IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Grudzień 2016
PonWtoSroCzwPiąSobNie
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
między azuria Adopcje pokemona menager Bank zmiany ewolucja Podróż Orania deckardpain Marmoria 2013 cosmo loteria turniej pokemony karta Ostrzeżeń dagi66 Mike pokemon liderzy konkurs miastami emolga

Share | 

Miasto Parmania (Fuchsia City)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
LugiaFly

Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 6

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Czw Lut 06, 2014 2:50 pm

Unotrhodox
- Pyroar! Pokaż swój ryk lwa! - oznajmiła trenerka, a lwica zaryczała ruchem Noble Roar. Atak i Specjalny Atak twojego Typhlosiona spadł. Pyroar wykonywała zgrabne uniki, przed ciosami twojego podopiecznego. Widać była bardzo dobrze wytrenowana. Jednak twój ognisty stworek nie ma zamiaru się poddać i używa Zasłony Dymnej. Pokemon z Kalos nie ma bladego pojęcia co się dzieje i obrywa Miotaczem Płomieni. Ognisty Krąg nie trafia, a przeciwnik rewanżuje się ciosem o nazwie Echoed Voice. Z każdym powtórzeniem cios ten zadawał większe obrażenia. Po chwili jednak jej paszcza została zamknięta Żyroskopem.
- Pyroar! Co to ma być? Użyj Yawn! - i stało się. Twój pokemon zaczął ziewać. Zaraz nieodwracalnie uśnie.

Typhlosion - 70% Atak i Sp.Atak -1 Przysypia
Pyroar - 72%
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Unorthodox

Male

Liczba postów : 5460
Szacunek na dzielni : 1

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Czw Lut 06, 2014 4:11 pm

- Yawn.. serio ? Prymitywne zagranie w walce 1v1.. - mruknąłem do swojej przeciwniczki i zerknąłem na swojego Typhlosiona.. - Otrząśnij się i nie daj zasnąć, gdyż inaczej ten pokemon wygra.. a tego chyba nie chcesz ? Bardzo chciałeś walczyć, to teraz postaraj się i zaatakuj ją Flamethrower.. Następnie Gyro Ballem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Czw Lut 06, 2014 4:24 pm

Tyhlosion walczył ze snem. Przez ten ruch, na prawdę.. Bardzo.. A to bardzo chciało mu się spać. Pyroar ponownie użyła Noble Roar, po czym zaatakowała Fire Spin. Typhlosion został uwięziony, w płomiennej spirali, a po chwili odczuł na sobie siłę ruchu o nazwie Wild Charge. To wystarczyło by uruchomiła się umiejętność Blaze. Płomień na jego karku gwałtownie się zwiększył, a sen odszedł w niepamięć. Użył potężnego Miotacza Płomieni, a zmniejszone statystyki były po prostu zignorowane. Lwica użyła Mrocznego Pulsu, którym zatrzymała Żyroskop, a zaraz po tym ponownie użyła Wild Charge.

Typhlosion - 29% Atak i Sp.Atak -2 Ataki ogniste +25%
Pyroar - 41%
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Unorthodox

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Czw Lut 06, 2014 4:46 pm

- Bardzo dobrze sobie radzisz Typhlosion.. teraz zaatakuj ją z grubej rury.. - pomyślałem chwilę i przedstawiłem mu plan ataków.. - Najpierw zaatakuj ją Lava Plume.. bardzo mocno to odczuje. Potem Flamethrower i powinna paść, a jak nie padnie to dobij ją swoim Flame Charge.. to powinno wystarczyć by pokonać ją, pamiętaj też, żeby nie dać się trafić jej atakom.. bo się skończy na odwrót..
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Czw Lut 06, 2014 7:02 pm

