Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Przygoda Luka

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
luk1313



Liczba postów : 24
Szacunek na dzielni : 0

Przygoda Luka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przygoda Luka   Przygoda Luka - Page 2 I_icon_minitimeWto Cze 11, 2013 10:07 pm

Myślac bardzo szybko postanowiłem na drastyczny krok.
- Użyj Hydro Pump na mnie i wystrzel mnie prosto do jajka.
To bardzo ryzykowne, ale warte tego aby pokemon którego ratuje zasługiwał na życie przy boku swojej matki i stada. Nic już się nie liczyło tylko to jajo i jego matka.
- Proszę zrób to!
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Przygoda Luka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przygoda Luka   Przygoda Luka - Page 2 I_icon_minitimeSro Cze 12, 2013 1:51 pm

Ferrari niechętnie się zgodził i poleciałeś, walnąłeś o wodę i nie było tam żadnego jajka... Lecz... był tam  wykluty Snivy! Gdy twoja znajoma Serperiorr zobaczyła to od razu zaczęła pełznąć po nią/go po wodzie lecz na wodzie sobie nie radziła Sharpedo i Carvanchy zaczęły ją oblegać a Ferrari popłynął jej pomóc i został jeden Carvancha który zaczął ciebie atakować bite. Snivy jest przestraszona/y
Powrót do góry Go down
luk1313



Liczba postów : 24
Szacunek na dzielni : 0

Przygoda Luka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przygoda Luka   Przygoda Luka - Page 2 I_icon_minitimeCzw Cze 13, 2013 9:05 pm

Wyjmuję z kieszeni pokeball'a.
- Pokaż się Pichu!
Szybko zauważyłem że to dobry plan i skuteczny aby pozbyć się wodnego pokemona.
- Użyj Thundershock na tym wodnym pokemonie!
Plan miał poskutkować i dać nam szansę wyjścia z wody. Przytuliłem Shiny i oczekiwałem na koniec tej walki.
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Przygoda Luka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przygoda Luka   Przygoda Luka - Page 2 I_icon_minitimeWto Cze 18, 2013 2:36 pm

Pichu użył ataku w wodę do spowodowało wielki elektryczny szok, ty i Snivy zostaliście sparaliżowania a Carvancha padł, Sharpedo widząc co się zdarzyło umknął od Serperiorra i Ferraligeitora i podpłynął do was, teraz rozegra się walka Sharpedo kontra Pichu... Pichu boi się ale udaje pewnego siebie, widzisz Croconawa ze statku i mówi żebyś ty odwrócił uwagę Sharpedo a on wam pomoże.
Powrót do góry Go down
luk1313



Liczba postów : 24
Szacunek na dzielni : 0

Przygoda Luka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przygoda Luka   Przygoda Luka - Page 2 I_icon_minitimeWto Cze 18, 2013 2:42 pm

Na całe szczęście jestem otoczony przyjaznymi pokemonami, które chcą mi pomagać. To cudowne uczucie, czuć się potrzebnym postanowiłem więc zacząć się wiercić w wodzie i plaskać w taflę wody krzycząc przy tym:
- No choć tu zjedź mnie, no chodź!
Oby tylko to pomogło i wodny pokemon mi pomógł.
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

Przygoda Luka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przygoda Luka   Przygoda Luka - Page 2 I_icon_minitimeWto Cze 18, 2013 2:50 pm

Pichu nie słyszał co mówił Sharpedo i wleciał do jego paszczy i atakuje go swoim jedynym elektrycznym atakiem a Sharpedo to odczuł, Croconaw powiedział żebyś się zajął swoim Pichu a on weźmie Snivy, wziął Snivy i popędził do Serperiorra i Ferrarigeitora, oni byli ranni ale pokonali swoich przeciwników, teraz musisz wyciągnąć Pichu ze szczęk Sharpedo, widzisz Carvanche niezdolnego do walki.
Powrót do góry Go down
luk1313



Liczba postów : 24
Szacunek na dzielni : 0

Przygoda Luka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przygoda Luka   Przygoda Luka - Page 2 I_icon_minitimeWto Cze 18, 2013 2:56 pm

Mój przyjaciel był w potrzasku!
- Pichu użyj elektrycznego ataku!
To powinno znowu osłabić pokemona i pozwolić mi zbliżyć się na tyle, aby móc otworzyć szczęki.
- Użyj całej swej siły!
Płynąć do Pichu, miałem tylko nadzieje że nic się nie stanie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Przygoda Luka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przygoda Luka   Przygoda Luka - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Przygoda Luka
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Przygoda You
» Przygoda Shuzo
» Przygoda Carrcamedi
» Przygoda Magdy
» Przygoda Luxian'a

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Przygody-
Skocz do:  
strzałka do góry