IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Grudzień 2016
PonWtoSroCzwPiąSobNie
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
Marmoria emolga Orania karta między dagi66 deckardpain Podróż Mike turniej zmiany Adopcje loteria liderzy 2013 menager pokemon Bank ewolucja Ostrzeżeń azuria pokemona pokemony cosmo miastami konkurs

Share | 

Miasto Parmania (Fuchsia City)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
Filipos44

Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Pon Sty 13, 2014 5:31 pm

Tak jak przewidziałeś przeciwnik zmienił pokemona i na polu walki stanął wielki i budzący grozę niedźwiedź, wyglądał on tak; . Niedźwiedź ryknął groźnie, lecz twoja zaradna podopieczna nie czekała na nic więcej i trafiła magicznym liściem. Nie było się jednak z czego cieszyć, bo po chwili wróżka została raniona chrupaniem, starała się obronić psychicznymi atakami, ale te nie działały na mrocznego przeciwnika. Gardevoir raniona trucizną.
Pangoro 95%
Gardevoir 79% +zatrucie

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mike

Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Pon Sty 13, 2014 5:50 pm

Byłem szczęśliwy ponieważ wiedziałem jak tam dojść, lecz gdy usłyszałem o tym że mam mieć ciepłą kurtkę i latarkę, przypomniałem sobie że nie mam tych rzeczy, od razu skierowałem pytanie do Siostry Joy: Skąd mogę wziąć latarkę i ciepłą kurtkę? Byłem bardzo ciekaw i wyczekiwąłem na odpowiedź.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

Liczba postów : 6717

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Sro Sty 15, 2014 7:12 pm

Mike:
- Nie jestem pewna, ale z tego co wiem to można je kupić w sklepie. Ale za ile to nie pamiętam. - odpowiada na zadane przez ciebie pytanie siostra Joy. Chyba wiesz już wszystko co potrzeba. Zauważasz nagle że blokujesz kolejkę złożoną już z 6 trenerów i 1 trenerki. Zauważyć można że ,,tłum'' zaczyna się niecierpliwić.

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mike

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Sro Sty 15, 2014 7:15 pm

(Nie zajęło by mi to tyle gdyby mg szybciej odpisał xD)
Dziękuje Po tych słowach zabrałem pokeballe i szybko wyszedłęm z kolejki szukając sklepu który jest najbliżej, widząc pierwszy lepszy sklep szybko skierowałem się tam po czym wszedłem i spytałem się sprzedawcy/sprzedawczyni: Można tu kupić latarkę i męską kurtkę zimową? Jeżeli tak to za ile?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Sro Sty 15, 2014 7:24 pm

(nie wiedziałem co wcześniej pisać xD)
Pierwszy sklep jaki zobaczyłeś był jakieś 5 budynków od centrum pokemon. Wszedłeś tam i zapytałeś o te przedmioty. - Latarka za chyba 15$. Kurtkę musisz sam sprawdzić bo nie pamiętam. - odpowiedział młody sprzedawca, który na chwilę przerwał swoją robotę, a po odpowiedzi zajął się dalej swoją robotą. Widzisz tu różne przedmioty: Pokeballe, jagody i inne. Zauważasz latarki i kilka półek dalej kurtki zimowe męskie.

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mike

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Sro Sty 15, 2014 7:27 pm

Dziękuję za informację, sprawdzę Zaraz po tych słowach wziąłem koszyk, podszedłem do półki z latarkami i wziąłem jedną,.Podszedłem do półki z kurtkami, położyłem koszyk na ziemię i zacząłem szukać jakiejś w moim rozmiarze, zobaczyłem jakie są ceny kurtek (napisz po ile jaka w moim rozmiarze)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Sro Sty 15, 2014 7:34 pm

Wziąłeś jeden koszyk i podszedłeś do półki z latarkami. Latarka faktycznie kosztowała 15$ i wziałąś jedną. Teraz szukałeś kurtek. Jedne były za duże, jedne za to były, zbyt małe na ciebie. Wydawało się że nie było kurtek na twój rozmiar, kiedy wreszcie znalazłeś kurtkę na swój rozmiar. Kosztowała ona mało, no chyba że inaczej o tym myślisz o tej cenie, którą było 30$. Za latarkę i kurtką zapłaciłbyś 45$.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mike

