IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Grudzień 2016
PonWtoSroCzwPiąSobNie
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
emolga zmiany karta liderzy cosmo Mike Marmoria turniej Orania pokemona Bank miastami menager konkurs pokemon deckardpain azuria pokemony 2013 Ostrzeżeń dagi66 loteria Podróż Adopcje między ewolucja

Share | 

Miasto Parmania (Fuchsia City)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
kuba03065

Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Czw Sty 23, 2014 6:06 pm

- Dobre argumenty. Sprawdźmy. - mówi policjant po czym wziął balle z stołu, po czym wypuścił pokemony, chociaż... nie pojawiły się. Balle się otworzyły, ale pokemonów ani śladu.
- Przyznaje się do winy. A jeśli chodzi o pokemony to zabrał je mój wspólnik, podstawiając puste balle. - powiedział Haxer i zrobił tajemniczy uśmiech. Policjant skuł złodzieja.
- Kto jest tym wspólnikiem? - zapytał policjant. Haxer zrobił tylko pokerską minę. Arcanine warknął. Ani słowa. Widocznie nic nie powie. Na razie.

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shuzo

Male

Liczba postów : 148
Szacunek na dzielni : 1

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Czw Sty 23, 2014 6:26 pm

- Wszystko jasne, a to nędzna szumowina... - Moje czoło się zmarszczyło, było widać, że nie jest mi do żartów.
- Zabrał je trener, który przed chwilą tutaj był..  Trzeba za nim szybko iść póki nie mógł daleko uciec. -  Spojrzałem wściekły na tępego policjanta.
- Niech pan zajmie się tym śmieciem, a ja pójdę za tym drugim i go dorwę, widziałem którędy poszedł. Nie powinno być problemu w złapaniu go jeśli nie schował się do żadnego budynku. - Zapewniłem i tylko czekałem na pozwolenie, by pójść.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Czw Sty 23, 2014 6:37 pm

- Dobrze. - mówi policjant. Po chwili pojawia się ten trener. Chrząknął i pokazał legitymację policjanta. Po chwili zdjął płaszcz, którego nie zauważyłeś i ujrzałeś mundur policji.
- To ja zawiadomiłem tego policjanta o tym Haxerze. - tłumaczy ,,trener''. Jednak nie miał z tym nic wspólnego. To utrudnia sprawę.
- A ja myślałem że to trener. - mówi Haxer zdziwiony. - Teraz przynajmniej rozumiem czemu żaden z twoich pokemonów go nie zainteresował. - dodał teraz wkurzony.

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shuzo

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Czw Sty 23, 2014 9:40 pm

Coś mi tutaj nie pasowało, lecz nie byłem pewien co...  Postanowiłem wszystko poukładać sobie w głowie, by zrozumieć co się tutaj dzieje.
- Z tego co mówi Hakser wynika, że jak przyszedł tutaj pseudo-trener to pokemony tutaj jeszcze były, ale gdy ja tutaj przybyłem to raczej ich tam już nie było... Co to za sztuczka?! - Łamałem sobie głowę, aż postanowiłem zwyczajnie zapytać rangera co on knuje.
- Ehh, niezbyt wiem, o co tutaj może chodzić, ale chyba dla ciebie i dla mnie będzie wygodniej, gdy po prostu zdecydujesz się oddać mi te pokemony. Jakim cudem moje pokemony mógł zabrać twój wspólnik skoro jeszcze prze chwilą był tutaj policjant, któremu pokazywałeś moje pokemony? Co ty kręcisz, człowieku? - Dopytywałem nieco już rozdrażniony. Miałem już serdezcznie dość tych wszystkich złodziei i oszustów..
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Czw Sty 23, 2014 9:47 pm

Haxer pokazał rękę, którą złożył w pięść. Po chwili jego kciuk wskazał bok. Był tu stół.
- Przyjrzyj się to zrozumiesz. - mówi Haxer z pewnym uśmieszkiem. Policjant myśląc że to już koniec wziął Haxera.
-Jak będziesz chciał go przepytać, to śmiało. - mówi po czym idzie z tym złodziejem na komisariat. Co do samego stołu: Miał gruby, drewniany ,,blat''. Nie widzisz w tym jednak nic podejrzanego. Pseudo-trener przyglądał się uważnie, po czym stwierdził.
- Nie rozumiem o co tu chodzi. - po czym poszedł na komisariat.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shuzo

