Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Miejsce - Kawiarnia

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
AutorWiadomość
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miejsce - Kawiarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Miejsce - Kawiarnia - Page 2 I_icon_minitimeWto Cze 11, 2013 10:22 pm

Luke ucieszył się na te słowa i jak błyskawica pobiegł na dół..
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Miejsce - Kawiarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Miejsce - Kawiarnia - Page 2 I_icon_minitimeWto Cze 11, 2013 10:22 pm

Dochodzi za Mattem do pokoju. Zamyka za sobą drzwi i zastaje Lugie w środku. O hej jak miło cie widzieć. Mamy zamiar bawic się z waszym synem. Przyłączysz się prawda?
Powrót do góry Go down
dagi66

dagi66


Male

Liczba postów : 11094
Szacunek na dzielni : 5
Age : 22

Miejsce - Kawiarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Miejsce - Kawiarnia - Page 2 I_icon_minitimeWto Cze 11, 2013 10:23 pm

ja idę spać chyba wczoraj nie spałem dobranoc...
położył się w łóżku i zasnął
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Miejsce - Kawiarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Miejsce - Kawiarnia - Page 2 I_icon_minitimeWto Cze 11, 2013 10:24 pm

- Cześć Caro! - przywitała się - Z miłą chęcią się z wami pobawię.. - Luke dorwał się do swoich zabawek.. - Dobranoc kocie..
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Miejsce - Kawiarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Miejsce - Kawiarnia - Page 2 I_icon_minitimeWto Cze 11, 2013 10:25 pm

To kim Luke chcial by zostać jak dorośnie? Mam świetny pomysł na zabawe.
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Miejsce - Kawiarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Miejsce - Kawiarnia - Page 2 I_icon_minitimeWto Cze 11, 2013 10:32 pm

Aww.... Lugie zasnęła...... Też ocierasz oczka widze.... Zaczyna lulac Luke. Zasnij juz.... Zasnuj juz... Zamknij oczka... iii zasnijjjj... Oczka zmroz... oczka zmroz...... I przy mnie zasniiij juuuuz.... Chlopiec zasnął. Sama była zmęczona. Przytulając swojego chrześniaka zasypia na podlodze przy klockach.
Powrót do góry Go down
Applejacks

Applejacks


Female

Liczba postów : 10125
Szacunek na dzielni : 7
Age : 26

Miejsce - Kawiarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Miejsce - Kawiarnia - Page 2 I_icon_minitimeWto Cze 11, 2013 10:35 pm

(to je wilk a nie chłopiec! xD)
Smakołyki lodówkowe! nadchodzę!
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Miejsce - Kawiarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Miejsce - Kawiarnia - Page 2 I_icon_minitimeWto Cze 11, 2013 10:36 pm

Budzi sie bo słyszy pałaszowanie w lodówce. CO sie stało? Zasnęłam?! Chyba wlamywacz jest w lodówce. Idzie z małym na rękach zobaczyć kto kradnie jedzenie z lodówki.
Powrót do góry Go down
Applejacks

Applejacks


Female

Liczba postów : 10125
Szacunek na dzielni : 7
Age : 26

Miejsce - Kawiarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Miejsce - Kawiarnia - Page 2 I_icon_minitimeWto Cze 11, 2013 10:37 pm

Zaczynam zjadać pumpernikiel xD
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Miejsce - Kawiarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Miejsce - Kawiarnia - Page 2 I_icon_minitimeWto Cze 11, 2013 10:40 pm

NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ty potworze!!!! Jak możesz wcinać moj pumpernikiel!!!! Piekłam go gołymi rękami!!!!
Powrót do góry Go down
Applejacks

Applejacks


Female

Liczba postów : 10125
Szacunek na dzielni : 7
Age : 26

Miejsce - Kawiarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Miejsce - Kawiarnia - Page 2 I_icon_minitimeWto Cze 11, 2013 10:40 pm

miałam własny xD
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Miejsce - Kawiarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Miejsce - Kawiarnia - Page 2 I_icon_minitimeWto Cze 11, 2013 10:42 pm

Nie jestes goooodnaaa!!! Nagle rozpoczyna się wspowolnione tempo. STÓÓÓÓÓÓÓÓJJJJJJJ NIEEEE MOOOOZEEEEEESZ. Nagle skacze na ciebie lecąć w spowolnionym tempie. NOOOOOOOUUUUUUU.
Powrót do góry Go down
Applejacks

Applejacks


Female

Liczba postów : 10125
Szacunek na dzielni : 7
Age : 26

Miejsce - Kawiarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Miejsce - Kawiarnia - Page 2 I_icon_minitimeWto Cze 11, 2013 10:43 pm

A wyznajesz wielkiego sznycelka?
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Miejsce - Kawiarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Miejsce - Kawiarnia - Page 2 I_icon_minitimeWto Cze 11, 2013 10:44 pm