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Sro Sty 15, 2014 8:15 pm

Całkiem niedrogo, nareszcie będę mógł się wybrać do lodowej jaskini Wziąłem kurtkę, włożyłem ją do koszyka i poszedłem do sprzedawcy. Powiedziałem że biorę tę kurtkę i latarkę, dałem pieniądze, wyszedłęm ze sklepu. Kurtkę ubrałem a latarkę włożyłem do kieszeni kurtki.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Sro Sty 15, 2014 8:19 pm

Zapłaciłeś te 45$. Kurtka była założona, a latarka włożona do kieszeni. Byłeś już właściwie gotowy by ruszyć do lodowej jaskini. Było wszystko: Silny wodny lub lodowy pokemon, kurtka i latarka. Widzisz że powoli wychodzi zza horyzontu Słońce. Z tamtej strony było widać ,,różowe'' chmury, które dawały całkiem ładny efekt.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mike

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Sro Sty 15, 2014 9:07 pm

Pięknie to wygląda ale nie mam czasu na podziwianie, muszę wreszcie dojść do lodowej jaskini, no to w drogę Po tych słowach zacząłem się kierować w kierunek który Siostra Joy mi wyznaczyła z niecierpliwością by dojść do lodowej jaskini by złapać jakiegoś nowego pokemona ponieważ dawno nikogo nie złapałem oraz by poznać legendarnego Articuno.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Sro Sty 15, 2014 10:08 pm

Idziesz do jaskini. Po drodze mijałeś różne Pidove, Starly i Taillowy, które mimo zimna latały sobie. Były też drzewa które bez liści wyglądały z lekka mrocznie. Gdyby nie ostatnie ptaki które tu były to teoretycznie byłbyś tu sam jak palec. W końcu doszedłeś. Ujrzałeś lodowe ściany lodowej jaskini. Jesteś przed jaskinią. Jaskinia jest bardzo ciemna, więc musisz użyć latarki by coś tam ujrzeć w tych ciemnościach.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mike

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Czw Sty 16, 2014 4:32 pm

Prawie na miejscu, tylko kilka kroków... Zaświeciłem latarkę, przygotowałem wszystkie pokeballe pokemonów i wszedłem do jaskini uważnie się rozglądając. (Sorry nei miałem pomysłów na wejście dlatego że bym nie miał co napisać w Lodowej Jaskni.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Czw Sty 16, 2014 4:35 pm

Wszedłeś do jaskini. Już od razu latarka zaświeciła na ścianę, a po bokach były wejścia do następnych ,,korytarzy'' jaskini. Trudno określić co cię spotka, ale czujesz lekki mróz mimo kurtki. Mimo wszystko jest on mały. Gorzej by było gdybyś był bez kurtki. (teraz pisz w lodowej jaskini)

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Unorthodox

Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Pią Sty 17, 2014 2:25 pm

- Powrót Gardevoir, przydasz się jeszcze na później. - wycofałem ją czym prędzej z pola walki. Wyciągnąłem balla i wypuściłem: - Idź Gallade. Zaatakuj tego pokemona swoim Close Combat. Powinien to solidnie odczuć, gdyż typ mroczny. Potem Leaf Blade, następnie znów Close Combat. - rzekłem i czekałem co powie przeciwnik i co zrobi.

// Ten shiny Pangoro jak dla mnie głupio wygląda.. ;u; //
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Nie Sty 19, 2014 6:12 am

Wasz mroczny przeciwnik sprawnie uniknął pierwszego ataku i oddał niezawodnie i jak zawsze celnym powietrznym asem. Atak ten był dość bolesny dla walcząco psychicznego pokemona, jakim był Gallade. Twój pokemon szybko jednak zrewanżował się używając ostrza liścia i tym razem trafił, na co odpowiedziało mu chrupanie. Twój pokemon z kolei użył walki wręcz, znów trafił, a Pangoro powietrznego asa, co do trafności tego ataku nie mogło być wątpliwości. Ta walka była zwykłą i regularną wymianą ciosów, a jednak widać było zawziętość obu stron, każdy z waszych pokemonów trafił na równego sobie przeciwnika co zapowiadało zaciętą bitwę.
Pangoro 67%
Gallade 70%

