IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Grudzień 2016
PonWtoSroCzwPiąSobNie
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
pokemony Orania turniej Podróż deckardpain Ostrzeżeń liderzy Adopcje zmiany miastami emolga pokemon Marmoria konkurs Mike dagi66 2013 loteria ewolucja Bank karta między pokemona menager cosmo azuria

Share | 

Miasto Parmania (Fuchsia City)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Nie Mar 02, 2014 1:06 pm

Zachęty i rady powoli zaczynały robić swoje. Twój pokemon wypuścił już nieco silniejszy strumyczek, zauważyłeś że tworzenie wody bardzo mu się podoba i chyba bardzo chce opanować ten atak. Strzelał tak kilka razy, aż w końcu wystrzelił z całej siły i... nauczył się! Pech chciał że trafił w Growlithe sierżant Jeeny, jej doświadczony pokemon przetrwał ten atak, ale chyba się nieźle wkurzył, jego właścicielka zresztą też...
Powrót do góry Go down
Explores

Male

Liczba postów : 16
Szacunek na dzielni : 0

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Nie Mar 02, 2014 2:17 pm

Brawo! Jesteś bardzo dobrym pokemonem buizelu!-powiedziałem przytulając go.
a co do was to bardzo was przepraszam ja z buzelem tutaj trenowaliśmy i mój buizel niechcący trafił panią-podaje rękę do niej,klęcząc na kolanach i gorąco z buizelem ja przepraszamy,mam nadzieje ze przyjmie przeprosiny.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Pon Mar 03, 2014 6:15 pm

- Dobra już dobra, wstawaj bo się ludzie gapią... - syknęła funkcjonariuszka, Growlithe posłał wam jeszcze mordercze spojrzenie, otrzepał się i odeszli gdzieś. Buizel był nieco zdezorientowany tym wszystkim co się własnie wydarzyło, jednak szybko sobie o czymś przypomniał, podszedł do mapy miasta i stwierdził że nie ma tam rzeki! Jest jednak plaża, a gdzie plaża jest i może, a gdzie może tam i wodne pokemony! Kto wie, może uszczypnie cie jakiś Krabby, albo fala wyrzuci jakieś Sheldery...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Explores

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Pon Mar 03, 2014 6:20 pm

Co obiecałem to obiecałem, wezmę cie na to może jeśli ty się czegoś nauczyłeś, ze trzeba być stanowczym, i dorosłym, i podejmować decyzje z głowa a nie....-po tych słowach wziąłem buizela na ręce i posilmy nad może. Po drodze rozmawiałem długo z pokemonem na temat zachowania, i stanowczości.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Sro Mar 05, 2014 8:07 pm

Pokemon wyglądał jak twój MG na matmie, niby słucha, a jednak jednym wbijaj, a drugim uchem spadaj! Gdy tylko zobaczył wodę wyskoczył z twoich ramion i popędził do upragnionego, zaczął się pluskać, nurkować, wyskakiwać nad powierzchnię, wykonywać różne ewolucje pod wodą, przeganiał stadka Magikarpi... po prostu się bawił jak małe dziecko... jak się głębiej zastanowić, to w sumie był takim sobie dzieckiem.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Explores

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Sro Mar 05, 2014 8:49 pm

Pójdę z nim popływać, przynajmniej nasza wieź się zglebi, no to wskakuje do niego.- po ty słowach zdjąłem z siebie bluzkę i buty wraz z skarpetkami i rzuciłem się do wody, do buizela i pływałem z nim, mam nadzieje ze jego przywiązanie do mnie się zwiekszy, może sobie pomyśli ze lepiej od niego pływam i będzie bardziej pobierał moje nauki?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Sro Mar 05, 2014 8:57 pm

Pokemon chyba cie nie zauważył, pływał sobie jak wcześniej. Zdawało się jakby miał niespożytą energię, przynajmniej w wodzie. Ty brodząc sobie z wodą do klatki przy brzegu nagle zahaczyłeś stopą o coś ostrego, nie na tyle by się pociąć, jednak może miałeś po prostu szczęście i to dlatego twoja skóra jest cała. Tak czy inaczej może warto sprawdzić czym jest tajemniczy przedmiot?

