IndeksIndeks  CalendarCalendar  GalleryGallery  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Facebook

FANPAGE

Polub nas na facebooku.
Ekipa

*Kliknij obrazek*
Pogoda

Pogoda na 01.07 - 31.08

Opis: Pierwszy dzień lata. Wakacje. Tak najprościej opisać zbliżające się zdarzenia. A pogoda? Cieplutko, słońce na niebie, brak chmur. Niema nawet najmniejszego kawałka białego puszku na niebie. Możemy jedynie liczyć, że taki stan utrzyma się jak najdłużej.
Temperatura: 30° do 34°
Latest topics
» Wielki Sklep Straganowy
Pon Lip 07, 2014 1:08 pm by Mike

» Który pok lepszy ?
Nie Lip 06, 2014 5:59 pm by Tchomer

» [KP] Zaq
Sob Lip 05, 2014 5:14 pm by kuba03065

» Lugia robi Avatary
Czw Lip 03, 2014 10:26 am by Tchomer

» Druga przygoda pokemon.. (2)
Wto Lip 01, 2014 4:19 pm by Tchomer

» Ruiny Alpha
Sob Cze 28, 2014 1:34 pm by dagi66

» Turniej pokemon edycja 3
Sob Cze 28, 2014 8:13 am by smok27

» Miasto Parmania (Fuchsia City)
Sro Cze 25, 2014 8:15 pm by LugiaFly

» Podróż między miastami
Sro Cze 25, 2014 5:24 pm by kuba03065

Grudzień 2016
PonWtoSroCzwPiąSobNie
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
The most tagged members
@Bankai

The most tagged keywords
1#testuje
Keywords
między emolga karta Orania zmiany pokemony liderzy loteria miastami Marmoria Podróż Bank deckardpain menager 2013 Adopcje Ostrzeżeń pokemon ewolucja konkurs Mike cosmo dagi66 turniej azuria pokemona

Share | 

Miasto Parmania (Fuchsia City)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
Tchomer

Male

Liczba postów : 5950
Szacunek na dzielni : -1

PisanieTemat: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Nie Sty 05, 2014 9:45 pm

Chłopak popatrzył na Twojego Pignite, dla pewności popatrzył za siebie, i za Ciebie... Po tym powiedział:
- Jestem Haxer.. Tak, chciałem się z Tobą spotkać. - Powiedział. - Chciałbym, abyś mi pomógł, powstrzymać zespół R... Tym razem chcą zaatakować Policję w Alabastii, by później ukraść wszystkie pokemony policjantom... Pomożesz mi? - Zapytał..
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shuzo

Male

Liczba postów : 148
Szacunek na dzielni : 1

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Nie Sty 05, 2014 9:54 pm

Słysząc imię chłoptasia i to czego ode mnie oczekuje wybuchłem śmiechem i padłem na kolana uderzając pięścią w ziemię. Po chwili otarłem łzę i podniosłem wzrok na Haxera.
- Myślisz, że nie mam nic lepszego do roboty niż walczenie z zespołem R? Te porażki losu same się pokonają, ale teraz nie ta sprawa jest dla mnie najważniejsza... Bardziej mnie ciekawi dlaczego spotykamy się w miejscu takim jak to... Spotkanie w sercu lasu gdzie roi się od Beedrilli bardziej sprzyja spotkaniu z jakimś bandziorem niż z osobą która chce być wielkim bohaterem, wiesz? I dlaczego wybrałeś właśnie mnie bym ci pomógł? Aż tak ogromny wpływ wywarła na tobie moja wygrana z Kogą? - Zadawałem po kolei pytania próbując się przy tym nie śmiać.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tchomer

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Nie Sty 05, 2014 10:05 pm

Wybrałem to miejsce, ponieważ... BEEDRILL ZA TOBĄ !!! - krzyknął... - Ty odwracając się poczułeś duszenie... Zemdlałeś ocknąłeś się w jakieś klatce, wokół było ciemno, zobaczyłeś Haxera, który zaczął się śmiać zwłowieszczo.. Zauważyłeś, że Twoich pokeballi nie ma...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shuzo

