Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Marzec 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

mike - [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay   mike - [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay - Page 2 I_icon_minitimeNie Lut 16, 2014 4:40 pm

Myślałem że lepiej pójdzie ale trudno, Krookodille użyj szybkiego crunch i attract, potem użyj focus blast! Wiem że jesteś strasznie osłabiona ale wierzę w twoje zwycięstwo pamiętasz jak przegrałaś z Greninja?! Wyobraź sobie że Krokorok to Grenininja i pokaż jak silna jesteś! Nie na darmo trenowaliśmy żeby teraz przegrać, tyle treningów i walk, wierzę w ciebie!
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

mike - [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay   mike - [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay - Page 2 I_icon_minitimeNie Lut 16, 2014 4:46 pm

Krokodile przeszła od razu do Focus Blast, po którym Krokorok padła od razu. Na arenie pojawił się Excadril, który od razu użył Focus Blast. Twój krokodyl ledwo tego uniknął. Nie czekając na twoje rozkazy użyła Attract. Teraz masz 100% pewności, że Excadril.. To facet!

Clay:
Seismitoad 0%
Krokorok 0%
Excadrill 100% Zauroczony

Mike:
Floaztel (samica) 0%
Floatzel 25% (samiec) + obniżona sp. obrona (1) obniżona szybkość (4)
Krokodile 50%
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

mike - [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay   mike - [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay - Page 2 I_icon_minitimeNie Lut 16, 2014 7:36 pm

- Brawo Krookodille! Wiem że jesteś osłabiona ale skoro Exkadrill jest zakochany to użyj szybkiego dragon tail, potem użyj focus blast i by pokazać na co cię stać jeszcze raz focus blast! Jeżeli wyjdzie spod wpływu użyj znowu attract! Wiem że dasz radę! Powiedziałem to dumny ze swojego pokemona którym jest Krookodille, miałem 2 pokemony ale zmęczone a Clay miał 1 maksymalnie wypoczętego, lecz zakochanego.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

mike - [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay   mike - [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay - Page 2 I_icon_minitimeNie Lut 16, 2014 7:54 pm

Excadrill jednak nie pozwolił na to by miłość długo go omamiła. Zaraz po tym gdy oberwał Smoczym Ogonem ocknął się, Krokodile nie była na to przygotowana i oberwała Focus Blast z bliska. Mimo wszystko trzyma się na łapach i oddała tym samym atakiem. Ponownie! Obniżając Sp.Obronę przeciwnika! Próbowała po raz kolejny użyć Attract jednak Excadrill przeszkodził jej w tym uderzając Metalowym Szponem!

Clay:
Seismitoad 0%
Krokorok 0%
Excadrill 65% Sp.Obrona -1

Mike:
Floaztel (samica) 0%
Floatzel 25% (samiec) + obniżona sp. obrona (1) obniżona szybkość (4)
Krokodile 25%
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

mike - [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay   mike - [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay - Page 2 I_icon_minitimePon Lut 17, 2014 3:52 pm

Nie możemy ryzykować trzęsieniem ziemi, oddal się trochę, jeżeli cię zaatakuje to użyj crunch lub dragon tail, gdy się oddalisz daj z siebie wszystko i użyj focus blast! Jeżeli trafisz użyj attract i znowu focus blast! Wiem że dasz radę Powiedziałem to myśląc: Trudna sytuacja, ale jakoś sobie poradzimy. Gdyby attract nadal działało to mielibyśmy większe szanse, przewagę ma nadal Clay
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

mike - [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay   mike - [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay - Page 2 I_icon_minitimePon Lut 17, 2014 4:09 pm

Krokodile zaczął uciekać od Excadrilla. Ten jednak użył Drill Run, i zastraszająco szybko zbliżył się do twojego pokemona po czym uderzył prosto w plecy tak, że twój pokemon nie był w stanie nawet zareagować. Chwilę po uderzeniu Krokodile odwróciła się i chwyciła Kreta w swoje szczęki, całe szczęście omijając pazury i głowę, na której znajdowały się ostre metalowe elementy. Trzasnęła nim o ziemię z całej siły, po czym użyła Smoczego Ogonu, wyrzucając dość daleko od siebie. Oba pokemony użyły Focus Blast, które zderzyły się ze sobą. Attract zatrzymane przez Ochronę.

Clay:
Seismitoad 0%
Krokorok 0%
Excadrill 41% Sp.Obrona -1

Mike:
Floaztel (samica) 0%
Floatzel 25% (samiec) + obniżona sp. obrona (1) obniżona szybkość (4)
Krokodile 12%
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

mike - [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay   mike - [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay - Page 2 I_icon_minitimePon Lut 17, 2014 5:51 pm

Widzę że pokazujesz na co cię stać! Użyj focus blast a potem attract, nie wiem co zrobić w takiej sytuacji ale wiem że dasz radę, raz zabrałaś dużo zdrowia temu kretowi, a więc teraz pokaż kto jest silniejszy, wielka Krokodylica czy kret?! Wiem że dasz radę, pamiętaj by panować na precyzją ataków i kumuluj gniew na chwilę kiedy trzeba zaatakować!
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

mike - [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay   mike - [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay - Page 2 I_icon_minitimeWto Lut 18, 2014 5:25 pm

Teraz już bez zbędnego opisywania.. Sędzia też ma już powoli tej długiej walki.. Krokorok trafia Focus Blast po czym sam obrywa tym samym atakiem.. I.. Pada niezdolna do walki.

Clay:
Seismitoad 0%
Krokorok 0%
Excadrill 20% Sp.Obrona -1

Mike:
Floaztel (samica) 0%
Floatzel 25% (samiec) + obniżona sp. obrona (1) obniżona szybkość (4)
Krokodile 12%
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

mike - [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay   mike - [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay - Page 2 I_icon_minitimeWto Lut 18, 2014 7:52 pm

(To czemu ma 12% hp? xD)
Dzięki Krookodille, dałaś mi nieocenioną pomoc w walce, powrót. Floatzel, teraz ty! Wiem że jesteś osłabiona ale zacznij od lodowego ice beam by trochę spowolnić przeciwnika, potem użyj hydro pompy i attract, nie mam konkretnej strategi ale postaram się doprowadzić nas do zwycięstwa, liczę na ciebie
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

mike - [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay   mike - [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay - Page 2 I_icon_minitimeWto Lut 18, 2014 9:01 pm

(ajć xD nie wyzerowałam xD)
Tu już nie będzie co zbyt przeciągać. Ice Beam zatrzymany Metalowym Szponem. Floatzel obrywa Drill Run. Hydro Pompa trafia.. Tak dalej.. I dalej.. Ogłaszam.. Remis!
- Musisz trochę potrenować z Floatzelami. Mają w sobie wielki potencjał. - powiedział Clay i podał ci paczkę z numerem 2. Był w nim TM Sandstrom i 20 pkt areny.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




mike - [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay   mike - [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
[Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» [Walka 3 vs. 3] Lugia vs. Clay
» [Walka 3 vs 3] Unort vs Clay
» [Walka 3 vs 3] Filip vs Clay
» [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Malva
» Walka Turniejowa nr.2 - Mike vs Zuko

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Walki-
Skocz do:  
strzałka do góry