Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Marzec 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
The most tagged members
No user
The most tagged keywords

Share
 

 [Walka 2 vs. 2] Katerina vs. Gardenia

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 23

[Walka 2 vs. 2] Katerina vs. Gardenia Empty
PisanieTemat: [Walka 2 vs. 2] Katerina vs. Gardenia   [Walka 2 vs. 2] Katerina vs. Gardenia I_icon_minitimePią Sty 24, 2014 8:02 pm

Katerina stała na wielkiej łące, po środku której stało wielkie drzewo, wielkością przywodziło na myśl afrykańskie baobaby, ale liście wskazywały na to że jest to dąb. Słońce jasno świeciło, a trawa szumiała pod wpływem wiatru. Ów dąb stał dokładnie pomiędzy Katriną i Gardenią, a także dokładnie na przeciw starszego pana który miał sędziować te walkę, mimo wyraźnie siwych włosów i krótkiej brody nie wyglądał na zmęczonego życiem, a wręcz przeciwnie.
- Z powodu pośpiechu Gardenia zgodziła się przyjąć jedynie wyzwanie dwa na dwa pokemony, tak więc za chwilę rozpocznie się walka dwa na dwa pomiędzy Kateriną, a Gardenią. Obie strony mają do dyspozycji jedynie dwa pokemony i dozwolone są zmiany, walka kończy się gdy oba pokemony jednej ze stron są niezdolne do walki! - Wykrzyczał zasady sędzia, a Gardenia nie czekając na nic więcej wypuściła Roserade.
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

[Walka 2 vs. 2] Katerina vs. Gardenia Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 2 vs. 2] Katerina vs. Gardenia   [Walka 2 vs. 2] Katerina vs. Gardenia I_icon_minitimeSob Sty 25, 2014 4:13 pm

- Quilava! - wykrzyczałam pełna determinacji oraz optymizmu.
- Zaczynaj od swego wrogiego spojrzenia, Leer. Następnie używając Flamethrower podpal dąb, który przed tobą stoi. Jeśli Roserade zacznie atakować przyspiesz swoje uniki Tackle, systematycznie zbliżając się do przeciwnika. Gdy będziesz blisko Flame Whel!
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 23

[Walka 2 vs. 2] Katerina vs. Gardenia Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 2 vs. 2] Katerina vs. Gardenia   [Walka 2 vs. 2] Katerina vs. Gardenia I_icon_minitimeSob Sty 25, 2014 4:21 pm

Twoja ognista bestia użyła spojrzenia, twoja trawiasta przeciwniczka toksycznych kolców i w efekcie Quilava został zatruty. Roserade nie przejęła się płonącym dębem i użyła kilka razy shadow ball, na co twój pokemon odpowiedział kręgiem ognia. Do tego ognisty stworek jest raniony trucizną.
Roserade 90% + obniżona obrona (1)
Quilava 88% + zatruty
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

[Walka 2 vs. 2] Katerina vs. Gardenia Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 2 vs. 2] Katerina vs. Gardenia   [Walka 2 vs. 2] Katerina vs. Gardenia I_icon_minitimeSob Sty 25, 2014 4:35 pm

- Celuj w Roserade Flamethrower. Nie stój jednak w miejscu, przemieszczaj się, aby trudniej było cię trafić. W razie ataku wyskocz w górę i stamtąd zaatakuj Swift i rozpędzony uderz Wild Charge.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 23

[Walka 2 vs. 2] Katerina vs. Gardenia Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 2 vs. 2] Katerina vs. Gardenia   [Walka 2 vs. 2] Katerina vs. Gardenia I_icon_minitimeSob Sty 25, 2014 7:35 pm

Roserade zaczęła unikać miotaczy płomieni. W końcu znalazła sposobność i użyła magicznego liścia, twój pokemon wyskoczył w górę i użył prędkości - chybił - zaczął spadać i użył wild charge, tym razem trafił, ale został zraniony trucizną.
Roserade 86% + obniżona obrona (1)
Quilava 86% + zatruty
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

[Walka 2 vs. 2] Katerina vs. Gardenia Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 2 vs. 2] Katerina vs. Gardenia   [Walka 2 vs. 2] Katerina vs. Gardenia I_icon_minitimeNie Sty 26, 2014 6:19 pm

- Quilava, trzymaj ten poziom. Zmniejsz jej obronę Leer. Zbliż się do palącego drzewa, ale tak, aby po drugiej stronie mieć Roserade. Zwiększ płomień dochodzący z rośliny. Dzięki temu trawiaste ataki powinny się doszczętnie spalić. Po chwili wyskocz w górę, a gdy znajdziesz się w najwyższym punkcie i Flame Wheel!
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 23

[Walka 2 vs. 2] Katerina vs. Gardenia Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 2 vs. 2] Katerina vs. Gardenia   [Walka 2 vs. 2] Katerina vs. Gardenia I_icon_minitimeNie Sty 26, 2014 7:38 pm