Shuzo
Doszedłeś do maczety i zauważyłeś dziurę w ścianie. W dodatku małą więc przez nią nie przejdziesz. Widziałeś przez nią że budynki w pobliżu stoją. To oberwać musiała ta wieża i wieża mafiozów. Widoczny był też chodnik. Były tylko radiowozy, straż pożarna i karetki. Ale ludzi ani śladu, no może po za rannymi w karetkach i służbami z trzech wymienionych ,,jednostek''. Bardzo możliwe że ich ewakuowano na wypadek gdyby doszło do dalszych zniszczeń. 
- Mamy cię dość!!! - wykrzyknął ktoś za tobą i ujrzałeś 6 ,,mafiozów''. Każdy miał jakiegoś pokemona. Były to od lewej do prawej: Flareon, Vaporeon, Leafeon, Umbreon, Staraptor i Accelgora. Helikoptery latały wokół dwóch wież, jednak nie było tu większych szczelin które by dały większy widok na sytuację przez ludzi z zewnątrz. Jednak ,,mafiozów'' było co raz więcej. Po chwili wbiegł tu jeszcze jeden gościu z ,,mafii''. Jednak nie na długo bo wpadł przez dziurę w podłodze.
- Co teraz zrobisz, panie mądry? - powiedział ten po środku. Sytuacja była co raz gorsza.

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LugiaFly

Female

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Sob Lut 08, 2014 6:28 pm

Unorthodox
Pyroar nie miała zamiaru się poddać. Zatrzymała Lava Plume protekcją, a potem użyła Mrocznego Pulsu. Oberwała Miotaczem Płomieni, jednak ruch ten nie zadał dużych obrażeń, nawet przez włączone Gorzenie. Po chwili twój pokemon oberwał Chrupaniem, a na dokładkę Wild Charge. I na koniec lwica oberwała Nitro Ładunkiem.. Jak na razie, żadne nie chce się poddać.

Typhlosion - 9% Atak i Sp.Atak -2 Ataki ogniste +25% Szybkość +1
Pyroar - 11%
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Unorthodox

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Pon Lut 17, 2014 3:13 pm

- Typhlosion nie poddawaj się, możesz to wygrać. Musisz tylko się skupić i zaatakuj tą Pyroar swoim Lava Plume, jak po tym nie padnie uniknij jej ataku i dobij ją Flamethrower.. Jest na wyczerpaniu i po tym ciosie padnie na stówę. Pamiętaj, żeby uniknąć jej ciosu. - rzekłem do swojego pokemona i czekałem. Miałem nadzieje na zwycięstwo swojego pokemona, skoro chciał walczyć to musi to wygrać i udowodnić, że jest lepszym ognistym pokemonem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
astam

Male

Liczba postów : 18
Szacunek na dzielni : 0

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Wto Lut 18, 2014 6:16 pm

Jest wreszcie Kanto! -powiedziałem małemu elekidowi oznajmiając mu ze dotarliśmy do upragnionego przez nas miasta.
No to co elekidzie? czas zaczac przygodę!!-cieszyliśmy się z elekidem.
hmm może potem zastanowimy się nad przygoda,najpierw coś zjedzmy.Po tych słowach malutki elekid tez oznajmił mi ze jest głodny.
Tak wiec poszukajmy jakiegoś bufetu!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Wto Lut 18, 2014 6:33 pm

Elekid jednak nie był tak do końca głodny. Ale przekąską nie pogardzi. Ruszyliście w poszukiwaniu bufetu. Ale żadnego nie zauważyliście. Obeszliście 1/4 miasta i nic nie znajdowaliście. Zauważyliście sklep ale tu były tylko do kupienia pokeballe. Odszukanie czegoś do jedzenia w mieście nie będzie jednak łatwe. Można próbować dalej lub szukać gdzie indziej. Wybór należy do ciebie.

