Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Marzec 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 [Walka truniejowa 1 vs. 1] Kuba vs. Lilith!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 23

[Walka truniejowa 1 vs. 1] Kuba vs. Lilith! Empty
PisanieTemat: [Walka truniejowa 1 vs. 1] Kuba vs. Lilith!   [Walka truniejowa 1 vs. 1] Kuba vs. Lilith! I_icon_minitimeSro Sty 29, 2014 9:06 pm

- Witam państwa na pierwszym starciu turnieju organizowanego z okazji otwarcia tej pięknej areny! Ja nazywam się Filip Foxyr i będę komentował dla państwa wszystkie walki. Pierwsze starcie rozegra się pomiędzy początkującymi zawodnikami, a są nimi młoda trenerka z jednym trawiastym pokemonem, za samą odwagę należała by się jej nagroda! Przywitajmy Lili gorącymi brawami! Jej przeciwnikiem będzie również niezbyt doświadczony koordynator o imieniu Kuba! Starcie rozegra się na wielkiej arenie pokrytej trawą wysoką na ponad pół metra, co niewątpliwie sprzyja Lili, są tu też słabo widoczne i zarośnięte liliami oczka wodne, bardzo trudno je wypatrzyć i ktoś może tam wpaść całkiem przypadkiem. Właśnie dostałem informację od sędziego że walka właśnie się zaczyna, a pierwszy wybiera Kuba!
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

[Walka truniejowa 1 vs. 1] Kuba vs. Lilith! Empty
PisanieTemat: Re: [Walka truniejowa 1 vs. 1] Kuba vs. Lilith!   [Walka truniejowa 1 vs. 1] Kuba vs. Lilith! I_icon_minitimeSro Sty 29, 2014 9:14 pm

Zrobiłem wdech i wydech. Spojrzałem na arenę. No cóż, przewaga taktyczna na arenie wydaje się lepsza dla mojej przeciwniczki. No ale dobra. O wszystkim zadecydują inne ,,czynniki''. Słysząc że wybieram pierwszy to wziąłem ball. - Czas zawalczyć. - mówię do balla po czym wypuszczam... Pidove.
Powrót do góry Go down
Lilith

Lilith


Female

Liczba postów : 50
Szacunek na dzielni : 0

[Walka truniejowa 1 vs. 1] Kuba vs. Lilith! Empty
PisanieTemat: Re: [Walka truniejowa 1 vs. 1] Kuba vs. Lilith!   [Walka truniejowa 1 vs. 1] Kuba vs. Lilith! I_icon_minitimeNie Lut 02, 2014 5:56 pm

Chociaż arena sprzyjała Lily i jej pokemonowi, nie można było powiedzieć, by Pidove był idealnym przeciwnikiem dla Poziomki. Czy ich los został już przesądzony? Zobaczymy!
- Poziomka, chowaj się wśród kwiatów! - Zawołała dziewczyna wypuszczając swoją podopieczną. Miała nadzieję, że Cherubi nie spanikuje wszak miały szansę w tej walce tak długo, jak Pidove jej nie zauważy. - Nie spuszczaj wzroku z Pidove i poczekaj aż się zbliży by zaatakować Akcją! Jeśli jego lot będzie bardzo szybki to możliwe, że jest to atak... trawa go spowolni, odskocz więc i poczekaj na odpowiedni moment by na niego wskoczyć!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość



[Walka truniejowa 1 vs. 1] Kuba vs. Lilith! Empty
PisanieTemat: Re: [Walka truniejowa 1 vs. 1] Kuba vs. Lilith!   [Walka truniejowa 1 vs. 1] Kuba vs. Lilith! I_icon_minitimeNie Lut 02, 2014 6:04 pm

- No i walka się zaczęła, ale Pidove nie atakuje! Cherubbi schowała się w trawie i... tak szczerze to właśnie straciłem ją z oczu, jestem niemal pewny że pokemon Kuby też jej nie widzi, liście na głowie to wspaniały kamuflaż! Oba pokemony jednak nie atakują...

~Kącik techniczny!
Cherubbi 100%
Pidove 100%
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

[Walka truniejowa 1 vs. 1] Kuba vs. Lilith! Empty
PisanieTemat: Re: [Walka truniejowa 1 vs. 1] Kuba vs. Lilith!   [Walka truniejowa 1 vs. 1] Kuba vs. Lilith! I_icon_minitimeNie Lut 02, 2014 9:32 pm

- Trzymamy się taktyki Pidove. - mówię do mojego poke-ptaka. Czegoś podobnego się spodziewałem. - Czas rozpocząć. - dodałem. - Wzleć w górę i gdy będziesz wystarczająco by Cherubi nie mogła cię atakować, to wystrzel Air Slasha w miejsce gdzie będziesz podejrzewał obecność naszego przeciwnika. Zagramy na ostrożność. - wydałem komendę. Jeśli mój pokemon będzie na dobrej wysokości to przy odrobinie szczęścia znajdzie przeciwnika, chociaż są na to nikłe szanse.
Powrót do góry Go down
Lilith