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Czw Sty 23, 2014 9:52 pm

- Przynajmniej pozbyłem się tych wkurzających sztywniaków... - Odetchnąłem, gdy policjanci sobie poszli i zatoczyłem rękawy swojej koszuli po czym zamachnąłem się składając ręce na kształt młótu
- No to boom - Powiedziałem cicho i walnąłem w stół próbując sprawdzić, czy nie ma przypadkiem w środku moich pokeballi. Taki trick w tym przypadku jest bardzo możliwy. On wydostałby się z więzienia, ja bym zostawił to miejsce i szukał swoich balli, a moje pokemony trafiłyby do niego... sprytnie. Na pewno są schowane gdzieś w środku, złodzieje lubią chować rzeczy w skrytkach. - Uśmiechnąłem się i uderzyłem licząc, że blat chociaż trochę pęknie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Czw Sty 23, 2014 9:58 pm

Blat był twardy. Jedyne co to zrobiło to ból na twojej ręce. Widać że musiano użyć do tego mebla bardzo twardego drewna by stół dłużej przetrwał. Sposób na znalezienie odpada. Jednak można zauważyć że mebel jest wystarczająco gruby by były tu szuflady. I faktycznie... były tu ukryte szuflady. Być może skubaniec tam schował balle. Przy jednym z drzew jakieś 5 stoisk dalej było widać jednak dwóch ludzi w tajemniczych szarych płaszczach. Mieli też kaptury. Na oczach nosili za to okulary z czarnymi szkłami.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shuzo

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Czw Sty 23, 2014 10:12 pm

Wziąłem wszystkie pięć pokeballi z moimi pokemonami i po chwili zdecydowałem się wziąć też te puste. Mimo tego, że byłem świadomy obecności dziwnych osób to i tak nie miałem zamiaru wnikać w to o co tutaj chodzi. Najważniejsze było to, że moje pokemony są bezpieczne. 
- Widać, że tym kolesiom jest dość zimno, skoro ubierają takie ubrania. Mimo że pada śnieg, to niezbyt to odczuwam... Może już się do tego przyzwyczaiłem? - W mojej głowie pojawiały się kolejne myśli i gdy wróciłem z wyprawy do moich myśli, ruszyłem w stronę centrum pokemon jak najdalej jest to możliwe z dala od niebezpiecznie wyglądających osób.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Czw Sty 23, 2014 10:19 pm

Odzyskałeś swoje pokemony. Zdobyłeś też pięć pokeballi. Ruszyłeś w stronę Centrum Pokemon. Gdy wydawało się że wszystko będzie dobrze to niespodziewanie gdy byłeś na ,,obszarze'' gdzie nie było nikogo, wyszedł przed ciebie jeden z zakapturzonych. Za tobą też ktoś był.
- Przez ciebie nasz wspólnik, Haxer jest w więzieniu. Zapłacisz za to. - powiedział ten przed tobą, po czym wypuścił swojego Emboara. Ten z tyłu wypuścił za to Blastoise.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shuzo

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Pią Sty 24, 2014 7:16 pm

Nie wiedziałem jak to się stało, że byłem w zupełnie pustym miejscu bez ludzi, ale za to wiedziałem, że muszę szybko stąd uciekać. Z mafiozami nie ma żartów, a w szczególności z takimi, którym wpakowałeś kumpla do więzienia. Nie chciałem pokazać po sobie, że jestem nieco przerażony mafii, tak więc postanowiłem być twardy w gębie i coś na poczekaniu wymyślić.
- He? Kolejne szumowiny chcą wpakować się za kraty? To nawet lepiej, że sami do mnie przyszliście, nie będę musiał za wami latać po tym dość sporym mieście. Widziałem was wcześniej, ale nie wydalicie mi się na tyle silny, by było warto was ścigać. Myślicie pewnie, że teraz gram na waszych warunkach - gówno prawda. - Zaśmiałem się pod nosem niczym typowy czarny charakter z książki po czym szybkim ruchem dłoni wyciągnąłem balla ze swojej torby i wyrzuciłem go w górę.
- Baltoy, wybieram Cię! - Po mojej twarzy było można poznać, że jestem pewien tego co robię, a przynajmniej miałem nadzieję, że tak jest i te oprychy nieco się mnie przestraszą.
- Sandstorm, szybko, i leć za mną! - Krzyknąłem do Baltoy'a i zacząłem uciekać pierwszą drogą, która wpadła mi w oko.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Unorthodox

