Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Miasto Parmania (Fuchsia City)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next
AutorWiadomość
Płciozmienny

Płciozmienny


Male

Liczba postów : 2390
Szacunek na dzielni : -7
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 6 I_icon_minitimeWto Lip 02, 2013 11:30 pm

Co ?! gdzie oni są ?
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 6 I_icon_minitimeWto Lip 02, 2013 11:31 pm

- No tam, na dróżce. - powiedziałam łamliwym głosem
Powrót do góry Go down
Płciozmienny

Płciozmienny


Male

Liczba postów : 2390
Szacunek na dzielni : -7
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 6 I_icon_minitimeWto Lip 02, 2013 11:34 pm

jjedziemy jenny wrzuciła cię na skuter i zobaczyła tych mężczyzn i babcie o jezus masakryczna śmierć kartka już jedzie ty się chyba do takich prac nie nadajesz ale wiem co możesz robić !
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 6 I_icon_minitimeWto Lip 02, 2013 11:35 pm

- Cio? - spytałam cicho
Powrót do góry Go down
Płciozmienny

Płciozmienny


Male

Liczba postów : 2390
Szacunek na dzielni : -7
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 6 I_icon_minitimeWto Lip 02, 2013 11:37 pm

Opiekować się skradzionymi oraz bezdomnymi pokemonami i jajami pamiętaj też że niektóre trzeba od nowa wychować bo miały właścicieli z pod czarnej gwiazdy podejmieszz się?
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 6 I_icon_minitimeWto Lip 02, 2013 11:37 pm

- Oczywiście!
Powrót do góry Go down
Płciozmienny

Płciozmienny


Male

Liczba postów : 2390
Szacunek na dzielni : -7
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 6 I_icon_minitimeWto Lip 02, 2013 11:39 pm

No to jedziemy !
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 6 I_icon_minitimeWto Lip 02, 2013 11:41 pm

Wsiadłam na skuter jako pasażer i czekam, aż dojedziemy.
Powrót do góry Go down
Płciozmienny

Płciozmienny


Male

Liczba postów : 2390
Szacunek na dzielni : -7
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 6 I_icon_minitimeWto Lip 02, 2013 11:45 pm

jesteście tam zobaczyłaś tam równo osiemtysięcyczterystadwadzieściajeden poke balli !
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 6 I_icon_minitimeWto Lip 02, 2013 11:46 pm

- WoW. Tak wszystkimi na raz mam się opiekować?!
Powrót do góry Go down
Płciozmienny

Płciozmienny


Male

Liczba postów : 2390
Szacunek na dzielni : -7
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 6 I_icon_minitimeWto Lip 02, 2013 11:50 pm

no nie ale ok 50 na raz przydało by się xD
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 6 I_icon_minitimeWto Lip 02, 2013 11:51 pm

- Mogę zacząć od pięciu? :>
Powrót do góry Go down
Płciozmienny

Płciozmienny


Male

Liczba postów : 2390
Szacunek na dzielni : -7
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 6 I_icon_minitimeWto Lip 02, 2013 11:52 pm

pięćset na raz wow hardcor ! ale wole żebyś na początek zrobiła to 50
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 6 I_icon_minitimeWto Lip 02, 2013 11:54 pm

- Okej. - powiedziałam trochę zażenowana. Otworzyłam pierwsze pokeballe.
Powrót do góry Go down
Płciozmienny

Płciozmienny


Male

Liczba postów : 2390
Szacunek na dzielni : -7
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 6 I_icon_minitimeSro Lip 03, 2013 12:00 am

Z pierwszych 5 wyskoczyły rozbrykane mankeye jeden wlazł ci pod bluzkę drugi siadł na głowie i ciągnąc za wosy wrzeszczał maaaaankey 3 robił kupe w twoim plecaku 4 bił się z 5 z następnych wyskakiwały kolejno całująca się 10 nidoranów samiec i samiczki aż 25 kacleonów które spokojnie spały i po 5 Gyardosów i charizardów które bawiły się w kto podpali a kto ugasi komputer
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 6 I_icon_minitimeSro Lip 03, 2013 12:05 am

Bardzo zdziwiona całym zamieszaniem potrząsnęłam głowę. Jak ja się w to wpakowałam?! Bezradnie patrzyłam na poczynania moim podopieczny. Otrząsnęłam się, kiedy zobaczyłam kupę w moim plecaku.
- CIIIIIIIIIISSSSSSSSZZZZZZZAAAAAAAA!!!!!!!!- krzyknęłam najmocniej jak potrafiłam. Poczekałam chwilę, aż wszyscy się uspokoją i zaczęłam mój monolog
- Mam się wami opiekować, to nie znaczy, że musicie być super grzeczni. Chcę jednak, abyście zachowywali kulturę. Możecie się poopalać, porzucać piłką lub bawić się w berka. Jest jedna zasada - nie toleruję sprzeczek.
Powrót do góry Go down
Płciozmienny

Płciozmienny


Male

Liczba postów : 2390
Szacunek na dzielni : -7
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 6 I_icon_minitimeSro Lip 03, 2013 12:12 am