Lilith


Female

Liczba postów : 50
Szacunek na dzielni : 0

[Walka truniejowa 1 vs. 1] Kuba vs. Lilith! Empty
PisanieTemat: Re: [Walka truniejowa 1 vs. 1] Kuba vs. Lilith!   [Walka truniejowa 1 vs. 1] Kuba vs. Lilith! I_icon_minitimeNie Lut 02, 2014 10:35 pm

- Poziomka, siedź w ukryciu i obserwuj! Trzymamy się planu, nie wychodź chyba żeby uniknąć ataku! Wypuść dyskretnie Leech Seed!
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 23

[Walka truniejowa 1 vs. 1] Kuba vs. Lilith! Empty
PisanieTemat: Re: [Walka truniejowa 1 vs. 1] Kuba vs. Lilith!   [Walka truniejowa 1 vs. 1] Kuba vs. Lilith! I_icon_minitimePon Lut 03, 2014 4:06 pm

- Ta walka dopiero się zaczęła, ale coś mi mówi że to będzie zabawa w kotka i myszkę, albo w sokoła i robactwo... Pidove wzniósł się dość wysoko, ale chyba nie widzi przeciwnika bo. Piękny air slash przeciwna na pół pasożytnicze nasionko! To dopiero nazywa się refleks, co więcej atak trafia w trawiastego pokemona, na pewno to odczuł!

~Kącik techniczny!
Cherubbi 80%
Pidove 100%
Powrót do góry Go down
kuba03065

kuba03065


Male

Liczba postów : 6717
Szacunek na dzielni : 4
Age : 22

[Walka truniejowa 1 vs. 1] Kuba vs. Lilith! Empty
PisanieTemat: Re: [Walka truniejowa 1 vs. 1] Kuba vs. Lilith!   [Walka truniejowa 1 vs. 1] Kuba vs. Lilith! I_icon_minitimeWto Lut 04, 2014 3:42 pm

- I właśnie o to chodzi Pidove!!! - krzyczę tonem gratulacji. - Nadal atakuj Air Slash, a w razie gdybyś miał okazję to użyj Air Slash i Air Cutter naraz!!! - dodałem krzykiem by mnie słyszał. - A, bym zapomniał. - przeszło mi przez myśl. - Bądź czujny!!! Jeśli znowu cię zaatakuje jakimś atakiem to unik i atak w to miejsce Air Slashem!!! - krzyknąłem jeszcze raz do mojego poke-ptaka. - I pamiętaj, nigdy nie zniżaj się, utrzymaj się na tej wysokości!!! - dokrzyczałem jeszcze.
Powrót do góry Go down
Lilith

Lilith


Female

Liczba postów : 50
Szacunek na dzielni : 0

[Walka truniejowa 1 vs. 1] Kuba vs. Lilith! Empty
PisanieTemat: Re: [Walka truniejowa 1 vs. 1] Kuba vs. Lilith!   [Walka truniejowa 1 vs. 1] Kuba vs. Lilith! I_icon_minitimeWto Lut 04, 2014 9:07 pm

Pidove dojrzał jakimś cudem brązowe nasionko wśród lilii, choć nie widział różowej Cherubi... i mając do dyspozycji calutką arenę, trafił i jedno i drugie pojedyńczym atakiem! Przy tym odkrył jej kryjówkę, co było jedyną szansą drużyny trawiastej.
- Chyba nic tu po nas, wracaj. - Lily wróciła swoją podopieczną do Poke Balla, by uniknąć masakry, jakiej dokonać chciał drugi trener. Gdyby taka seria ataków trafiła w Poziomkę, ta zapewne zakończyłaby swój żywot na miejscu jako mokra, różowa plama. Dziewczynka wyszła z założenia, że przeciwnik był tego świadom więc nie okazując mu najmniejszego szacunku odwróciła się do niego plecami i zeszła z areny.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 23

[Walka truniejowa 1 vs. 1] Kuba vs. Lilith! Empty
PisanieTemat: Re: [Walka truniejowa 1 vs. 1] Kuba vs. Lilith!   [Walka truniejowa 1 vs. 1] Kuba vs. Lilith! I_icon_minitimeSro Lut 05, 2014 5:02 pm

- Wygląda na to, że... Kuba wygrywa walkowerem! Szczerze nie spodziewałem się tego i chyba sam zwycięzca też nie. To druga walka tego turnieju, która została zakończona w ten sposób, tak czy inaczej, już wiemy jak ma na imię druga osoba zakwalifikowana do drugiej rundy! To oczywiście Kuba Askon, gratulujemy!
Powrót do góry Go down
Sponsored content




[Walka truniejowa 1 vs. 1] Kuba vs. Lilith! Empty
PisanieTemat: Re: [Walka truniejowa 1 vs. 1] Kuba vs. Lilith!   [Walka truniejowa 1 vs. 1] Kuba vs. Lilith! I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
[Walka truniejowa 1 vs. 1] Kuba vs. Lilith!
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [Walka turniejowa 1 vs. 1] Lugia vs. Kuba
» Walka Turniejowa nr.4 - Smok vs Kuba
» [Walka o trzecie miejsce turnieju 1 vs. 1] Katerina vs. Kuba
» [Walka 4 vs. 4] Uno vs. Gardenia
» [Walka 3 vs 3] Unort vs Clay

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Walki-
Skocz do:  
strzałka do góry