Twój pokemon zmniejszył obronę przeciwnika i wskoczył za drzewo unikając magicznego liścia, który zawrócił i uderzył twojego pokemona wpychając go na drzewo, Quilava zapewne poparzyłby się gdyby nie zatrucie. Wkurzony użył kręgu ognia ignorując cokolwiek co mówiłaś, trafił, ale został raniony trucizną.
Roserade 75% + obniżona obrona (2)
Quilava 78% + zatruty
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

[Walka 2 vs. 2] Katerina vs. Gardenia Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 2 vs. 2] Katerina vs. Gardenia   [Walka 2 vs. 2] Katerina vs. Gardenia I_icon_minitimeSro Sty 29, 2014 8:37 pm

- Dobrze, bardzo dobrze. Wkurz się na tą roślinę! Uderz w nią Flamethrower, po czym zbliż się do przeciwnika używając Quick Attack, zmieniając go po drodze w Flame Wheel. Jednak nie atakuj go, a wyskocz w górę, przeskakując nad Roserade i zza placów uderz Flamethrower.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 23

[Walka 2 vs. 2] Katerina vs. Gardenia Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 2 vs. 2] Katerina vs. Gardenia   [Walka 2 vs. 2] Katerina vs. Gardenia I_icon_minitimeCzw Sty 30, 2014 5:54 pm

Na twoje nieszczęście pokemon Gardeni wykonywał sprawne uniki, a do tego od czasu do czasu używał magicznego liścia. Ten atak ma 1000% celności, więc nie ważne co by się działo twój pokemon by oberwał, tak czy inaczej w końcu przeszedł do szybkiego ataku, zmienił go w krąg ognia i przeskoczył nad Rserade, która już szykowała się do uniku. Odskoczyła w bok, upadła. Quilava wylądował tuż za nią i potraktował potężnym miotaczem płomieni! Niestety chwilę po tym twojego pokemona raniła trucizna.
Roserade 55% + obniżona obrona (2)
Quilava 56% + zatruty
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

[Walka 2 vs. 2] Katerina vs. Gardenia Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 2 vs. 2] Katerina vs. Gardenia   [Walka 2 vs. 2] Katerina vs. Gardenia I_icon_minitimeSob Lut 01, 2014 2:42 pm

- Quilava użyj Swift pod takim kątem, aby odłamały małe kawałki ziemi, które polecą na Roserade. Wytwórz ich w ten sposób dużo, nie dość, że będziesz osłaniany to i jeszcze przeciwnik oberwie. Na dokładkę podgrzej je Flamethrower, wytwarzając takie jakby ogniste pociski.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 23

[Walka 2 vs. 2] Katerina vs. Gardenia Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 2 vs. 2] Katerina vs. Gardenia   [Walka 2 vs. 2] Katerina vs. Gardenia I_icon_minitimeSob Lut 01, 2014 4:12 pm

Quilava rzucił spojrzenie do tyłu patrząc na ciebie, był szczerze zdziwiony twoimi poleceniami. Spróbował użyć prędkości w ziemie, ale niewiele to dało poza kilkoma kawałkami gruntu, który i tak nie był w stanie nikomu zrobić krzywdy, może jakby komuś wpadł do oka to by obniżył celność, no, ale nie wpadł. Wasi przeciwnicy nie mieli zamiaru czekać na to aż się ogarniecie i przystąpili do zmasowanych ataków wszystkim co mieli pod ręką i kwiatkiem. Do tego na końcu twojego pokemona zraniła trucizna.

Roserade 55% + obniżona obrona (2)
Quilava 34% + zatruty
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

[Walka 2 vs. 2] Katerina vs. Gardenia Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 2 vs. 2] Katerina vs. Gardenia   [Walka 2 vs. 2] Katerina vs. Gardenia I_icon_minitimeSob Lut 01, 2014 10:30 pm

- Quilava, powrót! - zdenerwowana schowałam pokemona, po czym wypuściłam mego Chimchara.
- Nabierz prędkość i zacznij wykonywać Aerial Ace, a gdy będziesz pewny, że uda ci się trafić przeciwnika z pyszczka dodatkowo wypuść Flamethrower. Jeśli się uda, znajdziesz się blisko przeciwnika, dlatego Low Kick'iem wyrzuć go w powietrze i odsuń się na bezpieczną odległość, z daleka obrzucając Roserade swoim Leer. W razie kłopotów skacz z miejsca na miejsce unikając ataków.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 23

[Walka 2 vs. 2] Katerina vs. Gardenia Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 2 vs. 2] Katerina vs. Gardenia   [Walka 2 vs. 2] Katerina vs. Gardenia I_icon_minitimeSro Lut 05, 2014 5:25 pm