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
astam

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Wto Lut 18, 2014 6:39 pm

Kurde!-Okej,Przeszukamy jeszcze kilka zakątków,może się coś znajdzie?.
ehm,na pewno coś się znajdzie,popytamy się tez w bufecie czy jest jakieś zadanie warte naszej uwagi no bo wiesz trzeba zarobić tu i tam,Bo pamiętaj elekidzie bez pracy nie ma kołaczy,Chodź przeszukamy to miasto!.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Wto Lut 18, 2014 6:46 pm

Elekid cię zrozumiał. A bufetów ani śladu. Jedyne co widziałeś to nic ciekawego. Przeszukałeś jeszcze wiele zakątków miasta. Obeszłeś chyba z 94% miasta. I nic. Nie było bufetów, ani nic do jedzenia. Wydawało się że to miasto to nic ciekawego, kiedy nagle ujrzałeś na jednym z słupów informację. Słup był oddalony od ciebie dosłownie o krok. Treść była prosta: Zgubił się pokemon jakiemuś trenerowi. Jest to pokemon wodny, konkretniej Mudkip. Można go rozpoznać po tym że ma zieloną opaskę na lewej tylnej nóżce. Nagroda: 20$. Trener będzie czekał w Centrum Pokemon. Podejmujesz się zadania?

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
astam

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Sro Lut 19, 2014 4:02 pm

20$? to dobrze na poczatek!
Zrywam ogłoszenie.-Mowie elekidowi ze właśnie idziemy do centrum pokemon by poszukać mudkipa jakiegoś trenera.
No to w drogę!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Sro Lut 19, 2014 5:25 pm

Zerwałeś ogłoszenie. Poszedłeś do Centrum Pokemon. Jednak odszukanie tej osoby może nie być łatwe. Było tu bardzo dużo ludzi. Gdzieś z 15. Sam ledwo wszedłeś. Co gorsza, wszyscy to trenerzy. Żaden nie rzucał się w oczy na tyle, by można było podejrzewać że jest to trener który zgubił tego pokemona. Nie będzie łatwo.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
astam

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Sro Lut 19, 2014 7:19 pm

hmm,może to nie tutaj?
podchodze do każdego trenera i pokazuje im zerwane ogłoszenie,musi ktoś taki tu być,Hmm elekidzie nie wydaje ci to dziwne? w tym ogłoszeniu nie ma wogóle kontaktu z nim,trudno poradzimy sobie jakoś choć spytamy sie tego trenera czy to jego mudkip.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Sro Lut 19, 2014 8:56 pm

Przepytałeś wszystkich trenerów. Jedni byli chudzi, jedni grubsi, ale żaden nie odpowiedział. W końcu zaczepił cię jakiś trener i spojrzał na zerwane ogłoszenie.
- To mój Mudkip. - powiedział i pokazał ci na ręce przepaskę podobną do tej co Mudkip miał na lewej tylnej nóżce. Jednak była ona większa. 
- Pamiętam że ostatni raz widziałem go w lesie. Wtedy się właśnie zgubił. - powiedział zrozpaczony. To był 100% dowód że to jego pokemon.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
astam

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Pią Lut 21, 2014 7:39 pm

okej,Elekidze wyruszamy do...Lasu w poszukiwaniu mudkipa!
po tych słowach udałem się do lasu w poszukiwaniu małego wodnego mudkipa
Pamiętaj elekidzie ze na lewej nóżce ma opaskę!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Sob Lut 22, 2014 2:17 pm

(Prosiłbym żebyś to co mówi postać pisał w Pogrubieniu)
Elekid cię posłuchał i zaczął szukać razem z tobą. Las był bez liści więc to trochę ułatwiało sprawę. Jednak Mudkip nie był za łatwy do znalezienia. Przeszukaliście 1/14 lasu. I nic. Jednak po chwili Elekid coś powiedział po pokemonowemu i wybiegł zza 2 drzew, goniąc Mudkipa. Co najważniejsze, Mudkip miał tę opaskę. To na 100% był ten Mudkip.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
astam

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Nie Lut 23, 2014 6:11 pm

Tak to on leć szybko za nim!-po tych słowach szybko udałem się za elekidem,szepcząc pod nosem.
Na pewno to on złapie go! i będzie nagroda!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Nie Lut 23, 2014 8:42 pm