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Nie Sty 05, 2014 10:10 pm

Gdy się obudziłem zauważyłem, że wylądowałem w jakiejś klatce, a moje pokeballe zniknęły. Nawet chwili nie musiałem się zastanawiać o co tutaj chodzi.
- Ten cholerny Haxer rzeczywiście jest jakimś bandziorem. - Pomyślałem i zacząłem się agresywnie szamotać w klatce krzycząc na cały głos.
- Choć tu posrań*u! Zmierz się ze mną w uczciwej walce, a powyrywam Ci te przetłuszczone włosy i obiję pryszczatą facjatę ! -
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tchomer

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Nie Sty 05, 2014 10:18 pm

Haxor przyszedł do ciemnego pomieszczenia, stanął obok klatki, i powiedział : Wiesz, nie mam czasu... Śpieszę się na targ... Chyba wiesz po co? Hmm? - Wyszedł z czarnego pomieszczenia, ty zaś zacząłeś myśleć jak się z tąd  wydostać, zobaczyłeś, że podłoga nie jest zbyt twarda..
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shuzo

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Nie Sty 05, 2014 10:34 pm

Wściekłem się jeszcze bardziej gdy Hakser oznajmił mi, że idzie teraz sprzedać moje pokemony. Liczyłem, że będę miał chociaż trochę czasu, by wymyślić plan jak się stąd wydostać...
W tym momencie zauważyłem, że podłoga nie jest jakoś specjalnie twarda i jeśli uda mi się przez nią przebić to się stąd wydostanę. Gdy strzeliłem palcami u jednej ręki, a potem u drugiej pomyślałem, że po przełamaniu tej podłogi mogę spaść bardzo nisko i się poobijać więc postanowiłem celować ciągle tylko w jedno miejsce jak najdalej od moich nóg i po tym gdy mi się uda będę mógł wyjrzeć jak duża odległość dzieli mnie między miejscem gdzie teraz jestem, a niższym pomieszczeniem.
Po chwili przerodziłem swoje myśli w czyny i zacząłem energicznie uderzać pięścią w jedno wybrane przeze mnie miejsce.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tchomer

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Nie Sty 05, 2014 10:46 pm

Udało się ! Zrobiłeś dziurę.. Zacząłeś kopać aż w końcu wydostałeś się... Teraz masz kilka dróg ucieczki : - Oknem
- Drzwiami
Do drzwi trudno się dostać z powodu ciemności, która jest w pokoju...
W oknie jest bardzo mało miejsca... 

Które wyjście wybierasz?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shuzo

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Nie Sty 05, 2014 10:55 pm

Szczęśliwy, że przebiłem się przez podłogę otrzepałem się z kurzu i otarłem pot z czoła po czym lekko stąpając po ziemi podszedłem do okna i chwytając ramy okna wyjrzałem przez nie, by sprawdzić jak wysoko się znajduję i czy możliwe będzie wyskoczenie stąd przez nie. Wyjście drzwiami nie uważałem za najlepsze rozwiązanie. Mogłem kogoś spotkać po drodze, a co gorsze znów trafić do klatki lub może nawet jeszcze gorzej...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tchomer

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Nie Sty 05, 2014 10:59 pm

Mogłeś wyskoczyć bez problemu, jesteś właściwie na pierwszym piętrze dookoła.. Z okna widać miasto w oddali... Przypomniałeś sobie o swoich pokemonach.. Co im grozi. LEĆ TAM !
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shuzo

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Nie Sty 05, 2014 11:05 pm

Wystawiłem jedną nogę przez okno, a potem drugą po czym uważając tak bym nie zaczepił się rękoma i nie połamał ich sobie wyskoczyłem przez okno i od razu po upadku na ziemię ruszyłem z pozycji w jakiej startują biegacze i gdy podniosłem głowę w moich oczach było można dostrzec żar. Napaliłem się na skopanie dupska temu złodziejowi tak, że bez chwili przystanku ciągle biegłem ku miasteczku w myślach kreując obrazy które przedstawiały co z nim zrobię. Najbardziej kręciła mnie wizja gdzie masakrowałem go moją maczetą...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Unorthodox

Male

Liczba postów : 5460

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Wto Sty 07, 2014 11:53 am

Zobaczyłem że zmienił pokemona, popatrzyłem na niego.. - Jaki słodkiii... szkoda że będę musiał go pokonać..Sawk powrót. - wycofałem go. I chwilę myślałem nad tym jakiego pokemona dać. Po paru sekundach wyciągnąłem balla i rzuciłem.. - Idź.. - z balla wyskoczyła Gardevoir. - To chyba typ psychiczny, mam nadzieje że dasz sobie z nim radę Gardevoir.. - rzekłem do pokemona.
- Zaatakuj go najpierw Psychic, zobaczymy jak to przetrzyma... a potem Magical Leaf.. Między oba atakami wykonaj Teleporty, tak żeby nie trafił cię żadnym atakiem. - powiedziałem do swojego pokemona.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Wto Sty 07, 2014 7:01 pm