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Unorthodox

Male

Liczba postów : 5460

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Wto Sty 21, 2014 5:46 pm

- Dobrze Gallade, teraz znów atak Close Combat. Potem wyskocz i zaatakuj go z powietrza Leaf Blade. Gdy już go wykonasz, powrót na ziemię i znowu Close Combat. Potem Teleport, żeby uniknąć jego ataku i z bliska Magical Leaf. Musisz pokazać że jesteś lepszy i pokonać tego miśka. Zanim wystawiłem cię do walki ten misiek zranił lekko Gardevoir.. - rzekłem do niego bo wiedziałem jak zadziałają na niego te słowa.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Wto Sty 21, 2014 6:18 pm

Dopiero twoje ostatnie słowa zadziałały jako najlepsza zachęta. Twój pokemon zaczął atakować jak rozwścieczony tajfun! Dokładał wciąż nowe ciosy, cały czas używał walki wręcz. Pangoro próbowal trzymać fason, blokować i unikać ciosów, ale nie wychodziło mu, kolejne uderzenia leciały w jego stronę niczym torpedy, nie dało się ich unikać, a bloki niewiele dawały.
Pangoro 30%
Gallade 70%

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Sro Sty 22, 2014 6:44 pm

Shuzo:
Usiadłeś w cieniu drzewa. Na targu było wiele osób. Trudno było niestety określić gdzie jest ten Haxer. Na straganach byli różni handlarze: Jedni handlowali kamiennymi, drudzy psychicznymi, trzeci tylko pokemonami gatunku ryb i tak w kółko. Wyliczanie wszystkich zajęło by z cały dzień. Haxera jednak ani śladu. Gdy wydawało się że go tu nie znajdziesz to na końcu widocznej uliczki, ujrzałeś tego złodzieja, który gadał z jakimś trenerem. Prawdopodobnie osobą która chciała tu kupić któregoś z pokemonów. Lepiej działać.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shuzo

Male

Liczba postów : 148

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Sro Sty 22, 2014 6:54 pm

Widząc Haksera odruchowo ruszyłem w jego stronę, lecz robiłem to po cichu, by nie zobaczył, że go zauważyłem i udało mi się wydostać z klatki. Nieco schylony biegłem za straganami, aż wbiegłem na uliczkę gdzie chciano sprzedać moje pokemony.
- Nie mogę sobie na to pozwolić. Nie mogę sobie na to pozwolić. - Powtarzałem sobie w myślach i gdy byłem już blisko osób handlujących postanowiłem nie czekać, by sprawdzić co oni tam kombinują i stanąłem kolo nich. Położyłem moją prawą rękę na ramieniu Haksera zupełnie jakbyśmy byli przyjaciółmi.
- Dobrze Cię widzieć, kolego. - Powiedziałem i gdy ten był zdezorientowany, lewą ręką uderzyłem go w brzuch, by padł nieprzytomny. Nie chciałem, by stało się coś przypadkowemu trenerowi i tylko spytałem...
- Czy ten złodziej sprzedał Ci jakieś pokemony? - Wyczekiwałem odpowiedzi i obserwowałem zachowanie trenera, by wiedzieć czy ma zamiar atakować czy po prostu nie wie co tutaj się dzieje i nie jest zamieszany świadomie w nielegalne handle.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Sro Sty 22, 2014 7:05 pm

Haxer gdy tylko położyłeś prawą ręką na jego ramię, zdziwiony zapytał:
- Co ty tu robisz? - po czym upadł powalony twoim ciosem w brzuch, jednak nie został ogłuszony. Haxer złapał jedną ręką bolący brzuch, a drugą opierał się o ziemię, jednak nie wstawał. Wystraszony sytuacją trener o brązowo-szarych oczach i czarnych włosach, które były schludnie zaczesane otworzył usta i już miał zapytać o co tu chodzi, ale słysząc twoje pytanie odpowiedział:
- Tylko zapytałem co sprzedaję, a gdy miałem odejść to wszedł pan i uderzył go. - w jego głosie można było usłyszeć prawdę. Na jego wzroku widać było dezorientację i ze strachu odszedł dwa kroki.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shuzo

