
Popłynął więc kawałek do przodu w poszukiwaniu jaskini. Cały czas miał włączoną latarkę. Nagle w zadał sobie pytanie w głowie "A może warto?" i obrał jako cel niebieską błyskotkę. Przygotował swój Waterball i był gotowy go użyć, oczywiście w razie konieczności. Bardzo ostrożnie i powoli płynął do przodu, nie był skrępowany i hotowy na każdą sytuację. W mrokach głębin niebezpieczeństwo mogło nadpłynąć z każdej strony. Zaczęły mu lekko drżeć ręce. Pewnie przez strach bądź niską temperaturę, którą wyczuwał w okolicach dłoni. Widać kombinezon nie jest taki idealny lun to bardzo silnie zimno. Był ciekawy, a zarazem dokuczał mu niepokoił się. Dawka adrenaliny dała mu kopa, przez co zaczął płynąć nieco śmielej. Oczy przybrały gniewny nastrój, a na jego twarz już nie była tak sympatyczna. Zmarszczył brwi i po prostu dążył do celu.
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Morze Feebasa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Morze Feebasa   Morze Feebasa - Page 2 I_icon_minitimePią Sie 16, 2013 8:54 pm

Tchomer:
Wartorle stał z rozłożonymi łapkami i czekał, aż podejmiesz decyzję. Włączyłeś swoją mapkę i po chwili ujrzałeś...nic. Tutejsze okolice nie są jeszcze zbadane.

Filip:
Okazało się, że byłeś nie przytomny przez 5 minut i po chwili straciłeś łączność przez krótkofalówkę. Ujrzałeś przejście do jaskini, wchodzisz?

Emolga:

Najpierw popłynąłeś do przodu, jednak po chwili zmieniłeś decyzję i po kilkunastu sekundach okazało się, że znalazłeś niebieską perłę!
-Awww jakie to słodkie! Daj na to zbliżenie! Można ją sprze - usłyszałek z krótkofalówki, która nagle się wyłączyła.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Morze Feebasa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Morze Feebasa   Morze Feebasa - Page 2 I_icon_minitimePią Sie 16, 2013 8:59 pm

spojrzałem w ciemny otwor wejscia jaskini oswietlony rozproszonym przez wodę swiatłem latarki, kto wie co mnie tam czeka, sprawdziłem jeszcze szybko mapę, ciekawe może wylądowqłm na "białej plamie" rozejrzałem się dookoła z nadzieją na dojrzenie vaporeona, jesli go nie zobacze płynę do jaskini. Jesli jednak dane mi będzie go ujrzec, przywołam do siebie i popłyniemy razem, chyba że on mi doniesie o czyms ciekawszym..
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Male

Liczba postów : 5950
Szacunek na dzielni : -1

Morze Feebasa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Morze Feebasa   Morze Feebasa - Page 2 I_icon_minitimePią Sie 16, 2013 9:00 pm

- Myśli... Myśli... Myśli... I jeszcze raz myśli... nie może się zdecydować gdzie iść... Popatrzył na Weartortle. - Tak jak wcześniej myślałem, tak też chyba zrobię.. - Pomyślał... I tak zrobił poszedł tunelem w lewo, niepewnie, ale poszedł.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość



Morze Feebasa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Morze Feebasa   Morze Feebasa - Page 2 I_icon_minitimePią Sie 16, 2013 9:05 pm

(Szkoda, że nie ma miejsca w kombinezonku)
Emolga sięgnął po niebieską perłę, lecz pomyślał iż nie ma miejsca w swoim kombinezonie.
- Fakt można ją sprzedać, lecz po 1 nie mam jak jej wziąć, a po drugie nie będą tu zakłócał praw natury. Perła to perła, musi zostać na dnie tam gdzie jej miejsce! - odparł szlachetnie, ale miał ochotę ją zabrać i gdzieś sprzedać.
Zostawił więc drogocenne "jajo" i penetrował głębiny dalej. Cały czas myślał o irytujących komentarzach w krótkofalówce. Pojawił się grymas na jego twarzy i wydawał się być rozkojarzony, ale dzięki podzielności uwagi mógł swobodnie myśleć o 10 rzeczach na raz. Próbował zachwycić się pięknem roślinności oraz zwierząt morskich, ale nie udało mu się to tak jak wtedy w Wertanii. Poszukiwał dalej.
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Morze Feebasa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Morze Feebasa   Morze Feebasa - Page 2 I_icon_minitimePią Sie 16, 2013 9:19 pm