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Explores

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Czw Mar 06, 2014 2:50 pm

Hmm,na pomoc buizela nie mam co liczyć....jednak popatrzę co tam jest, mam nadzieje ze to co tam jest bedzie warte mej uwagi. Dowiem się.- po tych słowach niechlujnie, starannie jak tylko moglem dopłynę do przedmiotu mam nadzieje ze będzie to coś kosztownego bo naprawdę przyda mi się kasa, ciekawe czy moja stopa znalazła coś ciekawego.

(mogę prosić o więcej pomysłów bo nie wiem co mam pisać)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Nie Mar 09, 2014 5:49 pm

Zanurkowałeś, chwilę szukałeś ręką tego czegoś w piachu, na szczęście morze było czyściutkie i mogłeś jako tako widzieć co znajduje się pod powierzchnią. W końcu znalazłeś, było to coś białego, wyciągnąłeś to bez problemu nad powierzchnię morskiej toni i oto co ukazało się twoim oczom. DeepSea Tooch, chyba ewoluował jakiegoś pokemona, ale na pewno nie Buizela.
- Luxio Disharge! - Usłyszałes niespodziewanie od strony lądu, elektryczność w zetknięciu z wodą... chyba nie muszę wyjaśniać. Poczułeś na sobie prąd, kilka Magikarpi wypłynęło na powierzchnię, były niezdolne do walki, prócz nich był też Fineon, dwa Tympole, Skrelp, oraz... twój Buizel! Nie mogłeś nawet zareagować, bowiem okazało się że dorwał cie paraliż. Sprawca tego wszystkiego ujawnił się sam, był to niewątpliwie jeden z członków zespołu R, miał ze sobą wielką sieć, wyłowił nią niezdolne do walki pokemony, w tym też twojego. Spojrzał na ciebie.
- O, coś ciekawego! - Wyraźnie się ucieszył, jego pokemon pewnie stał na brzegu bo wciąż go nie widziałeś, poszedł co ciebie i wyjął ci z dłoni świeże znalezisko, po czym zwyczajnie sobie odszedł z twoim przedmiotem i pokemonem! Z dobrych wieści było tylko tyle że paraliż nie był zbyt silny i ustąpił jakieś dwie minuty po tych zdarzeniach.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Explores

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Sro Mar 12, 2014 9:54 pm

To zespoł R!- powiedziałem ogarniając się, byłem jednocześnie bardzo zbulwersowany i zły. Niewiadomo co zrobią z moim biednym Buizelem.
Nie mogę się poddać, muszę mu pomóc, pomogę też tym innym pokemonom które wyłowili!-powtórzyłem sobie to i stanąłem z ziemi i ruszyłem dzikim porywczym szybkim sprintem!.I pomyśleć że takie mam nieszczęście. Ale to jeszcze nic! ukradli nawet mój pierwszy skarb!. Lece bardzo szybko za zespołem R. Mam nadzieję że dorwę drani!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Sro Mar 19, 2014 7:52 pm

Łatwo powiedzieć, czy tam napisać. "Lecę za zespołem R", ale dokąd? Nie widziałeś go, polazł sobie... gdzieś. I szukaj ty wiatru w polu! Ale, ale, nie ma znów tak źle, przecież jakiś facio z symbolem zła na piersi i siatka pełną łupów nie może łazić niezauważony po mieście, może należało by zawiadomić policję? Ale nie! Ty biegasz po mieścinie jak wariat i szukasz igły w stogu siana, ale czego się tu spodziewać, zawodny, ludzki mózg zwykle tak reaguje na nieprzewidziane sytuacje...

