Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Miejsce wyzwań !

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next
AutorWiadomość
Tchomer

Tchomer


Male

Liczba postów : 5950
Szacunek na dzielni : -1

Miejsce wyzwań ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce wyzwań !   Miejsce wyzwań ! - Page 2 I_icon_minitimePon Lip 15, 2013 12:34 pm

Ehh.. Chyba muszę.. -Wziął głęboki wdech... I wydech, Wdech i wydech..  Przytulił mocniej Snorlax wychylił się i lekko pocałował Snorlax w policzek.. Patrzy czy jest szczęśliwa. Jest zdenerwowany. - Oby była szczęśliwwwaa.. Już i tak dużo zrobiłem dla niej.. - Pomyślał. (No)
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miejsce wyzwań ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce wyzwań !   Miejsce wyzwań ! - Page 2 I_icon_minitimePon Lip 15, 2013 12:34 pm

- Ahh.. już rozumiem. Chcesz żebym usiadł na tobie tak ? - spytałem pokemona.
- Ale na pewno tego chcesz ? Czy może chodzi o coś innego z tym rysunkiem.. - zamyśliłem się i nie wiedziałem za bardzo co robić.
Powrót do góry Go down
dagi66

dagi66


Male

Liczba postów : 11094
Szacunek na dzielni : 5
Age : 22

Miejsce wyzwań ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce wyzwań !   Miejsce wyzwań ! - Page 2 I_icon_minitimePon Lip 15, 2013 12:34 pm

umm nie wiem jak się w to gra ale... dobiera jedną kartę hmmmm chyba wygrasz czeka na ruch pokemona w miedzy czasie zjadł jeszcze jedną poziomkę no ludicolo twój ruch wygraj to! dalej czeka na pokemona
Powrót do góry Go down
Płciozmienny

Płciozmienny


Male

Liczba postów : 2390
Szacunek na dzielni : -7
Age : 24

Miejsce wyzwań ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce wyzwań !   Miejsce wyzwań ! - Page 2 I_icon_minitimePon Lip 15, 2013 12:40 pm

Shuzo
Taniec to klucz udało się 11pkt

Un
On sa wziął cie na kwiat i rozradował się 12pkt

Tchomer
Ciągle za mało

Filip
Raichu patrzy na ciebie o tak ._.

Dagi
Przegrałeś masz zadanie na pw xD
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miejsce wyzwań ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce wyzwań !   Miejsce wyzwań ! - Page 2 I_icon_minitimePon Lip 15, 2013 12:43 pm

hören, müssen wir die Arbeit von einem Lachen zu tun, wie ich? listen we have to do the job of a laugh as I have? 聽我們必須做的工作,因為我有一個笑?poslušati moramo narediti delo za smeh, kot sem? aŭskulti ni devas fari la laboron de rido, kiel mi havas? słuchaj musimy wykonać zadanie jak mam cie rozbawić?
Powrót do góry Go down
Płciozmienny

Płciozmienny


Male

Liczba postów : 2390
Szacunek na dzielni : -7
Age : 24

Miejsce wyzwań ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce wyzwań !   Miejsce wyzwań ! - Page 2 I_icon_minitimePon Lip 15, 2013 12:44 pm

Filip
Te dziwne słowa zadziałały macie 11 pkt
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Male

Liczba postów : 5950
Szacunek na dzielni : -1

Miejsce wyzwań ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce wyzwań !   Miejsce wyzwań ! - Page 2 I_icon_minitimePon Lip 15, 2013 12:44 pm

Nieeeee!! - Pomyślał. - Co ja jeszcze mogę zrobić? - Myśli. - Pomyślmy...... Wiem.. Muszę ją mocniej pocałować, i niestety się jej oświadczyć.. - Pomyślał. - Tylko oświadczyć w inny sposób... - Pomyślał. Przytulił mocniej Snorlax. Odszedł na 2 kroki od niej i uklęknął. - Snorlax, chciałem ci powiedzieć, że cie baarddzooo lubię, przyjmij odemnie mały upominek. - Podszedł do Snorlax i pocałował ją w wargi, pocałunek trwał 3 sekundy.( No)
Powrót do góry Go down
Płciozmienny

Płciozmienny


Male

Liczba postów : 2390
Szacunek na dzielni : -7
Age : 24

Miejsce wyzwań ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce wyzwań !   Miejsce wyzwań ! - Page 2 I_icon_minitimePon Lip 15, 2013 12:46 pm

Tchomer
Niestety nie odlepiłeś się od jej ust ale ją to zachwyciło macie punkt !