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Sro Sty 22, 2014 9:52 pm

- Hmm, rozumiem. Nie ma co się pan obawiać. Nic Ci nie grozi. Ten człowiek, który chciał Ci coś sprzedać to członek złej agencji, która uchodzi pod nazwą "Poke Rangersi". Na pewno o nich słyszałeś. Ten koleszka zakosił mi wszystkie moje pokemony. - Nagle skończyłem mówić i z lekkim, złowieszczym uśmieszkiem złapałem trzymającego się za mnie Haksera za włosy i drugą ręką przywaliłem mu w twarz.
- Role się odwróciły, kolego. Oddasz mi moje pokemony po dobroci, czy sam mam je sobie wziąć? - Spytałem groźnym głosem złodzieja.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Sro Sty 22, 2014 10:25 pm

Trener wiedząc że nic mu nie grozi odszedł szybkimi krokami. Haxer jednak nic nie mówił i tylko jęknął gdy go złapałeś za włosy. Przywaliłeś mu w twarz. Od razu zaczął:
- Człowieku, twoje pokemony są tam. - mówi z bólem Haxer, wskazując stół. Były tam twoje balle. Haxer zaczął trzymać się za nos. Po chwili poleciała mu kropla krwi z nosa. Widocznie mu go złamałeś lub spowodowałeś że leci krew. Po chwili usłyszałeś nagle za sobą głos.
- Zostaw go. - głos był jakiejś tajemniczej osoby. Poczułeś ugryzienie w rękę i Haxer odsunął się. To nie on ugryzł ciebie, tylko Arcanine który stanął między ciebie, a tego złodziejaszka. Po chwili obok ciebie stanął dorosły człowiek w mundurze. To policjant.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shuzo

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Czw Sty 23, 2014 5:16 pm

Spojrzałem kątem oka na moją dłoń i ujrzałem Arcanine'a, a jeszcze dalej policjanta. Od razu się uspokoiłem i postanowiłem wyjaśnić całą tą zaistniałą sytuację. 
- Już, już. - Powiedziałem i podniosłem ręce i od razu dodałem:
- Ten facet należy do poke rangerów i napadł mnie po czym zamknął w jakiejś klatce, jest nienormalny! Ukradł mi wszystkie pokemony i starał się je sprzedać. Nie miałem czasu na wezwanie policji, gdyż od razu po wbiegnięciu tutaj, ujrzałem go sprzedającego moje pokemony... Tak wygląda cała ta sytuacja. - Odetchnąłem licząc na wyrozumiałość policjanta.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Czw Sty 23, 2014 5:28 pm

Arcanine ugryzł cię w nadgarstek. Było to lekkie ugryzienie więc były tylko ślady od jego zębów. Podniosłeś ręce, a za nim wszystko wyjaśniłeś:
- Nie trzeba było podnosić rąk. - mówi policjant spokojnie. Był o głowę wyższy. Po chwili cię wysłuchał.
- On kłamie. - mówi Haxer głosem poważnym. Widać ma umiejętności aktorskie. Policjant już nie wie komu wierzyć. Arcanine patrzył raz na ciebie, raz na Haxera wrogim spojrzeniem.
- Już nie wiem komu wierzyć. - powiedział policjant i wyjął dwie kajdanki. - Na razie skuję was dwóch. - dodał.
- No chyba że masz dowody że cię okradł. - powiedział nagle policjant spoglądając na ciebie.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shuzo

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Czw Sty 23, 2014 6:00 pm

- Walczyłem tutaj w mieście z Kogą i może potwierdzić, że posiadałem pokemony, a w tym momencie nie mam żadnych. Te które leżą tutaj na stoliku są moje. Mogę też pokazać miejsce gdzie byłem przetrzymywany i klatkę w której mnie zamknięto.. To że jestem poobijany też bez wątpienia świadczy o tym, że ta osoba na mnie napadła. - Zapewniałem policjanta i po tym, gdy wpadło mi do głowy coś jeszcze, dodałem:
- I te pokemony mnie znają więc bez problemu potwierdzą, że jestem ich trenerem, a z balla powinny zorientować się, że były przetrzymywane przez kogoś innego. Ninjask jest wytrenowany na ninje przez samego Kogę, więc jest bardzo ostrożny i spostrzegawczy także bez problemu mógł się zorientować, że coś tu jest nie tak, nie uważa pan? Mam też kartę trenera. - Spojrzałem z poważną miną na policjanta oczekując odpowiedzi, która będzie przechylna w moją stronę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Today at 12:13 pm

Powrót do góry Go down

Miasto Parmania (Fuchsia City)
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next