Male

Liczba postów : 5460

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Pią Sty 24, 2014 8:30 pm

- Dobrze Gallade, wykorzystaj wściekłość i z cała mocą dobij tego Pangoro swoim Close Combat. Gdyby to nie starczyło to skocz i zaatakuj go z powietrza Leaf Blade.. po tym powinien paść, a jak jeszcze będzie na nogach to Teleport i szybki Magical Leaf. Jak padnie to czekaj ze spokojem na przeciwnika i zaatakuj go Night Slash.. - rozkazałem swojemu pokemonowi.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

Liczba postów : 7472

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Pią Sty 24, 2014 8:38 pm

Pangoro padł dość szybko, zdołał jeszcze raz zaatakować jakimś atakiem, ale to niewiele mu pomogło. Chłopak schował poległego pokemona.
- Masz naprawdę silne pokemony. - Powiedział z podziwem. - Gratuluje wygranej, należała ci się, na razie. - Dodał i odszedł w stronę centrum miasta, prawdopodobnie do centrum pokemon wyleczyć swoje stwory. Gallade posłał za nim triumfalne spojrzenie, widać że był z siebie dumny.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Pią Sty 24, 2014 8:55 pm

Shuzo:
Baltoy użył sandstorm. Pobiegłeś w pobliską uliczkę, a Baltoy za tobą, kiedy... okazało się że jest tu jeszcze dwóch wspólników Haxera, którzy wyłonili się z cienia uliczki. Tu Sandstorm nie wlatywał i oni spokojnie wypuścili swoje pokemony. Był to Flareon i Vaporeon.
- Nadal zgrywasz chojraka? - powiedział jeden z nich. Co gorsza zostałeś otoczony, ponieważ ci dwaj co najpierw cię zaczepili mimo piasku weszli tu. Byli bez Emboara i Blastoise. Co nie znaczy że byli bez pokemonów. Weszli tu z Umbreonem i Leafeonem. Jeden z tych z tyłu zdjął okulary. Można było dojrzeć ciemno-zielone oczy.
- Nie masz gdzie uciec. - stwierdził.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shuzo

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Sob Sty 25, 2014 4:28 am

Nieco zakłopotany ciągle próbowałem panować nad sytuacją, ale niezbyt mi to wychodziło i z każdą chwilą byłem w coraz gorszych tarapatach, przeciwników było coraz więcej, a pomysłów coraz mniej.
- Nie bądź taki pewien siebie, kolego. Tak jak mówiłem już wcześniej to ja rozdaję tutaj karty! - Dalej próbowałem zgrywać maczo. Postanowiłem skorzystać z następnego pomysłu i sięgnąłem po kolejnego balla. Szybko przyzwałem Pignite'a i wydałem mu rozkazy:
- Użyj silnego smog, a Ty Baltoy, ponów ostatni ruch! - Wykrzyknąłem i od razu, gdy pokemony to zrobiły odwołałem je do swoich ballów, a w całym tym zamieszaniu przyzwałem kolejnego pokemona, którym był Skarmory. Szybko na niego wsiadłem i powiedziałem, by zaczął lecieć.
- Skarmory, uciekamy stąd! Wzbij się w powietrze i leć stąd jak najdalej! - Wiedząc, że przez ruchy skrzydeł ptaka, nasza zasłona w miejscu gdzie jesteśmy nieco się osłabi, postanowiłem obserwować uważnie wszystko co się dzieje, by móc mówić pokemonowi ptakowi jak ma się poruszać i unikać ataków przeciwnika, które najpewniej nastąpią.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Sob Sty 25, 2014 12:06 pm