Nowe wyzwanie!!
Jako że żyjecie w grupie musicie tam współgrać a więc tak :
w wyzwanu z każdej drużyny muszą być 2 osoby na chwile zamienicie się pokemonami i dacie im to co uwielbiają
3pkt do 13 05
2pkt do 13 15
1pkt do 13 25
Powrót do góry Go down
Bankai
Administrator Naczelny
Bankai


Male

Liczba postów : 3343
Szacunek na dzielni : -2

Miejsce wyzwań ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce wyzwań !   Miejsce wyzwań ! - Page 2 I_icon_minitimePon Lip 15, 2013 12:52 pm

Super, świetnie mi się tańczyło i mam nadzieję że tobie też. Może jeszcze mogę cos zrobić by cie uszczęśliwić, bo chyba nie tylko lubisz tańczyć i interesujesz sie też czymś innym, czy może się mylę i skupiasz się jedynie na tańcach?
Powrót do góry Go down
https://przygodypokemon.forumpl.net
Tchomer

Tchomer


Male

Liczba postów : 5950
Szacunek na dzielni : -1

Miejsce wyzwań ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce wyzwań !   Miejsce wyzwań ! - Page 2 I_icon_minitimePon Lip 15, 2013 12:55 pm

Snorlax, słyszałaś konkurencje. Muszę cię dać na chwilę Magdzie, nie martw się, wrócisz do mnie i mnie poprzytulasz, tylko, bądź grzeczna, i nie zrób Magdzie krzywdy jasne? - Powiedział do Pokemona. Popatrzył na Minchino
Powrót do góry Go down
Applejacks

Applejacks


Female

Liczba postów : 10125
Szacunek na dzielni : 7
Age : 26

Miejsce wyzwań ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce wyzwań !   Miejsce wyzwań ! - Page 2 I_icon_minitimePon Lip 15, 2013 12:56 pm

Chinccino, na chwile zostaniesz u tumosz, Słuchaj się go - Podchodze do tumosza - Musimy wymienić się pokemonami - Podaje mu do rak chinccino.
Co lubisz robic snorlax?
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miejsce wyzwań ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce wyzwań !   Miejsce wyzwań ! - Page 2 I_icon_minitimePon Lip 15, 2013 12:56 pm

Podszedłem szybko do właściciela Tyranitara.. - Co on lubi takiego żeby go rozweselić czy coś.. ? - spytałem zarówno jego jak i jego pokemona.. Czekałem zniecierpliwiony na odpowiedź..
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Male

Liczba postów : 5950
Szacunek na dzielni : -1

Miejsce wyzwań ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce wyzwań !   Miejsce wyzwań ! - Page 2 I_icon_minitimePon Lip 15, 2013 12:59 pm

Odwrócił się w stronę Magdy. Tak jasne, już daję, to znaczy ona przyjdzie.. - Powiedział. Snorlax, pamiętaj, masz nie zrobić krzywdy Magdzie! - Powiedział. Bierze Minchino na ręce. - Może chciałabyś mnie pobić biczem? ^^
Powrót do góry Go down
Płciozmienny

Płciozmienny


Male

Liczba postów : 2390
Szacunek na dzielni : -7
Age : 24

Miejsce wyzwań ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce wyzwań !   Miejsce wyzwań ! - Page 2 I_icon_minitimePon Lip 15, 2013 1:02 pm

Tchomer i Magda
Pokemony nie chcą was opuścić

Un i Shuzo
pokemony mimo zmiany nie czuły się za dobrze
Powrót do góry Go down
Bankai
Administrator Naczelny
Bankai


Male

Liczba postów : 3343
Szacunek na dzielni : -2

Miejsce wyzwań ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce wyzwań !   Miejsce wyzwań ! - Page 2 I_icon_minitimePon Lip 15, 2013 1:03 pm

Tyranitar uwielbia tańczyć i chyba tlyko to go interesuje wiec musisz zrobic coś związanego z tym, ale co to będzie to już zależy od ciebie, a oc lubi twój pokemon? Hymm? Mam nadzieję że nic w stylu śpiewania bo wtedy juz na prawdę się załamię ._.


Ostatnio zmieniony przez Shuzo dnia Pon Lip 15, 2013 1:45 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
https://przygodypokemon.forumpl.net
Applejacks

Applejacks


Female

Liczba postów : 10125
Szacunek na dzielni : 7
Age : 26

Miejsce wyzwań ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce wyzwań !   Miejsce wyzwań ! - Page 2 I_icon_minitimePon Lip 15, 2013 1:04 pm

Chinccino za 10 minut po ciebie wroce, Musimy teraz zdobyc 6 pkt dla druzyny. Jeżeli tego nie zrobimy to możemy odpaść i już się nigdy nie spotkać Sad Proszę Chinccino zostan u Tumosza na 10-15 minut a ja po ciebie wroce dobrze?
Powrót do góry Go down
OzziRex

OzziRex


Male

Liczba postów : 298
Szacunek na dzielni : 0
Age : 23

Miejsce wyzwań ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce wyzwań !   Miejsce wyzwań ! - Page 2 I_icon_minitimePon Lip 15, 2013 1:04 pm

Wbiega w pełnej szybkości.
-Wybaczcie za spóźnienie Meanwile wyjdź.
-A gdzie reszta mojej drużyny?
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miejsce wyzwań ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce wyzwań !   Miejsce wyzwań ! - Page 2 I_icon_minitimePon Lip 15, 2013 1:04 pm

- Dobra to improwizujemy.. - zacząłem robić głupie miny i tańczyć bo widziałem jak tyranitar tańczył, miałem nadzieje że może to mu się spodoba że tańczę i dostaniemy jakieś punkty za to.. - A mój pokemon lubi jak mu się siada na kwaitku. - powiedziałem do właściciela Tyrka..