Poksemony wystraszły się niezmiernie, jednak po chwili wyszli na dwór tylko kacleony spały.Na dworze zobaczyłaś tor żużlowy na którym świetnie jeździły charizardy, ale i inne pokemony miały zajęcie
Mankeye walczyły na worku treningowym, gyardosy bawiły się w berka, nidorany chciały stworzyć nowe jajka ale były za małe, a kacleony zaraz po obudzeniu bawiły się w chownego! Było cicho, spokojnie , aż chciałoby się zostać tu na wieki.
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 6 I_icon_minitimeSro Lip 03, 2013 12:18 am

Troszkę i ja wystraszyłam się, kiedy ujrzałam przerażenie w oczach pokemonów. Bałam się, że zbiorą się przeciwko mnie. Na szczęście nic takiego się nie stało. Uradowana patrzyłam jak gromada wyszła przed ośrodek. Toż żużlowy zwiększył moją ekscytację. Pierwszy raz w życiu widziałam, aby Charizardy tak świetnie na nim jeździły. Sprawdzałam co robią wszystkie pokemony. Miałam chwilę dla siebie. Ściągnęłam gumkę z włosów i zrobiłam sobie kucyka na głowie. Przejrzałam się jeszcze w oknie budynku i podchodziłam do każdego rodzaju pokemonów. Aby chociaż chwilę się z nimi pobawić.
Powrót do góry Go down
Płciozmienny

Płciozmienny


Male

Liczba postów : 2390
Szacunek na dzielni : -7
Age : 24

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 6 I_icon_minitimeSro Lip 03, 2013 12:23 am

Niestety ale tor żużlowy był dla ciebie pechowy charizard przejechał ci po nodze, w chowanego nie wiedziałaś jak zaklepywać poszczególne kacleony, gyardosy łapały się za pomocą szczęk przez co narobiły ci rozdarć skóry, nidorany zajmowały się sobą, a podczas pobytu u mankeyów dostałaś od jednego z pięści w nos. Po chwili usłyszałaś dzwonek podeszła pod ciebie jenny wymiana pokemonów !
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 6 I_icon_minitimeSro Lip 03, 2013 12:27 am

Po każdej z tych zabaw czułam się gorzej. Dźwięk dzwonka był moim wybawieniem. Zaczęłam chować po kolei pokemony do pokeballi. Czułam, jakby ta czynność trwała wieki. Spojrzałam na siebie. Wyglądałam okropnie. Jednak co tam...przetrwam. Muszę.
- A dzisiaj ile będzie tych wymian? - spytałam z nadzieją, że jako to jest pierwszy dzień dadzą mi fory i szybko będę mogła wypocząć. Po usłyszeniu odpowiedzi wzięłam kolejną porcję pokeballi i wypuściłam pokemony. Jeśli znowu były niegrzeczne to ponownie krzyknęłam : CISZA
Powrót do góry Go down
Unorthodox

Unorthodox


Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 6 I_icon_minitimePią Lip 05, 2013 1:56 pm

Z nich wyskoczyły:
Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 6 587 x5
Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 6 427 x5
Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 6 428 x5
Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 6 204 x10
Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 6 058 x10
Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 6 285 x15

Emolgi latały sobie po niebie i atakowały siebie nawzajem, Buneary grały w dwa ognie z Lopunnami, Pineco co chwile eksplodowały, chyba miały konkurs który najlepiej eksploduje. Shroomishe siedziały w krzakach i odpoczywały, a niektóre Growlithy(4) chciały się z tobą pobawić w aportowanie.Pozostałe spały albo leżały i odpoczywały.
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 6 I_icon_minitimePią Lip 05, 2013 2:01 pm

-Och...znowu? Dobra. - Wzięłam pierwszy lepszy patyczek i spojrzałam na Growlithe.
- To co? Który pierwszy złapie? - Rzucilam jak najdalej, przy okazji obserwując inne pokemony.
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Male

Liczba postów : 5950
Szacunek na dzielni : -1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 6 I_icon_minitimePią Lip 05, 2013 3:04 pm

(Przepraszam, zapomniałem że miałem Ci odpisywać.. pale )

Pokemony pobiegły za patykiem.
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 6 I_icon_minitimePią Lip 05, 2013 3:09 pm

//Nic się nie stało:-P//

Obserwuje je jak i inne pokemony, od czasu do czasu próbuje z każdym się choć chwilę pobawić.
Powrót do góry Go down
Tchomer

Tchomer


Male

Liczba postów : 5950
Szacunek na dzielni : -1

Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 6 I_icon_minitimePią Lip 05, 2013 3:11 pm

Znowu przybiegły Growlithe, znowu chcą żebyś rzuciła im patyk. Zaś Buneary i Lopani chcą, żebyś posędziowała w Dwóch ogniach. Pineco sobie wybuchały. A Emolgi dalej walczyły. Chyba tylko Growlithe, Buneary, oraz Lopani chcą zabawy z Tobą.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Miasto Parmania (Fuchsia City) - Page 6 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Miasto Parmania (Fuchsia City)
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 6 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Miasto Parmania
» Miasto Parmania
» Miasto Parmania
» Miasto Parmania
» Miasto Parmania

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przygody-
Skocz do:  
strzałka do góry