IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Grudzień 2016
PonWtoSroCzwPiąSobNie
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
karta cosmo Ostrzeżeń między ewolucja turniej dagi66 Bank pokemony Adopcje deckardpain Podróż 2013 pokemona Mike liderzy emolga zmiany miastami menager Marmoria Orania loteria pokemon azuria konkurs

Share | 

Miasto Parmania (Fuchsia City)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
Unorthodox

Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Sob Sty 25, 2014 7:24 pm

Popatrzałem na pokemona, który tak leżał do góry nogami.. Podszedłem do niego i obróciłem go. Żeby był w normalnej pozycji. - Poczekamy tutaj aż się obudzi, tylko tyle możemy zrobić.. - rzekłem do Gallade i usiadłem na ziemi. Zerkałem co jakiś czas na pokemona lodowego czy aby się nie obudził. Pierwszy raz mam do czynienia z tym pokemonem i jestem ciekawy nieco niego...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Sob Sty 25, 2014 7:48 pm

Pokemon leżał tak i leżał, a ty i Gallade siedzieliście tak i siedzieliście... mijały sekundy, minuty... chyba nawet godziny, a wy siedzieliście. Ty zmarzłeś niesamowicie, a Gallade już dawno sam schował się do swojego przytulnego pokeballa. W końcu gdy po raz nie wiadomo który popatrzyłeś na zegarek i odkryłeś że siedzisz już tak dwie godziny pokemon się ocknął i spojrzał na ciebie przestraszony.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Unorthodox

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Sob Sty 25, 2014 7:51 pm

- No wreszcie.. - rozprostowałem ręce i ziewnąłem.. Podszedłem do pokemona ostrożnie.
- Nie bój się, nie chcieliśmy cię skrzywdzić. Nie wiedzieliśmy, że jesteś pokemonem.. Naprawdę bardzo cię przepraszam.. Może jesteś głodny..? - wyciągnąłem coś do jedzenia i podsunąłem mu pod nos.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Sob Sty 25, 2014 7:55 pm

Pokemon powoli zaczął się wycofywać, nie spuszczał cię z oka, ale i nie atakował. Po prostu wycofywał się, zostawiając za sobą ten charakterystyczny kształt, nawet jedzenia go nie przekonało. Nie było co się dziwić, ty też byś nie ufał jakiemuś obcemu faciowi, który rozkazał cię pobić, a teraz chce ci dać jakieś podejrzane żarcie...

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Unorthodox

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Sob Sty 25, 2014 8:04 pm

- Nie bój się, jestem przyjacielem.. Może to cię przekona. - wypuściłem Gallade. - Przekonaj go, że nie jestem wrogiem i nie chce go skrzywdzić. A ten atak to był wypadek.. Nie myślałem że jest pokemonem, ty zresztą też.. chyba, że wiedziałeś.. - popatrzałem na Gallade podejrzliwie..
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Nie Sty 26, 2014 7:54 pm

Oby pokemon gdy tylko zobaczył że sięgasz po balla nie chciał ryzykować i użył usunięcia. Ball Gallade przleciał kilka metrów i wpdał w śnieg za twoimi plecami, na szczęście leżał czerwoną stroną do góry i był świetnie widoczny. Ciebie z kolei bolała ręka, bo atak do słabych nie należał. Bergmite spojrzał na ciebie już nie spłoszonym, a wrogim spojrzeniem.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Unorthodox

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Nie Sty 26, 2014 8:07 pm

- Więc to tak.. - rzuciłem się za siebie do balla Gallade i wypuściłem go. Tym razem nie zdążył zaatakować żadnym gunwem.. - Gallade atakuj tego lodowatego swoim Close Combat.. Zaatakuj go mocno i celnie.. Nie będzie mnie atakował żaden pokemon. - powiedziałem i czekałem aż mój pokemon wykona atak.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shuzo