Powietrzny as oczywiście trafił, innej opcji nie było. Miotacz płomieni rownież okazał się celnym atakiem, Roserade dostała spore obrażenia, pewny siebie Chimchar użył niskiego kopa, ale wyrzucenie przeciwnika w powietrze przy użyciu podcięcia było niemożliwe, tak więc przeciwnik jedynie wyłożył się na glebę, po czym jego obrona została obniżona. Chimi raniony trucizną.
Gardenia:
Roserade 3% + obniżona obrona (3)
??? 100%
Katerina:
Chimchar 97% + zatruty
Quilava 34% + zatruty
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

[Walka 2 vs. 2] Katerina vs. Gardenia Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 2 vs. 2] Katerina vs. Gardenia   [Walka 2 vs. 2] Katerina vs. Gardenia I_icon_minitimeSro Lut 12, 2014 11:06 pm

- Powietrzny as, jeszcze raz! - krzyknęłam głośniej, coraz bardziej nakręcając się walką. Puls mi przyspieszył i wręcz chciałam wbiec na pole, aby własnoręcznie pokonać przeciwnika. Zacisnęłam dłonie w pięść.
- Szybko oddal się na bezpieczną odległość i z oddali zaatakuj Flamethrower, przy okazji zwiększając ogień, który pali drzewo.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 23

[Walka 2 vs. 2] Katerina vs. Gardenia Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 2 vs. 2] Katerina vs. Gardenia   [Walka 2 vs. 2] Katerina vs. Gardenia I_icon_minitimeCzw Lut 13, 2014 3:48 pm

Z racji że powietrzny as zawsze trafia, a był superefektywny, to wystarczył do nokautu. Gardenia zmieniła Roserade na Leafeona.

Gardenia:
Roserade 0% = niezdolny do walki.
Leafeon 100%
Katerina:
Chimchar 92% + zatruty
Quilava 34% + zatruty
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

[Walka 2 vs. 2] Katerina vs. Gardenia Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 2 vs. 2] Katerina vs. Gardenia   [Walka 2 vs. 2] Katerina vs. Gardenia I_icon_minitimeNie Lut 16, 2014 10:19 pm

Przypomniałam sobie wszystko co wiem, na temat tego pokemona, niestety, były to tylko strzępki informacji. Zagryzłam wargę, następnie szybko przejechałam po niej językiem.
- Chimchar! Nie pozwól, aby przeciwnik miał jakiekolwiek pole manewru. Zaatakuj go krótkim Flamethrower, tylko po to, aby go po prostu zdezorientować. Dosłownie sekundę po wytworzeniu ognia utwórz Aerial Ace, i leć wprost na Leafona. Na koniec wyskocz w powietrze i stamtąd zakręć się i spadnij na pokemona używając Flame Wheel.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 23

[Walka 2 vs. 2] Katerina vs. Gardenia Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 2 vs. 2] Katerina vs. Gardenia   [Walka 2 vs. 2] Katerina vs. Gardenia I_icon_minitimePon Lut 17, 2014 3:25 pm

Leafeon bez problemu uniknął miotacza płomieni, niestety dla niego powietrznego asa nie dało się uniknąć. Szybko jednak zemścił się ostrzem liścia. Do tego trawiasty pokemon użył jeszcze tańca mieczy, jednak przez to nie zdążył zrobić uniku przed kręgiem ognia.

Gardenia:
Roserade 0% = niezdolny do walki.
Leafeon 78% + podwyższony atak (2)
Katerina:
Chimchar 83% + zatruty
Quilava 34% + zatruty
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

[Walka 2 vs. 2] Katerina vs. Gardenia Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 2 vs. 2] Katerina vs. Gardenia   [Walka 2 vs. 2] Katerina vs. Gardenia I_icon_minitimeWto Lut 18, 2014 10:50 pm

- Taniec mieczy to może być mój gwóźdź do trumny, trzeba działać i to czym prędzej. - myśli kłębiły mi się w głowie i nawet nie spostrzegłam się, kiedy wypowiedziałam je na głos.
- Leer i w ekspresowym tempie Flame Wheel zacznij okrążać Leafeon, by w wybranym momencie uderzyć Aerial Ace. Dobij przeciwnika Low Kick, jednak bardzo szybko się od niego odsuń i tą rundę zakończ Flamethrower. - postawiłam na ilość, a nie jakość. W końcu, trzeba sprawdzić wszystkie warianty.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 23

[Walka 2 vs. 2] Katerina vs. Gardenia Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 2 vs. 2] Katerina vs. Gardenia   [Walka 2 vs. 2] Katerina vs. Gardenia I_icon_minitimeSro Lut 19, 2014 2:23 pm

Kiedy Chimchar tak krążył Leafeon nie atakował, użył jedynie tańca mieczy. W chwilę po tym oberwał powietrznym asem, mimo to zdołał przeskoczyć niskie kopnięcie i zaatakował ostrzem liścia, atak może i mało efektywny, ale mocno podwyższony atak rekompensował to. Chimchar szybko oddalił się i użył miotacza płomieni, mało że trafił, on jeszcze poparzył przeciwnika!