Pignite użył Smogu, a Baltoy Sandstormu. Gdy wskoczyłeś na Skarmorego to usłyszałeś odgłosy wypuszczania pokemonów. Skarmory wyleciał z dymu i piachu. Gdy wydawało się że wszystko będzie dobrze...
- Nie damy ci tak łatwo uciec. - po czym z dymu i piasku wyłoniły się cztery Staraptory, a na każdym z nich był jeden z tych natrętów. Widać, że po kradzieży muszą być przygotowani do ucieczki. Widocznie czeka cię trudna ucieczka.
- Staraptor, użyj Double Team. - wypowiedział każdy po kolej i wtedy pojawiły się po 4 kopie Staraptorów, czyli razem było 20 poke-ptaków, z których oczywiście 16 było bez tych ludzi, co oznaczało że można łatwiej namierzyć prawdziwe.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Unorthodox

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Sob Sty 25, 2014 1:10 pm

Zdziwiony nieco że odpuścił walkę podniosłem rękę w geście pożegnania.. - Dobra robota Gallade.. wracaj do pokeballa. - wycofałem go i udałem się w głąb lasu, by poszukać czegoś ciekawego czy też jakiegoś pokemona, dlatego też co kilka minut sprawdzałem swoim pokedexem czy niema czegoś po okolicy. Patrzyłem też i wsłuchiwałem się czy coś słychać lub widać, co może być ciekawym przeżyciem lub coś w ten deseń.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Sob Sty 25, 2014 1:41 pm

Była zima, większość pokemonów które normalnie siedzą w lessie pochowała się. Raz gdzieś daleko zauważyłeś stado Deerlingów w zimowej szacie, ale szybko uciekły. Niedługo po tym natknąłeś na na Stalnera który grzebał w śniegu szukając jedzenia, ale on również od razu zwiał. Nagle zauważyłeś coś co cie zaintrygowało. Płytko wytarta w śniegu ścieżka w której bylo pełno maleńkich śladów, zarówno ślady jak i sama bruzda urywały się niespodziewanie przy małej skale która była całkowicie pokryta lodem i do połowy zakryta śniegiem.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Unorthodox

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Sob Sty 25, 2014 1:55 pm

- Nah.. Deerlingi i Stantler niezbyt mnie interesują.. chyba że wiązałoby się z czymś ciekawym na nich.. albo by były shiny.. - powiedziałem idąc przed siebie. Nagle zauważyłem jakąś ścieżkę ze śladami.. ciekawy do kogo należą podążyłem i zobaczyłem skałę, która była pokryta śniegiem i lodem.
- Ciekawe co to takiego jest.. pora ten śnieg odgarnąć.. - tak też zrobiłem jak powiedziałem i starłem śnieg z tej skały by zobaczyć co takiego się tam znajduje pod nim. Ręką trochę mi zmarzła gdy odgarniałem, ale jestem zbyt ciekawski i musiałem zobaczyć co przykrywał śnieg.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Sob Sty 25, 2014 2:26 pm

Odgarnąłeś śnieg i zobaczyłeś lód. Po prostu niezbyt wielką bryłkę lodu która leżała sobie od tak na ziemi. W sumie to była zima i lód nie był niczym niezwykłym, ale ta jedna bryłka w ogóle nie pasowała do całej reszty krajobrazu... nie wiedziałeś co o tym myśleć. Może gdyby to była sama bryłka to nie było by aż tak dziwne, ale co niby znaczą te ślady które ewidentnie prowadzą do niej?

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Unorthodox

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Sob Sty 25, 2014 2:39 pm

- Coś i ktoś na pewno za tą bryłą jest.. nie przypadkowo znajdują się tu te ślady.. - rzekłem i próbowałem sam jakoś zepchnąć tę bryłę ale nie dawałem zbytnio rady. Wypuściłem więc Gallade.. - Wiem, że jesteś zmęczony po tej długiej walce. Ale przesuń albo rozwal mi tu tą bryłę lodu swoim Close Combat.. tylko zrób to z niezbyt wielkim hukiem, tylko powoli i ostrożnie bo ktoś albo coś za nim się znajduje. - rzekłem do pokemona i czekałem aż wykona swoją "robotę", którą mu rozkazałem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Sob Sty 25, 2014 3:28 pm