Male

Liczba postów : 148

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Nie Sty 26, 2014 8:44 pm

Mimo tego jak to wszystko aktualnie wygląda, spodziewałem się takiego obrotu spraw i wiedziałem, że znów możemy mieć przechlapane, tak więc zachowałem zimną krew, w końcu ostatnio ciągle byłem w beznadziejnym położeniu, to po co mam się wszystkim przejmować skoro mogę mieć na to wywalone i czas gdy robię sam pod siebie poświęcić na walkę z przeciwnościami losu. Użalanie się nad sobą nie da mi dodatkowej siły do walki z tym wszystkim co mi przeszkadza.
- Nie mam zamiaru się teraz poddać! - Wykrzyknąłem i wydałem polecenie dla mojego poke-ptaka.
- Skarmory, szybko zrób dziurę w tym dachu za pomocą Swift! Nie musisz się o nic martwić, w odpowiednim momencie cię wycofam, więc skup się na swoim zadaniu! - Zapewniłem pokemonowi, że jest bezpieczny i nie ma się o co martwić, by lepiej wykonał swoje zadanie, a ja sam na poczekaniu dalej kombinowałem oc mogę zrobić, by uciec nieprzyjacielowi.  Ciągle trzymałem balla pokemona, by go wycofać gdy będziemy już przy dachu. Nie mogę pozwolić, by coś mu się stało, ale niestety musi zrobić dziurę w tym dachu, aby miał przynajmniej gdzie wrócić gdy będzie już po wszystkim... Tak, mówiąc "gdy będzie już po wszystkim" mam nadzieję, że uda nam się stąd uciec już bez większych problemów. Jeśli teraz uda nam się zrobić dziurę w dachu przez którą wlecę do budynku, a następnie ograniczę tam widoczność dzięki burzy piaskowej, którą w stanie jest wywołać mój towarzysz, Baltoy, na pewno ta seria niepowodzeń się zakończy i uciekniemy przed mafią pragnąca na mnie zemsty za wpakowanie ich towarzysza za kraty.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

Liczba postów : 6717

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Nie Sty 26, 2014 11:58 pm

Shuzo
Skarmory posłuchał cię i użył Swift w dach. Okazał się on raczej słabo gruby więc wszystko szłoby bez niepotrzebnych problemów... Gdyby tylko nie znowu ten Staraptor, który jednak zawrócił. Ponownie użył Brave Bird. Poke-ptak był nadal bez opryszka, więc mógł spokojnie użyć tego ataku. Skarmory szybko spróbował zrobić unik. Ostatecznie Staraptor uderzył twojego żelaznego poke-ptaka w drugie skrzydło. Zabolało to trochę poke-ptaka tego jak to mówisz ,,mafiozo''. Po za tym Brave Bird osłabił Staraptora i skończyło się na tym że ,,ptaszek'' spadł na resztę uszkodzonego dachu. A twój pokemon ostatecznie stracił już całkowicie panowanie nad swoim żelaznym ciałem i zaczął robić różne wywroty. Po kilku sekundach jednak odzyskał panowanie i spróbował wylądować na innym dachu.
- Tylko cię dogonimy, a zobaczysz co to ból. - usłyszałeś cicho krzyk najbliższego z tych ,,mafiozów''. Mimo wszystko goniło cię 3 a nie 4 ,,kolegów'' Haxera. Ten czwarty został na dachu.

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shuzo

Male

Liczba postów : 148

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Pon Sty 27, 2014 5:40 am

Wycofałem Skarmorego i nie zwlekając ani chwili wskoczyłem do środka budynku w którego dachu dziurę zrobił mój pokemon ptak, by uciec przed nieprzyjacielami. Tak jak planowałem wcześniej, wezwałem Baltoya.
- Hej, kolego. Użycz mi znów swojej mocy i użyj tutaj burzy piaskowej. - Wydałem polecenie po czym szeroko uśmiechnąłem się i zacząłem biec jak najdalej z miejsca w którym się znalazłem szukając lokacji, gdzie będę mógł się schować bądź też wydostać się stąd i dostać na jakąś poboczną uliczkę, gdzie "mafiozi" nie będą mogli mnie zobaczyć ze swoich Staraptorów i dzięki temu zdobędę szansę na szybkie wywinięcie się z tej sytuacji.
Nim oddaliłem się nieco dalej z miejsca gdzie wydałem polecenia dla pokemona, wykonałem charakterystyczny ruch dłonią, który oznacza "Chodź za mną". Miało na celu to zapewnienie, że Baltoy będzie wiedział co robić i ruszy ze mną po wykonaniu ruchu, który mu rozkazałem.
- Teraz na pewno uda mi się uciec tym szaleńcom, którzy nie chcą mnie zostawić mimo, że sprawiam tyle komplikacji! Już widzę ich minę gdy wydostanę się stąd i ucieknę z ich zasadzki! - Pojawiały się w mojej głowie myśli pełne nadziei.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