Uno;
Pokemon przeciwnika całkiem dobrze wytrzymał psychic i sam użył psyshock, niestety spudłował bowiem twoja psychiczna dama teleportowała się, a chwilę po tym uderzyła kolejnym atakiem- magicznym liściem, który rzecz jasna trafił i zranił Espurra nieco mocniej niż poprzedni atak...
Espurr 82%
Gardevoir 100%

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Unorthodox

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Wto Sty 07, 2014 8:15 pm

- Świetnie sobie radzisz Gardevoir.. Teraz zaatakuj tego Espurra Hypnosis, tak żeby trafić i zasnął. Wtedy powinnaś sobie łatwo poradzić.. Gdyby Hypnosis nie wypalił to zaatakuj jeszcze raz Magical Leaf.. Cały czas pamiętaj o unikach i rób Teleporty jak będziesz mogła.. żeby uniknąć jego ataków.. - powiedziałem spokojnie do swojego pokemona. Miałem nadzieje że Hipnoza trafi i Gardevoir będzie kontrolować sytuacje.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Czw Sty 09, 2014 4:14 pm

Niestety hipnoza okazała się chybiona i wasz przeciwnik wykorzystał to;
-Espurr użyj toxic!- Pokemon posłuchał właściciela i otruł twoją podopieczną, która chwilę po tym została uderzona o ziemię za pomocą zamętu, atak nie zadał jednak zbyt wielkich obrażeń... kolejne obrażenia zostały zadane przez truciznę.
Espurr 82%
Gardevoir 95% +zatrucie

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Unorthodox

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Czw Sty 09, 2014 4:54 pm

- Psia krew umie toxic.. - zgryzłem wargi, gdy dowiedziałem się że to potrafi. Na dodatek trafił i teraz może być ciężko. Jednak liczyłem na to że Gardevoir sobie poradzi.. - Jeszcze raz zaatakuj Hypnosis, obyś tym razem trafiła bo inaczej będzie ciężko. Potem zaatakuj znów Magical Leaf. - powiedziałem i czekałem na rozwój sytuacji w walce.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Czw Sty 09, 2014 5:21 pm

Espurr rzucił się na twojego pokemona i użył drapania, bardziej doświadczona Gardevoir wykorzystała to i użyła hipnozy- przeciwnik usnął- chwilę po tym Espurr został raniony magicznym liściem, a twój stworek trucizną.
Espurr 77% +sen
Gardevoir 90% +zatrucie

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Unorthodox

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Czw Sty 09, 2014 6:27 pm

- Świetna robota Gardevoir, teraz skoro śpi atakuj go bez większych problemów. Zacznij od Psychic, potem Magical Leaf. Następnie Confusion i potem jeszcze raz Magical Leaf. Musisz zadać mu jak najwięcej obrażeń póki tylko śpi. - rzekłem do pokemona i czekałem aż wykona rozkaz. Szkoda że nie umie wykonać ataku Dream Eater.. wtedy choć trochę podleczyła by się, a tak trucizna ją rani i ma coraz mniej sił i życia - pomyślałem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Filipos44

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Sob Sty 11, 2014 2:16 pm

Wasz przeciwnik obrywał coraz to nowymi atakami, a sam nie mógł nic zrobić. Jego trener darł się w celu wybudzenia swego stworka, ale nie przynosiło to efektu... twoja wróżka została za to zraniona trucizną.
Espurr 37% +sen
Gardevoir 88% +zatrucie

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tchomer

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Sob Sty 11, 2014 8:09 pm

Shuzo
Wystrzeliłeś jak z torpedy, dosłownie za 3 minuty byłeś na targu.. Na razie złodzieja Twoich pokemonów nie widać, ani nie słychać... Musisz go szukać.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shuzo