Emolga:

Po podniesieniu perły ziemia zatrzęsła się i coś wciągnęło cię w dół. Obudziłeś się w jaskini.

Tchomer:

Usłyszałech huk i tumany kurzu zaczęły wypełniać jaskinię. Przed twoimi nogami leżał...Emolga! Poziom wody znowu się obniżył.

FiliP:

Nigdzie nie widzisz swojego pokemona, a na mapie to miejsce nie jest zaznaczone. Wszedłeś do jaskini i po dokładnych oględzinach zauważyłeś, że poziomd wody się obniża, a wewnątrz jest...telewizor?
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Male

Liczba postów : 5950
Szacunek na dzielni : -1

Morze Feebasa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Morze Feebasa   Morze Feebasa - Page 2 I_icon_minitimePią Sie 16, 2013 9:22 pm

Podnosi Emolgę... - Ciekawe co mu się stało... - Pomyślał... I Porozglądał się.. - Skąd ty się tu wziąłeś? - Zapytał, lecz nie otrzymał odpowiedzi... - Ehh... Nie ma sensu marnować tu czasu, lepiej szukać tej łuski.. - Pomyślał i poszedł dalej.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Morze Feebasa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Morze Feebasa   Morze Feebasa - Page 2 I_icon_minitimePią Sie 16, 2013 9:24 pm

zobaczywszy telewizor zrobiłem taką mine O.O a w głowie miałem jedno wielkie pytanie -co do chole*y?!- podeszłem pliżej i nieufnie w kierunku telewizora, jakbym byl saperem a owe urządzenie miną, omiotałem jaskinię swiatłem latarki i przyjżałem się jej uwarznie szukając łuski, mego poka bądz.. pilota!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość



Morze Feebasa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Morze Feebasa   Morze Feebasa - Page 2 I_icon_minitimePią Sie 16, 2013 9:27 pm

Starał się upaść na ziemię w miarę bezboleśnie, lecz mu to nie wyszło. Migiem wstał przy małej asyście towarzysza obok i otrzepał się z kurzu.
- Witaj przyjacielu, może poszukamy razem? - uśmiechnął się do Tchomera i wypuścił swego pokemona - Teraz jestem w miarę bezpieczny - powiedział sam do siebie, włączył latarkę oświetlając ciemność jaskini.
- Strasznie tu... - ruszył niepewnym krokiem przed siebie, nie czekając na odpowiedź spotkanego trenera. - Emolga bądź gotowa i proszę słuchaj się mnie chociaż dziś! - miał ochotę upaść na kolana przed pokemonem, ale jednak posiadał troszkę godności
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Morze Feebasa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Morze Feebasa   Morze Feebasa - Page 2 I_icon_minitimePią Sie 16, 2013 9:36 pm

Filipos:

Zza telewizora wyskoczył Vaporeon i spojrzał na ciebie pogardliwie, po chwili zobaczyłeś armię wodnych pokemonów, która atakuję cię Tackle...dla ciebie to the end. Na szpitalnej szafce zobaczyłeś 5$ oraz liścik " A dodatkowo charakter Vaporeona się zmienił Wink".

Tchomer:

Dalej uparcie szedłeś w lewo, doszłeś do zawalonego przejścia. Odsuwasz kamienie czy zawracasz?