Pumpernikla nie ruszaj. Sznycle wpierdziejal ile chcesz ;x Siada w kuchni przy stole i obserwuje Magde ,ktora sobie je. A wiesz, że szaleje lodówkowe zombie i wyjada flaki lodówce? Czyli odbiera ci jedzenie ?
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miejsce - Kawiarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Miejsce - Kawiarnia - Page 2 I_icon_minitimeWto Cze 11, 2013 10:45 pm

pojawia sie nagle ehh.. znow nie wyszło widzac jedna dziewczyne upaprana pumperniklem a drugom z wilkołakiem na rekach mysli ale miejsce...
Powrót do góry Go down
Applejacks

Applejacks


Female

Liczba postów : 10125
Szacunek na dzielni : 7
Age : 26

Miejsce - Kawiarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Miejsce - Kawiarnia - Page 2 I_icon_minitimeWto Cze 11, 2013 10:45 pm

CO!!!!! MUSZE RATOWAĆ SZNYCELKI!! wyciągam sznycelki
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Miejsce - Kawiarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Miejsce - Kawiarnia - Page 2 I_icon_minitimeWto Cze 11, 2013 10:46 pm

To lodówkowy zombie!!!! Zje nam cale jedzeeenie z lodóóówkiiii Sad
Powrót do góry Go down
Applejacks

Applejacks


Female

Liczba postów : 10125
Szacunek na dzielni : 7
Age : 26

Miejsce - Kawiarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Miejsce - Kawiarnia - Page 2 I_icon_minitimeWto Cze 11, 2013 10:46 pm

Wyciągam pumpernikiej i sznycelki.
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Miejsce - Kawiarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Miejsce - Kawiarnia - Page 2 I_icon_minitimeWto Cze 11, 2013 10:47 pm

Lodówkowe zombie łaknie jedzenia z lodówki nawet gdy je wyjmiesz!!!! On ci je zara podpierdzieli!!!
Powrót do góry Go down
Applejacks

Applejacks


Female

Liczba postów : 10125
Szacunek na dzielni : 7
Age : 26

Miejsce - Kawiarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Miejsce - Kawiarnia - Page 2 I_icon_minitimeWto Cze 11, 2013 10:48 pm

Mi nie podpierdzieli!! Wyciągam pumpernikiel i sznycelki a następnie uciekam na góre
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miejsce - Kawiarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Miejsce - Kawiarnia - Page 2 I_icon_minitimeWto Cze 11, 2013 10:48 pm

o mniem jestem głodny moge? Zjadam sznycelka
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Miejsce - Kawiarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Miejsce - Kawiarnia - Page 2 I_icon_minitimeWto Cze 11, 2013 10:49 pm

Yhh.... Okropny dzień jak każdy..... Przynajmniej cb moge przytulić malenki.... Przytula malego wilkolaczka.
Powrót do góry Go down
Applejacks

Applejacks


Female

Liczba postów : 10125
Szacunek na dzielni : 7
Age : 26

Miejsce - Kawiarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Miejsce - Kawiarnia - Page 2 I_icon_minitimeWto Cze 11, 2013 10:49 pm

Rzucam sznyclami w lodówke aby ją zniszczyć.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Miejsce - Kawiarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Miejsce - Kawiarnia - Page 2 I_icon_minitimeWto Cze 11, 2013 10:51 pm

wyciagam szynke z lodowki biore bułke z chlebaka i zrobiłem bułe z szynka teraz ja jem i patrze na dziewczyne z wilkołakiem i ta swiruske co żuca jedzeniem
Powrót do góry Go down
Lopunny

Lopunny


Female

Liczba postów : 6687
Szacunek na dzielni : 2
Age : 28

Miejsce - Kawiarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Miejsce - Kawiarnia - Page 2 I_icon_minitimeWto Cze 11, 2013 10:54 pm

WIdzi sznycelki odbijajace sie od lodówki. Dziwne.... Wlasciwie zgłodniałam..... Podchodzi do lodówki i przegląda co jest w środku. Nagle odczuwa na swoim prawym ramieniu czyjs oddech. Byl on ciężki i ciepły. Dyszący wręcz. Nagle Ktoś powiedział przerażliwym akcentem. "Jestem bardzo głodny i zdolny zjeść wszystko i wszystkich wokół lodówki.". Robi takie wielkie oczy O_O. Zmrozona strachem nie moze sie odwrócić by sprawdzić kto to.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Miejsce - Kawiarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Miejsce - Kawiarnia   Miejsce - Kawiarnia - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Miejsce - Kawiarnia
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 40Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Miejsce - Kawiarnia
» Miejsce - Kawiarnia
» Miejsce - Kawiarnia
» Miejsce - Kawiarnia
» Miejsce - Kawiarnia

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przygody-
Skocz do:  
strzałka do góry