Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Marzec 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 23

[Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay Empty
PisanieTemat: [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay   [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay I_icon_minitimeSob Sty 25, 2014 1:15 pm

Mike dotarł na te arenę przez ciemny korytarz wyżłobiony w twardym granicie, było niemal pewne że do jego stworzenia zużyto sporo dynamitu. Teraz podziwiał naturalną jaskinię krasową. Była ogromna, ścian nie dało się dostrzec, wolną przestrzeń na której miała rozegrać się walka otaczały stalagmity, stalagnaty i stalaktyty. Na podłodze pełno było kałuż, skały które tworzyły to wszystko miały lekko żółtawą barwę, w podłodze było kilka świecących własnym światłem kryształów dzięki którym panował tu pół mrok. Na samej arenie było niemal pusto, tylko kilka największych stalaktytów, stalagnatów i stalagmitów wyrastało z ziemi bądź sufitu. Sklepienie jaskini znajdowało się niecałe trzy metry nad ziemią. Clay stał na przeciw Mike, a sędzia pomiędzy nimi z boku areny na małym skalnym podwyższeniu.
- Za chwilę rozpocznie się stracie trzy na trzy pokemony pomiędzy trenerem z Kanto o imieniu Mike i liderem sali w Driftveil, Clay' em! Każda ze stron może użyć maksymalnie trzech pokemonów i zmieniać je w dowolnym momencie! Pierwszy pokemona wybiera Clay, start! - Wykrzyczał sędzia, a przeciwnik Mike wypuścił z balla wielką ropuchę i nazwie Seismitoad.

Seismitoad 100%
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

[Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay   [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay I_icon_minitimeSob Sty 25, 2014 1:40 pm

Szedłem podziwiająć całą tę drogę i zastanawiając się w ile stworzyli coś tak pięknego? Szedłem, usłyszałem głos swojego przeciwnika i przedemną pokazął się gigantyczna niebieska żaba, wiedząc że to ldier typu ziemnego a wiedziałem że to także typ wodny to postanowiłem wybrać swojego wodnego asa - Floatzela (samca) który był moim najsilniejszym pokemonem. Wybrałem Floatzela który był chętny walki i cały gotowy wyskoczył z pokeballa z chęcią walki, powiedziałem swojemu pokemonowi: Floatzel mam nadzieję że jesteś gotów do walki bo musisz pokonać potężnego/ną Seismitoada, musisz zacząć aqua tail tóry wypuścisz nicko by On/Ona podskoczył/ła a gdy podskoczy użyj focus blast! Jeżeli On/Ona zaatakuje to użyj protect, po atakach spróbuj użyć attract na pokemonie by sprawdzić jaka jest jego/jej płeć!
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 23

[Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay   [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay I_icon_minitimeSob Sty 25, 2014 2:21 pm

Seismitoad zamiast skoczyć w górę odskoczył w tył i użył wodnego ringu, od teraz jego zdrowie będzie regenerowane co turę. Floatzel użył focus blast, ale przeciwnik cudem i dosłownie o kilka milimetrów ominął atak, po czym użył super sonic, wydra zablokowała to ochroną. Niestety ochroną nie da się zablokować dwóch ataków z rzędu, a chwilę po supersonic w twojego pokemona został wystrzelony acid, który trafiając obnizył specjalną obronę twojego najsilniejszego pokemona.

Seismitoad 100%
Floatzel 97% + obniżona sp. obrona (1)
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

[Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay   [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay I_icon_minitimeSob Sty 25, 2014 3:52 pm

Byłem pod wrażeniem nie skomplikowanej strategi któa podziałała i zrozumiałem że jeżeli mam wygrać to starcie to muszę myśleć jak swój przeciwnik - Cley. Wymyśliłem na szybko jakiś plan działania i krzyknąłem do Floatzela: Floatzel użyj focus blast i wyceluj w stalagmity(czy tam stalakmity) które są u góry i znajdują się na Seismitoadem żeby spadły na niego, pamiętaj że zapewne zrobi unik a więc jeżeli się zbliży użyj aqua tail a potem ice fang a potem focus blast by uzyskać przewagę a nawet jeżeli nie zrobi uniku przed głazami to focus blast!
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 23

[Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay   [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay I_icon_minitimeNie Sty 26, 2014 2:38 pm

Przeciwnik nie zrobił uniku, a jedynie użył ochrony i zasłonił się przed wielkim stalagmitem, czy tam stalaktytem. W każdym razie nad samą areną było ich tylko kilka i to kilka takich największych, więcej było ich dookoła pustej przestrzeni na której walczyliście, ale tam było tego tak dużo że wejść się nie dało, no i tam było ciemno... w każdym razie przeciwnik przeczekał aż owy twór zleci z jego ochrony i użył pompy wodnej. Twój pokemon odpowiedział focus blast i oba ataki zderzyły się ze sobą, od huku posypały się stalagmity, stalaktyty i stalagnaty. Po chwili z chmury pyłu wyłonił się strumień wody, a dokładniej to pompa wodna Seismitoada która trafiła twojego pokemona.
Seismitoad 100%
Floatzel 91% + obniżona sp. obrona (1)
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

[Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay   [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay I_icon_minitimeNie Sty 26, 2014 5:41 pm

Wiedząc że ataki Floatzela nie trafiały na Saismitoada byłem lekko wkurzony i powiedziałem do Floatzela: Chyba nie dasz się tak bić?! Przecież jestseś potężniejszy od Saismitoada, pokaż mu że to ty jesteś tu silniejszy i użyj focus blast które ma trafić jak najlepiej Saismitoada, strzelaj do skotku a potem aqua tail, attract i podbiegnij z ice fangiem! Powiedziałem te słowa z nadzieją w pokemona wiedząc że jest silny.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 23

[Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay   [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay I_icon_minitimeNie Sty 26, 2014 7:42 pm

"Ja nie wierzę w duchy, ale czy one o tym wiedzą?" Te słowa idealnie pasowały do tej sytuacji, ty i Floatzel wiedzieliście, że jesteście silniejsi, ale czy przeciwnicy o tym wiedzieli? Najwyraźniej nie, bo na przemian robił uniki i używał ochrony przed kolejnymi atakami, w końcu Floatzel musiał sobie zrobić przerwę bo zbytnie się zmęczył, a wtedy dostał kilkoma pompami wodnymi.
Seismitoad 100%
Floatzel 67% + obniżona sp. obrona (1)
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

[Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay   [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay I_icon_minitimePon Sty 27, 2014 6:21 pm

(Sorry że mało wchodzę ale czasu nie mam i więcej choruję, bym chociaż na chat na chwilę wchodził podczas choroby ale mi chat nie wchodzi, kiedyś tak miałem ale teraz nie wiem jak naprawić)
Szkoda że nie możesz być tak szybki... bonus z tojej zdolności by pomógł ale nie pada dlatego szybkość zmienimy na obronę, musisz użyć protect przed jego każdym atakiem i użyć potężnego focus blast. Jeżeli chcesz żeby to wypaliło to pomyśl o tym że robisz to dla mnie, swojej Floatzel i swoich Buizelków. Chyba chcesz żeby wiedziały że dla ich taty nie ma silnego przeciwnika? pokaż że jesteś najlepszy i focus blast w niego a potem protectuj!
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 23

[Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay   [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay I_icon_minitimePon Sty 27, 2014 6:33 pm

Pierwsza hydro pompa, zatrzymana przez ochronę, drugi raz to juz się nie udało. Floatzel dostał i to dostał dość mocno, mimo to zaatakował, ale teraz to z kolei przeciwnik użyl ochrony i znów atak. Twój pokemon cudem unika hydro pompy i znów focus blast, chybiony.
Seismitoad 100%
Floatzel 60% + obniżona sp. obrona (1)
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

[Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay   [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay I_icon_minitimePon Sty 27, 2014 6:52 pm

Floatzel, znowu zmiana strategi, to że nie jesteśmy najszybsi to nie znaczy że mamy marnować czas na początku bitwy tworząc focus blast, możemy używać aqua taili. Floatzel użyj użyj hydro pompy najlepiej w jego/jej oczy by zyskać na czasie a potem biegaj i atakuj aqua tail za każdym razem z innego położenia by się nie spodziewał gdzie, masz biegać po całym polu bitwy ale w wybranym miejscu atakuj, a gdy uda się go/ją trafić to focus blast!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość



[Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay   [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay I_icon_minitimeSob Lut 01, 2014 9:52 pm

(jeśli coś się nie zgadza z poprzednimi odpisami to przepraszam.. ale teraz to jest rzeczywistością!)
Bardzo.. Ale to bardzo źle wybrałeś.. Twój przeciwnik posiada umiejętność Water Absorb. Tylko mu pomagałeś uderzając w niego wodnymi ruchami.. W końcu ciosy wodne, regenerowały jego HP. Twój przeciwnik, przyjmował na siebie z wielką chęcią ciosu tego typu. Jak wiadomo.. Kompletnie nic mu to nie robiło. Dopiero gdy Floatzel przeszedł do używania Mega Podmuchu, ten użył Protekcji, zatrzymując atak. Szybko odpowiedział Mud Shot, zmniejszając przy okazji szybkość Floatzela.

Seismitoad 100%
Floatzel 55% + obniżona sp. obrona (1) obniżona szybkość (1)
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

[Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay   [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay I_icon_minitimePon Lut 03, 2014 6:54 pm

- Zapomniałem o tej zdolności... Floatzel mam nadzieję że teraz myuzyskamy przewagę, użyj wodnego ogonu w ziemię by zrobić zasłonę dymną a potem podkocz i użyj
focus blast w Saismitoada do skutku póki nie trafi, potem podbiegnij do niego/niej ice fang i spróbuj użyć atttract! W razie kłopotów użyj protect!
Powiedziałem mojemu pokemonowi taką strategię z użyciem nie wodnych ataków, ruchy były nie dokońca przemyślane ale Floatzel znał protect i trochę się dlatego uspokoiłem.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

[Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay   [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay I_icon_minitimeCzw Lut 06, 2014 2:55 pm

Nic z tego. Ten atak nie był dobrym użytkiem na zasłonę dymną. Stworzył jedynie błoto, w którym Floatzel kiepsko się ruszał. Za to Seismitoad bardzo się ucieszył. I na tym skończyły się ciosy twojej wydry. Ropucha użyła Mud Shot. Atakowała nim kilka razy pod rząd, przez co twój podopieczny ma na prawdę mocno zmniejszoną szybkość. Po chwili jednak dostał Lodowym Ciosem prosto w swoją przebiegłą twarzyczkę. Wydra uderzyła o jeden ze stalagnatów. Floatzel chciał użyć Zauroczenia, jednak nie. Seismitoad nie był gejem. Przy kolejnym Lodowym Ciosie, twój pokemon starał się wykonać jeden z ruchów jakie kazałeś mu użyć i.. Przymarzli do siebie. Oba pokemony użyły lodowych ciosów i przymarzły do siebie jeden pięścią, drugi szczęką.

Seismitoad 80%
Floatzel 25% + obniżona sp. obrona (1) obniżona szybkość (4)
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

[Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay   [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay I_icon_minitimeCzw Lut 06, 2014 7:38 pm

Nareszcie mogę przybrać dobrą strategię Po tych słowach szybko wymieniłem Floatzela samca na Floatzel samicę i kaząłem jej: Szybko użyj attract a potem zrób zasłonę ze swift i zaatakuj potężnym ice beam! Wiem że Saismitoad to potężny przeciwnik ale wiem że dzięki attract pokonasz tą przerośniętą żabę, masz także przewagę dzięki temu że możesz atakować z daleka lodowym atakiem! Wiem że dasz radę nareszcie mogłem odetchnąć ponieważ od początku chodziło mi o sprawdzenie płci Saismitoada by obrać odpowiednią strategię.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

[Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay   [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay I_icon_minitimeCzw Lut 06, 2014 9:34 pm

Seismitoad nie wyglądał na szukającego panienki.. Zablokował Zauroczenie, Protekcją po czym przywalił Wysysającym Ciosem. Zrobienie zasłony ze Swift nie było czymś prostym.. Więc twoja wydra straciła tylko czas i oberwała Mud Shot. Ice Beam zadał wcale nie takie złe obrażenia. Ropucha po chwili użyła serii Echoed Voice. A jak wiadomo, z każdym użyciem ten ruch jest o wiele silniejszy.

