Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 Całkowicie legalna hodowla narkotyków

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Całkowicie legalna hodowla narkotyków Empty
PisanieTemat: Całkowicie legalna hodowla narkotyków   Całkowicie legalna hodowla narkotyków I_icon_minitimePią Maj 02, 2014 7:57 pm

Grządki:
~Oran~Oran~Oran~Lum~Lum~~

Nawozy:
Brak


Ostatnio zmieniony przez Filipos44 dnia Pon Maj 05, 2014 8:43 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Całkowicie legalna hodowla narkotyków Empty
PisanieTemat: Re: Całkowicie legalna hodowla narkotyków   Całkowicie legalna hodowla narkotyków I_icon_minitimePią Maj 02, 2014 8:02 pm

Przybyłem na swoją świeżo nabytą działkę i po krótkim karczowaniu - które trwało za długo - miałem gotowe sześć miejsc na posadzenie jagód. Posadziłem więc trzy oran i trzy lum berry, po czym podlałem je i wypuściłem Snasel.
- Masz przed sobą odpowiedzialne zadanie, będziesz pilnować posadzonych tutaj jagód, jeśli jakiś robal, ptak, czy cokolwiek innego będzie chciało ruszyć jagody to atakuj bez komendy. Jasne?
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Całkowicie legalna hodowla narkotyków Empty
PisanieTemat: Re: Całkowicie legalna hodowla narkotyków   Całkowicie legalna hodowla narkotyków I_icon_minitimeSob Maj 03, 2014 11:47 am

Sneasel zasalutowała, i zaczęła pilnować. Dość szybko zjawiły się szkodniki, które to chciały sobie w okolicy spokojnie poczekać, aż pojawią się pierwsze listki do wyżarcia. Sneasel zauważyła ich, jednak były zbyt nachalne by się ich tak łatwo pozbyć. Będziesz musiał się tym zająć, gdyż Sneasel sama sobie nie da rady, a roślinki dodatkowo domagają się pozbycia tych Wurmpli, Caterpie i Weedli w ilościach krytycznych!
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Całkowicie legalna hodowla narkotyków Empty
PisanieTemat: Re: Całkowicie legalna hodowla narkotyków   Całkowicie legalna hodowla narkotyków I_icon_minitimeSob Maj 03, 2014 12:17 pm

- Noctlow, Hanchkrow, przegońcie ich sky attackiem! Nidoran, Snasel, jak się któryś zbliży to dziobanie i drapanie, nie przepuśćcie żadnego do naszych roślinek. - Przez chwilę zastanawiałem się czy nie wziąć jeszcze do walki Infa, ale uznałem że on by tu wszystko spalił...
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Całkowicie legalna hodowla narkotyków Empty
PisanieTemat: Re: Całkowicie legalna hodowla narkotyków   Całkowicie legalna hodowla narkotyków I_icon_minitimeSob Maj 03, 2014 12:22 pm

Tym razem połowa ze szkodników uciekła. Kilka z nich już chciała dobrać się do samych zasadzonych owoców, jednak Nidoran i Sneasel przegonili intruza. W końcu wszystkie robale uciekły. Jak na razie masz spokój.

-1 Dzień Czekania.
Pozostało 6 dni.


Następne posty jutro, chyba, że znajdziesz sposób na przyśpieszenie rośnięcia i zdobycie kolejnego -1 dnia czekania
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Całkowicie legalna hodowla narkotyków Empty
PisanieTemat: Re: Całkowicie legalna hodowla narkotyków   Całkowicie legalna hodowla narkotyków I_icon_minitimeNie Maj 04, 2014 2:20 pm

Przylazłem tu znowu, trzeba podlać roślinki, zaczynały już kiełkować, więc wodna im się przyda...
- Dewott, pokaż się. - Powiedziałem wypuszczając wspomnianego pokemona.
- Czas na deszcz... - nie znał on wprawdzie tańca deszczu, ale to było do obejścia...
- Wystrzel nieco wody w powietrze, centralnie w górę, ta woda spadnie tu z powrotem, ale już raczej w formie pojedynczych kropelek, tylko nie przesadź! Nie chcemy przecież zalać tych roślinek...
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Całkowicie legalna hodowla narkotyków Empty
PisanieTemat: Re: Całkowicie legalna hodowla narkotyków   Całkowicie legalna hodowla narkotyków I_icon_minitimePon Maj 05, 2014 8:11 pm

