IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Grudzień 2016
PonWtoSroCzwPiąSobNie
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
2013 deckardpain menager liderzy Ostrzeżeń cosmo Mike Podróż loteria pokemon azuria miastami Orania Bank zmiany Adopcje Marmoria turniej konkurs między ewolucja pokemony karta pokemona emolga dagi66

Share | 

Miasto Parmania (Fuchsia City)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
astam

Male

Liczba postów : 18
Szacunek na dzielni : 0

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Sob Mar 01, 2014 10:45 am

nie mogę tego tak dostawić elekidzie wskocz na drzewo i zeskocz na mudkipa z x2Quick attack!-rozkazałem Elekidowi mam nadzieję że się uda.
Spróbuj go ogłuszyć!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Sob Mar 01, 2014 10:53 am

Elekid wskoczył na drzewo i gdy spróbował zaatakować... oberwał Water Gunem i spadł z drzewa. Jednak nie chciał puścić tego płazem i użył wcześniej wymienionych ataków a nawet dołożył trzeci od siebie. Po chwili sprytnie uniknął dwóch Water Gunów a trzeci ominął dzięki wykorzystaniu drzewa: Po prostu się za nim schował. Mudkip patrzy w stronę drzewa czekając na atak.

Elekid - 85%
Mudkip - 70%

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
astam

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Sob Mar 01, 2014 10:59 am

Chowaj się Elekidzie za tym drzewem! to go zdekoncentruję i będzie zezłoszczony! po cichutku wchodź na drzewo z drugiej strony tak żeby nic nie widział,Obniż mu obronę używając Leer,i żuć kamieniem w drugą stronę tak żeby myślał że ty tam jesteś gdy się odwróci wskocz na niego używając Quick attack wiem że ci sięuda elekidzie Zaufaj mi!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Sob Mar 01, 2014 11:02 am

Elekid gdy wchodził cichutko na drzewo ruszył gałęzią. Usłyszał to Mudkip i wystrzelił tam Water Guna, wywracając Elekida, który spadł z drzewa. Wstał i widząc biegnącego na niego Mudkip wpadł na pomysł. Natychmiast skoczył i uderzył Mudkip Quick Attackiem i zaczął na nim stać. A po chwili ,,ujeżdźać''. Jednak Mudkip próbuje strząsnąć z siebie Elekida.

Elekid - 81%
Mudkip - 65%

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
astam

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Sob Mar 01, 2014 11:05 am

Elekidzie owiń się koło niego i trzymaj za wszelką cenę kieruj nim w to drzewo tak żeby uderzył w niego potem użyj 2xQuick attack!-rozkazałem stworkowi gorąco go dopingując!
Elekidzie jeśli domyślisz się że to nie ma sensu to odrazu zaatakuj go x2Quick attack!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Sob Mar 01, 2014 11:08 am

Mudkip rzucał się tak że nie tyle że Elekid miał duże problemy go nawrócić na drzewo to jeszcze zaczął spadać. Natychmiast trafił Mudkip dwoma Quick Attackami, po czym został zrzucony. Mudkip skoczył na Elekida i trafił go 3 Water Gunami. Elekid próbuje zaatakować i w końcu zaatakował Quick Attackiem, przewracając Mudkip, wstał i zaatakował QQuick Attackiem.

Elekid - 70%
Mudkip - 54%

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
astam

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Sob Mar 01, 2014 11:11 am

Szybko atakuj go tak puki tak leży Quick attackami,To go powali,pamiętaj musisz być ostrożny z atakami na wszelki wypadek użyj lerr
-rozkazałem stworkowi rozważnie atakować
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Sob Mar 01, 2014 11:14 am

Elekid zaczął atakować. Mudkip po 1 minucie nie wytrzymał tych ataków i został pokonany i Elekid z niego zszedł, ciesząc się z zwycięstwa. Pierwsza jego walka zakończyła się sukcesem, więc miał się z czego cieszyć. Teraz tylko powiadomić trenera o odnalezieniu pokemona. Tylko... jak on zareaguje widząc swojego Mudkip tak obolałego?