Clay:
Seismitoad 70%
??? 100%
??? 100%

Mike:
Floaztel (samica) 70% - szybkość (1)
Floatzel 25% (samica) + obniżona sp. obrona (1) obniżona szybkość (4)
??? 100%
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

[Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay   [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay I_icon_minitimeSob Lut 08, 2014 9:57 pm

(W 25% hp ma samiec)
Floatzel teraz zób lodowy mur i przyszykuj potężny ice beam! Jeżeli szniszczy mur to wystrzel tym atakiem, podbiegnij i użyj crunch a potem ice beam! Potem spróbuj attract by mieć jak największe pole manewru a potem ice beam! Wiedząc że ostatnio nic mu nie wychodzi spóbowął postawić to na jedną kartę.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

[Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay   [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay I_icon_minitimeNie Lut 09, 2014 3:14 pm

(ehe.. przejęzyczenie...)
Robienie muru nie było wcale takie łatwe, a co za tym idzie szybkie. Floatzel ledwo co go zrobiła, i już ta przerośnięta Ropucha zniszczyła go Wysysającym Ciosem. Floatzel się wściekła i zaczęła go gryźć bez opamiętania.. I to chyba było jedne z lepszych wyjść, bo pan ropucha nie mógł się pozbyć tej natrętnej wydry! W między czasie tylko raz udało mu się uderzyć Mud Shot.

Clay:
Seismitoad 40%
??? 100%
??? 100%
Mike:
Floaztel (samica) 66% - szybkość (2)
Floatzel 25% (samiec) + obniżona sp. obrona (1) obniżona szybkość (4)
??? 100%
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

[Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay   [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay I_icon_minitimeNie Lut 09, 2014 6:46 pm

Floatzel pomyśl teraz o swoich dzieciach, chyba nie chcesz żeby myślałby że ich mamępokonała przerośnięta żaba?! Teraz ice fang a potem attract, potem znów zrób serię ice fang i crunch!
Powiedziałem bardziej ucieszony ponieważ Floatzel miała teraz większe szanse na pokonanie Seismitoada, lecz 2 Floatzel jest osłabiony i nie wiedziałem czy mi się uda wygrać.
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

[Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay   [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay I_icon_minitimePią Lut 14, 2014 3:07 pm

I stało się! Przerośnięta żaba imieniem Seismitoad zakochała się w twojej Floatzel! Magia walentynek dosięga wszystkich! Ziemny pokemon nie był w stanie atakować, a nawet jeśli był zbyt mocno zauroczony by trafić. Bez zbędnego przeciągania. Ropucha mocno obrywała ciosami. Ice Fang nie było bardzo dotkliwe, jednak i tak zadawało jako takie obrażenia.

Clay:
Seismitoad 10% Zakochany we Floatzel
??? 100%
??? 100%
Mike:
Floaztel (samica) 66% - szybkość (2) Lekko zmęczona ciągłym atakowaniem
Floatzel 25% (samiec) + obniżona sp. obrona (1) obniżona szybkość (4)
??? 100%
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

[Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay   [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay I_icon_minitimeSob Lut 15, 2014 5:36 pm

Uśmiechnąłem się przechodząc na prowadzenie w walce z liderem sali z Unovy, chociaż to nie była walka o odznakę to i tak miałem nadzieję wygrać. Zaraz po obmyśleniu kilku pomysłów powiedziałem: Floatzel użyj crunch i ice fang! Wiem że dasz radę położyć Saismitoad tymi atakami, jeżeli ci się uda pokonać Saismitoada to użyj pokemon hydro pump i ice beam! Mam nadzieję że wierzysz w siebie i wykorzystasz maksymalną ilość potencjału!
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

[Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay   [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay I_icon_minitimeNie Lut 16, 2014 1:31 pm

(Jako, że poprzedni zżarło napiszę w skrócie..)
Seismitoad padł od Crunch. Clay wybrał na jego miejsce Krokrok, która od razy wlazł do tunelu unikając Pompy Wodnej. Floaztel boleśnie oberwała, jednak szybko oddała Lodowym Promieniem zamrażając psyk przeciwniczki, która chciała użyć Kła Gromu. Z racji, że to jej się nie udało, gdy tylko twoja podopieczna wylądowała na ziemi oberwała Bulldoroze.