Ostatnio zmieniony przez Unorthodox dnia Pon Lip 15, 2013 1:05 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Male

Liczba postów : 5950
Szacunek na dzielni : -1

Miejsce wyzwań ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce wyzwań !   Miejsce wyzwań ! - Page 2 I_icon_minitimePon Lip 15, 2013 1:04 pm

To tylko na tą konkurencję. - Powiedział - Później wrócisz Snorlax, tak samo ty Chinchino. - A tak w ogóle będziecie widzieć swoich trenerów. - Dodał. - Więc, Chinchino, chciałbyś mnie może zbić... biczem? ^^
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miejsce wyzwań ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce wyzwań !   Miejsce wyzwań ! - Page 2 I_icon_minitimePon Lip 15, 2013 1:07 pm

podchodze do ozziego cześć jestem filip jesteśmy w jedej drużynie (pisz dłuższe posty bo nam pkt odejmą) musimy wymienić się pokami i je rozbawić słuchaj rajchu lubi jak mówisz w różnych językach masz słownik- podaje mu mega grube tomiszcze (google tłumacz) a co lubi twój pok?
Powrót do góry Go down
Bankai
Administrator Naczelny
Bankai


Male

Liczba postów : 3343
Szacunek na dzielni : -2

Miejsce wyzwań ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce wyzwań !   Miejsce wyzwań ! - Page 2 I_icon_minitimePon Lip 15, 2013 1:08 pm

Ugh, no skoro tak mówisz ot musze ic zaufać i zrobić tak jak mówisz! Wziałem wdech i wyech po czym zacząłem powoli podchodzić do pokemona i powoli usiadłem na niego obserwując jego reakcję, w przypadku gdyby zrobił się zły od razu z niego schodzę
Powrót do góry Go down
https://przygodypokemon.forumpl.net
OzziRex

OzziRex


Male

Liczba postów : 298
Szacunek na dzielni : 0
Age : 23

Miejsce wyzwań ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce wyzwań !   Miejsce wyzwań ! - Page 2 I_icon_minitimePon Lip 15, 2013 1:10 pm

-Witaj miło mi cię poznać dziękuje za słownik i przepraszam za spóźnienie. A mój pokemon uwielbia dłuuuuuuuuugo spać. Najprawdopodobniej lubi kwiaty , które ładnie pachną. Chodź Raichu musimy nadrobić punkty Menwile nie martw się zaraz się spotkamy na małej drzemce hehe.
Powrót do góry Go down
OzziRex

OzziRex


Male

Liczba postów : 298
Szacunek na dzielni : 0
Age : 23

Miejsce wyzwań ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce wyzwań !   Miejsce wyzwań ! - Page 2 I_icon_minitimePon Lip 15, 2013 1:12 pm

Bonjour, mon nom est Raichu Ozzi Nous devons gagner. Quelles sont les langues que vous aimez française,Nebo možná je Česká , мне нравится больше всего, однако, большая часть которых русский студент..
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miejsce wyzwań ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce wyzwań !   Miejsce wyzwań ! - Page 2 I_icon_minitimePon Lip 15, 2013 1:15 pm

cześć menwile jestem filip i musze cie jakoś uszczęśliwić potem wrócisz do ozziego słuchaj możemy oszukać jakiś ładnych kwiatków albo możesz iść spać co wybierasz? prosze powiedz że rozumiesz po polsku
Powrót do góry Go down
Płciozmienny

Płciozmienny


Male

Liczba postów : 2390
Szacunek na dzielni : -7
Age : 24

Miejsce wyzwań ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce wyzwań !   Miejsce wyzwań ! - Page 2 I_icon_minitimePon Lip 15, 2013 1:16 pm

Ozzi i Filip
Meawile kopnął filipa a raichu poraził ozziego

Magda i Tchomer
Snorlax chce całusa

Un i Shuzo
Vileplume zaufał shuzo teraz tylko czekać na una
Tyrynidar nie jest zachwycony
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Miejsce wyzwań ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce wyzwań !   Miejsce wyzwań ! - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Miejsce wyzwań !
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 13Idź do strony : Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Miejsce - Las
» Miejsce - Kawiarnia
» Miejsce - Kawiarnia
» Miejsce - Kawiarnia
» Miejsce - Plaża

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Akademia-
Skocz do:  
strzałka do góry