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 6

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Wto Kwi 29, 2014 9:00 pm

Unorthodox
Typhlosion wściekł się. Przestał on słuchać twoich poleceń, i atakował ruchami, które sam wybrał. Dzięki temu walka zakończyła się, a wygranym był.. Nikt. Oba pokemony są niezdolne do walki, choć to Typhlosion upadł jako drugi, zaraz po Pyroarze.
- Całkiem silny.. Ale to źle, że przestał cie słychać gdy wpadł w gniew. - powiedziała dziewczyna i opuściła arenę by wyleczyć swojego pokemona.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Unorthodox

Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Sob Maj 03, 2014 5:05 pm

- Dzięki za walkę. - rzekłem do dziewczyny, która wychodziła z sali. Sam spojrzałem na Typhlosiona.. - Mamy do pogadania, ale najpierw odpoczniesz sobie. - wycofałem go do balla i wyszedłem z areny i podążyłem również w kierunku PC i Siostry Joy. By uleczyć mojego pokemona, a po tym...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Pon Maj 05, 2014 8:42 pm

Centrum Pokemon nie było daleko.. W końcu to na jego arenie walczyłeś. Typhlosion został wyleczony, a ty zaraz go wypuściłeś by sobie z nim pogadać.. Jednak gdy zobaczyłeś jego smutną minkę.. Pochyloną głowę, która sama w sobie mówiła "Przepraszam za to", po czym podniósł ja tak jakby chciał dodać "Ale mu się należało!". No i co ty na to. Niby pokemony nie gadają, a i tak da się je zrozumieć. Typhlosion jednym słowem, prosił o wybaczenie. Jak zły poddany swojego króla. Tylko jeszcze ci nóg nie całował.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Unorthodox

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Pon Maj 05, 2014 8:55 pm

- Dobrze, już dobrze.. - pogłaskałem go. - Ale następnym razem masz słuchać się mnie, a nie walić na oślep czym popadnie, bo może się to źle.. bardzo źle skończyć. Teraz powrót do balla. - wycofałem jego. Sięgnąłem po inny pokeball i wypuściłem..: - Bergmite.. dalej mnie nienawidzisz ? - spytałem lodowego pokemona.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Sro Maj 07, 2014 6:15 pm

- Berga berg! - odpowiedział z nutką focha i odwrócił się do ciebie plecami. Bez wątpienia, dalej ma cie dość. Kiedyś w końcu zmądrzeje.. Chyba. Jedak nie to było najważniejsze w tym momencie. Lodowy pokemon wybiegł z Centrum Pokemon, a biegł tam gdzie go nogi poniosą. Niedobrze! Jeśli w pląta się w jakieś problemy, to ty będziesz musiał go z tego wyciągnąć.. A nie sztuka się w nie wpakować, gdy jest się w takim mieście. A tym bardziej nie sztuka, wpaść na kogoś, kto zaraz wpadnie w szał..
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Unorthodox

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Sro Maj 07, 2014 6:22 pm

- Bergmite czekaj. - pobiegłem za nim. Nie mogę pozwolić łazić mu samemu po tym mieście, jeszcze coś mu się stanie. Z drugiej strony pomyślałem w pewnym momencie, że może to i lepiej jak coś mu się stanie i będę mógł wkraść się w końcu w jego łaski. Tymczasem dalej podążałem za jego śladem w mieście, szukając go.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Sro Maj 07, 2014 6:25 pm

- Berga! Berga! Berga! Berga! - usłyszałeś krzyk, a po chwili przed tobą przebiegł Bergamite.. A za nim.. Stadko Sunkernów. Istny kabaret. Jak się można tego czegoś bać? Przecież te nasiona to najsłabsze z najsłabszych. Jednak jak widać twój cyborg się ich bał.. I uciekał jakby go poganiali Miotaczami Płomieni.
- Berga! Bergaaaa!! - darł się chyba najgłośniej jak mógł.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Unorthodox

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Sro Maj 07, 2014 6:42 pm

- Widzę ktoś tu potrzebuje pomocy. - podbiegłem do niego i wziąłem go na ręce. - Może potrzebujesz pomocy co ? - spytałem swojego wrogo do mnie nastawionego pokemona. - Mój Typhlosion zaraz powinien odstraszyć te Sunkerny, chyba że chcesz sam się z nimi mierzyć.. - dodałem i czekałem na reakcje pokemona.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Explores