Emolga:

Podniosłeś się i ruszyłeś w przeciwną stronę niż twój przeciwnik. Dochodzisz do rozdroża. Idziesz prosto czy w prawo?
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Morze Feebasa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Morze Feebasa   Morze Feebasa - Page 2 I_icon_minitimePią Sie 16, 2013 9:45 pm

Zabrałem moje balle i odszedłem z tej przeklętej plaży
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Male

Liczba postów : 5950
Szacunek na dzielni : -1

Morze Feebasa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Morze Feebasa   Morze Feebasa - Page 2 I_icon_minitimePią Sie 16, 2013 9:46 pm

Cholera... Że tak powiem... - Powiedział - Weartortle, musisz mi pomóc.. Musimy to jakoś rozkopać, coś tak czuję, że tam gdzieś jest ta łuska. Tak za tymi kamieniami... Koniecznie musimy to rozkopać nie wytrzymie! - Powiedział - Weartortle Hydro Pompa ! Rozwal te kamienie!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość



Morze Feebasa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Morze Feebasa   Morze Feebasa - Page 2 I_icon_minitimePią Sie 16, 2013 9:46 pm

Powiedzenie "Złoty Środek" cały czas przychodziło mu na myśl, szkoda że w tym wypadku nie było środka. Wydawało mu się, że odpowiednikiem środka, jest chód prosto, więc w tą stronę poszedł. Cały czas oglądał się czy jego pokemon idzie za nim czy go zignorował i gdzieś uciekł. Waterball też był w pogotowiu, zawsze przezorny i ostrożny. Snuł się rytmicznym, powolnym krokiem. Wypatrywał czegokolwiek i co chwilę świecił przed siebie latarką. Mylił kamienie ze złymi pokemonami, a wtedy dostawał kolejny zastrzyk adrenaliny i już miał na końcu języka wydanie Emoldze komendy bojowej. Gdy przekonywał się, że to tylko głazy, śmiał się cicho i spokojnie pod nosem. Im więcej zidentyfikowanych kamieni tym mniejsze obawy. Miejmy nadzieję, że nie było to błędem.
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Morze Feebasa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Morze Feebasa   Morze Feebasa - Page 2 I_icon_minitimePią Sie 16, 2013 9:57 pm

Tchomer
Powoli odsuwasz kamienie, jednak jak to się okazało to jest po prostu ślepa uliczka. Musisz zawrócić.

Emolga:

Twój pokemon cały czas był przy tobie, widocznie przestraszył się tego miejsca i nie chce być sam. Dochodzisz do jakiegoś totemu, a na nim jest karteczka " Ostatnia próba przed tobą człeku, podejmiesz się logicznemu spojrzeniu na świat?" Pod nim jest przycisk " Yes" i " No". Twoja krótkofalówka się włączyła i usłyszałeś.
" Matulo boska! 3 miliony ludzi nas ogląda! Będziemy bogaci, a te dzieci nic nie będą wiedzieć"
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Male

Liczba postów : 5950
Szacunek na dzielni : -1

Morze Feebasa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Morze Feebasa   Morze Feebasa - Page 2 I_icon_minitimePią Sie 16, 2013 10:01 pm

Niech to piorun trzaśnie, musimy zawrócić... - Powiedział Weartortlowi i schował go do balla. Ball schował do kieszeni... Specjalnej kieszeni, na Pokeball Pokemona.. Zawraca i gdy już jest przy skrzyżowaniu idzie w prawo.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość



Morze Feebasa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Morze Feebasa   Morze Feebasa - Page 2 I_icon_minitimePią Sie 16, 2013 10:09 pm