Liczba postów : 6717

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Pon Sty 27, 2014 12:16 pm

Wskoczyłeś do budynku. Były wszędzie uszkodzone meble, gruz z dachu, pęknięcia w podłodze od gruzu i wiele więcej uszkodzeń. Nie było jednak ludzi. Prawdopodobnie się ewakuowali wyjściem które zauważyłeś. Wypuściłeś Baltoya który posłusznie użył SandStormu. Usłyszałeś cicho dźwięk wypuszczenia pokemonów. Nie wiedziałeś jednak jakich z powodu burzy piaskowej.
- Unfezanty, użyjcie Air Cutterów. - usłyszałeś ciche wykrzyknięcie mafioza. Już wiadomo jakie pokemony wypuścił. Nagle burze piaskową lekko pocięły dwa niebieskie X. Burza się ,,zredukowała'' jednak Baltoy został zraniony jednym z tych Air Cutterów. Widzisz lekko dwa wyjścia. Nad jednym jest zielona tabliczka. Jaki wybierasz wybór: Wybierasz drogę ,,zwykłą'' czy ewakuacyjną? Nie zapominajmy jednak że Baltoy jest ranny i nie będzie mógł tak łatwo uciekać. A ,,mafia'' jest co raz bliżej.

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Czw Sty 30, 2014 5:36 pm

Jedna walka wręcz wystarczyła, był to silny walczący atak, walczący więc i nadzwyczaj bolesny dla lodowego pokemona. Do tego twój stworek był silnym i doświadczonym wojownikiem, a ten nowo spotkany kryształek lodu bynajmniej nie sprawiał takiego wrażenia. Bergmite leżał teraz przed wami niezdolny do walki, znowu.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Unorthodox

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Czw Sty 30, 2014 5:41 pm

- Bardzo dobra robota Gallade.. nie będzie mnie atakował, bezbronnego człowieka. Teraz chyba pozostaje nam jedna rzecz, gdyż podoba mi się ta jego zadziorność. Przyda mi się taki pokemon.. - wyciągnąłem z kieszeni balla i rzuciłem w lodowego stworka, z nadzieją że złapie go i dołączy do mojej drużyny..
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Czw Sty 30, 2014 6:03 pm

Pokemon zapewne myślał sobie coś w stylu "nie będzie mnie bił jakiś psychol i to na komendę człowieka. Bezbronnego pokemona tak napadać w biały dzień", ale co tam. Ball trafił w niego, zaczął się kołysać, mrugać i wydawać charakterystyczne piknięcia. W końcu to wszystko uspokoiło się, a to znaczyło tylko jedno... Bergmite został złapany!

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Unorthodox

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Czw Sty 30, 2014 6:28 pm

- Jupi.. Gallade powrót.. - wycofałem go i wyjąłem LaptoPC. Wymieniłem Sawka na Bergmite i wypuściłem go. - Witaj, mały zadziorny pokemonie. - rzekłem do nowego członka drużyny i pogłaskałem go.. - Jesteś głodny może ? - spytałem go i wyjąłem muffinę.. Po czym wypuściłem resztę pokemonów moich.. - Przywitaj się z nimi..
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 6

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Czw Sty 30, 2014 10:36 pm

Bergmite niechętnie wyszedł z czerwono-białej kulki. Gdy tylko zacząłeś do niego mówić tak przyjacielsko, wręcz się zdenerwował. Jak śmiałeś mówić do niego tak pokojowo! Przecież, ledwo co pojmałeś go i to bez jego pozwolenia. Gdy ujrzał inne pokemony, był pewny, że znów chcecie go atakować więc posłał w nie Powder Snow i postanowił ukryć się w najbliższych krzakach. Jednak jako, że nie było na nich liści, i tak było go widać. Nie był zadowolony, a twoje pokemony też nie wyglądały na zadowolone z tego nie za miłego powitania.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Unorthodox

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Czw Sty 30, 2014 10:46 pm

- Bergmite, Bergmite uspokój się. Nie mamy zamiaru cię atakować ani nic z tych rzeczy. Ten pierwszy atak to nie był celowy, ile razy mam cię to tłumaczyć. Wcześniej nie znałem, ani nie widziałem takiego pokemona jak ty, więc myślałem że to zwykły lód był.. co nie Gallade ? - dopytałem swojego pokemona. - Wytłumacz mu to swoim językiem.. może ciebie posłucha.. albo któregokolwiek z was.. żeby przestał atakować i być wrogo nastawiony i do mnie, i do was..
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Czw Sty 30, 2014 11:06 pm