Gardenia:
Roserade 0% = niezdolny do walki.
Leafeon 46% + podwyższony atak (4), poparzony
Katerina:
Chimchar 69% + zatruty
Quilava 34% + zatruty
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

[Walka 2 vs. 2] Katerina vs. Gardenia Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 2 vs. 2] Katerina vs. Gardenia   [Walka 2 vs. 2] Katerina vs. Gardenia I_icon_minitimePią Lut 21, 2014 10:11 pm

- Doskonale, jednak nie daj się ponieść emocjom! To jeszcze nie koniec! - łatwo było mi mówić, to nie ja tam właśnie stałam na arenie i to nie ja walczyłam przeciwko Leafeon'owi.
- Spójrz na przeciwnika Leer, po czym szybko wybij się w powietrze, prawdopodobnie unikając ataku. Stamtąd użyj Aerial Ace i z pełną mocą uderz w przeciwnika! Na koniec szybko zmień swoje ułożenie ciała i wykonaj Flame Wheel!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość



[Walka 2 vs. 2] Katerina vs. Gardenia Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 2 vs. 2] Katerina vs. Gardenia   [Walka 2 vs. 2] Katerina vs. Gardenia I_icon_minitimeSob Lut 22, 2014 4:10 pm

Chimchar obniżył obronę przeciwnika i dzięki podskokowi sprawnie uniknął ostrza liścia, chwilę o tym Leafeon oberwał powietrznym asem, jednak uniknął kręgu ognia.

Gardenia:
Roserade 0% = niezdolny do walki.
Leafeon 28% + podwyższony atak (4), poparzony, obniżona obrona (1)
Katerina:
Chimchar 64% + zatruty
Quilava 34% + zatruty
Powrót do góry Go down
Katerina

Katerina


Female

Liczba postów : 1415
Szacunek na dzielni : 0
Age : 25

[Walka 2 vs. 2] Katerina vs. Gardenia Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 2 vs. 2] Katerina vs. Gardenia   [Walka 2 vs. 2] Katerina vs. Gardenia I_icon_minitimeSob Mar 01, 2014 10:35 pm

- Chimchar! Kończ to przedstawienie! Spójrz na niego Leer, po czym zaatakuj Aerial Ace. Znając życie ten atak raczej odrzuci naszego przeciwnika, dlatego szybko dobij go Flamethrower! - wykrzyknęłam, napięcie ze mnie zeszło. Teraz modliłam się tylko o to, aby...aby wszystko poszło po mojej myśli.
Powrót do góry Go down
Filipos44

Filipos44


Male

Liczba postów : 7472
Szacunek na dzielni : 4
Age : 23

[Walka 2 vs. 2] Katerina vs. Gardenia Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 2 vs. 2] Katerina vs. Gardenia   [Walka 2 vs. 2] Katerina vs. Gardenia I_icon_minitimeNie Mar 02, 2014 1:10 am

A więc... wszystko poszło dokładnie jak chciałaś! Roserade oberwała wszystkimi atakami, sama nie dała rady uderzać, po prostu padła. Gardenia od razu schowała ją do balla i uciekła zostawiając po sobie tylko paczkę i liścik w którym pisało;
Wybacz brak pożegnania, ale naprawdę się śpieszę. Wiedz że jesteś naprawdę silną trenerką, twój Chimchar ma ogromny potencjał, nie zmarnuj go. W paczce masz jajo pewnego pokemona, dokładniej Shroomisha, mam nadzieję, że będziesz o niego dbać. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś powalczymy.

Gardenia:
Roserade 0% = niezdolny do walki.
Leafeon 0% = niezdolny do walki.
Katerina:
Chimchar 59% + zatruty
Quilava 34% + zatruty

//Dodaj sobie te jajko, data wyklucia 8.3.2014//
Powrót do góry Go down
Sponsored content




[Walka 2 vs. 2] Katerina vs. Gardenia Empty
PisanieTemat: Re: [Walka 2 vs. 2] Katerina vs. Gardenia   [Walka 2 vs. 2] Katerina vs. Gardenia I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
[Walka 2 vs. 2] Katerina vs. Gardenia
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [Walka 4 vs. 4] Uno vs. Gardenia
» [Walka 4 vs. 4] Lugia vs. Gardenia
» [Walka 4 vs 4] Filipos vs Gardenia
» [Walka 4 vs. 4] Dosko vs. Gardenia
» [Walka turniejowa 1 vs. 1] Dosko vs Katerina!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Walki-
Skocz do:  
strzałka do góry