Clay:
Seismitoad 0%
Krokorok 67% Zamrożony pysk
??? 100%
Mike:
Floaztel (samica) 49% - szybkość (3) Trochę bardziej zmęczona
Floatzel 25% (samiec) + obniżona sp. obrona (1) obniżona szybkość (4)
??? 100%
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

[Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay   [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay I_icon_minitimeNie Lut 16, 2014 3:19 pm

Floatzel, wiem że jesteś osłabiona ale jesteś moją nadzieją! Musisz wykorzystać tę okazję i użyć na Krokorok hydro pump i potem ice beam, jeżeli jakaś woda się ostanie na jej/jego ciele może być trochę unierochomiona, musimy to wykorzystać! Pamiętaj że w ciebie wierzę i zrobiłbym wszystko byś wygrała, pokonałaś Saismitoada to pokonaż też Krokorok, hydro pompa i ice beam będą super efektywne i dasz radę pokonać Krokorok! Ucieszyłem się z tego że Krokorok został/a osłabion/ny na start i mogliśmy to wykorzystać
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

[Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay   [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay I_icon_minitimeNie Lut 16, 2014 3:50 pm

Krokorok oberwała Hydro Pompą. Cudem uniknęła jednak Lodowego Promienia. Użył Kła Ognia i roztopiła lód na pysku, wtedy to rzuciła się na wycieńczoną Floatzel, Kłem Gormu i atakowała jak szalona.. Co tu dużo mówić.. Floatzel niezdolna do walki. Zmęczenie przyczyniło się tylko do otrzymania większych obrażeń.

Clay:
Seismitoad 0%
Krokorok 47%
??? 100%

Mike:
Floaztel (samica) 0%
Floatzel 25% (samiec) + obniżona sp. obrona (1) obniżona szybkość (4)
??? 100%
Powrót do góry Go down
Mike

Mike


Male

Liczba postów : 11521
Szacunek na dzielni : -2
Age : 22

[Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay   [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay I_icon_minitimeNie Lut 16, 2014 4:15 pm

- Dziękuje ci Floatzel, powrót... Zawóciłem pokemona wiedząc że jestem na straconej pozycji i uratowałoby mnie zwycięsto prawie bez zadrapania następnego pokemona, ja i lider mieliśmy 2 pokemony ale On miał mniej zmęczonego. Postanowiłem na stretegię wszystko albo nic - krzyknąłem
- Krookodille czas na ciebie! Krokorok to twoja pre ewolucja ale nie można jej lekceważyć, użyj ficus blast, potem się schowaj w ziemię dig i wyskocz z dragon tail! Odskocz potem od Krokorok, spróbuj użyć attract i gdy zaatakuje zrób unik
Powrót do góry Go down
LugiaFly

LugiaFly


Female

Liczba postów : 17196
Szacunek na dzielni : 7

[Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay   [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay I_icon_minitimeNie Lut 16, 2014 4:33 pm

Focus Blast.. Nie Ficus Blast.. Trafił w Krokoroka, który poważnie odczuł ten atak, a co gorsza.. Jego Specjalna Obrona spadła! Krokodile skrył się pod ziemią jednak został szybko wykurzony Trzęsieniem Ziemi, które zadało potężna obrażenia. Smoczy Ogon spudłował, a jego właściciel oberwał Power-Up-Punch! Attract zbytnio nie wyszedł, gdyż twój pokemon nie miał na to siły po oberwaniu.

Clay:
Seismitoad 0%
Krokorok 22% Atak +1 Sp.Obrona -1
??? 100%

Mike:
Floaztel (samica) 0%
Floatzel 25% (samiec) + obniżona sp. obrona (1) obniżona szybkość (4)
Krokodile 50%
Powrót do góry Go down
Sponsored content




[Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay   [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
[Walka 3 vs. 3] Mike vs. Clay
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» [Walka 3 vs. 3] Lugia vs. Clay
» [Walka 3 vs 3] Unort vs Clay
» [Walka 3 vs 3] Filip vs Clay
» [Walka 3 vs. 3] Mike vs. Malva
» Walka Turniejowa nr.2 - Mike vs Zuko

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Walki-
Skocz do:  
strzałka do góry