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Sob Maj 10, 2014 4:59 pm

Wreszcie uświadomiłem sobie że nie da się tak ,,po prostu" złapać zespół R, postanowiłem poszukać kogoś a mianowicie, popytam się mieszkańców czy nie widzieli ludzi którzy targają bezlitośnie moje pokemony, może któryś z nich będzie wiedział.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Sob Maj 10, 2014 7:41 pm

Uno
- Berga, berg!! - oznajmił pokemon, gdy tylko wziąłeś go na ręce. Zanim z nich zeskoczył, użył na tobie Powder Snow. Odwrócił się do Sunkernów, i również tego na nich użył. Wszystkie nasiąka uciekły, a on z dumą, zaczął maszerować przed siebie, udając, że poprzednio wystraszył się jedynie ich liczebności. Choć tak na pewno nie było. Znów znikł ci z oczu.
Chwilka potem i znów przed kimś ucieka. Byłeś pewny, że to ponownie Sunkerny. Jednak, szybko zmieniłeś nastawienie.. Widząc.. Wściekłego.. Rotoma? Zaraz.. Co tu robi Rotom? Jednak czy to jest ważne.. Ważne to jest jedynie to, że wygląda jak mikrofalówka, i zionie Przegrzaniem....
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Unorthodox

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Nie Maj 11, 2014 3:56 pm

- Co jest do licha, zostaw mojego Bergmite.. mikrofalówko ziejąca ogniem ?!... - rzekłem do pokemona i pobiegłem za nim i Bergmite. Próbowałem biegnąc wycofać jakoś lodowego pokemona do balla, by uniknął ataków tego ducha.. Nie chciałem wyciągać innych pokemonów na ten moment..
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zuko

Male

Liczba postów : 192

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Pon Cze 23, 2014 5:28 pm

Explores;
"Nie", "Sorry", "A idź pan, nie zawracaj mi głowy" tak właśnie brzmiały odpowiedzi mieszkańców miasta. traciłeś już wszelką nadzieję na znalezienie jakiegoś przydatnego człowieka, a tym bardziej tego bandyty, zapytałeś kolejnego szarego człowieka, pośród innych szarych ludzi.
- Widziałem jednego człowieka który miał naprawdę dużo pokeballi, całą sieć... nie miał stroju zespołu R, ale skoro twierdzisz że cie okradł to mógł się przebrać. - Odparł zapytany. W końcu! Iskierka nadziei!

P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Sro Cze 25, 2014 8:15 pm

Uno
Rotom chyba polubił twojego lodowego cyborga. Widać od razu, że nie ma zamiaru ułatwić ci schowanie pokemona do pokeballa. Ziejąc Przegrzaniem, zmuszał pokemona do skakania na lewo i prawo, a ty nie mogłeś wycelować. No jak tak można! Już porządny trener nie może schować pokemona do pokeballa, bo inny w tym przeszkadza. Wtedy to Bergmite użył Śnieżnego Proszku. Na co duch.. Zaczął się śmiać. Zlekceważył go. Wyraz twarzy Unowskiego Pokemona świadczył o jednym "Grabisz sobie! Zaraz cie zamrożę!", tylko jak zamrozić wiecznie gorącą mikrofalówkę? Ten problem zostawiam pokemonowi, który uznał, że będzie sypać śniegiem jak by miała stać się zaraz zima na jego wezwanie. Jednak zamiast tego.. Zobaczyłeś tylko, że zrobiło się nieco zimniej. Tak dmuchał, że wydmuchał Lodowy Wiatr! Rotom jednak dalej się śmiał i użył na nim Wyładowania. Trochę to zabolało, jednak liczy się duch walki Made By Bergamite!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Today at 8:02 am

Powrót do góry Go down

Miasto Parmania (Fuchsia City)
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 8 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8