(jeszcze jedno: Wymagane są przynajmniej 3 linijki w przygodzie)
Mudkip okazał się szybki. Pewnie nie wie że chcesz go oddać trenerowi który go zgubił, ponieważ nie dawał się złapać mimo że zanim biegłeś razem z Elekidem. Skubany po prostu biegał wokoło was i jedyne co robiliście to męczyliście się. Zwykłe gonienie go nie będzie łatwe. Musisz wymyślić inny sposób bo inaczej wam ucieknie i znów go będziecie szukać.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
astam

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Pią Lut 28, 2014 6:56 pm

Hmm tu treecko potrzeba POMYSŁU! posłuchaj ja się schowam na drzewo a ty go zwabisz gdzieś a ja na niego skoczę z pokeballem i postaram się go złapać!-Mam nadzieję że moja próba się uda,na ogół jestem dość zręczny
Wspinam się na drzewo i karze treeckowi go zwabić
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Pią Lut 28, 2014 8:02 pm

(ty nie masz Treecko)
Elekid biegał mimo wszystko za Mudkipem. Wszedłeś na drzewo i Mudkip był pod nim. Skoczyłeś i dotknąłeś go ballem jednak... nawet nie wszedł do balla. Otoczyła go czerwona smuga która została odbita ,,magiczną mocą''. A w rzeczywistości było to spowodowane że Mudkip już miał trenera i swój ball, więc nie mogłeś go złapać. Mudkip lekko się wkurzył. Chyba pomyślał że chcesz go porwać. Wystrzelił ci w twarz water guna, a po chwili zaatakował tym samym atakiem Elekida, co lekko go odepchnęło. Mudkip uciekł w las. I znowu trzeba go szukać.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
astam

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Pią Lut 28, 2014 9:07 pm

(sorry pomyliłem się)
niech to szlag! mam pomysł.Elekidzie ty umiesz język pokemonowy no nie? powiedz mu że chcemy tu pomóc,powiedz mu że wiemy gdzie jest jego trener i pokazujemy mu jego twarz ogłoszenia.-po tych słowach dałem elekidowi ogłoszenie z jego zdj i żeby go poszukał i mu wszystko wytłumaczył.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Sob Mar 01, 2014 8:19 am

Elekid ruszył na poszukiwania. Minęło 5 minut ciszy. Na niebie były pokemony ptaki. Konkretniej Starly, Pidgeoty, Taillowy i może kilka Pidgeyów. Te pokemony najbardziej się wyróżniały na niebie. Jednak nie znaczy to że las był pusty. Z jednego dużego drzewa które było chyba schronieniem, z dużej dziupli wyszła grupka Caterpie, a z jednej gałęzi wisiał na sieci Spinarak. W końcu Elekid wrócił cały zmoczony i z mokrą kartką. Powiedział coś po pokemonowemu. Chyba mówi że Mudkip nie uwierzył, zaczął uciekać i gdy prawie go złapał to wpadł do wody. Widać że sprytny ten Mudkip.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
astam

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Sob Mar 01, 2014 9:53 am

Spróbuj z nim porozmawiać,a ja w tym czasie skoczę po trenera! nie puszczaj go z oka! kiedy ciebie zawołam rzuć kamieniem w górę!-mówiąc tak biegłem ile sił w nogach do tego trenera,mam nadzieję że jeszcze tam jest!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Sob Mar 01, 2014 10:37 am

Elekid od razu cię poinformował że nie wie gdzie ten Mudkip. Nagle pojawił się. Elekid podszedł do niego i chciał z nim porozmawiać, jednak oberwał Water Gunem. Wkurzyło to Elekida i oddał mu Quick Attackiem. Elekid uniknął następnego Water Guna i uderzył Mudkip Quick Attackiem. Widać że dochodzi do walki.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Today at 12:46 pm

Powrót do góry Go down

Miasto Parmania (Fuchsia City)
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 6 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next