Gallade przywalił z całej siły w bryłkę lodu, która wydała przeraźliwy pisk, przeleciała kilka metrów, przywalił w drzewo i spadła na ziemię. Upadła teraz do góry nogami i mogłeś zobaczyć że to nie jest zwykły lód. Lód ten miał bowiem małe nóżki i dość duże oczy, którymi spojrzała na was ze zdziwieniem, chwilę po tym te oczka zamknęły się, co zapewne oznaczało omdlenie. Czyżbyś trafił na jakiegoś dziwnego pokemona?

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Unorthodox

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Sob Sty 25, 2014 4:23 pm

// o_O //
- Czyżby to pokemon.. - spojrzałem na niego ze zdziwieniem, gdy tak sobie leżał. - Gallade co myśmy zrobili.. - podrapałem się po głowie.. myślałem że coś jest pod tym lodem. Do głowy by mi nie przyszło że ten lód to pokemon. - Sprawdźmy go w pokedexie.. - wyciągnąłem dexa i zeskanowałem go, żeby sprawdzić co to jest..
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shuzo

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Sob Sty 25, 2014 6:41 pm

- Pff - Prychnąłem pod nosem nie mając już więcej pomysłów co robić. Mając serdecznie dość wszystko powalonych ludzi, którzy ciągle plątają się mi pod nogami postanowiłem zaryzykować - i tak w tej sytuacji nie miałem wiele do stracenia.
- Na mój znak wyślij serie Swift w wrogie pokemony, Skarmory.- Powiedziałem do towarzysza wiedząc, że dzięki temu pozbędziemy się z ogona pokemonów skopiowanych oraz spowolnimy te prawdziwe, które mają na plecach trenerów.
- Na pewno jest im ciężko ich nieść w końcu nie należą do największych poke-ptaków, i może jest jakaś szansa na to, że któryś z mafiozów spadnie facjatą prosto na beton. - Pocieszyłem się tą myślą i szybko wydałem znak dla pokemona.
- Teraz! - Ciągle miałem nadzieje, że uda nam się zestrzelić wszystkie kopie i dzięki temu zwiększyć nasze szanse na ucieczkę.
- Dobrze, teraz przyśpiesz i dalej uciekamy przed nimi - Powiedziałem spoglądając do tyłu, na wrogów.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Sob Sty 25, 2014 7:18 pm

Shuzo
Miałeś rację. Staraptory nie były największymi poke-ptakami. Swifty zniszczyły wszystkie kopie i spowolniły złodziejaszków. Skarmory odleciał trochę, a Staraptory miały problemy cię gonić. Jednak jeden z opryszków zeskoczył na pobliski dach i wskazał cię palcem swojemu poke-ptakowi. Jak się okazało, jest to komenda ataku ponieważ Staraptor ruszył na was atakiem Brave Bird. Staraptor nie tyle że był bez ,,jeźdźca'' to jeszcze przyspieszony został wykonywanym atakiem. W chwilę was dogonił. Skarmory sam z siebie zrobił unik. Niestety, pech chciał by trafiło go w skrzydło. Skarmory z lekkim bólem zaczął spadać na jeden z dachów, a Staraptor wraca po swojego ,,jeźdźca''.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Sob Sty 25, 2014 7:18 pm

Uno;
Pokedex napisał:

Bergmite, pokemon lodowy z Kalos, brak większej liczby danych.

Tylko tyle pokedex wiedział o tym pokemonie, ale w obecnej sytuacji i te informacje były przydatne, bynajmniej wiedziałeś co to za gatunek, a to już coś. Gallade patrzył na to zakłopotany, nie bardzo wiedział jak ma się zachować, zerkał to na Bergmite ze współczuciem i tak jakby mówił "sory", a raz na ciebie z wyczekiwaniem, jakby chciał abyś nagle wynalazł coś genialnego co postawi tamtego na nogi i wymaże mu pamięć, albo co cofnie czas...

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Today at 12:16 pm

Powrót do góry Go down

Miasto Parmania (Fuchsia City)
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next