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Sob Sty 11, 2014 9:31 pm

Mimo, że udało mi się bezproblemowo dotrzeć na targ, i tak nie mogłem się uspokoić i dalej martwiłem się o bezpieczeństwo swoich pokemonów.
- Jeśli są świadome tego co się teraz dzieje, to na pewno bardzo się martwią - W mojej głowie rozchodziła się taka myśl. To ona motywowała mnie do poszukiwania tego skurczybyka, który mimo wszystko uchodził za człowieka. Fakt ten bardzo mnie drażnił.
- Nie ważne co zrobi człowiek i tak nic mu się za to nie oberwie, a ta cała organizacja poke rangerów dalej będzie kontynuowała swoje działania nawet jeśli udałoby mi się złapać tego całego Haksera oraz doprowadzić go na przystanek policji, gdzie zostałby aresztowany... Czy mogę być spokojny z taką myślę? Taką, że gdzieś zawsze mogę spotkać jednego z nich? Osobę która żyje po to, by robić innym przykrości? Nie. Zdecydowanie nie. Od dzisiaj, gdy uda mi się odzyskać moje pokemony, sam będę wymierzał im kary. Zniszczę ich co do jednego pozbywając się całego tego syfu z naszego świata. Pokemony nie będą traktowane jak jakiś towar. Tylko tchórze i nędzne gnidy mogą je ciągle wykorzystywać... Nie będę tolerował zachowań jakie przedstawia Hakser. - Myśli mi się urwały i znów byłem na targu - rozglądałem się. Szukałem sposobu, by znaleźć Haksera i odzyskać swoje pokemony. Opcji było zbyt wiele i nie miałem pomysłu, który zapewniłby mi stuprocentowe szanse na dorwanie go, tak więc zaryzykowałem. Postanowiłem poczekać na targu, wyczekując go. Jeśli zwyczajnie w najbliższym czasie się tutaj nie pojawi, to będzie oznaczało, że muszę szukać gdzie indziej. Usiadłem w cieniu drzewa rozglądająć się wszędzie za poke rangerem.

Ostatnio zmieniony przez Shuzo dnia Sro Sty 22, 2014 5:07 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mike

Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Nie Sty 12, 2014 9:53 pm

Gdy wszedłem do miasta od razu zdjąłem rolki i zmieniłem na buty, poszełem do centrum pokemon. Gdy byłem w centrum pokemon wymieniłem Krookodille na Cryogonala i poszedłem do SIostry Joy, dąłem jej pokeballe i czekałem aż będą wyleczone.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

Liczba postów : 6717

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Nie Sty 12, 2014 9:57 pm

Mike
Pokemony wymienione. (zaraz wymienię) Dałeś balle swoich pokemonów siostrze Joy. Po pięciu minutach pokemony były wyleczone i już mogłeś właściwie załatwić to co chciałeś w tym mieście.

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mike

Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Nie Sty 12, 2014 10:05 pm

Dziękuje za wyleczenie pokemonów, nie wie pani gdzie jest Lodowa Jaskinia? Chciałem się tam wybrać i poszukać ciekawych pokemonów oraz słyszałem że jest niedaleko Parmani Chłopak powiedząc to był szczęśliwy ponieważ przejechał już Trasę Rowerową i jest niedaleko celu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kuba03065

Male

Liczba postów : 6717

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Nie Sty 12, 2014 10:09 pm

- Musisz iść w stronę gór. Jak zobaczysz lodowe wejście to tam jest jaskinia. Jednak będziesz potrzebował latarki i ciepłej kurtki. - odpowiada siostra Joy na twoje pytanie. - No i jakiegoś silnego wodnego i lodowego pokemona. - dodała. Wytłumaczyła chyba wszystko co powinieneś wiedzieć na temat pójścia do lodowej jaskini.

,,Turcy chcieli dowalić Wiedniowi, ale to Sobieski dowalił Turkom'' - mój komentarz po zobaczeniu trailera filmu ,,Bitwa pod Wiedniem''.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Unorthodox

Male

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Pon Sty 13, 2014 12:37 pm

- Wykonuj dalej ataki Gardevoir, póki nie będzie zdolny do walki. Najpierw Magical Leaf, następnie Psychic, kolejny atak to Confusion. I na koniec jeszcze raz Magical Leaf. Po tych atakach powinien albo paść albo być strasznie pobity i ledwo trzymać się na nogach. - powiedziałem i patrzyłem czy aby rywal nie zmieni pokemona. Bo trzymać go chyba niema większego sensu..
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Miasto Parmania (Fuchsia City)   Today at 12:05 am

Powrót do góry Go down

Miasto Parmania (Fuchsia City)
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 8Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next