Dewott kiwną głową i zaczął robić klasyczną fontannę. Podlał roślinki.. Jednak.. Zjawiły się Pidove, które jak przy każdej fontannie chciały się umyć. Gdy dowiedziały się, że Dewott nie jest fontanną, zdenerwowane, zaczęły dziobać w ziemi. I to na pewno nie za robakami... No i masz! Jeden już wyciąga młodą Lum Jagodę!
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Całkowicie legalna hodowla narkotyków Empty
PisanieTemat: Re: Całkowicie legalna hodowla narkotyków   Całkowicie legalna hodowla narkotyków I_icon_minitimePon Maj 05, 2014 8:18 pm

- Won mi z tond! Plusle, Minun, przegońcie mi ich stąd! - Dwa szybki i elektryczne pokemony zapewne szybko ich wypłoszą, jeśli to jednak nie wystarczy to wypuszczam jeszcze Raichu i Mankey, Mankey' owi nakazuje ataki thunder bolt, a Raichu po prostu karzę ich przegonić, tyle.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Całkowicie legalna hodowla narkotyków Empty
PisanieTemat: Re: Całkowicie legalna hodowla narkotyków   Całkowicie legalna hodowla narkotyków I_icon_minitimePon Maj 05, 2014 8:28 pm

Część z ptaszysk dała się przegnić po dobroci. Jednak druga część.. Zaczęła siekać Powietrznymi Cięciami w twoich podopiecznych i samego ciebie. Jedna Lum Jagoda pożarta żywcem.. Pozostawiła swoją rodzinę, żonę.. Dzieci..
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Całkowicie legalna hodowla narkotyków Empty
PisanieTemat: Re: Całkowicie legalna hodowla narkotyków   Całkowicie legalna hodowla narkotyków I_icon_minitimePon Maj 05, 2014 8:42 pm

- Ja kill was tu! - Wypuściłem jeszcze Rotoma.
- Za ogródek i za Lum jagodę! A zgińcie przepadnijcie! A... Noctlow hipnotyzuj ty mi ich tu! Już, raus, raus, urządzimy im tu prawdziwe aushwiz! Na końcu Inf ich u grilluje, a na razie złapać, związać, zakneblować, zabić, nie brać jeńców!
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Całkowicie legalna hodowla narkotyków Empty
PisanieTemat: Re: Całkowicie legalna hodowla narkotyków   Całkowicie legalna hodowla narkotyków I_icon_minitimePon Maj 05, 2014 8:44 pm

No i Pidove słysząc niemiecki.. Uciekły w siną dal.. Zostałeś jednak bez Lum Jagody. Nawet nie nasrały by to użyźnić!

-1 Dzień Czekania.
Pozostało 5 dni.


Następne posty jutro, chyba, że znajdziesz sposób na przyśpieszenie rośnięcia i zdobycie kolejnego -1 dnia czekania
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 24

Całkowicie legalna hodowla narkotyków Empty
PisanieTemat: Re: Całkowicie legalna hodowla narkotyków   Całkowicie legalna hodowla narkotyków I_icon_minitimeNie Cze 01, 2014 5:43 pm

Przylazłem tu wraz z Dewottem, ten mój pokemon latając sobie ze strumieniem wody nad roślinkami podlewa je... czy one przypadkiem już nie wyrosły? Hmm...
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

Całkowicie legalna hodowla narkotyków Empty
PisanieTemat: Re: Całkowicie legalna hodowla narkotyków   Całkowicie legalna hodowla narkotyków I_icon_minitimeCzw Cze 05, 2014 3:39 pm

Roślinki wyrosły. Jednak kilka, owoców zdążyło spaść. Drzewka domagają się wody.. Są na skraju wyczerpania.

+6 Oran Jagody
+3 Lum Jaogdy
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Całkowicie legalna hodowla narkotyków Empty
PisanieTemat: Re: Całkowicie legalna hodowla narkotyków   Całkowicie legalna hodowla narkotyków I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Całkowicie legalna hodowla narkotyków
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Hodowla Grzybków Halucynków

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Wzgórze :: Ziemie Uprawne-
Skocz do:  
strzałka do góry