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
astam

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Sob Mar 01, 2014 11:17 am

Na pewno nas zrozumie Elekidzie a i jeszcze BRAWO!!!!!! Powiemy mu że chcieliśmy po dobroci ale on sam wybrał walkę.-mówiąc tak do swojego pokemona,podchodzę do mudkipa i szybko lecę do jego trenera powiadomić go o zgubie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Sob Mar 01, 2014 11:20 am

Pobiegłeś do miasta. Po dwóch minutach byłeś już w CP. Trener od razu do ciebie podszedł.
- I jak, znalazłeś zgubę? - zapytał od razu, trzymając w rękach portfel. Widać że chciał ci zapłacić. Jednak chciał się upewnić, dlatego jeszcze czekał. Teraz tylko zaprowadzić go i poszukiwania zostaną zakończone.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
astam

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Sob Mar 01, 2014 11:27 am

Tak znalazłem go dostawiłem z nim Elekida żeby go pilnował bo....Bez walki się nie obeszło-mówię mu to.
Niech pan idzie za mną trenerze, zaprowadzę pana-po tych słowach udałem się sprintem w miejsce zdarzenia.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Sob Mar 01, 2014 11:31 am

Trener cię zrozumiał. Dwie następne minuty i jesteście w tym samym miejscu. Elekid spojrzał na was i od razu poinformował o pomyłce. Ten Mudkip nie miał opaski. Trener spojrzał w bok i... w jego ręce wpadł Mudkip z opaską.
- Mimo iż nie znalazłeś Mudkip, to i tak dostaniesz pieniądze. - powiedział i dał ci 20$, po czym odszedł. Teraz twój wybór co zrobić z tamtym Mudkipem. Złapać go czy zostawić?

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
astam

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Sob Mar 01, 2014 11:34 am

Okej,Wątpię by się złapał ale spróbuje,-po tych słowach rzuciłem pokeballem w niego.
hehe,elekidzie ciekawe czy będziesz miał nowego koleżkę,poczekamy zobaczymy.
patrze czy się złapał i............................
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Sob Mar 01, 2014 11:37 am

... minęły 3 sekundy, choć tobie wydawało się że minęła dobra godzina. Piknęło raz, piknęło 2 i... Piknęło trzeci raz!!! Mudkip złapany!!! Elekid patrzył obojętnie na to. Jednak ty mogłeś się cieszyć. Masz nowego pokemona w drużynie i jest to drugi pokemon w drużynie. Możesz walczyć o pierwsze odznaki. Ale najpierw musisz dojść do któregoś z tych miast rzecz jasna.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Explores

Male

Liczba postów : 16

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Sob Mar 01, 2014 8:58 pm

No to dotarliśmy ! ale jesteśmy jeszcze za słabi buizelu by stoczyć jakieś pojedynki czy coś w tym stylu najpierw przyda się solidny kopniak w...... no dobra chcesz potrenować? serio przyda nam się to -powiadomiłem pokemona niosąc go.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

Liczba postów : 7472

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Sob Mar 01, 2014 9:21 pm

[Zawsze przymykam troszkę oko na nowych, ale popraw długość postu, jeśli nie będzie pełnych trzech linijek to nie będzie też odpisów, uprzejmie ci informuję]
Buizel rozejrzał się dookoła i zauważył małą fontannę miejską, od razu skoczył do niej nie słuchając do końca co chciałeś mu powiedzieć, no tak. Twój pokemon kochał wodę ponad wszystko i trzeba się było pogodzić z tym, że woli siedzieć w lodowatej fontannie, niż na suchym i ciepłym lądzie. Wodny pokemon taplał się w wodzie, ale było tam płytko, więc tylko się pluskał.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Explores

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Sob Mar 01, 2014 9:26 pm

Buizelu zabiorę cie nad rzeczkę jeśli potrenujemy!,buizelu żeby wygrywać trzeba trenować,za każdy trening i nauczony atak będzie nagroda co ty na to, w sumie tez bym się pokąpał w jakiejś w rzece...Ale sobie odmowie byś ty coś z tego wywnioskował bo jestem stanowczy,pamiętaj zawsze coś za coś.To jak potrenujemy za to pójdziemy nad rzeczkę-stanowczo powiedziałem to pokemonowi wręcz rozkazująco.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Sob Mar 01, 2014 9:35 pm

Pokemon chwilę się namyślał, w końcu zamachnął się łapkami dwa razy, jakby boksował powietrze, co chyba miało znaczyć, że zgadza się na trening. Czyżby miał zamiar trenować w fontannie? Niby każde miejsce na trening jest dobre, ale... czy aby jest to w stu procentach prawdą? Jednak czy warto się nad tym zastanawiać skoro już się zgodził na trening?