Emolga ponownie usłyszał podejrzliwy głos z krótkofalówki.
- Koniec tego dobrego! Nie mam zamiaru brać więcej udziału w tym chorym spektaklu! Jeżeli chcecie być bogaci zapracujcie na to sami! - zrzucił z siebie kombinezon i wcisnął przycisk NO - ja nie znajdę Łuski, a wam spadnie oglądalność tego głupiego reality show, w którym nie miałem nawet zamiaru brać udziału. To miała być przygoda, a zrobiła się z tego pogoń za kasą! - wziął pokemona na ręce i oczekiwał na efekt z zamkniętymi oczami.
Słyszał teraz szum wody i czuł bicie serca swojego pupila, elektryczność wytwarzana przez niego drażniła ręce trenera. Krople kapały gdzieś z sufitu na skalne podłoże wydając dźwięk niosący się przez cały korytarz z oddali dźwięk był pewnie podobny do bicia młota w kowadło. Ukojony naturalną muzyką Emolga rozluźnił się i stanął prosto z nadal zamkniętymi oczami.
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Morze Feebasa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Morze Feebasa   Morze Feebasa - Page 2 I_icon_minitimePią Sie 16, 2013 10:16 pm

Tchomer: Widzisz jak Emolga wychodzi ze skafandra i naciska jakiś przycisk, jego pokemon nerwowo lata koło jego głowy. Po chwili do tunelu zaczyna napływać woda.

Emolga:

Po swoim wystąpieniu i zdjęciu skafandra uspokajasz oddech i wsłuchujesz się w muzykę przyrody, słyszysz także jakieś kroki z tyłu oraz latającą koło twojej głowy Emolgę. Po chwili czujesz, że wody przybywa...
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Male

Liczba postów : 5950
Szacunek na dzielni : -1

Morze Feebasa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Morze Feebasa   Morze Feebasa - Page 2 I_icon_minitimePią Sie 16, 2013 10:21 pm

Hmm... Co on robi? - Zdziwił się Tchomer. Przygląda się z taką miną : ^.O. Po chwili nie wytrzymuję i podchodzi do Emolgi, i Dr. Emolgi.. Zadając pytanie: Co robisz? Co tu się dzieje?!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość



Morze Feebasa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Morze Feebasa   Morze Feebasa - Page 2 I_icon_minitimePią Sie 16, 2013 10:24 pm

Mimo swego postanowienia zakłada skafander, a Emolge chowa do pokeballa.
- Nie będę topielcem! Bez przesady! - otwiera oczy i rozgląda się uważnie, próbuje dojrzeć jakieś zmiany w otoczeniu
W oddali zauważa Tchomera, świeci w jego kierunku latarką, a gdy owy chłopak się do niego zbliża odpowiada mu:
- Oni robią nas w konia, wzbogacają się na naszych błędach lub poprawnych zachowaniach. Nie możemy pozwolić by karmili się nami jak pasożyty!
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Morze Feebasa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Morze Feebasa   Morze Feebasa - Page 2 I_icon_minitimePią Sie 16, 2013 10:30 pm

Po ubraniu skafandra przez Emolgę do waszych uszu dobiegł głos organizatora.
- Brawo, brawo chłopcy. Połączyliście siły, a o to w tym chodziło. Gratulacje! Smocza łuska jest wasza!. - nagle spod waszych nóg wyrósł kamień, na którym położone były dwie smocze łuski oraz 10$ oraz po jednym WaterBallu z dopiskiem " Dobry do łapania wodnych stworków, produkcja FOP"!. Kombinezony zaczęły wami prowadzić i po chwili znaleźliście się na powierzchni, gdzie czekała na was skrzynia z waszymi pokemonami.
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Male

Liczba postów : 5950
Szacunek na dzielni : -1

Morze Feebasa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Morze Feebasa   Morze Feebasa - Page 2 I_icon_minitimePią Sie 16, 2013 10:33 pm

Nareszcie ! - Podskoczył z radości. Przypomniał sobie o Eevee.. - O kurcze, przecież Eevee, chciał wyjść z Pokeballa! - Biegnie do skrzyni i wypuszcza Eevee z Balla następnie bierze wszystkie swoje rzeczy i te z tego eventu i czeka na reakcje Eevee.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Morze Feebasa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Morze Feebasa   Morze Feebasa - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Morze Feebasa
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przygody-
Skocz do:  
strzałka do góry