Gallade podszedł do niego i zaczął mu coś tłumaczyć. Jednak ten nie chciał przyjąć do wiadomości, tychże informacji. Widać nie tylko cie znienawidził, ale i jest uparty jak osioł. Nic mu się nie da wytłumaczyć! Najwidoczniej musi sam dość do wniosku, że może ci ufać. Przekonywanie go na siłę nic nie da. Gallade sam się o tym przekonał, gdy skończył z Bergamitem, przygryzionym do jego nogi. Pokemon wskazał na te żyjącą bryłkę lodu..
- Galla.. Gall.. - mruknął. To chyba było coś w stylu "Zabierz go proszę"
- Gala, gal.. - dodał po chwili. A to chyba "Bo mu przywalę"
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Unorthodox

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Pią Sty 31, 2014 1:01 pm

- Eh.. powrót Bergmite do pokeballa. - wycofałem go. - Gallade nic ci nie jest ? - spytałem swojego pokemona. - Nie mam innego wyboru jak zanieść tego pełnego nienawiści Bergmite do psychologa.. - rzekłem a to sam do siebie, a to do pokemonów, które stały obok mnie.
- Mam nadzieje, że on pomoże mi z nim.. - westchnąłem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Pią Sty 31, 2014 4:53 pm

Pokemony pokiwały głowami na zgodę. Też liczyły na to, że Bergamite nie będzie już tak wrogo nastawiony. Gallade stwierdził, że nic mu nie było. Jest pokemonem walczącym, ale i psychicznym. Mimo to, nie za specjalnie odczuł to chrupnięcie. Poczułeś, że zrobiło się dość zimno. Typhlosion widząc, że zadrżałeś z zimna, podszedł do ciebie i wypuścił płomień ze swojego karku, od razu zrobiło się cieplej. Inni twoi towarzysze, też do niego podeszli. Wszyscy chcą się ogrzać.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Unorthodox

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Pią Sty 31, 2014 5:07 pm

- Wszyscy poza Typhlosionem powrót.. - wycofałem je do balla. - Typhlosion chodź udamy się w kierunku wyjścia z tego miasta. Jednak cały czas miej ogień, bo inaczej zamarznę.. - rzekłem do pokemona i udałem się do wyjścia z miasta. Miałem zamiar udać się do Viridian City, by psycholog pogadał z Bergmite i pomógł mi z nim, żeby nie był taki agresywny..
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Pią Sty 31, 2014 5:10 pm

Typhlosion zaprzeczył i zaczął ciągnąć cie za rękaw. Nigdzie cie nie puści. Nigdzie, a to nigdzie. Przecież, on nie da rady przez cały czas palić płomienia na karku, w końcu się zmęczy, a wtedy ty zmarzniesz. Ciągnął cie w głąb miasta. Tam zawsze, możesz znaleźć jakiś hotel, lub jakiekolwiek inne miejsce, gdzie możesz się zatrzymać. W końcu robiło się coraz to ciemniej. A jak wiadomo w nocy jest o wiele zimniej.
- Typhloo!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Unorthodox

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Pią Sty 31, 2014 5:15 pm

- Dobrze, już dobrze. Idziemy do miasta. Przepraszam cię, powinienem wiedzieć, że nie dasz rady cały czas utrzymać ognia.. - podążyłem z nim do miasta w celu poszukania czegokolwiek do schronienia się czy coś.. Potem najwyżej wyruszę do Viridian City, gdy będzie cieplej i mniej śniegu..
Jednak cały czas myślałem o Bergmite..
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Pią Sty 31, 2014 5:23 pm

Typhlosion szedł obok ciebie. Nie czułeś zimna. Było ci przy nim cieplutko jak pod kocem. Większość mieszkańców Pramianii już dawno zaszyło się w swoich domach. Widziałeś tylko jak w ich mieszkaniach paliły się światła. W końcu jednak dostrzegłeś jakiś hotel. Twój ognisty pokemon poczuł ulgę, najwidoczniej zaczął się już trochę męczyć ciągłym utrzymywaniem ognia. Od razu weszliście do środka, a gdy tylko to zrobiliście, Typhlosion zażądał schowania do Pokeballa, pod pretekstem "Chcę odpocząć!"
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Unorthodox

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Pią Sty 31, 2014 5:30 pm

- Powrót mój ulubieńcu. - pogłaskałem go chwile i wycofałem go do balla, po czym udałem się do recepcji.. - Są jakieś wolne pokoje czy coś ? - spytałem, stojąc przy ladzie i czekając na odpowiedź. Rozglądałem się też na lewo i prawo, żeby ocenić do jakiego hotelu trafiłem.. i czy będzie mi w nim dobrze.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Today at 12:05 am

Powrót do góry Go down

Miasto Parmania (Fuchsia City)
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next