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Explores

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Sob Mar 01, 2014 9:40 pm

Dobrze skoro chcesz trenować to dobra dzisiaj pouczymy się ataku Pistolet wodny.Musisz nabrał w buzi wodę i wypluć ja tak strasznie mocno tak żeby wystrzelił taki potężny pocisk ciągnący wodę,taki jakby laser.Nabierz dużo energi i wody w pyszczku i gwałtownie ja wystrzel zobaczymy czy coś z tego wyjdzie za to pójdziemy nad rzeczkę jak ci się uda....

(można wstawiać zdj pokemona z atakiem zęby łatwiej się nauczył?)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Sob Mar 01, 2014 9:55 pm

//Tak//
Pokemon spróbował, ale to co wytworzył bardziej już przywodziło na myśl atak sportu wodnego, a niżeli wodnej broni. Było to mniej więcej takie, jakbyś ty splunął w jakieś miejsce, pozbawione siły, prędkości, a nawet celności, no zwyczajnie porażka na całej linii! Jednak cóż poradzić, nie zawsze wszystko się udaje, a już naprawdę rzadko coś wychodzi dobrze za pierwszym razem...

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Explores

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Sob Mar 01, 2014 9:59 pm

Tak powinienem wyglądać ten atak, spróbuj jeszcze raz jesteś utalentowanym pokemonem na pewno ci się uda zaufaj mi masz tu ten obrazek przypacz się w niego i spróbuj wykonać ten atak w swojej buzi nabier wodę i ja tak jakby wydmuchaj z pyszczka.-gorąco dopingowałem pokemona w nauce.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Sob Mar 01, 2014 10:12 pm

No więc Buizel spróbował ponownie i znów nie wyszło to zbyt dobrze, powodem chyba była zbyt mała pojemność jego pyszczka, to znaczy, nie mieścił tam dość wody by wytworzyć zwarty strumień, taki jak na obrazku. Zresztą, tyle wody w pysku to by zmieścił chyba tylko Snorlax, czy Pelipper, przecież pyszczek takiego Buizela był malutki!

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Explores

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Nie Mar 02, 2014 11:50 am

Spróbujemy inaczej, skoncentruj energie w pyszczku i gwałtownie ja wypuść,może się okazać ze ta energia to woda,ale spróbujmy.-znowu dopingowałem pokemona,ale chyba wiem czemu nie może się nauczyć w każdym razie w ciąż mogę wybrać się z nim na rzeczkę może tam mu się uda.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Nie Mar 02, 2014 12:05 pm

Pokemon przytaknął i znów spróbował, tym razem przed wykonaniem ataku namyślał się nieco dłużej. W końcu wystrzelił i... znowu nie wyszło, nie do końca była to jednak stracona próba, pokon wystrzelił już zwarty strumień wody, z tym że przypominał siłą coś wystrzelone z małego pistoleciku na wodę. Na pewno nie nadawało się to do walki, ale z drugiej strony to spory postęp.
Powrót do góry Go down
Explores

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Nie Mar 02, 2014 12:10 pm

Skoncentruj się jeszcze bardziej tylko nie na chwilkę trzymaj ta energie w sobie tak długo ja możesz kiedy wyczujesz ze to już odpowiednia silą spróbuj gwałtownie ja wypuścić ale pamiętaj musisz skoncentrować się nie wszystko na raz,pomalutku po cichutku zbieraj w sobie energie i gwałtownie wypość wieże w ciebie dasz rade!-po pogłaskaniu go,znowu go dopingowałem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Today at 12:15 pm

Powrót do góry Go down

Miasto Parmania (Fuchsia City)
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 7 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next